.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321

    Моля помогнете ми и не подминавайте тази тема

    Здравейте, тази година с мойто семейство отидохме нна почивка в турция за една седмица и отседнахме в един много приятен и хубав хотел, Всичко беше прекрасно и хубаво , сигорно сега се питате какъв и е проблема на тая , или пък нещо от тоя сорт.Проблема е следния, когато отидох да вечерям една вечер в ресторанта там видях едно момче , по точно той е келнер в самия ресторант и направо се влюбих в него от пръв поглед, първоначално когато го видях ми се стори много симпатичен но с течение на времето това се превърна в любов , за жалост това го осъзнах много късно защото на следващия ден трябваше да се върнем в България, просто неможах да спра да мисля за него , деня в който си тръгвахме исках да го видя поне един път като за последно но нямаше как защото той работи самоняк вечер и идва в хотела тогава но се изненадах много защото точно този ден той беше дошал първа смяна и аз успях да го видя , аз не съм говорила с него защото ме беше малко срам да го заговоря а и той не беше българин и не знаеше български език и ми беше много кофти от този факт, когато се прибрах случайно го намерих в фейсбук и му пратих покана , даже и му писах но той нито го видя това нито ми прие поканата , все още имам надежда , кажете ми Моля ви какво да направя , просто не издържам вече , постоянно ми е в мислите , немога повече
    Бори се за това което те прави щастлив

  2. #2
    Това е временно увлечение, харесала си външния му вид. Ще го забравиш бързо, защото връзка с този човек не е възможна. Нито сте от една държава, нито говорите един и същ език, а и вероятно е много по-голям от теб. Опитай се да го забравиш, продължи напред и си намери някой от България.

  3. #3
    Външният вид хваща окото, но само характера хваща сърцето.

  4. #4
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    След 2 месеца няма и да го помниш вече. Споко.

    Out of sight, out of mind.

    Плюс дори не го познаваш и просто харесваш това, което въображението ти е родило.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си