.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Angry Писна ми, бе, писна ми!

    Писна ми, бе, просто ми писна от всичко!

    Писнами хората да се отнасят към мен с пренебрежение и недоверие! ;( Писна ми от оная гнида, дето развали цялото ми щастие от 2007 година, когато бях истински щастлива............ защо й трябваше, бе? Писна ми родителите ми да ми мелят на главата, че съм несамостоятелна и да ме пренебрегват заради забързаното си ежедневие! Мразя да ми се натяква, че съм несамостоятелна, че нося очила, че не работя и тем подобни! ;(

    Ах, колко хубава ми беше 2007 година........ тогава се събуждах с усмивка на лице всяка сутрин, будех се от лъчите на изгряващото слънце, животът ми беше наистина смислен и пълноценен, защото тогава мислех за него...... надявах се, че можеим да бъдем заедно! ;(

    Писна ми от тая долна кранта, мръсна усойница, която ми отмъкна любовта, щастието и усмивката, която ми вгорчи живота!

  2. #2
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Поздрав с Life goes on на 2pac.
    Излишно е да седиш и да страдаш колко е било яко преди десет години, това време е минало отдавна и няма как да го върнеш. Приеми, че никога няма да бъде същото, било то защото сега си по-голяма и си на съвсем друг акъл, или защото хората, с които си била тогава, вече не са част от живота ти. Имала съм моменти, в които само се връщам назад и се депресирам. Осъзнах, че е напълно излишно и не постигам нищо по този начин. Затова стегни се, спри да живееш в миналото. В началото е трудно, но не и невъзможно. Изхвърли от живота си всеки човек, който преди те е наранил по някакъв начин. Когато прекратиш контакта с вредителите от миналото, приключваш и със самото минало. Докажи на родителите си, че си осъзнат самостоятелен човек, като започнеш да взимаш решения сама и си намериш работа. Може и да не ти се работи, но работата е необходимост, а и когато се занимаваш с нещо, което ти доставя удоволствие, щастието е пълно. Аз например съм си малко мързел, но съм се чувствала най-щастлива в периодите, в които работя и разполагам със собствени средства и успоредно с това поддържам и социалния си живот на прилично ниво. Идеята е непрекъснато да си в действие, да се занимаваш с нещо. Ако само стоиш вкъщи по цял ден и скучаеш, не спираш да мислиш за това колко е скапан животът и се депресираш още повече. Промяната няма да дойде сама, трябва ти да я създадеш. Ключът към успеха е непрекъснатото действие.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  3. #3
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Намерих смисъла на живота ти. Чети:

    http://astro.ins.urfu.ru/sites/defau...okSee.org).pdf
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Поздрав с Life goes on на 2pac.
    Излишно е да седиш и да страдаш колко е било яко преди десет години, това време е минало отдавна и няма как да го върнеш. Приеми, че никога няма да бъде същото, било то защото сега си по-голяма и си на съвсем друг акъл, или защото хората, с които си била тогава, вече не са част от живота ти. Имала съм моменти, в които само се връщам назад и се депресирам. Осъзнах, че е напълно излишно и не постигам нищо по този начин. Затова стегни се, спри да живееш в миналото. В началото е трудно, но не и невъзможно. Изхвърли от живота си всеки човек, който преди те е наранил по някакъв начин. Когато прекратиш контакта с вредителите от миналото, приключваш и със самото минало. Докажи на родителите си, че си осъзнат самостоятелен човек, като започнеш да взимаш решения сама и си намериш работа. Може и да не ти се работи, но работата е необходимост, а и когато се занимаваш с нещо, което ти доставя удоволствие, щастието е пълно. Аз например съм си малко мързел, но съм се чувствала най-щастлива в периодите, в които работя и разполагам със собствени средства и успоредно с това поддържам и социалния си живот на прилично ниво. Идеята е непрекъснато да си в действие, да се занимаваш с нещо. Ако само стоиш вкъщи по цял ден и скучаеш, не спираш да мислиш за това колко е скапан животът и се депресираш още повече. Промяната няма да дойде сама, трябва ти да я създадеш. Ключът към успеха е непрекъснатото действие.
    Проблемът е, че това нкога няма да стане. Без Пепи не се чувствам щастлива. А не мога да работя, имам си проблеми. Въпросът е, че от малка съм подложена на дискриминации - все още помня момента, когато съседската щерка, която е колкото мене (84 набор) ми се изпръцка в какаото, докато си играехме и аз не я гледах. Това е наистина, не е ебавка! Тогава аз я изказах на майка ми и оттогава насам не се търпим. Тя се съюзи с оная усойница и проклетия, дето ми открадна Пепи и сега са се обърнали срещу мен, да ме тормозят. Преди 6 години Даниeла (така се казва усойницата) ми изпрати троянски кон на компютъра по и-мейл и всичките ми файлове изчезнаха! После си съсипвах очите денонощно, за да издиря графиките, които ни свързваха с Пепи. Е, как да не я мрази човек, как да има уважение към нея? После аз съм била кривата. Ми да, крива съм, щото не обичам все аз да съм прецаканата, все аз да обирам трохите и щастие за мен да няма, а някакви разглезени курвички да се веселят и забавляват на мой гръб. Просто няма как да стане това!
    Сега Пепи и Даниела си имат дете, а аз се чувствам все по-излишна. Убедена съм, че нарочно му говори простотии и лъжи за мен, за да го настрои. Иначе щеше да се съгласи на поне един чат или разговор по скайп.
    С Пепи сме учили в едно и също училище до седми клас. Все още си спомням гоненицата по коридорите и в класната стая, докато класната ни боботеше тъпотии на главата. Бяха безценни тези моменти....... Преди тая кранта да ми съсипе живота!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Намерих смисъла на живота ти. Чети:

    http://astro.ins.urfu.ru/sites/defau...okSee.org).pdf
    Не, благодаря, не обичам научни четива. Още повече нямам добри познания по английски език, за да схвана написаното.

  6. #6
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Здравей, соло.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #7
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Kitty_12 Виж мнението
    Въпросът е, че от малка съм подложена на дискриминации - все още помня момента, когато съседската щерка, която е колкото мене (84 набор) ми се изпръцка в какаото, докато си играехме и аз не я гледах
    bahti детския акъл.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Темата е ебавка.....

  9. #9
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Също като живота ти...
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си