.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: аборт

  1. #1

    аборт

    Здрасти.. Ако мога да ви питам некои раоти, че треа да знаете. За аборт става дума.

    - Къде във Варна може да се направи аборт без подписи на родители? За непълнолетна ест.
    - А може ли с подпис само на единия родител?
    - Колко струва и безопасно ли е? Да кажем до 2-3-ти месец?
    - Как протича и колко време е абортът? Предполагам няма разрези..

    Мерси

  2. #2
    До 10 седмица е разрешено да се прави и тогава си на косъм да ти откажат. Тоест 3 месец е много късно.Бебето ще е голямо.

    Цените са до 200 лв Безопасно е ако го правиш в болница при лекари. Разрези няма под пълна упойка си

    Най добре е да говориш с родителите си.Това не е някаква игра.
    Последно редактирано от pilence2 : 11-15-2017 на 07:37
    Когато искаш да направиш нещо, намираш начин!
    Когато не искаш - търсиш причина.

  3. #3
    И при лекари в болница пак има риск. Не го считам за безопасно изобщо... Може да погледне автора в нета какви са видовете аборт и как се извършват.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Endorfina90 Виж мнението
    Здрасти.. Ако мога да ви питам некои раоти, че треа да знаете. За аборт става дума.

    - Къде във Варна може да се направи аборт без подписи на родители? За непълнолетна ест.
    - А може ли с подпис само на единия родител?
    - Колко струва и безопасно ли е? Да кажем до 2-3-ти месец?
    - Как протича и колко време е абортът? Предполагам няма разрези..

    Мерси
    Да не си напомпал някоя ученичка?

    Голям мъж си ти, браво !

    Абортът е опасен, освен че убивате бебето, тя може повече никога да не може да има деца!

    Такъв голям и отговорен мъж като теб толкова ли нямаше пари и акъл да купи едни презервативи или хапчета !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Проблемът е, че винаги сме ползвали кондоми, винаги... Не искаме деца.
    Не знам как е станало такова чудо, шанс 1 на милион. Сега ни трябва свестен доктор, за да няма усложнения. Препоръки?

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Endorfina90 Виж мнението
    Проблемът е, че винаги сме ползвали кондоми, винаги... Не искаме деца.
    Не знам как е станало такова чудо, шанс 1 на милион. Сега ни трябва свестен доктор, за да няма усложнения. Препоръки?
    1 на милион щом е значи е знак че трябва да си го оставите. Всяко дете е истинско чудо и благословия от Бог. Бъдете благодарни че можете да се възпроизвеждате, че всичко си ви е наред и че сте здрави. Отгледайте си го и се обичайте. Толкова ли е трудно?

  7. #7
    Познавам жена която беше направила аборт преди да роди първо дете. И като искаше дете й се роди с аутизъм. Сега детенцето е на 6 и не могат да си кажат две приказки. Много е тежко. Така че не си играйте с волята на природата. Каквото има да става ще си става.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Endorfina90 Виж мнението
    Проблемът е, че винаги сме ползвали кондоми, винаги... Не искаме деца.
    Не знам как е станало такова чудо, шанс 1 на милион.
    Тогава как е станало ?!
    Да не е заченала "непорочно", (от някой друг) и сега да се опитва да натресе отговорността и детето на теб?
    Сигурен ли си, че детето е от теб?
    Помисли си!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Bao Виж мнението
    Всяко дете е истинско чудо и благословия от Бог.
    Когато си на 15 и боК ти даде дете. Перфектният предколеден подарък!

    По темата: Защо просто не говориш с майка и? Тя по би разбрала. Няма нищо лошо в аборта. Той е измислен точно заради това. Дай да направиш 8-10-15-20 деца, защото аборта е лошо нещо. Дай да родим на 14 и да си е*ем образованието, защото аборта е лошо нещо. Не е така! Всичко има смисъл в този живот... И не, смисъла не е боК, но сега няма да коментирам това.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от pilence2 Виж мнението

    Цените са до 200 лв.
    Какви са тия цени? Със сигурност е поне 400, тук в София стига и до 600, не вярвам във Варна да е много по-евтино.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  12. #12
    Абе, деца... Защо не пиете хапчета.... Късно вече.
    Това не е шега, обаче. И мисля, че би трябвало да стане с разрешението само на единия й родител.
    Аз също мисля, че абортът е повече парички.
    ...

  13. #13
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Цитирай Първоначално написано от Endorfina90 Виж мнението
    Здрасти.. Ако мога да ви питам некои раоти, че треа да знаете. За аборт става дума.

    - Къде във Варна може да се направи аборт без подписи на родители? За непълнолетна ест.
    - А може ли с подпис само на единия родител?
    - Колко струва и безопасно ли е? Да кажем до 2-3-ти месец?
    - Как протича и колко време е абортът? Предполагам няма разрези..

    Мерси
    И да се навие някои да го направи без родители после те ште разберат заштото вазстановяването е тежко.Правила сам и знам затова ти казвам и по добре недей да си правиш такива експеритменти
    Мойта вуду кукла...

  14. #14
    1vo1999
    Guest
    Мисля че вече ти е късно за аборт. Но знам друг начин , малко е брутален но.

    Удряй си корема с всичка сила. И съм сигурен на 100% че ембриона ще умре.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Цитирай Първоначално написано от 1vo1999 Виж мнението
    Мисля че вече ти е късно за аборт. Но знам друг начин , малко е брутален но.

    Удряй си корема с всичка сила. И съм сигурен на 100% че ембриона ще умре.
    как може да даваш такива савети бе.Ти знаеш ли кав кравоизлив може да стане и даже може и да умре глупак смотан
    Мойта вуду кукла...

  16. #16
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от 1vo1999 Виж мнението
    Мисля че вече ти е късно за аборт. Но знам друг начин , малко е брутален но.

    Удряй си корема с всичка сила. И съм сигурен на 100% че ембриона ще умре.
    Простак с простак
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  17. #17
    АH>
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Rabalka Виж мнението
    как може да даваш такива савети бе.Ти знаеш ли кав кравоизлив може да стане и даже може и да умре глупак смотан
    защо обиждаш аз обидих ли те ? Не ! А за глупак смотан майка ти не мисли същото като теб.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си