.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019

    Приятелката ми ме обижда

    Приятелката ми през ден ме обижда, казва ми, че не съм се държал, като мъж и че съм бил дечко и женичко. Също често ми казва, че трябва да ходя да се прегледам на психиатър и че ако не била тя да ме вземе, то никоя друга нямало да ме погледне.

    Мислите ли, че ме обича?

    Проронвам сълза.

    ПП: И изобщо как трябва да се държа, за да не ме нарича така. Да нося автомат калашников в раницата ли и да ходя по средата на тротоара с мачовски разперени ръце, да блъскам хората и да грухтя. Тогава мъж ли съм.

    Според мен тя под мъж разбира, да правя всичко, което тя иска, без право на мнение.

    Аз й казах веднъж, че сигурно има някакви комплекси и тогава ми се стовари американско торнадо на главата. И след толкова време, още го помни, какво съм й казал и ми го натяква. Баси женската памет.
    Последно редактирано от defender : 10-29-2017 на 17:22

  2. #2
    А сериозна работа имаш ли?
    В България май е тенденция почти всички след завършване на университет да изпадат за психиатър и в депресия.
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 10-29-2017 на 18:11

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    А сериозна работа имаш ли?
    В България май е тенденция почти всички след завършване на университет да изпад за психиатър и депресия.
    Е, от работата ли да е? Нищо не ми е казала за работата. Верно, че иска на получавам 2000 лв. заплата, като мъжа на сестра й, ама как да стане, оня още завърши магистър и много скоро го направиха шеф на клон на банка. Мъжа на сестра й винаги е супермена за разлика от мене - мъжа на сестра й това, мъжа на сестра й онова, ужас. Луда работа направо.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Приятелката ми през ден ме...
    Мислите ли, че ме обича?
    ....
    Ти нямаш приятелка!
    Иначе нямаше да си тук, още по-малко да спориш с Алукарда и да пишеш такива простотии, като тази тема например .
    В момента просто тролиш! Не си много оригинален, трябваше повече да се постараеш .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ми не троля. Просто това наистина е така, както го казвам, разликата е, че не го приемам за чак за такъв проблем за преодоляване. Гледам тука всеки ден хората реват от проблеми в любовта, та реших и аз да вложа малко драма.
    Но това, което пиша е точно така, не лъжа. Ако тази история дето я написах е лъжа то трябва да съм много зле. Всичко е изживяно и то с пролята кръв, разбира се само моя кръв, защото приятелката ме е баси нарцистичната натура.
    Последно редактирано от defender : 10-29-2017 на 17:50

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    !
    Иначе нямаше да си тук, още по-малко да спориш с Алукарда
    Че защо да не споря са Алукарда, какво му е лошото? Защо го споменаваш вече втори път Алукарда? Зъб ли му имаш, какво? Като гледам, говориш за него, като засегната девица.

  7. #7
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Питай я, къв й е проблема, защо се държи така, може би ? Абее, не те харесва, чиста к0вра е, по-добре я остави, докато не ти е направила още по-голяма черна магия.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    докторчето съм сигурен, че ще ми даде някакъв много добър съвет за решаване на проблеми с жени

    докторе (хю хефнаре, батмане, машино за любов), призовавам те на помощ, всички знаем, че ти си господин клитор на женската психика

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Е, от работата ли да е? Нищо не ми е казала за работата. Верно, че иска на получавам 2000 лв. заплата, като мъжа на сестра й, ама как да стане, оня още завърши магистър и много скоро го направиха шеф на клон на банка. Мъжа на сестра й винаги е супермена за разлика от мене - мъжа на сестра й това, мъжа на сестра й онова, ужас. Луда работа направо.
    Може и от работата, но може и да не сте един за друг, ако постоянно продължава това. Само вие или със специалист може да си помогнете.

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Питай я, къв й е проблема, защо се държи така, може би ? Абее, не те харесва, чиста к0вра е, по-добре я остави, докато не ти е направила още по-голяма черна магия.
    Тя е от София, аз съм от дълбоката провинция. Постоянно ми натяква как селяните напълнили София и за техния мазен, досаден диалект, и така ме засяга индиректно. Абе страшна мадама, не си поплюва, ама мисля, че държи на мен.

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Може и от работата, но може и да не сте един за друг, ако постоянно продължава това. Само вие или със специалист може да си помогнете.
    Какъв специалист човек, тя е самото съвършенство.
    Има си супер работа. Жена със самочувствие.

    Ти знаеш ли какво е жена със супер самочувствие, това е дявола, човек, поне от гледна точка на мъжете покрай нея. Ако не е вярата ми в Бог, да ме е смачкала психически и сега да съм й изтривалка в спалнята, по-точно в банята, спалнята е прекалена класа.
    Последно редактирано от defender : 10-29-2017 на 18:33

  12. #12
    Ами явно ти искаш да си изтривалка. И в такава се превръщаш.. Да. За съжаление е така и някои хора със самочувствието си се слагат дори над Бог.

  13. #13
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Чакай малко, кво общо има диалекта на софиянците с вашите отношения, шееба мааму ? Значи, обижда те, но казваш, че е перфектната жена ? Бе ква е тая нашата логика, да еа?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Ами явно ти искаш да си изтривалка. И в такава се превръщаш.
    Не е така човек, понякога има ситуации дето я чувствам, че е наистина слаба и има нужда от мен.

    Понякога пък хем, като я защитя, та почва да ми мърмори. Така веднъж един я обижда в един автобус и аз му казвам, че е "господин глупак" и после приятелката ми мърмореше как можело пред целия автобус да нарича човека с такива вулгарни обиди и съм я бил излагал.

    Излагал съм я бил, като я защитя, пък после не съм бил мъж.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Чакай малко, кво общо има диалекта на софиянците с вашите отношения, шееба мааму ?
    Общото е, че така ме напада индиректно, че съм по-ниско ниво от нея.

    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Значи, обижда те, но казваш, че е перфектната жена ? Бе ква е тая нашата логика, да еа?
    Защото е жена с характер. Например имам един приятел от дълбоката провинция, дето изневерява на жена си с нейните приятелки, ходи си по чужбина, а оная сама си гледа децата, щото е зависима от него и оня мачка, но такава потисната жена няма начин това да не се отрази на възпитанието на децата им.

  16. #16
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Това обяснява доста.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Това обяснява доста.
    Какво ли ти обяснява? Много ми е важно да знам, мнението на такава грациозна жена, като теб (която докторчето още с нищо не е показал, че я заслужава).

  18. #18
    Започвай да четеш всички книги по философия, психология, сугестология. Мениджмънт, социология !

  19. #19
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Не сте един за друг (ТОЧКА)
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Не сте един за друг (ТОЧКА)
    Добре, а какво означава двама човека да са един за друг? Да свирят заедно на арфа ли? Да се усмихват кретеноидно един на друг и да се правят, че проблеми не съществуват ли?

  21. #21
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Мисля че е малко в филма. Може би се сравнява със сестра си и иска да си на нивото на мъжа и, на което според нея не си. Фани поговори с нея за това.

  22. #22
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Добре, а какво означава двама човека да са един за друг? Да свирят заедно на арфа ли? Да се усмихват кретеноидно един на друг и да се правят, че проблеми не съществуват ли?
    Тя буквално те мисли за женкар, бе! Като си с нея, само си създаваш комплекси.
    Само те използва. Като има нужда от някой, който да я успокоява, те използва, не изпитва никакви чувства към теб, но най-добре е да поговорите и да се оточните. Аз не мисля, че сте един за друг, ти си доста над нивото й!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  23. #23
    Повече от фен Аватара на autumn666
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    497
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Добре, а какво означава двама човека да са един за друг? Да свирят заедно на арфа ли? Да се усмихват кретеноидно един на друг и да се правят, че проблеми не съществуват ли?
    Да има взаимно уважение. Ти когато уважаваш някого храниш ли го по тоя начин? Бъди мъж и си отстоявай мнението.

  24. #24
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Баце, сам си си виновен по минимум три направления - първо, че си се хванал с проста жена. Второ, че си се поставил в ситуация да й позволяваш системно да се държи така с теб и да си трайкаш и сигурно да й викаш да, мило, когато те прпави за две стотинки. Трето, че продължаваш да си с нея и взаимно да си търпите щуротията. Според мен тя не те уважава грам, не мога да измисля добра причина защо е с теб, нито ти с нея. Ако не искаш да се поставиш след време в ситуацията да си чехъл, който жена му не му дава да се вижда с приятели и му се кара защо не й е нарязал салатата, сега е момента да й биеш дузпата и да прекратите тази пародия на връзка.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  25. #25
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ми не троля.
    Но това, което пиша е точно така, не лъжа.
    Хора като теб нямат приятелки! Точно аз го знам много добре !
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ако тази история дето я написах е лъжа то трябва да съм много зле.
    Ти не си много зле, ти си МЕГА ЗЛЕ - даже много по-зле от мен !
    Ш'маизвняяш !
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Че защо да не споря са Алукарда, какво му е лошото? Защо го споменаваш вече втори път Алукарда? Зъб ли му имаш, какво? Като гледам, говориш за него, като засегната девица.
    Дефенди, все повече ми заприличваш на един-двама други потребители, които имат общ фейк!
    Алукарда беше единственият ти събеседник и хем те тролеше, хем те опровергаваше, при това с лекота (без даже да усетиш).
    Само че го правеше със стени от текст, аз правя същото с 5-6 изречения!
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Тя е от София, аз съм от дълбоката провинция. Постоянно ми натяква как селяните напълнили София и за техния мазен, досаден диалект, и така ме засяга индиректно. Абе страшна мадама, не си поплюва, ама мисля, че държи на мен.
    Това е съшито с бели конци !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си