.

Зукърбърг със статус "женен"

Марк и Присила са заедно от девет години, запознали се в Харвард

Зукърбърг със статус

Съоснователят и главен оперативен директор на най-голямата социална мрежа Facebook Марк Зукърбърг се ожени.

 

Щастливката е  27-годишната Присила Чан, с която Зукърбърг е заедно дълго време. Историята им започнала преди 9 години, когато двамата са се запознали в Харвард. Веднага след събитието на живота си, Зукърбърг смени статуса си в социалната мрежа на „женен“ и качи снимка от сватбата, която събра хиляди харесвания за броени минути.

 

Още малко...
Facebook съди Yahoo

 

Церемонията се е състояла в дома на Марк в Пало Алто сред около 100 гости, отбеляза Асошиейтед прес. Двамата влюбени имаха и други поводи да празнуват. В деня преди сватбата им Facebook излезе на борсата, а младоженката се димпломира в началото на миналата седмица. Присила завърши медицина.  

 

Още интересни новини четете в Dnes.bg 


Реклама Инвестор.БГ


Вход и регистрация
Влез или се регистрирай за да пишеш...
JonkataK
преди 13 години
3
3
!
Отговори
Е баш тая ли си е харесал... *** крокодила.
kolegata88
преди 13 години
2
2
!
Отговори
С тия пари хич не ми трябва да се женя.
ChildrenOfBodom
преди 13 години
3
7
!
Отговори
И той не е прелест. Поне момичето го обича наистина и са заедно от 9 години, а не е с него само заради парите , както много "красавици" биха направили.И да.. гениално.. Според вас "ако имах пари щях да съм само с хубави момичета"...да ви имам логиката наистина.
TheManTheLegend
преди 13 години
8
2
!
Отговори
Баси тъпака има милиони а за тоя крокодил да се ожени. На негово място щях да плюща само плеймейтки :D
ribok
преди 13 години
2
7
!
Отговори
Той на жена :D ще са добра комбина хахаха .
Lucho
преди 13 години
3
11
!
Отговори
Бате... не знам защо, ама тая има вид на мъж...
Страница 1 от 1