.

Бритни Спиърс прави йога по бански

Впечатли феновете с фигурата си

Ивета Иванова
Бритни Спиърс прави йога по бански
Снимка: Reuters

Поп певицата Бритни Спиърс прави усилени тренировки, за да поддържа фигурата си. Тя сподели видео в социалната мрежа Instagram, на което се вижда как влиза във форма.

 

37-годишната звезда и партньорът ѝ, Сам Асграри, практикуват заедно йога и се вижда, че тялото на Бритни изглежда страхотно. Изпълнителката на "Toxic" показва няколко интерсни и креативни йога пози в клипа.

 

Вижда се как Сам успява да вдигне любимата си във въздуха само чрез краката си, а по това време Спиърс продължава да прави упражнения. Бритни впечатлява и с друго - тя слиза и се качва по стълби само чрез ръцете си, а Асгари придържа краката ѝ.

 

Звездата е със син бански и веднага събра много комплименти за тялото си и пластичността си.

 

"Само в Ел Ей можеш да носиш бански костюм през октомври. Навън е толкова красиво. За първи път ходя на ръце по стълбите", написала е Бритни.

 

Скоро тя се похвали, че прави гимнастика от една година.

 

 


Реклама Инвестор.БГ


Вход и регистрация
Влез или се регистрирай за да пишеш...
titia
преди 5 години
2.5
1.5
!
Отговори
kakvoto i da pravi vremeto si kazva svoeto. 4estito i dano zapazi figura
Страница 1 от 1