Начало Любопитно
Най-новата кандидат "гореща" водеща - Мария Цветкова(Мис Плеймейт)
Изпрати на приятел

Венета Райкова още не е обявила официално дали напуска предаването "Горещо", но за мястото и се разяри война.
Появиха се много кандидатки, от всевъзможни среди, моделки, актриси и какви ли още не.
Най-новата кандидат гореща водеща е плеймейтката Мария Цветкова, която обяви, че това е единствената работа, която я привлича, защото предаването много и харесва.
Като повечето старлетки с напъпила слава, надарената брюнетка била убедена, че много лесно може да надскочи нивото на Райкова.
Преди Цветкова да изяви мераци към предаването на Венета, към "горещия" стол се беше напътила и устатата актриса Екатерина Евро, която набързо си уговори среща с продуцентите на актуалното шоу.
"Няма да излизам в майчинство!", отсякла Райкова, когато научила за амбициите на своите конкурентки.
Венета била твърдо решила, ако трябва, да кърми бебето си и в телевизионен ефир само и само да не отстъпва мястото си на разни самозванки.
Автор: Ина Иванова, Публикувана на: 2008-09-04
Прочетена: 899 пъти

lusi
2008-09-10 11:19:56
iskame si veneta.veneta,venata....veneta i samo tq
lkajdf
2008-09-11 11:41:38
blqa...taka i taka nqa go gledam..
примерна-потребителка
2008-09-11 11:44:25
Кви са па тези? Предаването няма да е същото без Венетка. Аз съм за Райкова.