PDA

View Full Version : pishtovi



Murderdoll
10-15-2004, 17:49
pravite li pishtovi?a hva6tali li sa vi?
kade si kriete pishtovite za da ne gi vidqt gadnite
daskali:)az vinagi pravq pi6tovi,drugo e 4e
dokato gi pravq si nau4avam materiala
i powe4eto pyti gi polzvam samo da se podsetq
za ko stava duma...nikoga prez jivota
mi ne sa me hva6tali :) prepisvaneto e moeto vtoro az:)
a sq edna qka tehnika:
nau4ila sam q predi 2 godini ot nqkf vestnik
zna4i kakto e dvoiniq list na kontrolnoto..
na vtoriq list s molif se pi6e pi6tova
a na predniq list si pi6e6....ili po to4no prepisva6:)
deistva bezotkazno osobeno na kontrolno po biologiq:}

SanDRo
10-15-2004, 17:54
Хах :) такива неща не ползвам, най-много да си надраскам ръката или малко инфо по чина :D ! Последния път като ползвах пищов беше в 7ми клас мисля и то по Труд и Техника :) ... Дето тряше да учим едни обозначения в чертането и лошото е, че даскалицата ме хвана, ама нали съм готин ми писа 6 :lol:

AvLee
10-15-2004, 18:09
Ами сега аз трябва да уча...но ползвам пищови може би само по география(уча,само да се подсещам ако случайно забравя нещо).

10-15-2004, 18:16
niama smisal ili znae6 ili ne,spored men

aBeP4eTo
10-15-2004, 20:05
Murderdoll ahaha i az taka sam pravila mene sa me hvashtali da prepisvam samo vednuj inache na vsqko kontrolno az otivam s pishtovi sqkakvi daje na podmetkata na edni kecki bqh si napraila po Fizika pishtov po china, po race razni listecheta iz djobovete mi :lol: sqkvi pishtovi sam praila !

Desitu
10-15-2004, 20:46
Az pi6tovi....samo po fizika,istoriq i biologiq :roll: Skromni4ka sam - somo 3 predmeta :D Redovnite sa da sedq varhu tqh...ne sa ma hva6tali i nqma i da me hvanat :PpPPPp Vse pak takoz ubu lape...kak da ne mu pi6e6 6:P 4e moje i 6+ :wink:
Skromnost......ama podrobnosti sega....

Devilkin
10-15-2004, 22:35
При мен напоследък не ми остава време да си науча за всички предмети и правя пищови....тва с молива го правя почти редовно...иначе пиша по чина...или сядам върху пищова....или в пликчето дето нося учебниците...или на салфетка...хващали са ме...точно веднъж...пищова ми беше написан на компютъра на фонт 6, на едни малки листчета и като ми даде въпросите по география си извадих необходимите пищови за мен и за приятелката ми...макар че си знаех повечето работи...и идва г-жата да се подпише на втория лист на аверката ми и се подписва на моя...а аз не исках и тя го дърпа и вижда пищова който всъщност не беше за мой въпрос....както и да е....после ми писа 6 за годината след като ме разходи из целия учебник.....а иначе е имало моменти когато съм минавала между капките...например по литература...никога не ме е хващала...ама както викаше една моя г-жа по литература: "Преписването е изкуство" :!:

Bloody_Tear
10-16-2004, 09:35
Ами и аз нещо нямам време за учене по точно ме мързи:)Иначе съм ползвала всякакви пищови!На ръката,на пода,на стената даже бяхме написали веднъж :)Даскалите ни за жалост са много злобни и е много трудно да се преписва но иначе при огромна предпазливост се преписва.Най ефикасно е да накараш някой зубар постоянно да вика даскала да го пита разни безсмислени неща а през това време целия клас преписва като луд:) най-хубаво с преписва в колектив:)

hahavteen
10-16-2004, 18:42
Mi az samo kato pi6eme test po frenski si pi6a dymite po rucete 6toto me murzi da gi y4a. Kato biah po-malka mnogo raboti sum pravila ma ve4e-ne.

Btw nikoga ne sa me hva6tali :wink:

LunnaSvetlina
10-16-2004, 20:31
Значи има точно един предмет, по който никога, ама никога няма да препиша и това е английския. Предлагали са ми отговори на тестове и аз не съм ги приемала, защото просто няма никакъв смисъл- първо, съм в училище, за да го науча тоя език, и второ, добра оценка не ми е нужда, понеже накрая всичко се решава от матурата.
Иначе мога да ви кажа най- новото си гениално хрумване. Измислих го в петък и веднага го изпробвах. За целта ви трябва листче и един ИЗПИСАН химикал. :D Просто си пишете всичко на листа, като с изписание химикал оставяте достатъчно видима следа, за да можете да го четете. Вижда се супер, стига да не се на затъмнено място, но не мисля, че има много такива в училище. Най- хубавото е, че всичко, което вижда учителя от далеч, е празен лист, а всъщност на него е написано това, което ти трябва. :lol: Преди да си предадеш контролното, просто си измъкваш пищовчето под чина или пък си го оставяш, все едно си си бил откъснал два листа, на които да пишеш, а вторият не ти е трябвал. Това вече си го преценявате според учителя.

Diabolic Angel
10-16-2004, 20:56
Доколкото си спомням са ме хващали само 2 пъти - и то една и съща госпожа - 1вия път (тогава и въобще за първи път преписвах по нещо) беше като бях 5 или 6 клас и втория път беше миналата година (значи 9 клас). Не си правя много често пищови, но като преписвам преписвам качествено :P Май по литература никога не съм преписвала, нито пък чета някакви готови теми преди това - всичко си измислям в момента.

DiEsEl_GiRl4eTo
10-17-2004, 20:33
Sekak sym prepisvala:po rycete, po djonove, zalepeni sys skoch, ili pyk napisani na stenata, do koqt stoq, skrit f kosata na momicheto pred mene, po prystite(ot vytreshnata strana po-skoro mejdu prystite) po china, na list pod lista, na koito pisha, che dori i s carski po literatura i nikoga ne sa me hvashtali:P~

just nobody
10-17-2004, 20:46
prepisah na durjavniq mi izpit po marketing i menijdmunt imahme 47temi :) 47temi bqha v mene :) padnaha ni sa 3 temi hvanah vtorata i q napisah izpita pochna vuv 8:00 az vuv 10:00 bqh gotov iskarah 6.00 na izpita :) izpita beshe lqtoto zatova nqmashe kak da se navliocham bqh po potnik i sportni gashti reebok :) tova se kazva profesionalizum :) P~~ nikoga ne sa me hvashtali pochti vinagi sum s pishtov ucha samo togava kogato mi e interesno v povecheto sluchai nikoga ne mi e interesno :)
pozdravi

DeaTHroW-ReC_F
10-17-2004, 20:53
ухааааааа искам да стана кат тебе just nobody :)) ма нее...аз съм ученолюбива преписвах само в миналото даскало по география....слагах си пищовите в чорапите и си скръствах краката..пишех ги на по дълги листчета та да се виждат хубаво:)) ма даскалката често ловеше....аз нямах тоя късмет.....не ме е ловила нищо че седях пред нея:))))

Г0ст
10-17-2004, 22:12
Mi 4stno kazano az ot purvi klas si prepisvam 8) .Az po-to4no nesi spomnqm,no naskoro edna moq sy4eni4ka mi spodeli kak tq si pi6ela i az nai-naglo sum prepisval ot neq :twisted: :twisted: .Naposleduk oba4e imam 4uvstvoto,4e daskalite me zabelqzvat,4e prepisvam,no ni6to nekazvat.Dori i nemi zanigavat ocenkata :?: :!: :?:

moviemaker
10-17-2004, 22:59
Аз си правя често пищови (преди по-често,де - сега не толкова)
Слагам ги общо взето на подметките на обувките ... само че стана проблем веднъж като правихме класно по литература (2-ри срок , 7 клас - :oops: ) и аз тръгнах към госпожата и всяко мое движение издаваше много як звук ... ама даскалката явно не го беше чула (въпреки че всички ме гледаха с недоумение )

SANDRETO
10-19-2004, 12:25
amm praim pishtovi to ne 4e ima oshte mnogo daskalo no v ostanaloto vreme shte se razbiem da gi strelqme tupite daskali!! :twisted:

mimka_sexi
10-20-2004, 07:11
[Нашият клас е много задружен особено при преписване,затова нямам нужда от пищови.Ние обикновено правим така- задължително всеки знае по нещо,преди часа се изпитваме един друг,на тези,които изобщо нищо не знаят не се подсказва,а другите искаме салфетки един на друг на тях всеки пише въпроси и отговори.Само веднъж една нова ни издаде,учителката се направи,че нищо не е станало,но новачката си имаше проблеми с целия клас,
__________________________________________________ ____________
Училището е слънце,но на ден по шест часа всеки ще слънчаса

M
10-20-2004, 11:35
OOOOO MOM4ETA I MOMI4ETA PI6E VI CARQ NA PI6TOVITE :))))))) :D :D :D :D
Taka nikoga ne sa me hva6tali........VSEKI pyt sym s pi6tov, dori i na izpita sled sedmi klas bqh s CARSKI pi6tov...I znaete li za6to ...6TOTO SYM BIL DVA MESECA PRI BATKO MI (koito e na 27 godini -jenen s 1 dite (ve4e), i jena mu e u4itelka po nemski (AMA HIPER GADNA))
I ko da vi kaja...be6e AD :evil: ...ta karala me e da u4a do 4 -5 sutrinta nqkolko sedmici po dred i prosto pri neq se nau4ih da prepisvam, 6toto iny4e nqma6e da izdyrja na naprejenieto....i nau4h se da prepisvam na ne pove4e ot metyr i polovina ot neq dokato me gleda v o4ite :D :D
Daje vednyj gleda me ,gleda me...i vika....: Abe znam 4e prepisva6 ama nemoga da razbera ot kade..:)))
Itaka i nerazbra razbirase..ta..vsqko zlo za dobro... a prepisval sym i pri nai gadnata i skapana i izvestna daskalka v varna (ot 5-tta gimnaziq-"ciklopa"-Stanka Petrova) !!
Tva e ot mene, BYE 8)

A ne se nadqvaite da vi kaja kak stava, Tova naistina e IZKUSTVO!

ProstoAz
10-21-2004, 09:47
Ооо, аз миналата година (7ми клас) почна да ми става много трудно и по биология, литература и музика винаги съм била с пищови...Просто не можех да уча по всичко, а при тея г-жи преписването ставаше лесно. :P
Иначе с пищов са ме хващали само веднъж в 6ти клас по математика...То тогава контролното ни беше само на някви формули и мене ме мързеше да си ги уча за тва си направих пищов, обаче момичето, което седеше до мене нямаше пищов и решихме да го сложим между двете и да гледаме и г-жата ни видя...И ни накара после да напишем цялото контролно в оставащите 5мин...Обаче аз вече ги бях запомнила формулите и си ги написах. :D

Jamalska
10-21-2004, 21:26
A ne se nadqvaite da vi kaja kak stava, Tova naistina e IZKUSTVO!
aide kaji deeeeeeeeeeeeeeee..gad:)

LiNkiN4eTo
10-21-2004, 21:48
normalno e da si praq pi6tovi kat ne znam , estestveno e da gi kriq , qsno e 4e mogat i 4e ponqkoga me hva6tat .....
MN QSNO 4E VINAGI SUM S PI6TOVI , MN QSNO 4E MN 4ESTO ME HVA6TAT 6TOTO SI IZKARVAM TETRADKATA NA 4INA I PO4VAM DA PREPISVAM , MN QSNO 4E DORI I DA ME HVANAT POSLE PAK SI IMAM (6) , O6TE PO QSNO 4E PI6TOVITE MOGAT DA SE NAPRAQT NA HILQDI MESTA , PO HILQDI NA4INI .....
za men taq tema nqma smisul :!:
taq po nemski neska (na roditelskata sre6ta) ma e kazala za tetradkata (po nagore deto go pisah) ma kvo ti puka nali pak 6i q izkaram .... 8)

Nekasa4a
10-22-2004, 17:07
Abe pi6tovite sa ne6to nermalno :D

dafi86
10-24-2004, 21:53
absoliutno vinagi si pravia pi6tovi :) do sega za 6tastie ne sa me hva6tali, dano i ne me hva6tat. az ne gi pravq na mnogo drebni list4eta, edin list malak format go razdelqm na 2 i taka.. kria si gi mejdu stranicite v nqkoq tetradka.

10-25-2004, 19:49
AZ VEDNUJ SE IZPRAZNIH NA 4INA !!! :twisted:

^BellisiMa^
10-27-2004, 15:21
az p1k...nikoga do sega ne sam pravila i polzvala pi6tof nito sam prepisvala ot dr mqsto... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Sapphir
10-28-2004, 11:36
хаха много ми е смешно с тея пищови .. аз ако седна да правя пищов.. хубав пищов .. първо ще си науча материала и вече няма да ми е нужен тоя пищов .. и се пак тея пищови са за хора които не могат да помнят.. аз от един прочит или едно слухово вазприятие и сам готова за ... напрао за отли4ен ахахах (в пове4ето случаи обаче се оказва че сам писала само простотий и си мъкна тройкит xaxa :) )

10-28-2004, 13:16
аз пак точно пищови сам си правила само няколко пъти,защото по принцип запомням почти всичко в час и макар че не уча в материала имам 6 :!: :P а пак и в нашия клас има доста зубари и всеки по нещо е по-добър и си помагаме взаимно :!:

monka
12-10-2004, 20:03
i az 4esto prepisvam.....prosto se nalaga :lol:
pove4eto pyti pravia taka: na edna tetradka s prozra4na podvarzia slagam pi6tova,a varhu tetradkata kontrolnoto. prosti4ko,no deistva vinagi. a po istoria minalato godian poniakoga si pi6eh po podmetkite na kecovete :lol: i tova deistva. a pri niakoi daskalki mi e tolkova lesno da prepisvam.........napravo si otvariam tetradkata .

Peace`
12-10-2004, 20:43
amii pi6tovi znam li..pravq ot vreme na vreme kogato vlqza v 4as..emi kriq si go mejdu krakata..tam ne vqrvam da mi gledat...ako ne e nqkoq perverzna daskalka! :)

Dharma
12-11-2004, 10:12
awe kak da ne polzvam pi6tovi??? :shock: dori da si znam materiala ponqkoga si pravq- ei taka za po-sigurno :D , dori ne gi izpolzvam.....ama ima predmeti po koito prosto trqq da si napravi6 pi6tov ili da nazubka6 vsi4ko i posle da go zabravi6..predpo4itam purviq variant :lol:

teddy_bear
12-12-2004, 19:50
moje da povtorq nqkoi,domurzq me da do4itam kakvo sa pisali drugite.Ta za pishtovite obi4am kato sam s pola da si gi sladam v 4orapogashnika i nai-dobre kato e muj u4itelq zashtoto dori i da se osumni nqma da te nakara da si vdignesh polata :P ....ina4e moje i v 4orapite i kato sedna po turski s ediniq krak-ili kakto sqdat mujete (1nq v\u dr) leko da si povdigam kra4ola i tn...oba4e ima i taiva u4iteli pred koito kakvoto i da pravq nemoa da prepisvam...ima i takiva na koito ne im puka i izobshto ne gledat,dori i ako si ostavish u4ebnika na masata(kato naprimer daskala ni po istoriq e takav :) )......Wow do godina kak shte mi lipsva naprejenieto ot prepisvane....4uvala sam ,4e v uni e mn po-trudno...za prepisvaneto stava na vuoros ama.....oko da vidi ruka da pipne :roll:

Momchence
12-14-2004, 17:57
Kakto me myrzi da u4a me marzi i da pi6a pi6tovi to po dobre da seden6 i da si go nau4i6 :P

Sunny Girl
12-19-2004, 17:36
:D pishto vinagi si pravq nezavisimo dali shte mi trqbvat mm xvashta li sa me ama ne sa mi pisali 2 a samo mi go vzemat prazvai ili na china ili na lista ili kazva li sa mi na kesiikata i stava :D 8)

BaT_GirL
12-19-2004, 18:23
да права си,не не са ме хващали даскалите са супер тъпи майна.Ама най-добрия ми пищов беше отдолу на подметката на едни розови маратонки и си качих крака малко на стола и преписвам оная не се усети.А иначе веднъж по биология бях изкарала един лист с всичко оная минава и не ме вижда абе киорави са!!!

Satanas_daughter
12-19-2004, 21:17
au pishtovi mnogo chesto gi polzvam liubimo mi beshe kato biah v bg po himia da si napisha s izhaben himikal formulkite na edin list i kato me vdignat da me izpitvat pismenno si vzimam listcheto i si prepisvam kvoto mi triabva:))))

reality_girl{}
12-22-2004, 08:06
Ami az kato bqh 5/6 mai 4e i 7 klas si praveh pi6tovi ama sega ve4e ne 6toto vremeto koeto si gybq za pi6tovi e sa6toto kato da go nay4a.Ta mno tehniki znam no ne vsi4ki sam izpolzvala.Pravih si pi6tova na edno malko list4e cql yrok sam sabirala lele :shock: i si go obvivam zalepqm s tikso za da ne 6umi v djoba mi i taka :wink: NO edin pat po biologiq me xvana no ne mi ze kontrolnoto i imah 6 :wink: :P No ot togava mai ne si pravq pi6tovi e imalo nqkoi dryg slu4ai no mno rqdko ne kato predi.Znam edin mno qk na4in no ne vinagi se polu4ava.Zna4i na himikala si slaga6 pi6tova i kato go zavarta6 toi se pokazva aaa tfa e mno qko edin pat po matematika tai si naraih kontrolnoto kazaha mi otgovorite i az si gi napisah i gi butnah v himikala.I s 4asovnika e mno qko no nego nikoga na sam yspqvala da go napravq.Slaga6 pi6tova na strelkata i prez 5 minyti se pokazva i ti trqbva da go ptrepi6e6 no tfa e mno gadnu za6toto trqbva da ima6 mno barzi refleksi pak i trqbva da e supper sitno napisano ta za drygo sqga ne se se6tam :oops: :P

just nobody
12-22-2004, 17:42
kvo tolkova da si igraesh otvarqsh MS WORD prashkash shrift 7-8 kato iskash i po maluk i pochvash da pishish ili na tablica si go praish ili kakto ti e udobno :) tova e da si profesionalist :) buhahahah

12-27-2004, 21:33
mn 4esto si praiq pi6tovi..no nai qkiq mi bew6e na klasnoto po literatura v 7mi klas vtoriq srok..napisah si si4ki temi na golemi list i posle si gi presneh..est stanmaha mn sitno napisani..no 4etlivi4ko..i si4ko si prepiasah..ili na izpita sled 7-m9 klas..si4ki temi gi imah zapisani na uokmen..i poneje imam mn d1lga kosa si navrqh slu6alkite ...sled kato kazaha temaa..si pusnah uokmen4eto..i poneje pi6a b1rzi4ko..a i tam si gi bqh zapisala na glas..i goveroh dosta bavno..si napisah cqlata tem..poznaite kolko imam..xixixiix

Allicia
12-28-2004, 11:37
Аз не шправя точно пищови. Изваждам си най-важното на едни малко листчета и от там уча, защото ми е по-лесно, ама никога не съм преписвала от тях!Незнам самата идея, че може да ме хванат направо ме побърква...:)

Bubichka
12-29-2004, 19:42
Da vinagi si praa pishtovi i az si nau4avam materiala dokato gi pravq ,no tva drug vypros.Nikoga ne sa me hvashtali, a az si zalepvam pishtovite pod noktite(pri men tova e vyzmojno zashtoto imam mnogo golemi manikuri) :D

FLyFLu
12-30-2004, 17:26
Dobra ideq e i na GSM !Ili kato sms ili snimka.Vednyj sam probvala i me hvanaha!Cqla tema po literatura zamina na kino tai 4e po litreratura ne e uda4no!!!Moje da se pi6e i na dogramata v staqta ot vyn6nata strana i se edno se otvarq prozoreca da se provetri staqta:)) Ili na parnoto...Moje i po stenite

fucker
12-30-2004, 18:27
На мен почти не ми се е слъчвала досега контролна на която да не преписвам.От чантата гледам в учебниците,драскам си по ръцете краката,пъхам си лишчета по ръкавите.Няма да забравя веднъж в 7ми клас при класната по биология.Тая вижда че преписвам идва до мен и не може да ми намери пищова претърси ми чантата преджоби ма и като не можа да намери нищо ма остави да си довърша контролната ама на първия чин.Така и не са осети че докато са движеше към мен аз лапнах пищова и са направих че дъфча дъвка.Просто беше голямо шоу аз са насирам да са хила а госпожата ми бучи и търси пищова.Ама никога не са ма хващали с пищов.
Често ми са случва и да си скрия лист с формулите по физика в чорапа.Винаги съм се кефил и на вътрешните джобове по якето.Абе въобще преписването найстина е голямо изкуство :wink:

01-04-2005, 09:58
Така и не са осети че докато са движеше към мен аз лапнах пищова и са направих че дъфча дъвка. :wink:
Ami tva prosto e super...ahahhaha:)))A az ne pomnq koga sam pravila pi6tov...amaaaa ... s edni fr kak si podskazvameeee...mdeueuue...nqma na test na koito da ne si sme podskazali...daje i na izpitvane..:)...v 4-ti klas imahme test..koito be6e s a) b) v) g)...i se edno momi4e kato bqhme gotovi...vzehme da si kazvame otgovorite s prysti i mimiki...a i s edno mom4e si sme izmisli na testove kak da si podskazvame...s himikalkata 4ukame po 4ina...toest ako iskame otgovor na vpr4...4ukame 4 pyti..i toi mi dava verniqt otgovor...ilii pak ako toi e gotov...vzeme list4eto ..dvigne go...demek si proverqva..:)i taka...a imame i edna g-ja po istoriq deto kato dade testa ..pro4ete vaprosite...i nai nakraq dade edno ponqtie...i kat gu kaja naprimer na moqta grupa ..priqtelka mi se pravi 4e razglejda testa i uj si govori ne6to..a mi kazva otgovorite...a pk vednyj me ispitvaha po biologiq...i trqbva6e da risuvam na daskata...ama imahme 3 risunki..i az ne znaeh koq to4no ... i vzeh da risuvam edno po edna vsi4ki...i kogato zapo4na da risuvam....edin fr mi kazva6e koe trqbva6e da risuvam...a we..pri mene nqma 4esto pi6tovi...samo 4ee mn pyti si iskaram otdolu tetradkata..razbirase bez da me hva6tat:)A da vi kaja vednyj po matematika....az trqq6e da otida da peq pri edna u4itelka..no v sy6toto vr imam matematika,a g-jata dala kontrolna na formuli i ozna4eniq..i az si flizam v klasnata..i taq vika sqdai i pi6i..ima6 5min..i az sednah i ve4e pi6a..i tq kazva po edno r daite list4etata..i az vikam e gospojo az ne sam gotova..i tq vika ...dobre dopi6i si..i az ve4e gotova ama edna formula ne q znam..i se 4uda kfo da pravq ...i kogato zavyr6ih decata o6te si davaha list4etata i pred 4ina g-jata be6e pylno..i tq ni6to ne moje6e da vidi..i az otivam da dam kontrolnata..i pitam edna fr..da mi kaje poslednata formula...ama tq pak ne iska ..i az otidoh do 4antata na dr fr ...i vzeh tablicata s formulite...i si prepisah pred g-jata bez da vidi...i taka...a sega da ve popitam kak se pravi carski pi6tov...4e nz...ae 4ao

[big`sis]
01-04-2005, 10:08
Tva ot gore be6e ot mene... i ako ne iskate da go pro4ete 6toto e dalgo..vapros4eto mi e ..kak se pravi carski pi6tov:)

LiNkiN4eTo
01-04-2005, 12:29
vinagi si praq pi6tovi , dori kogato sum u4ila (rqdko) za da sum sigorna ... za vsi4ko :wink: ne pomnq da sa me hva6tali :D

Mi6ka_na_kai6ka
01-05-2005, 13:06
Ами аз.. почти никога не използвам пищови :oops: :oops: :oops:
не че седа и уча дни наред преди това ама .. не мога да използвам пищов. Даже ако си направя просто го ползвам да си уча от него. Само по история имена и години си ги пиша на чина, щото не съм мн на ТИ с историята :roll:

01-06-2005, 17:03
Abe hora ... daskalite sa pe4eni hora (pone nekoi ot tqh de). Az popadnah na razbrani hora deto znaqt vuv kakuv etap sum i .... kakvo da vi kaja ...
predi mi padna pi6tova na zemqta i me murze6e da si go vzema i pomolih daskalkata da mi go dade i tq .... dobra du6a ... podade mi go :lol:. A ... tova 4e ne vi kazvat ni6to ne ozna4ava 4e ne vi hva6tat ... vajnoto e da razbere6 kakuv 4ovek e u4itelq i da se durji6 sus nego na nivo - ne da mu se podmazva6 a da si iskren .... dori moje da prostee6 po negov adres ... kakto vi kazvam U4ITELITE SA RAZBRANI HORA

shushi
01-06-2005, 17:28
mislq,che tazi godina sum stanala maistorka na pishtovite.. :) Osobeno sq kakto imam adski mnogo specialni predmeti i .. povqrvaite mi nqma zapomnqne ..vsichko se pravi na pishtov .. hvashtali sa me 2 puti,no ne mi pyka .. nali vseki pak ako ne probvam nqma da razbera dali moga ili ne ;) Pyk i .. naistina daskalite sa pecheni.. nqkoi ;) no i te sa bili kat nas znaqt kak e.. verno e che ima nekfi izrudi det ako te vidqt s pishtof sha ti otrejat glavata no bez takiva nqma da e interesno .. nqma da ima s koi da se karame ili kato sednem na dvora da pushim .. nqma da ima koi da psuvame ;) yeah :P

Lumidee
06-12-2006, 20:16
Ne pravq pishtovi , zashtoto me murzi ..chesno kazano predpochitam da si naucha.. taka nqma kak da te xvanat i nqma da si suzdadesh problemi a is hte ti ostane neshto v glavata:)