.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40
  1. #1

    Question Гаджето и семейството ми

    Здравейте аз съм от Пловдив и тъкмо завърших 8 клас.Имам си приятел от почти 4 месеца.С него се виждахме в училище и понякога излизахме заедно вечер,като аз казвах на нашите,че отивам при приятелката ми.Сега обаче съм вкъщи и гледам сестричката си,която е на почти 7 месеца,а майка ми се върна на работа по финансови причини.Не се виждахме няколко дена и вчера решихме да излезем пак и взех и сестра ми и беше пълен провал.Отидохме в едно кафене в съседния квартал,седнахме поръчахме си едно кафе,но сестра ми много плачеше искаше да става,приятелят ми също не беше доволен тъй като всички ни гледаха и не можех дори и една приказка да си кажем и за това си тръгнахме набързо.Днес пак ми се обади и иска да излезем,но малката да съм я била оставела вкъщи сама за малко,а ние да се видим пред блока,че не понасял бебета.Какво да правя?

  2. #2
    Не оставяй бебето само.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от nachossr Виж мнението
    Не оставяй бебето само.
    Аз няма да я оставя,но дайте идеи как може да се виждаме.Той не понася бебета,гнус го е от тях,а аз не мога да отида никъде без нея

  4. #4
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    щом не харесва бебета, щом го е гнус от бебета, значи е скрит социопат

  5. #5
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    щом не харесва бебета, щом го е гнус от бебета, значи е скрит социопат
    Не е вярно !
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  6. #6
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Не е вярно !
    не говорех за теб
    хехехе
    с теб сме си приятели
    ако тръгнеш да социопатстваш

  7. #7
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Хихих
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  8. #8
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    тва хихихих като смях
    или хихихих първо при теб ще дойда


    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Не е вярно !
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Като на гранична проверка холандец те пита какво ще правиш в холандия и му кажеш тайна
    Последно редактирано от papugai : 06-22-2017 на 17:31

  9. #9
    Днес,докато сестра ми спеше излязох пред блока за малко за да се видим. По целувахме се,по гушкахме се и той ми каза утре пак да направим така и аз се съгласих.След 15 минути като се прибрах сестра ми се беше събудила и ревеше много едвам я успокоих.Обадих му се и му казах,че няма да стане да изляза без нея.Той се ядоса и аз му предложих да дойде в апартамента докато сестра ми спи.Той не беше съгласен в началото,но се съгласи и се моля утре да можем да прекараме малко време насаме.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Pleven
    Мнения
    192
    Ако трябва да се грижиш за малкото същество и той не може да го приеме (защото го е гнус)... прати го по дяволите.

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Pleven
    Мнения
    192
    Само не карай детето да страда/

  12. #12
    Днес дойде в нас около 11 часа. Бях приспала беба, за да не ни пречи,Направих по едно кафе и той дойде. Пуснахме си филм,но не след дълго сестра ми се събуди Взех я при нас тъй като беше толкова бодра,че се видя,че няма да спи повече. Реших да я сложа да си играе до нас на леглото,а ние гледаме филм,но приятелят ми постоянно мърмореше,че била много шумна и му миришело на гадно. Ми тя накрая наистина се наака и когато започнах да я сменям,той просто ме целуна и си тръгна!

  13. #13
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Родителите ти са нереални обаче
    Разбирам го, че не са му приятни чужди деца, вързани сте със сестра ти, защото вашите не могат да си я гледат
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  14. #14
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Крисито Виж мнението
    Реших да я сложа да си играе до нас на леглото,а ние гледаме филм,но приятелят ми постоянно мърмореше,че била много шумна и му миришело на гадно. Ми тя накрая наистина се наака и когато започнах да я сменям,той просто ме целуна и си тръгна!
    Ти какво очакваше?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #15
    Отдавна не писах тъй като ми беше много тъжно за моето момче,което от тогава чак вчера ми се обади,защото му липсвам.Много се радвам,че отново се сдобрихме и ми каза,че ще може да изтърпя понякога сестра ми стига да не реве, да не е насрана и да не се лигави.Утре ще се видим в близкото кафе и ще взема и нея.Дано всичко мине добре.Много бих искала да ги сближа и да заобича бебенцата

  16. #16
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Крисито Виж мнението
    ... и ми каза,че ще може да изтърпя понякога сестра ми стига да не реве, да не е насрана и да не се лигави.
    Това е най-много половин час време.
    Цитирай Първоначално написано от Крисито Виж мнението
    Много бих искала да ги сближа и да заобича бебенцата
    Ти наистина ли мислиш, ме можеш да накараш мъж да обича бебета, особено такива, които не е правил ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #17
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Грам акъл нямаш в главата...

  18. #18
    А да те попитам как разбра, че малката ти сестричка иска да „става“ от кафенето след дори не говори?
    Тегли му два шамара и го научи на ужавение към децата. Сестра ти е по-важна.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    А да те попитам как разбра, че малката ти сестричка иска да „става“ от кафенето след дори не говори?
    Тегли му два шамара и го научи на ужавение към децата. Сестра ти е по-важна.
    Ами започва да хленчи и се кри много.Няма да му ,,тегля два шамар'',аз го обичам.

  20. #20
    Имаме среща днес към 13 часа в едно кафене.Дано всичко мине добре.

  21. #21
    Кой го кърми това бебе? Ти ли? Ясла обмисляли ли сте? Безотговорно е да оставиш бебе на 7 месеца на 13-14-годишно момиче. Водиш го по кафенета и си вкарваш приятеля със социопатски наклонности у вас. Скоро ще правите и секс в една и съща стая. По начина по който говориш за "вашите" да разбираме, че не са се разделили и че и двамата работят?

    Как очакваш да си въртиш любовния живот, училището и да гледаш бебе едновременно след няма и 2 месеца? Ако майка ти и баща ти са на работа по цял ден, а ти на училище, това дете ще е без надзор по минимум 5-6 часа на ден.
    Мгву стаа, жаwкари? Пуситети НАЙ-ВИЛИКУТУ ШОУ в ютуп на адрес: https://www.youtube.com/channel/UCB8Cb_5uDQbdP_poOwd_bcg

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от naivilikutushou Виж мнението
    Кой го кърми това бебе? Ти ли? Ясла обмисляли ли сте? Безотговорно е да оставиш бебе на 7 месеца на 13-14-годишно момиче. Водиш го по кафенета и си вкарваш приятеля със социопатски наклонности у вас. Скоро ще правите и секс в една и съща стая. По начина по който говориш за "вашите" да разбираме, че не са се разделили и че и двамата работят?

    Как очакваш да си въртиш любовния живот, училището и да гледаш бебе едновременно след няма и 2 месеца? Ако майка ти и баща ти са на работа по цял ден, а ти на училище, това дете ще е без надзор по минимум 5-6 часа на ден.
    От около 2 месеца Майка ми я кърми сутрин и вечер.За ясла не са говорили,като започна училище ще повикат баба до началото на декември и после майка ми ще излезе в отпуска,а после и баща ми и така.

  23. #23
    В кафенето не мина точно по план,но беше по-добре от предния път.Тя заспа докато я заведа до там и там поспа още 30-минути,но после се събуди и не беше много приятно,тъй като трябваше да я нахраня и ме беше страх,че ще повърне или наака и приятелят ми да се погнуси,но това за щастие не се случи.След като я нахраних постояхме малко и си тръгнахме.Утре и в други ден с нашите сме на море и няма да се виждаме

  24. #24
    Супер, щом имате план и работеща система. Само не оставяй приятелят ти да те контролира и да те кара да приоритезираш него пред собственото си семейство. Като жена ще имаш винаги богат избор от партньори, дори да си някаква конгерица.
    Мгву стаа, жаwкари? Пуситети НАЙ-ВИЛИКУТУ ШОУ в ютуп на адрес: https://www.youtube.com/channel/UCB8Cb_5uDQbdP_poOwd_bcg

  25. #25
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jun 2017
    Мнения
    107
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    щом не харесва бебета, щом го е гнус от бебета, значи е скрит социопат
    Бебетата са доста голяма отговорност и могат да ти разрушат нервите. Когато ти имаш бебе и станеш баща, тогава ела да пишеш, чу ли?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си