PDA

View Full Version : modata..



Murderdoll
10-15-2004, 17:38
kefi li vi sega6nata moda...
i koe nai mnogo vi kefi ot neq?
a vie kakvi drehi obi4ate da nosite?
aide pi6ete:)

e4o
10-15-2004, 18:03
mi nz spored teb kva e sega6nata moda, 6tot as mislq 4e vseki si hodu kakto mu e kef i kakto mu haresva, a ina4e as se obli4am spored sezona, sega ve4e sum navlqkla dunkite i mi e mu4no za poli4kite i potni4etata 8)

UltraViolet`Man
10-15-2004, 18:13
Естествено, че сегашната мода ме кефи. Има супер яки дрешки. Но едно нещо ми бърка в здравето - лавинообразното разпространяване на еди-кой-си тоалет. Примерно сега поне 60% от момичетата между 13 и 15 години носят едно и също облекло - спортна блузка с дълъг ръкав, дънки по-широки около талията, така че коремчето им да се вижда(няма лошо, де :lol: ), широк колан с метални орнаменти, които блестят като коледна елха и онези маратонки, които приличат на футболни обувки. Ееееее "много хубаво не е на хубаво!" То писва! Дайте нещо новичко де...

Що се отнася до мен, аз обичам винаги да съм по-различен от останалите момчета. Затова никога не се обличам като останалите! Експериментирам... комбиниране на дрехи, това-онова 8)

FeitiCeiRa
10-15-2004, 18:36
Пф бахти и "модата"..за мен тя означава роботизиране(..систематизи ане),а не нещо,с което да подчертаеш индивидуалността си :!: Винаги гледам да се обличам различно и съм на Мухоморчина вълна..демек anti-fashion 8)

aBeP4eTo
10-15-2004, 19:35
Chestno kazano modata slabo me interesuva az si imam moi stil oblicham se taka kakto na mene mi haresva az puk hodq s dunki s mnogo niska taliq i nqkva sladurski gornishta ama ne nqkvi kato na smuknatite pichki ami takiva tesnichki po mene ! Ama tova e prez ejednevieto ,kogato izlizam nqkade po specialno obrushtam adski mnogo vnimanie na sebe si i se kontq adski mnogo edinstvenoto koeto ne ubuvam sa tokcheta! :oops: prosto ne sa mi udobni i opredeleno ne sa v moi stil ! Povecheto mi dreshki i obuvki de sa adski shantavi ! Imam izkrqshto zeleni obuvki ili edni elektrikovi sini po koito ima sqkakvi cvetove i rozova podmetka ei takiva shantavi neshta obicham da nosq !
P.S imam mania za chanti,shapki i obuvki :!: :shock:

rosskata
10-15-2004, 19:46
:wink: Мен пък от новата мода най-ме кефят чантите, защото са достатъчно големи да си пъхам всичко вътре. Аз не се обличам много по модата, по-скоро лятото съм по- фешън, щото тогава шаренийката е на мода, а аз обичам шаренийки. Зимата си ходя семпло облечена, с дънки и маратонки (но тия футболните не ме кефят), и, естествено, с любимата ми чанта "Snoopy" 8)

Murderdoll
10-15-2004, 20:31
aaaau i az imam 4anta na snoopy:)))))
edna svetlo sinq mnogo sladka:D

BABY_SEXY_GIRL
10-15-2004, 21:05
Purvo da kaja, 4e mrazq modite :!: :evil: Podvlasni na modata sa vsi4ki, koito nqmat li4no mnenie, koito ne se poddarjat van6no i t.n. Ina4e edno uvajava6to sebe si momi4e edva li bi izlqzlo na ulicata kato no6tno 6kaf4e dosu6t kato drugite :evil: Vinagi ne mi e pukalo kak se obli4am - kupuvam si tova, koeto na men mi haresa, nezavisino dali e na moda :wink: A ponqkoga razbira se vkusa mi savpada s modata, nqma kak, vsi4ko prodava tova koeto varvi - tova, koeto e na moda, edva li 4ovek lesno 6te nameri, tova koeto ne savpada s modata...Staraite se da izglejdate razli4ni, za da ne sme vsi4ki kato stado ovce :!:

Crazy*4_Usher
10-16-2004, 05:17
Е аз се водя по модата, но не тази в България ами в Щатите, защото бях и видях, че има адски много хора, които се обличат много по - готино от българите, но това си е до мода. И като си накупих 4-5 списания и видях какви дрехи носят и си ги купих. Тук булшинството не се облича така, но има готини предложения. И същност тези дрехи се предлагат в магазините в София и в някои в Пловдив, но малцина имат възможност да си ги купят.

Bloody_Tear
10-16-2004, 07:49
Ми има и яки дрешки,но има и някой доста курвенски неща,който направо не мога да ги гледам...Но не е важното да следваш модата ами да съумееш да съчетаеш твойте дрешки така че да станат модни..аз донякъде успявам.. :oops:
http://my-avatar.hit.bg/bleedingrose.gifhttp://my-avatar.hit.bg/I_wish_i_saved_all_the_tears.gifhttp://my-avatar.hit.bg/bracelets.gifhttp://my-avatar.hit.bg/noose.gif

The Goodbye Girl...
10-16-2004, 09:34
Ми аз не се водя много по модата. Гледам да си избирам дрехи, които да ми харесват и най-важното да ми стоят добре. А и страшно мразя да гледам някои с моите дрехи. Не може да се каже, че имам някъв кой знае какъв стил. Обичам да се нося със смъкнати, широки дрехи, маратонки или там някакви обувки. :wink:

hahavteen
10-16-2004, 18:27
Ami az do skoro ne se vodeh mnogo po modata no naposleduk e stanala prosto 4ast ot jivota mi! Kypyvam si spisania ot sorta na Cosmopolitan,InStyle i dr. i mnogo se kefia na toaletite koito sa tam! Vpro4em pak yspiavam da sum razli4na ot drygite tui kato pove4eto nosiat samo dunki i ednakvi blyzki. Az predpo4itam poli,rizki,gotini 4orapoga6tnici,vtaleni iakenca... abe po-elegantni ne6ta! :wink:

AMG-to
10-16-2004, 18:31
az se vodq po druga moda - "Gold modata"

DiEsEl_GiRl4eTo
10-17-2004, 13:21
Ae moda, moda, dobre ama sichki da izglejdat ednakvo, to pisva az zatfa i gledam da ne se smesvam mnogo;P~ ae seki trea si nosi kf9ot mu e kef na nego, a pa dali e na moda ili ne, kfo ti puka, toi moi go vyrne znai li chovek;P~~~~

Dobrina
10-17-2004, 14:10
Сегашната мода... Ами тези обувки които сега излизат - отрязани отпред - не са много лоши, даже има много елегантни модели, те ми харесват. :)
Не съм много сигурна че точно те са на мода, но много съм се запалила по лилавите цветове, струват ми се страхотни за зимата.
8) П.П. До колкото разбрах темата не е дали по принцип следваме модните тенденции, а дали ни харесва СЕГАШНАТА мода. :wink:

wild_baby_
10-17-2004, 17:36
Mnogo me kefqt turskite shalvari! Sushto novite obuvki na A'dams sa strahotni:) Abe biva si q modata v momenta :)

Nekasa4a
10-17-2004, 18:11
Abe az kvo da ti kaja madona ne me kefiiiiii :)

bad4e
10-19-2004, 17:34
Пппфф мразя да следя модата, супер тъпо ми е да съм като другите, една от многото овце в стадото.обичам да имам мой си стил, да нося дрехи, които ме кефят не заради тва че са модерни, а заради самите тях ;) да се чувствам удобно.днешната мода е адски малоумнааааа мечтата ми е да стана дизайнер и да премахна лека по лека тея кичозни боклуци :) ся кво нося аз-кефя се на спортните дрехи-анцузи, маратонки/кецове, блузон.Преди носех адски широки дънки... с дъно до колената-много се кефя..може би до голяма степен си ми влия музиката :) сега обаче съм се насочила към стил широки анцузи-блузки, и панталони-ниски в талията и супер широки в крачолите надолу...ма някак си женственно :) със една спортна блузка става бомба ;) цветовете-главно червено, черно, бяло, синьо

malka_lisi4ka
12-03-2004, 15:02
ami az ne se vodq po modata vsmisal ima ne6ta koito mi haresfat i sa na moda no nai ve4e se vodq po useta si v izbora na drehite mi :roll:

moviemaker
12-03-2004, 15:08
Модата sucks ... бати ...


http://free.bol.bg/moviemaker/flag.gif Уважавайте езика си ... Пишете на Кирилица ... Българи сте все пак.

amy lee
12-03-2004, 15:22
za da obleka ne6to trqbva da e i po vkusa mi!naprimer nikoga ne bih izlqzla sas kusa pola i ostri obuvki.dunkovite kusi poli me kefat oba4e prosto ne sa mi udobni.a ostrite obuvki ne mi dopadat i kato model.nai si se kefa na vsqkakvite mu tam raznovidnosti na dunki i sui4eri :wink:

DeaTHroW-ReC_F
12-03-2004, 16:26
ква е сегашната мода?!....кво изобщо е мода..не ме касае..изсулена съм

MadMaster
12-04-2004, 17:46
Модата в момента е толкова изродена, че няма повече накъде!!! Аз НЕ се ръководя от никаква мода!!! Изобщо не ме интересува кое е модерно да се носи, и кое - не! Въпреки че, май сега и модерно мъжете да ходят с ярки цветове, аз си ходя с тъмни дрехи!!!
А най ме нервят якетата и жилетките "Harrison" направо се кошмор - като клонирани овце са всички!!!

artbaby
12-04-2004, 20:38
uffff adski mnogo me drazni kogato si4ki se ponesat edno kum edno oblecheni......... kaje se edni si kvo e na moda i si4ki trugvat po ulicite ednakvi ...uuuuujasT
nqma da kaja 4e modata ne mekefi , oba4e shte otbeleja che vinagi gledam da se oblicham nqkak po ekstravagantno ot ostanalite ....imam si stil i mislq 4e moga da kaja che daje i lichna moda sum si izgradila :wink:
ei4 e sum skromna neska :oops: :lol:

Josefinne
12-04-2004, 20:47
Аз , ако имах материалната възможност, да следя модата , сигурно пак не бих я следила. Имам твърде високо мнение за собствената си преценка. Аз обаче съм човек, който знае какво е модерно. Така си мисля поне. Опитвам се да рисувам модели и смятам, че някои не са толкова лоши. Но не ходя на уроци (да бе за 10 кинта на час, про положение , че трябвало поне по 4 на ден, ей сега!). Модно е сега завръщането към миналото. Модата на 6те по-точно - каскетите, блузите с широко деколте, които се изсулват на една страна; Жокейските панталони от кадифе;високите ботуши;като цветове, нестандартното тази зима е, че са модни светлите и ярки цветове. Обикновено зимата се обличаме в по-тъмни тонове, но не и тази зима. Тази зима особено се налага розовот и по-специлано пепл от рози. Мога да кажа, макар и не официално, а по мое мнение, че има нещо като подмода. По нея е модерно синьото и по-спортното. Тези маратонки, които се връзват нагоре бяха модни есента, но не бих казала, че и сега са модерни. Те по-скоро са остатък от предишната мода. Още са модерни кафявото и зеленото. Макар че всички списания някак си се опитват да наложат отново панталоните с висока талия не мисля, че това ще стане. Въпреки това така пише и такава е официалната тенденция. Аз не я споделям лично... :roll: Ами това е то - моето мнение. Млъквам вече, споко :lol:

united_colors
12-05-2004, 15:41
Mnogo me kefqt turskite shalvari! Sushto novite obuvki na A'dams sa strahotni:) Abe biva si q modata v momenta :)
Mene to4no tva me drazni i tupoto pepelno rozovo!!!!!!!!!!!
Mrazia i tva 4e mom4etata se obli4at kato jenki!
Modata triabva da dava nasoki kakvo 6te se nosi, a seliankite go priemat bukvalno i trugvat po ulicite kato kloningi!

e4o
12-05-2004, 16:24
aaaau i az imam 4anta na snoopy:)))))
edna svetlo sinq mnogo sladka:Di as imam takava ama moita e svetlo rozova :lol: :wink: