.

Емили Ратайковски: Мъжете са наслада и забавление

Изповед от звездата

Ивета Иванова
Емили Ратайковски: Мъжете са наслада и забавление
Снимка: БГНЕС

Емили Ратайковски сподели, че за нея мъжете са наслада и забава.

 

Но 34-годишната моделка няма мъже, които са хетеросексуални в живота си, освен, ако не е в романтични отношения с някого.

 

Звездата общува основно с жени и куиър хора.

 

"Все още харесвам мъжете. Аз просто имам нула хетеросексуални мъже в живота си, освен, ако не говорим за някой романтичен интерес. В йерархията на нуждите, това е на върха на пирамидата, което е приятно. Мъжете са наслада и забава, но не част от моята същина. Останалата част от живота ми е общност с други жени и куиър хора, и да бъда майка", коментира красавицата пред британското списание "ELLE".

 

Емили се наслаждава на това да е в 30-те си години.

 

"Аз съм очарована от това десетилетие от живота ми. Моята майка ме е родила, когато е била на 39 г., и аз си спомням, че тя винаги романтизираше 30-те си години като време на изследване на себе си и сила - като жена. Аз съм в средата им и наистина също се чувствам по този начин", обясни още моделката.

 

Ратайковски има син Силвестър Аполо Беър, който се роди през март 2021 г.

 

Той е от бившия ѝ съпруг Себастиан Беър-Макклард. Двамата се разделиха през лятото на 2022 г.


Реклама Инвестор.БГ


Вход и регистрация
Влез или се регистрирай за да пишеш...