.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Unhappy Неприятен проблем

    Здравейте! От скоро правят ремонт на блока ни. Един от работниците доста често се опитва да ме сваля и заговаря. Това за мен е страшно неприятно и най-вече гнусно. Какво да правя, не мога да вляза или изляза спокойно от вкъщи?

  2. #2
    Това в кой квартал е , щото имам известни подозрения

  3. #3
    Дай му една плесница, знае ли на колко години си ? http://prntscr.com/gn46ip Просто му кажи, че не ти е приятно, но ако не спре..

    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Това в кой квартал е , щото имам известни подозрения
    Верно, в кой квартал е, че доем го бием?
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от influ3nc3 Виж мнението
    Дай му една плесница, знае ли на колко години си ? http://prntscr.com/gn46ip Просто му кажи, че не ти е приятно, но ако не спре..



    Верно, в кой квартал е, че доем го бием?
    Имам съмнения че е в моя , щото отскоро се прави някакво саниране.
    То попринцип и аз в момента работя като общ работник , три пъти седмично. Обаче работата ми попринцип добре че е от 7 сутринта до 12 на обяд , че съм втора смяна на даскало.

  5. #5
    Много ми е чудно , защо историята е написана в раздел любов

  6. #6
    Отбягвай го.

  7. #7
    За квартала няма да кажа, защото живея в малък град , иначе се пробвам да го отбягвам, но по ирония на съдбата той работи в моя вход...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    За квартала няма да кажа, защото живея в малък град , иначе се пробвам да го отбягвам, но по ирония на съдбата той работи в моя вход...
    Paзбирам те , но защо си постнала сторито в раздел любов ?

  9. #9
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    Един от работниците доста често се опитва да ме сваля и заговаря. Това за мен е страшно неприятно и най-вече гнусно.
    Интересно ако от скоро в блока ви имаше офис и те сваляше някакъв бизнесмен дали щеше да е гнусно?

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Paзбирам те , но защо си постнала сторито в раздел любов ?
    Там прецених, че ще е най-подходящо. Ако не се връзва с темата ще го преместя или изтрия

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Интересно ако от скоро в блока ви имаше офис и те сваляше някакъв бизнесмен дали щеше да е гнусно?
    Извинявай, но за радост съм възпитана така, че да не обръщам внимание на ,,свалки" от непознати мъже. Коментарът ти е неуместен...

  12. #12
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Интересно ако от скоро в блока ви имаше офис и те сваляше някакъв бизнесмен дали щеше да е гнусно?
    Ти ли си бизнесмена.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си