PDA

View Full Version : te sa protiv nego



svetla_88
10-17-2004, 19:16
zna4i moq pr e ot sasedniq grad.zaedno sme ot 5 mes imam rodnini tam no kriex ot tqx za nego i taka 2 pati te me pusnaxa tam na gosti posle xodixme s tqx i te razbaxa i ve4e ne me puskat sama tam nz za6to...

LiL_MeoW
10-21-2004, 11:43
ne kaza na kolko godini si ... nqma zna4enie zna4i .... tui . Spored men problema e 4e e trqbvalo v samoto na4alo da im kaje6 . Neznam 6to no roditelite (pone moite) mnoo se kefqt kato im spodelqm sqkvi prostotii . A puk i nai dobriq na4in da gi obedi6 e da govori6 s tqh i naistina da gi nakara6 da mislqt 4e tova e tolkova vajno za teb kakto za tqh e vajno da hodi6 na u4ili6te ili ne6o takova . Seki sam re6ava kvo da pravi . Nameri na4in da pogovori6 s tqh ili pone s maika ti (te za po razbrani v tva otno6enie ) a tq ve4e 6e oredi ne6tata s ba6ta ti i taka . uspeh!

бат енчо
10-21-2004, 19:00
като те гледам.... с това 88... трябва да си на 15-16 години.
доверие трудно се гради и лесно се руши.
родителите ти трябва да са най-добрите ти приятели. при теб май не е така. то вече ти е късно да ги правиш най-добрите ти приятели, но... може и да греша. опитай. дано греша.
гради доверие. това е.

Nekasa4a
10-22-2004, 14:41
като те гледам.... с това 88... трябва да си на 15-16 години.
доверие трудно се гради и лесно се руши.
родителите ти трябва да са най-добрите ти приятели. при теб май не е така. то вече ти е късно да ги правиш най-добрите ти приятели, но... може и да греша. опитай. дано греша.
гради доверие. това е.
Abe tova e dobro re6enie :!:

SnoW_GiRl_
11-10-2004, 18:54
govori s va6te! triabva da zapo4nat da imat doverie na momi4eto! izlu6ai va6te za6to ne go haresvat? kakvo gi pretisnqva? vse pak sa roditeli i ti za tqh si ``na6eto malko momi4ence``!izlu6ai za6to toi gi pretesnqva za6toto si imat nqkakva pre4ina i vse pak te sa po opitni ot teb i ti mislqt dobroto! ne iskam da kaja ni6to protiv priqtelq ti no va6te imat ne6to na ym taka 4e razberi kakvo e....!
YSPEH!

iv4e_f
12-04-2004, 23:57
mislq 4e ako im obqsni6 vsi4ko 6te te razberat makar 4e kogato iska6 roditelite da sa ti ptiqteli te se praqt na roditeli!za tva kagi kakvi sa roditelite ti-strogi ili ne i 6te ti kaga po konkretno!uspeh!

miskin
12-05-2004, 13:14
Родителите обикновено са прави. От гледна точка на опита си, насъбран с годините, а също и на родителския инстинкт, те много често усещат, че детето им е в лоша компания. Попитай ги защо са против връзката ви и помисли, дали не се прави?

svetla_88
12-06-2004, 09:04
ami nie se opravixme s maika govorix mn seriozno s neq kazax i nqkoi ne6ta a sledva6tiq den otidax pri nego s bratov4ed mi zapoznax gi i toi mn go xaresa.. xodexme zaedno na disko i bra4ed mi razkaza vpe4atleniqta si ot piqtelq mi ne lelq mi( koqto e sestra na maika) sled tova maika me pita kak sme prekarali i takiva ne6ta ..abe za sega vs e super deno i za na pred da nqma pove4e takiva ne6ta za6toto e mn kofti da kriq ot maika ...sega maika sa6to iska da se zapoznae s nego toi e saglasen i nqmam dymi.. :P

djidjito
10-26-2006, 15:09
Zdraveite na vsi4ki!I az imam golqm problem.Az sam na 15 godini i hodq sas edno mom4e na 25.Mnogo se obi4ame i razbirame.No problema e vav roditelite mi.Te ne mi razreshavat da hodq s nego.Za6toto e bil golqm 6tyrak,a i nai ve4e tova 4e e na 25 godini.A nikoi nikoga ne bi mu dal 4e e na 25.Pomognete mi!Roditelite mi ne sa saglasni sas na6ata vrazka kakvo da naprava?T.e. vav momenta te si nqmat ni nai malka predstava 4e hodim,no oba4e rano ili kasno shte razberat!