PDA

View Full Version : Raznoobrazie v SeXa



BABY_SEXY_GIRL
10-15-2004, 21:26
Xm, eksperimentirate li v sexa, raznoobrazqvate li go vaob6te???Haide vseki ot nas da napi6e kakvo si spomnq da e pravel novo vav sexa, koeto qdski mnogo e haresalo i na dvamata :wink: I bez sram pls :!: Vie ste :arrow: ...

WoW-lo6ata
10-16-2004, 00:07
Дай са аз първа да ти "окакам" темата :mrgreen:
Ти като пусна темата защо не каза първа? За да ни вдъхнеш кураж де :wink:

BABY_SEXY_GIRL
10-16-2004, 00:18
Дай са аз първа да ти "окакам" темата :mrgreen:
Ти като пусна темата защо не каза първа? За да ни вдъхнеш кураж де :wink:

Oki! Napisah 4e vie ste nared i misleh, 4e 6te e tupo az da zapo4na... :roll:
Az primerno mnogo se nakefih kogato si kupihme spreiova smetana i se majehme kadeto ni padne i posle oblizvahme drugiq na tova mqsto... :oops: Be6e mnogo qko! ...i adski vazbujda6to...Imam i dr ideq koqto ne sam probvala, no 6te e qka - sas plazgane nejno na led v/u nqkoq erogenna zona :twisted: ujasno plavno i otpuska6to... :P Samo fantaziq trqbva za celta :wink: Ako se setq drugo nepremenno 6te go spodelq :wink:

WoW-lo6ata
10-16-2004, 00:36
Oki! Napisah 4e vie ste nared i misleh, 4e 6te e tupo az da zapo4na... :roll:
Az primerno mnogo se nakefih kogato si kupihme spreiova smetana i se majehme kadeto ni padne i posle oblizvahme drugiq na tova mqsto... :oops: Be6e mnogo qko! ...i adski vazbujda6to...Imam i dr ideq koqto ne sam probvala, no 6te e qka - sas plazgane nejno na led v/u nqkoq erogenna zona :twisted: ujasno plavno i otpuska6to... :P Samo fantaziq trqbva za celta :wink: Ako se setq drugo nepremenno 6te go spodelq :wink:

И аз съм го правила това със сметаната(и с мед не е лошо :mrgreen: ) и мислех за него да пиша, но според мен не е чак такъв експеримент :roll: Аз честно си признавам, че не си падам чак по толкова романтични неща.

BABY_SEXY_GIRL
10-16-2004, 00:57
И аз съм го правила това със сметаната(и с мед не е лошо :mrgreen: ) и мислех за него да пиша, но според мен не е чак такъв експеримент :roll: Аз честно си признавам, че не си падам чак по толкова романтични неща.

Mi ne e koi znae kakvo, no tova mi hrumna da napi6a, ima i o6te, no ne se se6tam konkretno za nqkoe po-prili4no :roll:

WoW-lo6ata
10-16-2004, 01:19
На мен пък само неприлични ми идват в главата :roll: Не мога да намера по "закодирани" думи :wink: Айде лека че много на чат ударихме темата, ако ни видат модераторите ще ни тепат :mrgreen:

aBeP4eTo
10-16-2004, 08:56
o0o Med!? Tova e ujasqvashto lepnesh navsqkade nikakva vazbuda neznam kak taka ti e haresalo :lol: znachi v momenta ne pravq sex ama to e samo za sega zaradi edin bas ! Inache moje da se pravqt mnogo neshta tova sus smetanata veche e staro ,no naistina hubavo ! Predpochitam raznoobrazieto vav pozite ! Razlichni pozi = razlichni emocii :!: :shock:

winnie_girl
10-16-2004, 09:26
razli4ni pozi=razlichni emocii :wink: tuk sum napulno suglasna :!:
smetanata e hubavo neshto.. moje bi edno ot purvite neshta, koito sum probvala.. nqkak si to spada kum zaduljitelnite:))
a za leda-> mejdu dva puti tochno kogato si mnogo razgoreshten e mnogo priqtno:))
no inache az zalagam na razl pozi, a i ponqkoga i na razlichni mesta :wink:

UltraViolet`Man
10-16-2004, 11:21
Капваш бавно няколко капки ледено-студена водка в пъпа на момичето. Облизваш ги с въртеливи движения на езика. Същевременно нежно плъзгаш ноктите на ръцете си по бедрата й. После спускаш езика по краката докато не стигнеш до пръстчетата и си представяш, че те са шоколадови бонбони... :wink:

ycMuBkaTa
10-16-2004, 12:57
Капваш бавно няколко капки ледено-студена водка в пъпа на момичето. Облизваш ги с въртеливи движения на езика. Същевременно нежно плъзгаш ноктите на ръцете си по бедрата й. После спускаш езика по краката докато не стигнеш до пръстчетата и си представяш, че те са шоколадови бонбони... :wink:
Супер звучи :) определено трябва да се пробва :wink:

BABY_SEXY_GIRL
10-16-2004, 13:11
UltraViolet`Man, a pravel li si go tova? :lol:

AMG-to
10-16-2004, 16:43
Капваш бавно няколко капки ледено-студена водка в пъпа на момичето. Облизваш ги с въртеливи движения на езика. Същевременно нежно плъзгаш ноктите на ръцете си по бедрата й. После спускаш езика по краката докато не стигнеш до пръстчетата и си представяш, че те са шоколадови бонбони... :wink:

dam probval sum go ne e zle samo 4e beshe konqk

10-16-2004, 17:46
E tva s kapkite me nakefi-qko e.Eto edno i ot mene.
Posipva6 varhu neq cvetovete na edna roza varhu korem4eto i dolu nisko zapo4va6 da gi duha6 na gore kam gardite.Tva e mn qko.
Drugo qko e ako momi4eto varje mom4eto za legloto-adski mn se vazbudih kat mi go napravi toq nomer.Adski qko e.Taka ti ne moje6 da napravi6 ni6to-tq razpolaga s cqloto ti tqlo i pravi s tebe vs.Varhovna seks igra e tova prepory4vam vi q.

GalYol
10-16-2004, 17:52
Напоследък не правя много често секс, но лятото супер много експериментирах.
Най-яко беше като пробвах с двама мъже...Супер изживяване...
А също и веднъж различното в секса беше, че имахме и малък вибратор, беше невероятно, много яко ми беше...
Май мойте експерименти са най-екстремни... :oops:

10-16-2004, 17:57
Май мойте експерименти са най-екстремни... :oops:
I nai izvrateni

WaKo
10-16-2004, 18:18
Goste i kakvo im e izvratenoto - super sa si
btw. kato vidqh temata reshih da napisha tova s vodkata, zashtoto sum go probval, no sa me izprevarili

BABY_SEXY_GIRL
10-16-2004, 20:36
Mmm, gledam, 4e vzehte da se otpuskate malko po malko... :) Davaite, pi6ete na volq, za sega Gal e nai-smelata, pozdravqvam q 4e spodeli savsem otkrovenno tova, koeto ne vseki bi go spodelil :wink:

Baccara
10-18-2004, 07:27
Аз използвах сметанов сладолед. Намазах гърдите й и там долу и след това го облизах. После тя намаза пе...са ми със сладоледа и го изблиза. След това отидохме на терасата (забравих да кажа, че през ноща) и се любехме.

gost
10-21-2004, 09:16
v seksa trjbva da ima i neshto izvrateno za da ti prikove vnimanieto.
tova s vruzvaneto i pieneto na alkohol ot tjloto na drugij e neshto koeto mogete da vidite vuv vsjko romantichno filmche.Lekata bolka e neshto kato afrodizijk.
provaite da vurgete partnora si i da go polivate s kapki vosuk ot zapalena svesht,posledvani ot (celuvki ,smetana i tn) vasha improvizacij.
seksa e igra - igraite j ne po zauchenite neshta. seksa vse pak e za zabavlenie i relax

Nekasa4a
10-21-2004, 14:07
Bah mama mu az s moite 2 momi4eta si misleh 4e sam dobre :( Lele kolko sam zle :?

ro6li
10-21-2004, 14:26
пробвайте с някакво масажно масло или сладолед върху тялото. То с масаж се почва ама докъде стига е отделен въпрос. :lol: :mrgreen:
БОЖЕСТВЕНО Е!

SanDRo
10-21-2004, 16:57
АЗ МНОГО ЕКСПЕРИМЕНТИРАМ!!! Вчера го направих с лявата ръка, ебати кефа било! Съветвам всички да опитат!!! Или ПЪК с двете ръце на веднъж!!А много густо направо еееееее...... :!: :?: :!: :?: :!: :?:
Baby_sexy_girl има една тема за теб и за "експериментите" ти , много ли експериментираш, с всеки срещнат имам предвид ? :)))

11-12-2004, 16:16
Напоследък не правя много често секс, но лятото супер много експериментирах.
Най-яко беше като пробвах с двама мъже...Супер изживяване...
А също и веднъж различното в секса беше, че имахме и малък вибратор, беше невероятно, много яко ми беше...
Май мойте експерименти са най-екстремни... :oops:

я се впусни в подробности че ми е мноо интересно
в случая тва с вибратора ме интересува :lol:

incheto
11-16-2004, 18:06
mi na men mnogo mi haresva da go pravq.. v kenefi

Pennywise1914
04-30-2006, 00:06
с бившето ми гадже се чукахме на обществени места - ОТ ТОВА ПО ДОБРО НЯМА, ТРЬПКАТА Е НЕВЕРОЯТНА!!!

04-30-2006, 02:40
взимаш един нож и я ръчкаш докато умре

04-30-2006, 02:41
може и с брадва


от тва по яко няма

ProstoAz
04-30-2006, 12:06
Гледайте датите на темите!!!