.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Question Странна ситуация ;/

    И здравейте!Аз съм момиче на 14 от Бургас. Преди 2 години се запознах с едно момче от фейсбук. Та говорихме си редовно с часове (може би имаме изговорени месеци). И най-интересното е ,че всъщност сме от един град обаче ни беше срам да кажем , че искаме да се видим. Преди месец докато си говорихме се отвори темата за града и от там , че можем да се видим. Видяхме се. Беше уникално може би ,защото той е кавалер , а аз обожавам такива момчета. Много се привързах към него само след няколко виждания.Сега се виждаме всеки ден. Искам да го запазя като мой приятел и не искам нищо повече , защото ще ни трае връзката най-много 1 година и ще се скараме... Обаче май вече го харесвам повече от приятел... Много съм объркана и на всичкото отгоре той се държи толкова мило и грижовно ... Направо полудявам, помощ! Искам съвети. ;с Благодаря предварително.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ForeverAlone? Виж мнението
    И здравейте!Аз съм момиче на 14 от Бургас. Преди 2 години се запознах с едно момче от фейсбук. Та говорихме си редовно с часове (може би имаме изговорени месеци). И най-интересното е ,че всъщност сме от един град обаче ни беше срам да кажем , че искаме да се видим. Преди месец докато си говорихме се отвори темата за града и от там , че можем да се видим. Видяхме се. Беше уникално може би ,защото той е кавалер , а аз обожавам такива момчета. Много се привързах към него само след няколко виждания.Сега се виждаме всеки ден. Искам да го запазя като мой приятел и не искам нищо повече , защото ще ни трае връзката най-много 1 година и ще се скараме... Обаче май вече го харесвам повече от приятел... Много съм объркана и на всичкото отгоре той се държи толкова мило и грижовно ... Направо полудявам, помощ! Искам съвети. ;с Благодаря предварително.
    Само да ти кажа, ако още не си се сетила - той иска да прави секс с теб!
    Затова те търси и е "мил и грижовен"!
    Може да има и други причини, но те са второстепенни!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    защо не опитате да сте заедно а когато скъсате да си останете само приятели?

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    детска му работа

    няма как да сте само приятели
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Само да ти кажа, ако още не си се сетила - той иска да прави секс с теб!
    Затова те търси и е "мил и грижовен"!
    Може да има и други причини, но те са второстепенни!
    Ами не е точно така тоест той попринцип е много добър човек и ме разбира само с поглед.Примерно пред магазина спорим над 30 мин за кой да черпи.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ForeverAlone? Виж мнението
    Ами не е точно така ...
    Точно така е както ти казвам! Ако не ми вярваш, питай и други.
    Ако питаш него директно дали иска да прави секс с теб, той най-вероятно ще отрече, още повече че сигурно е хлапак, но това ни най-малко не променя факта, че той иска да прави секс с теб! Вероятност 99,9%!
    Това са мотивите на един мъж да излиза и да има интерес към някоя жена (секса).
    Може да има и други причини, но основната е че той търси секс. Другите причини обясняват защо например е избрал да прави секс с теб, а не с някоя друга .
    Цитирай Първоначално написано от ForeverAlone? Виж мнението
    Примерно пред магазина спорим над 30 мин за кой да черпи.
    Черпенето на жена е увертюра към секс. Един вид размяна - "аз правя нещо за теб, ти правиш нещо за мен".

    Сега сигурно ще се появи някой спрелтак да обяснява как няма връзка между черпенето и секса, но такава връзка има, колкото и да отричат! Всеки секс е почнал с черпене. Дори платения... извинете, поправям се - особено платения !

    П.С. Има ли такова нещо като "безплатен" секс? А безплатен обяд ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от metallica1810 Виж мнението
    защо не опитате да сте заедно а когато скъсате да си останете само приятели?
    Същото щях да предложа и аз! Може да се съберете с обещание и да не се получи поне да си останете приятели!

  8. #8
    Аз ако може да питам как така разбра,че след 1 година точно ше скъсате??

  9. #9
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Sadstory1312 Виж мнението
    Аз ако може да питам как така разбра,че след 1 година точно ше скъсате??
    Има явно ясновидски умения!

  10. #10
    Разбрала е щото има още две-три лапета които и лафят по месинджъра и ся всяка вечер хвърля боб за да види кой ще и допадне най-много на стила на детската и стая

    като искаш нещо скъпа, изпитваш нещо ... що не опиташ ами пишеш глупости и чак тема си се постарала да създадеш.. поне
    не давай на момчето напразни надежди..

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от ForeverAlone? Виж мнението
    И здравейте!Аз съм момиче на 14 от Бургас. Преди 2 години се запознах с едно момче от фейсбук. Та говорихме си редовно с часове (може би имаме изговорени месеци). И най-интересното е ,че всъщност сме от един град обаче ни беше срам да кажем , че искаме да се видим. Преди месец докато си говорихме се отвори темата за града и от там , че можем да се видим. Видяхме се. Беше уникално може би ,защото той е кавалер , а аз обожавам такива момчета. Много се привързах към него само след няколко виждания.Сега се виждаме всеки ден. Искам да го запазя като мой приятел и не искам нищо повече , защото ще ни трае връзката най-много 1 година и ще се скараме... Обаче май вече го харесвам повече от приятел... Много съм объркана и на всичкото отгоре той се държи толкова мило и грижовно ... Направо полудявам, помощ! Искам съвети. ;с Благодаря предварително.
    Ако и той е на 14, малко странно да бъде „кавалер“. И по такива ли си падаш, чедо? Че колко такива са минали през теб? Направо полудяваш… друга работа на 14 нямаш ли, сигурно утре е му пуснеш с някакво тъпо оправдание?

  12. #12
    Здравей! Накратко - опитайте, нищо не губите, ако не се получи след време му предложи да си останете приятели, все пак няма нищо лошо в това!
    Ако има нещо пиши на лични.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си