.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    idkmynickname
    Guest

    Unhappy Прецаках всичко и вече не мога да си го върна

    Здравейте!

    Като цяло знам, че 90% ще напишат, че съм идиотка, филмарка, тъпачка и тем подобни. Та момиче на 15 съм и направих доста голяма глупост. Значи историята е доста дългичка и си има предистория, която доведе до странната ми реакция. С приятелят ми бяхме заедно около 5-6 месеца и аз през това време разбрах какво е да обичам с цялото си сърце и да държа на някого толкова много, да правя всичко възможно само заради него без да ми пука от мнението на другите... Та нека да започвам с предисторията, за да сте запознати с всичко. Аз попринцип него го ревнувах зверски много от всичко и всеки, защото си го обичах наистина неописуемо много.
    Та една стара приятелка, с която не си бях писала от много време ми звънна и ме попита дали иска да се видим в един парк. Аз се навих и нали видяхме се. Говорихме си доста, защото не се бяхме виждали и чували от месеци.Нали всичко е окей и изведнъж ми казва някво, че е се е сприятелила с най-добрите приятели на гаджето ми. И аз тогава взех да се усещам, че почва да върти някви игрички. Седяхме си в парка и изведнъж видях приятеля ми да се разхожда в същото паркче. Направо се учудих тоест това беше много голямо съвпадение чак нереално. И нали няма как да я изпъда или него и за тва си седнахме на една пейка и започнахме да си говорим. През цялото време тая му се буташе хипер много и му галише косата, взимаше телефона абе разбрах какво е намислила. Харесала си го е. Беше си харесала човека без, когото не мога да живея и да си представя следващия ден, без когото се чувствам едно нищо в тази вселена. И станаха скандали, защото както споменах много ревнувам. И някак си всичко временно се оправи. След около седмица аз бях на урок и трябваше да не се видим за около няколко часа, така де нещо нормално и след това имахме планове да се видим, както всеки ден. Вече всичко свърши и нали се каня да му пиша и гледам в мессенджъра, че си е писал в групата с неговите приятели и си пращат снимки да се уговорят къде да се видат. (Това са същите приятели, при които онова момиче се набута зверски много). Та бях сигурна, че приятелят ми е с тях и нея. От ревност направо мозъкът ми изключи и го блокирах от всякъде, не му вдигах и тн. Не намерих способност да му вдигна. Звънеше ми постоянно часове наред и продължава. Искам да му вдигна, но не знам като цяла нищо нито как да постъпя нито нищо. Наистина много се обърках, а и тези дни много се карахме дори и за най-малкото. Как да постъпя? Наистина помогнете ми, че губя смисъла на живота ми...

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Леле.. как да ти помогна? Ти си го знаеш още от първото изречение.
    Като за начало спри да насочваш злобата си към приятеля си, а към тази твоя 'приятелка'.

  3. #3
    кво е виновен приятелят ти ве

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    ВДИГНИ МУ И МУ КАЖИ, ЧЕ НЕ Е ЗА ПО ТЕЛЕФОНА И ПОЧВАЙ ДА СЕ ОБЯСНЯВАШ ВЕ. Тая твоя "приятелка", която ти краде приятеля е за блок, а не пичагата.

    deewa decata, deewa
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    Малка си. Ще разбереш, че около теб ще има много к*чки, които ще се опитатват да имат твоето . това е истината. (относно така наречената твоя приятелка.) А иначе недей се вкарва толкова във филми.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Няма нужда да затриваш всички женски индивиди само защото искаш приятелят ти да ти остане верен. Нарича се доверие.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  7. #7
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Нарича се доверие.
    Наркотична абстиненция*
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  8. #8
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334

    Exclamation

    Цитирай Първоначално написано от idkmynickname Виж мнението
    През цялото време тая му се буташе хипер много и му галише косата, взимаше телефона абе разбрах какво е намислила.
    Тия очевидно са си точили взаимно лиги пред теб ама ти, не, та не... продължаваш да им викаш "приятелката ми" и "приятелят ми"... Спешно сменяй кръга от приятели и интереси, за да не докажеш първоначалните подозрения, които сама хвръляш върху себе си:

    Цитирай Първоначално написано от idkmynickname Виж мнението
    Като цяло знам, че 90% ще напишат, че съм идиотка, филмарка, тъпачка и тем подобни.

  9. #9
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    митенцето няма спирка и все по някви празници се активизира

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си