.

Когато манията по изкуствения тен премине всички граници... (+видео)

Когато манията по изкуствения тен премине всички граници... (+видео)
Снимка: YouTube

Манията по изкуствения тен може да вкара 44-годишна майка от американския щат Ню Джърси в затвора, пише в. “Daily Mail”.

 

В подобно положение в момента е поставена Патриша Крентцил, срещу която са повдигнати съдебни обвинения по подозрение, че е принуждавала 6-годишната си дъщеричка Анна да се подлага на вредното въздействие на ултравиолетовите лъчи в солариумите.

 

От дълги години насам американката е вманиачена по изкуствения тен. Тя се подлага на над 20 процедури в солариум месечно, за да поддържа шоколадовия си загар, който определено изглежда гротескно. Още по-притеснително обаче е това, че 44-годишната жена изглежда принуждава невръстната си дъщеря да заприличва на нея.

 

 

Преди около две седмици една от учителките в училището на малкото момиченце случайно чула как то обяснява на своя приятелка, че майка му редовно го взима със себе си, когато ходи на солариум. Възпитателката забелязала също така, че в последно време кожата на детето потъмнява. Съмненията й се потвърдили, когато детето споделило с училищната сестра, че страда от кожно изгаряне.

 

Учителката веднага сигнализирала за откритието си в полицията. Не след дълго Патриша Крентцил била арестувана и отведена в участъка. Срещу нея били повдигнати обвинения, че застрашава здравето на собствената си дъщеря и че нарушава законите на Ню Джърси, според които лица под 14-годишна възраст нямат право да ходят на солариум.

 

Разбира се, майката отрекла отправените срещу нея обвинения и претендирала, че е напълно невинна. Тя настоявала, че кожното изгаряне на детето й се дължи на факта, че то прекарва дълго време в игри навън под слънцето. Служителите в солариума, който Патриша Крентцил посещава, твърдят, че тя влиза с дъщеря си в стаята, но не е ясно, дали я принуждава да използва слънчевото легло. Разследването по случая продължава.

 

В момента 5-годишната Анна все още продължава да живее с майка си, която е платила гаранцията си в размер на 25 000 долара. 

 

Вижте обясненията на Патриша Крентцил по случая:


Реклама Инвестор.БГ


Вход и регистрация
Влез или се регистрирай за да пишеш...
scrooper
преди 13 години
15
3
!
Отговори
"платила гаранцията си в размер на 25 000 долара"Хората влагат толкова енергия и пари, направо целия си живот в деструктивни глупости :ХНе трябва да си мечтаем да сме богати, преди всичко тр да се стремим да сме сфесни, с акъла си.
Josefinne
преди 13 години
15
8
!
Отговори
Пък едно време хората пластични операции си правеха, за да станат БЕЛИ!
miss_swaggy
преди 13 години
15
7
!
Отговори
Въх ужасен "тен" .. наистина прилича на зомби :Д ;х;х
Silver_flower
преди 13 години
16
8
!
Отговори
Ужас... като кожа на печено пиле :X на нищо не прилича тази, то едно е да си почернееш нормално и естествено, колкото за здравословен, красив, лек и равномерен тен, НО НА СЛЪНЦЕТО, не да се пържиш под изкуствени лъчи. Че да принуждава горкото детенце :( Пази боже от такива вманиячени майки - НАД 20 процедури на месец лелеее :XXX
Billieber
преди 13 години
16
20
!
Отговори
lele ujjs..meko kazano e prekalila ;dd
Billieber
преди 13 години
16
18
!
Отговори
lele ijjs..meko kazano e prekalila ;dd
who???
преди 13 години
15
16
!
Отговори
hubavo e da si ima6 ten da e leko kato pripe4eno no da e estestven tfa e otvratitelno we :X :X :X :X :D :D :D
DownloadVirus
преди 13 години
15
27
!
Отговори
Няма ли кой да й каже колко смешна и грозна изглежда отстрани.... :(
koshtramba
преди 13 години
15
17
!
Отговори
По-скоро ще я изкарат невменяема, отколкото да я вкарат в затвора.
SprayPaint
преди 13 години
16
21
!
Отговори
Zombie
Страница 1 от 2