.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Не знам какво да правя

    Здравейте,
    Отдавна не бях хлътвала по някого, докато не срещнах едно момче. Той е с една година по-голям. След като се запознахме много не ми обръщаше внимание. Но един ден му обещах, че ще му помогна с грима за един скеч. Казах му, че ще мина малко по - рано и че ще го оправя набързо, а той започна да ми намига( явно има много мръсно подсъзнание) и да флиртува с мен пред всичките ми приятели. След онзи ден винаги, когато ме види, ми намига и ми се усмихва. Пишем си от време на време. На скоро ме попита какво мисля за него. Отговорих му и след това го попитах какво мисли той за мен. Той ми написа, че само хубави неща, че добро впечатление съм му направила, но нищо повече не може да каже. Чудя се дали ме харесва?

  2. #2
    Имай търпение,не можем да гадаем какво мисли.

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    харесва те
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Ем като ти е толкова интересно го попитай, ние няма как да знаем!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    харесва те
    Ако е така, да го попитам ли дали му иска да излезе с мен? Просто ме е страх, че ще ме забрави, ако има нещо към мен.

  6. #6
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Light_Dreamer Виж мнението
    Ако е така, да го попитам ли дали му иска да излезе с мен? Просто ме е страх, че ще ме забрави, ако има нещо към мен.
    какво имаш да губиш?

    пробвай
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си