PDA

View Full Version : kyf/kfa iska6 da stane6 kato porasne6:)



Murderdoll
10-15-2004, 17:07
na4i..vaprosa e qsen:)za kyf/kfa 6te
u4i6 sled kato svyr6i6 u4ili6te...
az li4no iskam da stana psiholog...
6toto psihologiqta super mnogo me kefi
kato predmet...a i mi se vijda qko
da pomagam na horata...i da mi
spodelqt problemite si,ne6ta koito edva li biha
kazali na drug osven men:) :P :P :P

Desitu
10-15-2004, 17:14
Az iskam pyk da porasna :P
Maitap razbira se...iskam da u4a vytre6no dizain....mnogo me radva :))) ama neka porasnem :PpPpp O6te sme mladi4ki :)

aBeP4eTo
10-15-2004, 17:17
:oops: Не съм решила още въпреки ,че ми се иска да стана кино звезда ама то тва е само мечта иначе мисля да уча право !

SanDRo
10-15-2004, 17:20
Аз пък искам да стана такъв, какъвто ме направи живота! Важното е да гониш целите и мечтите си, пък к'во ще стане от тебе... Искам да ми дадат Майкрософт :D !

hahavteen
10-15-2004, 17:27
Az puk iskam da y4a psihologia! :) A su6to iskam da stana y4itelka po yoga i da otvoria centur za le4ebno gladyvane! :P

aBeP4eTo
10-15-2004, 17:28
ХеХе slun4ice ами аиде дано ще идвам в центъра ти за лечебен глад :lol:

Desitu
10-15-2004, 17:38
Аз пък искам да стана такъв, какъвто ме направи живота! Важното е да гониш целите и мечтите си, пък к'во ще стане от тебе... Искам да ми дадат Майкрософт :D !
Ааа,Майкрософт си е за мен :РрРрР Ама ако настояваш може делим на 2,какво ще кажеш? :roll:

DeaTHroW-ReC_F
10-15-2004, 17:42
искам да стана умна :))) и единственото за което мечтая е да преуспея в живота независимо си в каква област..

techCandy
10-15-2004, 17:43
Murderdoll s teb govorim edin ezik :)
i az si bqh zato4ila zybite za psihologiq, no se otkazah pyrvo za6toto ne6to mnogo komersialno stana kakto sama vijda6, a i tuk to4no taq specialnost e dosta skypa da se sledva....
za tva moje bi pedagogika ili....ne znam to4no kakvo se u4i za da stane6 socialen rabotnik no 100% iskam da se zanimavam s hora pri vsi4ki polojeniq :)

Murderdoll
10-15-2004, 17:45
emiii ako ne stane ne6to s psihologiqta-
iskam da stana eksurzovod ili ne6to
koeto e svarzano s turizam...dosta e qko
spored men i tfa:)a pyk ako i s turizma
ne stane...ko da se pravi,6e stavam policaika:D

SanDRo
10-15-2004, 17:48
Desitu, ами няма проблеми! Даже, като делим, аз ще ти продам моя дял и ще започна нова компания, която да разбие Майкрософт! :lol:

UltraViolet`Man
10-15-2004, 17:56
Адвокат, но ще трябва да си съдера дупенцето от учене. Тази година завършвам даскало и нямам много време за подготовка, въпреки че кандидатстудентските изпити не са шега работа.

AvLee
10-15-2004, 18:15
Незнам,има много време...сега трябва да решавам къде ще кандидатствам(гимназия),но сигурно ще уча в чужбина..може би право!А иначе каква искам да стана,нотариус или нещо свързано с рекламния бизнес или застрахователния!

^cristin^
10-15-2004, 18:27
Az sy6to kato Murderdoll i ne pomnq o6te koi kaza sym se naso4ila kym psihologiqta no sy6to taka me vle4e i biologiqta i medicinskite nauki, ta gore-dolu se kolebaq m/u tezi oblasti, no ima o6te mn vreme koi znae o6te kakvo 6te mi mine prez glavata 8)

MyCuHkA
10-15-2004, 19:11
Решила съм да се занимавам със пари ;) Сега уча Финанси,управлени и икономика на търговията.Мисля и занапред да уча икономика ;) Надявам се Солунската митница да ме чака с отворени врати.Ако не стане това отивам във Франция да уча :)

miloto_girl_4e
10-15-2004, 19:22
miiii,mislq da u4a pravo :D tova mi e me4tata :oops: ako ne..ne6to svurzano s mejdunarodni otno6eniq :wink:

dodo
10-15-2004, 19:23
za sega sam re6il hirurgia,no nese znae :roll:

Ri4i^
10-16-2004, 00:29
Хаха, ми искам да стана състезателка-ралита и такива работи, нали се сещатею просто ми е смешно да напиша автомоилна състезателка :lol:
Ама тва е само мечта, иначе мисля да уча по-нататък външноикономически отношения или нещо свързано с банките.

footballman
10-16-2004, 09:21
Аз мисля да кандидадствам маждународни отношения.После ставаш посланик или зам.министър,а защо не и министър.

Bloody_Tear
10-16-2004, 09:23
Певица.Но това не е поредната тъпа детска мечта ами просто музиката е едниственото нещо,което ме успокоява когато съм ядосана,което ме кара да си мечтая когато съм отчаяна,което ме кара да съм щастлива когато съм нещастна.Тя просто изиграва огромна роля в моя живот и затова искам моята музика и песни да въздействат по същия начин на хората.Но тъй-като почти нямам шанс да осъществя тази мечта мисля нещо свързано със медицината..от хирург до обикновен лекар просто искам да помагам на хората,да съм полезна с нещо :) А ако говорим за егоизъм и пари бих искала да съм freestyle моторист въпреки че жени не се състезават може в бъдеще да им дадат:) Много ме кефят всичките скокове и каскади,който правят супер е:)

winnie_girl
10-16-2004, 09:29
znam, che shte kandidatstvam v chujbina i naj-veroqtno v germaniq ili avstriq, no shte ucha na angliiski, za da go doosuvurshenstvam, a i nemskiqt veche ot dosta vreme go ucha:)
a kakvo iskam da ucha li? ami.. chudq se za mejdunarodni otnosheniq:)

ycMuBkaTa
10-16-2004, 13:21
аз съм си избрала правото и това е целта ми да стана адвокат само че искам да уча в Германия затова и уча немски от 3 години сериозно но мисля да е някакво право банково или нещо свързано с финансите и парите :wink:

Devilkin
10-16-2004, 14:19
Медицина :arrow: мед.сестра или фармацевт....

AMG-to
10-16-2004, 17:48
biznes - reklama

Diabolic Angel
10-16-2004, 23:41
Не съм мислила. Сигурно ще е нещо, свързано с това, което уча в момента, т.е. екологичен туризъм...

Water_lili
10-17-2004, 08:11
ami az ne samo 4e iskam ami i do 1 godina 6te u4a za biznes administrator :roll: :twisted:

LunnaSvetlina
10-17-2004, 12:50
Като гледам, доста от вас са се насочили към психологията. И аз имах такова намерение, докато не се запознах с учителката си по психология. Казах си: "Ако ще стана като нея, не мерси, ще си избера нещо друго." А и замислете се реално- какво бъдеще има тая професия у нас :?: Освен като преподаватели или педагогически съветници в училище, как мислите, че ще свършите :?: Много малко са психолозите, които може да се каже, че практикуват с един приличен брой пациенти. Причината, разбира се, е проста. Докато в българите е настанено убеждението, че трябва да си луд, за да отидеш при психоаналитик, работа за тия хора ще се намира много трудно. А така се получава заради неразграничаването на понятията "психолог", "психиатър" и "психоаналитик". Има и още една причина- финансовата. В крайна сметка защо да даваш пари на някого, за да ти помогне, като с тая работа натоварваш приятелите. Друг е въпросът каква помощ ще ти дадат те.
Помислете си първо какви са перспективите ви и тогава решавайте какво ще следвате.

Що се отнася до мен, през главата ми са минали хиляди мисли. След като се отказах /не окончателно все още, но почти/ от психологията, нямам особена идея на къде да поема, най- лошото е, че вече е дошло времето да решавам.

Murderdoll
10-17-2004, 13:11
Като гледам, доста от вас са се насочили към психологията. И аз имах такова намерение, докато не се запознах с учителката си по психология. Казах си: "Ако ще стана като нея, не мерси, ще си избера нещо друго." А и замислете се реално- какво бъдеще има тая професия у нас :?: Освен като преподаватели или педагогически съветници в училище, как мислите, че ще свършите :?: Много малко са психолозите, които може да се каже, че практикуват с един приличен брой пациенти. Причината, разбира се, е проста. Докато в българите е настанено убеждението, че трябва да си луд, за да отидеш при психоаналитик, работа за тия хора ще се намира много трудно. А така се получава заради неразграничаването на понятията "психолог", "психиатър" и "психоаналитик". Има и още една причина- финансовата. В крайна сметка защо да даваш пари на някого, за да ти помогне, като с тая работа натоварваш приятелите. Друг е въпросът каква помощ ще ти дадат те.
Помислете си първо какви са перспективите ви и тогава решавайте какво ще следвате.

Що се отнася до мен, през главата ми са минали хиляди мисли. След като се отказах /не окончателно все още, но почти/ от психологията, нямам особена идея на къде да поема, най- лошото е, че вече е дошло времето да решавам.
emi prava si-v bg nikoi nqq da otide na psiholog...
no pyk az i ne mislq da ostavam v bg... :roll: :roll: :roll: :roll:

moviemaker
10-17-2004, 13:11
Лунна Светлина, съгласен съм с тебе - много правилно . В България надали ще има успял психолог. [ бтв: Много ми харесва подписа ти (Тангра - Богатство) :) ]

А иначе аз не знам точно какъв искам да стана ...

kegish_se_na_sluceto
10-17-2004, 13:20
as veche si kazah che otivam vuv franciq stavam model i a shte uscha neshto svurzano s modniqt biznes ,a dokato tova se osushtestvi she stana sustezatelka po sportni tanci
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahah hahahahaahaha

aBnOrMaL_BaBy
10-17-2004, 14:56
Еми или психиатърка.. или актриса..ама май много много не ме бива във второто :P :wink:

rosskata
10-17-2004, 18:59
:D Ами като за начало искам да стана красива, умна , неприлично богата, да се оженя за мистър Олимпияили за някой красив глупак с много пари и готино дупе, да си имам яка кола и мезонет до морето, и вила в планината, и частен самолет, и пари за много пластични операции, и двама-трима любовници, и сауна, и джакузи, и яхта, и джет, и платинена обеца за носа, и белйо на Армани, и дрешки Гучи и мноооого мнооого бижута....
8) 8) 8)
Отделно от това бих могла да се занимавам с туризъм... Ако не стане, ще си остана продавачка цял живот... :roll:

wetti
10-17-2004, 20:15
ooo mnoo gotinka tema BRAVO:PP mi kato malka si me4tah da stana pevica:PP ma sq si imam dr me4ti...mnogo obi4am decata i u4ili6teto(ne u4eneto a u4ili6tito) ta iskam si mn d astana u4itelka ama....kat se zamislq 6a e po-dobre da sledvam pravo ili medicina sa6to si me4taq za palni gluposti kato vatirinaren lekar ili exskurzovot no tfva sa si decki me4ti:)

DiEsEl_GiRl4eTo
10-17-2004, 20:42
nznznznznznznznznzn iskam paleontologiq ili pravo obache shte vidim kakvo shte stane do togas neka zavyrsha pyrvo...

DeaTHroW-ReC_F
10-17-2004, 21:01
еййй и аз искам да следвам право :)) аз от другата година почвам го уча в даскалото :Р жестоко:))) ама си е ебало майката щото кат знам брат ми как учеше..неам думи...административно ..пък облигационно..и още сто вида права..и то само в 9 клас ...ужаст ..... а искам и второ висше-английска филология....
иначе и мен ме кефи палеонтологията...ако съм по добре с историята(както е било до сега)...може и натам да се насоча..нещо свързано с палеонтологията.,.....ма няма бъдеще тука палеонтологията,нищо че може да се открият още мн неща по наще земи...май най важните вече са излезли на яве......,.трябва и да заживея другаде аа аз неща :!: ама са ми казвали че и рисунките ми са хубави....абее мн съм неориентирана ма имам толко много време че просто незнам кво ше прая дотогава

bibonda
10-18-2004, 04:00
vaprosa e lesen ama otgovora e truden
neznam....
znachi moga da peq, da risuvam, i da smqtam :P hahaah. nz iskam neshto sas izkustvoto svurzano naprimer interior designer

10-18-2004, 11:03
айде пак ....
ИСКАМ ДА ВЛАДЕЯ СВЕТА !!!!!!!!

Crazy*4_Usher
10-18-2004, 18:53
Ами в пеенето съм добра...пак започнах да ходя на уроци и бих казала, че си имам талант! Започнах и да пиша текстове и като да не повярвам те са много успешни! Преди си мислех, че и грам няма да мога да напиша, но сега като почнах да ги пиша на анйглийски определено се харесват и на други хора. Имам талант за актриса, това са ми го казвали страшно много хора. Аз това и смятам да уча в щатите като завърша. Благодаря се на бога, че имам тази възможност, защото много хора нямат финансовата възможност да учат това, която искат! Надявам се да осъществя поне една от двете си мечти!

b3b3poHka
10-19-2004, 11:39
Az neznam tochno kakva iskam da stana no ycha tyrizam i slet kato zavyrsha shte produlja da ycha syshtoto ili psihologiq no ne sym reshila koe ot dvete shoto i dfete strashno mn me kefqt:)

SANDRETO
10-19-2004, 12:23
amiii ne znam ama imam dosta idei za realizaciq 4estno kazano taka 4e samo merak da ima kakto se kazva! 8) :D

M
10-20-2004, 11:41
6te stana Hirurg ! Idiot sym ,ama hirurg 6i stana! :D :D
E , 6te se pomy4a malko sega (mnogo), vseki si ima celi i me4ti v jivota :P

Nekasa4a
10-20-2004, 18:49
Az iskam da stana idiot :D

just nobody
10-22-2004, 20:43
iskam da buda i pravq protivolopojnoto na tova koeto pravq v momenta life sucks

LiNkiN4eTo
10-23-2004, 16:38
az iskam da stana JENATA - KOTKA :P

Anyone
10-24-2004, 11:40
аз искам да работя в офис :!:
надявам се, че като порасна, ще работя в областта на маркетинга и рекламата 8)
правото и психологията също ме влечат, а като малка исках да съм учителка или журналистка :lol:

dafi86
10-24-2004, 21:50
ami az iskah da kandidatsvam s matematika i da u4a ne6to svarzano s kompiutri, no poneje po matematika vaob6te me nqma i prosto ne mi se otdava tazi nauka re6ih 4e i ot uroci nqma da ima smisal, vse trqbva da si q razbira6 dosta. i za tova re6ih 4e 6te kandidatsvam s geografia, a to4no kakvo 6te u4a ne znam.. zapisvam vsi4ki specialnosi puk kakvoto me priemat.. :) ina4e bih iskala da se zanimavam s kompiutri no... stava samo s matematika :(

ridin'spinnaz
10-25-2004, 08:52
vinagi sam iskal da stana reketior ... :)
mnogo dobra profesiq , pak moje i kuka da stana , palna ludnica e

sladkish4e
10-27-2004, 14:45
аз сега искам да вляза в някоя езикова гимназия(по възможност в испанската)за да мога след това да уча в чужбина и по точно искам в Испания,защото там се получава едно от най-доброто образование в света по право и журналистика,а аз от много малка се колебая между тези двете,защото и двете много ме кефят,но повече искам да уча право и практикувам извън българия по възможност!!! :!:

Tedichka
10-27-2004, 17:54
Аз пък не искам да порасна :P
Но тъйкато е неизбежно ще кандидатствам за Туризъм и МИО (Международни Икономически Отношения)
Смятам след това да си направя някой друг хотел или пък туристическа агенция...Все пак туризмът тепърва ще се развива!
Ако успеят плановете ми..ще живея в Салзбург (Австрия) не защото не харесвам България - напротив! Просто не искам децата ми да израстнат престъпници, наркомани или алкохолици! Не че Австрия е гаранция, че няма да станат такива, но поне няма да растът с тази агресия, с която растът днешните деца...

paco
10-30-2004, 19:10
az iskam da u4a psihologiq ili da sledwam prawo :)

07-26-2006, 09:13
Абе сички право, психология, ама замислете се какво ще е след 8-9 години, когато вие реално излезете на трудовия пазар...ще е претъпкано с такива.
Иначе и аз като някой по-горе ще записвам МИО или икономика.Ако не-МЕИ Варна или ВИНС-а.Абе се нещо ще е ;).Но на сърцето ми е МИО-то :-({|=

PR0
07-26-2006, 09:37
А аз искам да стана космонафт :evil:

kudravoto
07-26-2006, 09:39
ми аз исках да стана футболистка:smt006

RedChil
07-26-2006, 09:43
Искам да стана орбитален тракторист и да умея да пилотирам каруца.

BeBencEto
07-26-2006, 09:45
az mislq da se zanimavam s turgoviq..za da ima povechko pari da si napravq optika abe..dulga i shiroka iskam i v chujbina da ucha..a i da shte stavam hakerka! :mrgreen:

`Death`Whore`
07-26-2006, 10:33
Какво следвам /във висше учебно заведение не се учи, а се следва/ няма много общо с това какво ще работя. Иначе уча за начална учителка.

Ice_Queen
07-26-2006, 10:40
Да бе ..верно всички или право ,или психология, или певици, или актриси....напваро ми обихте мечтите...да ама ми остана 1 дето май никой не я спомена : Моден дизайн..и понеже "желаещите " за (горе посочените) са прекалено много аз май ще се насоча към моден дизайн... :mrgreen: :smt019

07-26-2006, 10:46
Аз пък като порасна искам да съм тигър :mrgreen: [-X :mrgreen: \:D/ :wink: :smt017 :smt017 :smt012

kudravoto
07-26-2006, 10:46
Death Whore извинявай много за въпроса мила но как се казваш?

`Death`Whore`
07-26-2006, 10:46
Аз съм тигрица! Искаш ли да се оженим, като пораснеш?

kudravoto
07-26-2006, 10:48
хахахаахахах яко яко

Ice_Queen
07-26-2006, 10:56
Аз съм тигрица! Искаш ли да се оженим, като пораснеш?
ahahahahhahahahhah зоопарк (сру не се сдържах ) :mrgreen:

PerfectStrang3r
07-26-2006, 13:04
Искам да стана или компютърен инженер или софтуерен инженер ... нещо такова ...

Влече ме техниката ;)

[EG]MISSY
07-26-2006, 14:29
искам да уча WEirtschatfingeneurwesen в Майнц или Hitech в Щутгарт:)опр ще е нещо такова и опр ще е в Германия :)

AVRIL4ETO
07-26-2006, 23:22
az mnoo iskam da stana HIRURG*****mnoo e qko

InHell
07-27-2006, 01:43
Аз пък станах това, което исках да стана :) (това за идиота го оставям на страна, то е по подразбиране).
Следващата цел е да работя това което умея и да ми се заплаща подобаващо, а не жълти стотинки.

kriskata
07-27-2006, 19:02
Emi poneje az ucha v muzikalno daskalo shte produlja s muzika...tui kato i drugo ne me vleche:) :lol:

CutiE
07-28-2006, 10:29
Право искам да у4а...но има време...може друг акъл да ми дойде :smt016

light_purple
07-28-2006, 11:19
na4i..vaprosa e qsen:)za kyf/kfa 6te
u4i6 sled kato svyr6i6 u4ili6te...
az li4no iskam da stana psiholog...
6toto psihologiqta super mnogo me kefi
kato predmet...a i mi se vijda qko
da pomagam na horata...i da mi
spodelqt problemite si,ne6ta koito edva li biha
kazali na drug osven men:) :P :P :P
Mejdudrugoto i az sum se zamilsila nad psihologiata.Ina4e moje lekar ili komputuren programist.

light_purple
07-28-2006, 11:20
Аз искам да рисувам анимационни филми =)
A iako.Ima6 li darba da risuva6?

07-28-2006, 15:11
Аз пък искам да стана такъв, какъвто ме направи живота! Важното е да гониш целите и мечтите си, пък к'во ще стане от тебе... Искам да ми дадат Майкрософт :D !
Ааа,Майкрософт си е за мен :РрРрР Ама ако настояваш може делим на 2,какво ще кажеш? :roll:
are da trepeme bil geits i da zimame microsoft iskate li?

Slave4You
07-31-2006, 16:32
Хммм...аз съм за 8 клас но една вечер сериозно говорих с татко по този въпрос.Мисля да следвам право защото ми се струва доста доходно но не се знае как ще се обърнат нещата след 5 години.Но иначе мн би ми се искало да стана дизайнер но за това трябва да рисуваш готинко пък аз не мога мн мн :(

Frank_Lampard
07-31-2006, 17:28
Търговски представител или мениджър... може и банков служител, но не е на 1во желание.
Не съм отхвърлил идеята за архитект.

Алминатора
07-31-2006, 19:06
kyf/kfa 6te stane6 kato porasne6
Ами ще стана българин и ще почна да пиша на кирлица!
Тва за последен път някой ме попита когато бях на 2-3 може би...
"Къв ше станеш"?Къв ше стана ли?Ми не знам какъвто живота ме определи да бъда...Всъщност в подписа ми пише...VVVVV

just_a_kid
07-31-2006, 20:46
Аз честно казано и идея си нямам...може би защото все още не знам за дори и половината от всички съществуващи професии, засега има време да си помисля :lol:

DetE-Idi0t
07-31-2006, 23:33
Хирургията и съдебната патология са ми простоооо.... златна мечтичка.

the^one
08-01-2006, 00:40
Аз искам да следвам право.

08-01-2006, 13:34
Попринцип мечтата ми е да стана архитект вътрешен дизайн или певица....но ако не се осъществят мечтите ми ще си намеря нещо друго!Но това дали ще се усъществят зависи изцяло от мен! :)

did1ls
08-01-2006, 14:04
Хирург :-D
или
Съдебна медицина :D

DaDdY_BoY
08-01-2006, 14:21
еми честно казано исках да стана футболист....но всичко се срина, когато спрях да тренирам....сега честно казано не знам какъв искам да съм :(

did1ls
08-02-2006, 12:19
еми честно казано исках да стана футболист....но всичко се срина, когато спрях да тренирам....сега честно казано не знам какъв искам да съм :(
Това е гадно :(

christina aguilera
08-02-2006, 22:07
az puk kato porasna iskam da bada arhitekt(vse pak u4a v stroitelniq v bs i tyi tyi sam se zahvanala s tova :smt004 )ili vaobshte neshto s risuvane,6toto tva nai-mnogo mi varvi.dano samo me priemat,4e taq matematika...ne znam kak shte q opraq [-o<

littlebaby
08-03-2006, 00:16
Хирург :-D
или
Съдебна медицина :D
I az bih iskala da stana hirurg ili psihiatyr,dano da uspeq:] :)

DaHuTyYyY
08-14-2006, 22:26
Не съм се замисляла мн върху този въпрос, но мисля че правото ме влече

Sweety_kisses
08-14-2006, 22:39
ам тва си ми е мечта от малка ами искам да стана акушер-гинеколог,немога да ви кажа какво точно ме влече към тва ама ми харесва XaXaaaXXXa :)

navits
08-14-2006, 22:43
ми полицай :lol:
ама по-скоро футболис или пилот в NASKAR :mrgreen:

Virt-Tuning
08-14-2006, 23:01
Епа пилот я wrc-то ме чака :) Ма по реално е компютри и мулти медия :mrgreen: А колите като хоби

ista
08-15-2006, 00:34
ветеринарка, фотографка, художничка, ще си правя бижута, монтажистка, операторка и... веселячка:)) до сега съм постигнала само... пет - последните:) за първите две... трябва образование, другите... явно съм природен талант:))

08-15-2006, 01:14
AZ ISKAM DA STANA PENSIONER :!:

Лили
08-15-2006, 08:06
Хирургията и съдебната патология са ми простоооо.... златна мечтичка. :smt038

sun4e
08-15-2006, 10:04
въпреки че има мноо време искам да стана психолог щото обичам да помагам на хората пък ако нещо не стане с психологията....100% искам да се занимавам с хора да им помагам по някъв начин :D

e-rotic_boy
08-15-2006, 10:53
kolebaq se mejdu:
-sudebna medicina
-stomatologiq
-jurnalistika
-turisum
-stroitelstvo i arhitektura

sinful`girl
08-17-2006, 13:39
axxaxa kfo iako vapros4e....kato se zamislia tolkova mnogo ne6ta iskah da stana 4e ne e istina...parvo be6e kosmonavt,posle lekar,zablekar,prodava4ka axaxxa bokludjiika :-D No serioznoto ne6to,na koeto se spriah e arhitekturata...sled 2 godini se nadiavam da sam vav VIAS :D

sherry
08-17-2006, 16:45
Журналистика

ScUm4EtO'box
08-17-2006, 17:19
Икономист :) или нещо свързано с икономика за това уча ;)

FlowerinesS
08-17-2006, 17:30
ММмм..не знам дали съм писала..искам да съм дипломат..или журналистка..но иксам да имам нещо оибщо и със света на красотата..може би да съм дизайнер или модел..отделно съм почнала да пиша книги :D

Едит:Може би и ..да имам частен бизнес в сверата на застрахователното дело..и отделно трябва да наследя сегашния бизнес и да помагам на нашите..

piece0Fchocolate
08-17-2006, 21:18
Генен инженер, също бих искала да се занимавам с молекулярна биология :-)

cS_LaMeRkA
08-17-2006, 23:29
Мечтата ми беше да стана футболстка, известна и добра като Роналдинио (Бразилия) дано се сещате за кой говора, обаче майка ми "Спорта е до време не се излагаи а и ти си момиче няма женски футбол, намериси друга професия а това остави за развлечение..." И някви си такива врели-некипели :? И така за съжаление мечтата ми потъна в тъмнина... а и ние сме такава пропаднала държава дето пътищата немогат да си оправат аз жеснки футбол ще искам :smt009 ... Мина се време (попринцип човек,когато иска може да се научи на всичко), с времето разбрах че също така ми се отдава фризиорството ... права яки плитки и прически ( ебаси рекламата си нарравих ::: 8-[ ) и комшиите (момиче) само ме викат да ги права на плитки... и майка ми един ден ми каза,че добре ги права и некви такива и ми се отдава (тя например няма нерви 1 плитка да направи) и не говора за някви разчесани плитки :lol: , аз например имам нерви за 1 ден сам плитала 3 момичета с по на главата от 89 мисля до 104 плитки... и предполагам се сещата,че ще съм фризиорка... такова ми е и у-щето... а сега мечтата ми е ... да съм добра в работата си и не да работа тука за 5лв което имаш ли клиентела и пак се изкарват пари, а някаде по америка абе само не в БГ ... и така :lol: :oops: :smt006

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-17-2006, 23:31
Журналистика

i az za tova si mislq no nz shte vidim ima oshte dosta vreme do togava.........