PDA

View Full Version : help



10-15-2004, 12:30
ami poneje iztriha temite koito imah namerenie da pro4eta bih vi pomolila ako mojete da mi obqsnite malko pove4e za igrata "The Sims" :oops: zn4i pro4etoh si4ki saitove kudeto namerih oba4e nikude ne mojah da otkriq kak moga da nastanq semeistvo vuv ku6tite koito sa mnogo skupi kato az imam po malka na4alna suma pari ili kak moga da premestq semeistvo ot edna ku6ta v druga :oops: znam 4e sigurno 6te kajete 4e pitam tupi ne6ta ma naistina ne mojah da shvana i o6te nqkoi moje li da mi obqsni kak izob6to se pravi basein ako moje :oops: i kak moga da si svalq ku6ti i drugi ne6ta tam bez da imam raznite dobavki ili kakto se kazvat tam kum igrata :roll: az imam nai purvata versiq na igrata nai prostata i obiknovenata molq vi se pomognete mi ako mojete :oops: blagodarq predvaritelno

10-15-2004, 16:53
Пишеш паролата rosebud и ти дава по 1000$ на цъкане :wink:

Maverick
10-15-2004, 17:32
abe toi ne pita6e za cheats!

zna4i do kolkoto si spomnqm, 6toto igrata q igrah predi 3 godini, ti dava po 20 000 ot na4alo i si kupuva6 nqkoq tapa ka6ta. Sled tova trqbva da sabere6 mnoooogo pari i kogato sabere6 pove4ko i misli6 4e moje da si kupi6 ot po-hubavite ka6ti. pravi6 save i izliza6 v onova kato menu (kadeto vijda6 celiq kvartal). Minava6 ot gore na ka6tata i to se poqvqva edin buldozer. Natiska6 go i to te pita dali iska6 da "izgoni6" semeistvoto ot tam. Posle te pita dali da razru6i6 samata ka6ta. Kakto i da e. Taka q prodava6 i posle si kupuva6 nova.

Nadqvam se da sam pomognal

DeSiTo0o
08-09-2005, 01:17
О тази игра и аз много я обичам. :oops: Ми зависи с коя The sims си.Ако не си със The sims 2 напиши rosebud;!;!;!] и натискай Enter докато прецениш,че парите са ти досатъчно.А ако си с The sims 2...ще трябва да събираш пари,защото там няма код за пари. :roll:

ина
06-12-2006, 13:08
na sims edno e rosebud i ima kod za pari na the sims 1 toi e motherlode

lori
06-12-2006, 14:55
О тази игра и аз много я обичам. :oops: Ми зависи с коя The sims си.Ако не си със The sims 2 напиши rosebud;!;!;!] и натискай Enter докато прецениш,че парите са ти досатъчно.А ако си с The sims 2...ще трябва да събираш пари,защото там няма код за пари. :roll:на симс 2 кода за пачки е motherlode а някой ще ми даде ли линк да си и изтегля