.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026

    Гръм от ясно небе ...

    Здравейте, най-вероятно ви идва наум за какво ще споделям. Та, приятелката ми ме заряза изведнъж, след като всичко си беше наред и перфектно, тя реши, че чувствата й не са като преди.
    Нещата при нас тръгнаха адски форсирано, бурно, с голяма любов. Най-вероятно е влюбване и от двете страни, но замина на почивка в чужбина и не се бяхме виждали 14 дни, но пък се чувахме всеки ден и бяхме доволни. Върна се от почивката, видяхме се, всичко беше наред, нормално. Прибрахме се и на другия ден искала да ми казва нещо. Видяхме се и каза, че чувствата й не били както в началото(нормално е малко или много нещата да се успокоят, не можеш да си влюбен и да изпитваш тези пеперудки в стомаха през цялото време) и очаквала като ме види да е била хипер радостната, била радостна, обаче очаквала друго, някви такива глупости. Сега останала само с някакви симпатии и т.н.. Не изпитвала тези пеперудки в стомаха и глупости. Нормално е, след като нямаш пряк контакт с човека да свикнеш малко или много с липсата му и айде веднага да си правим асоциации. А пък ходихме месец и половина, а аз наистина много си я харесах и се влюбих, тя дори не иска да даде шанс да стане нещо между нас, заради това, че не изпитва бурните емоции .. А на мен ми е много мъчно и съм депресиран тези дни .. Знам, че е временно и времето лекува всичко, но просто не искам всичко между нас да приключва, заради такава нелепост.
    Последно редактирано от muhatacece : 08-17-2017 на 12:51

  2. #2
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    намерила е друг

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от muhatacece Виж мнението
    ...замина на почивка в чужбина и не се бяхме виждали 14 дни, но пък се чувахме всеки ден и бяхме доволни. Върна се от почивката, видяхме се, всичко беше наред, нормално. Прибрахме се и на другия ден искала да ми казва нещо. ...
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    намерила е друг
    100% е намерила друг, при това точно по време на почивката!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Друг не е намерила, но пък може старите чувства към бившия да са се върнали.
    Нищо, просто ще седя и ще се надявам да се съберем.

  5. #5
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Това с невиждането и липсата, си мисля, че трябва да е точно обратното.
    Според мен не е не сте се виждали 2 седмици и чувствата са изчезнали, защото тя е свикнала с липсата, ами напротив, трябва да е супер развълнувана и да няма търпение да те види след тия две седмици, което явно в нейния вариант не е станало.
    Плюс това 2 седмици не са достатъчно за да спреш да чувствам нещо към уж любовта ти.
    Или си е нямала чувства още от преди да замине и те е лъгала, или е срещнала друг, както казаха по-горе.

    Ако мислиш, че си заслужава седи си, чакай си и се надявай, въпреки че така само ти страдаш, никой друг.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от muhatacece Виж мнението
    Нищо, просто ще седя и ще се надявам да се съберем.
    Не се надявай - губиш си времето и си хабиш нервите!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Бих отговорил адски сериозно на проблема ти, но след като видях следното „А пък ходихме месец и половина“… Виж, едва ли е намерила друг - все пак е в чужбина, може би не познава езика на страната, която е посетила, а и Английски може пък да не знае… чак за 14 дена да е намерила друг е много малко вероятно. Отделно, може би някое друго момче й е дръпнало вниманието в България. Пък и за да се притесняваш за месец и половина връзка, едва ли си над 18 години. Спокойно! Една грешка не прави - не я моли, не я търси. Просто й покажи, че хич не те интересува вече и си продължавай живота.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    Бих отговорил адски сериозно на проблема ти, но след като видях следното „А пък ходихме месец и половина“… Виж, едва ли е намерила друг - все пак е в чужбина, може би не познава езика на страната, която е посетила, а и Английски може пък да не знае… чак за 14 дена да е намерила друг е много малко вероятно. Отделно, може би някое друго момче й е дръпнало вниманието в България. Пък и за да се притесняваш за месец и половина връзка, едва ли си над 18 години. Спокойно! Една грешка не прави - не я моли, не я търси. Просто й покажи, че хич не те интересува вече и си продължавай живота.
    Като цяло си прав братле, обаче за този месец изпитах чувства, които с бившата ми за една година не съм изпитал. То е ясно, че ще ми мине, обаче просто явно ми е била първата любов и затова го приемам присърце.

  9. #9
    Първата любов цял живот се помни. И при мен е така макар че наскоро приключих дълга връзка. Просто си живей живота, а това какво ще изпиташ в една връзка си зависи само от теб и твоят партньор. И аз си мислех, че след като скъсам с приятелката ми ще се чувствам адски кофти и т.н., ама ся ми е няк’во през банана.

  10. #10
    Виж ся, има ли намесен Бивш историята е ЯСНА, няма да повтарям и потретвам! Ако тя не го забравила напълно, никакъв контакт, никакви взаимоотношения, дори здрасти, дори в ФБ да го няма в приятели е тогава можеш да кажеш,че тя го е забравила..

    А не в повечето случаи, тя си го държи(бившия) на бързо набиране и първи в месинджъра и когато някой като теб и Омръзне се връща към обратно към него...

    Ако тя е изпитвала поне нещичко към теб искрено би ти дала още един шанс.. а не тя е била две седмици на почивка и през това време е осъзнала,че бившия и липсва и иска да те отсвири...

    обикновенно разделянето(както е било сега почивка) помага да осъзнаеш колко държиш на даден човек.. ако той ти липсва и изпитваш тъга,че не е до теб.. А не тя се е върнала и първото нещо което ти е казала е опаа сори ама не става..

    Такъв човек не си заслужава, Сложи и на путка лелина, не и обръщай внимание и ще видиш ще дойде време в което ще се покаже,че си бил прав, или най-много да и дойде акъла и да те потърси... малшанс

    ПОСЛЕПИС:
    Тук всички ли сте с по 5 бивши и настоящите ви гаджета и те с по 6-7 бивши??? вие връзките май ги ползвате само като Статус в ФБ???
    Почнеш ли през 2-3 месеца или година да ги сменяш.. или си карък и не попадаш на точния човек, или си заухав идиот който не знае какво иска....
    Последно редактирано от sp0rt666 : 08-30-2017 на 00:33

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    И така, мина доста време, откакто пуснах тази темичка. След раздялата аз си поплаках малко, депресирах се известно време и този период отмина, както си знаех, че ще стане, но все пак .. То голямата любов, ти не знаеш дали обичаш този човек, или ти липсва присъствието му, най-вероятно е било второто, тъй като доста лесно свикнах без нея, след периода на просветление. Сега съм си намерил нова приятелка, много по-земно момиче от бившата ми. Явно семейството и финансовите способности на родителите ти оказват различна гледна точка, точка която очаква всичко да е наред и при първия гаф да заебават нещата. Както и да е, сега нещата са нормални, малко по малко се опознаваме, харесваме и съм доволен. Благодаря на всички за вашето внимание и мнения, които ми помогнаха.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си