.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Проблем! Какво да правя?

    Здравейте,
    Днес, както всеки ден на тръгване от училище минах през парка до училище за да се прибера. Бях с един приятел, с който седнахме на една пейка и си говорихме, а после продължихме към друг парк близо до нас. Там той се усети, че си е забравил суичъра и се върнахме, НО на връщане той седна на една кола (с последна дата на винетка от 2016 година), която леко потегли, но нищо не стана. Реши да я бутне, но почти не помръдна. Тогава той незнам как, но отвори вратата и разбрахме, че е ОТКЛЮЧЕНА! Незнам как ни хрумна, но просто седнахме в колата и започнахме да си говорим в нея. После аз леко натиснах съединителя и тя се мръдна. Аз излезнах от колата. Първо го снимах, а после т
    ой почна да натиска съединителя, а аз да бутам колата напред-назад в диеапазон от най-много 50 сантиметра. След минутка пристигнаха 3 момичета и започнаха и те да бутат колата. Всичко това стана за 9 минути (от 12:42 до 12:51)! Една жена слезна от блока отсреща и започна да ни се кара и каза, че от половин час ни гледа през терасата си.Понеже видя униформите ни разбра от кое училище сме и ни КАЗА, ЧЕ ЩЕ ОТИДЕ ПРИ ДИРЕКТОРЪТ на нашето училище. Ние й се помолихме да не го прави и й се извинихме, но тя каза, че ще отиде при директорът. ВАЖНО Е, ЧЕ НИКОЙ ОТ НАС НЕ Я ПОЗНАВАШЕ, А И ТЯ НЕ НИ ПОИСКА ИМЕНАТА НИТО КЛАСА! Жената започна да звъни на някакви хора и ние си тръгнахме.

    След, като си тръгнахме момчето с мен ни каза, че е чул жената да казва- цитирам:
    ''Аз ще разбера на кого е колата'', което ме навежда до мисълта, че нито колата е нейна, нито знае на кого е.

    Та въпроса ми е, какво може да стане, ако каже на директорът и той по някакъв начин разбере, че ние сме го направили!

    Благодаря Ви предварително!

  2. #2
    Впрочем- всички сме малолетни (под 14 годишни)!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    ще кажеш, че сте проверявали дали кормилната уредба е изправна

    нищо няма да направи най-вероятно, просто го е казала, за да ви нафилмира и изгони
    освен това няма как да разберат, че сте вие точно
    занапред не пипайте чужди вещи

  4. #4
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Това да ви е за урок, да не си врете носовете, където не трябва.
    Предполагам нищо няма да направи, защото не ви знае имената, но все пак - учете се от грешките си.

    Интересно ми е, каква марка беше колата и в кой квартал се случва това?
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    Интересно ми е, каква марка беше колата и в кой квартал се случва това?
    хахахах добър опит, г-н полицай

  6. #6
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    хахахах добър опит, г-н полицай
    -.- филмар

    Интересува ме, понеже познавам някой, на който колата му не се заключва и редовно си я остава отключена тук таме. За това питах, да не е същата кола?
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    -.- филмар

    Интересува ме, понеже познавам някой, на който колата му не се заключва и редовно си я остава отключена тук таме. За това питах, да не е същата кола?
    нека позная, бяла астра?

  8. #8
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    нека позная, бяла астра?
    Забавен си
    Не.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Нищо няма да стане.

  10. #10
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    Това е престъпно деяние! Никога не правете такива лудории повече, ако не искате да прекарате следващите 20 години в затвора!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си