.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    ПРОБЛЕМ СЪС ЗАГОЛВАНЕТО..

    Здравейте. Момче на 16 години съм.
    Имам проблем с пениса си. Нямам проблем с размера ,даже съм много доволен от страна на дебелината ,особено на главичката. Та не мога да си го обясня, когато ми е в еректирало състояние и искам да заголя главичката , самото заголване става малко трудно и проблемът е там ,не че не мога да я заголя напълно ,ами го правя бавно ,защото като го правя бързо супер много ме боли все едно ще се скъса , усещам го сякаш кожичката ми не е за този пенис .. имам в предвид все едно е по тънка ли не мога да си го обясня и един вид примерно ако искам да мастурбирам ,като го оголвам постоянно ( долу -нагоре ) и не става защото ме боли... Също така да отметна ,баща ми няма този проблем и не го е имал никога ,не знам дали е от значение ,но казвам ,ако е.Не искам да се обрязвам дори и на половина,преди 2-3 години не ми правеше проблем това защото не водих полов живот и не ми беше наложително толкова да си използвам инструмента ,но сега вече почна да ме притеснява. Някой който е имал като моят проблем или знае как да го оправя нека да остави един коментар ,ще съм ви много благодарен!! Благодаря предварително!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Говори с личния си лекар да те насочи нанякъде, кви са тия глупости.

    Цитирай Първоначално написано от Xektor45 Виж мнението
    , усещам го сякаш кожичката ми не е за този пенис ..

  3. #3
    И аз бях така в подрастването... късаше ми се дори кожичката и кървеше, оправих го с времето.. приеми го като гимнастика... тренирай кожата да се разтяга постоянно.. но естесвено без да се разраняваш (макар това да е неизбежно при яко надървяне)... та вече го няма този проблем, но подозирам че ако не бях приложил йога на хуя нямаше да е така ;д

  4. #4
    Благодаря гадинка

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си