Всеки човек се страхува от нещо. Някои хора изпадат в ужас, когато видят паяк, други се страхуват от високо, трети не смеят да влязат в море/басейн, четвърти се притесняват от смъртта и т.н.
Любимецът на тийнейджърите Джъстин Бийбър се ужасява, когато види акули, съобщи ContactMusic. Певецът изпитва панически страх от хищниците и затова изобщо не обича да плува в океана.
Въпреки страховете си, Джъстин Бийбър смята, че е истински мъж и прави всичко, за да бъде опора на своята любима Селена Гомес. Той се отнася мило с нея и й доказва при всяка възможност колко много я обича. Бийбър смята, че двойките ще се карат по-малко, ако се уважават и са любящи партньори.
Певецът е мил и показва уважение, както към любимата си, така и към своята майка Пати Малет. На 13 май - Денят на майката – в нейна чест той ще издаде песента „Turn to You“. Песента е написано специално за майката на Бийбър.
преди 11 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години