PDA

View Full Version : ZA SELQNITE



LILI 75
10-18-2004, 13:44
Y4A V nbu WOW KAK SAMO SI LI4I KOI E OT SELO,,KAK SAMOMIEKAT I SE PRAVQT NA GOLEMI GUZARI....KOKO STE MI SLE6NI SELQNDURI.

AMG-to
10-18-2004, 13:53
i az y4a tam , za sujelenie imash pravo i te sa hora vse pak,,,4ovek nezbira kude da se rodi

Yoto
10-18-2004, 13:57
Ti maj si adski ogani4ena, a?
Definiraj mi grad?
Ami mnogo prosto towa e mqsto naseleno s myrzeliwi selqni?
I towa 4e gowori6 meko ne ozna4awa 4e si ot selo.
Naprimer nqkoj ot towa nare4eno Stolica kazwat mleko, no towa dage i w praowpisniq re4nik go pi6e `e e МЛЯКО. taka 4e 6to ne wzeme6 da otwori6 nqkojq druga tema, 4e qwno s taq samo se prawi6 na interesna.
are bqgaj da igrae6 4e sled malko 6te po4ne Syn4o i 6te trqbwa da si lqga6. :twisted:

LILI 75
10-18-2004, 14:04
kakto i da govorim nie sme ot nai-qkiq grag
vie si ymitare ot qd shtoto ste ot provinciata
==============================
gleda se na lu4nata karta kvo pishe

tolkva ste mi jalki mili selqn4eta

amy lee
10-18-2004, 14:27
хммммммммммммммм,точно на място го каза.................

LunaTriCk
10-18-2004, 14:48
в момента ти си много по-смешна....

Съни
10-18-2004, 14:59
Y4A V nbu WOW KAK SAMO SI LI4I KOI E OT SELO,,KAK SAMOMIEKAT I SE PRAVQT NA GOLEMI GUZARI....KOKO STE MI SLE6NI SELQNDURI.

Ок, всеки си има право на мнение, но се чудя с тоя правопис как въобще си успяла да завършиш училище :?
А 'що се отнася до селяните, вече си бях писала мнението в друга такава тема, но ще го повторя пак - Цялата планета е претъпкана с прости същества, които се състезат кой е по-прост от другия. Цялата планета Земя е едно голямо село, ама такова село и толкова простотия, че чак ме е срам, че живея на тая планета :oops: :cry:

amy lee
10-18-2004, 15:06
в момента ти си много по-смешна....koi?az?ili nqkoi drug?

e4o
10-18-2004, 15:14
i as u4a v nbu, no ne6to ne zazepih za kvo govori6, i koi e selqnin :lol:

Water_lili
10-18-2004, 15:59
wow qvno mnogo hora u4at v nbu :lol: a iskam da kaja 4e i bratov4etka mi u4i tam i e ot selo i govori na meko ma kvo ot tva tva ne zna4i 4e e po tup ot tebe primerno :evil: daje bih kazala 4e na malkiq pryst ne moje6 da i stypi6 kato te gledam kvo otno6enie ima6 :shock:

10-18-2004, 16:51
Kakto beshe kazal Ainshtain:
`EDINSTVENITE 2 BEZKRAINI NESHTA SA VSELENATA I CHOVESHKATA PROSTOTIQ`
a sled tova nqkoi be dobavil:
`...NO ZA 1VOTO NE SUM TOLKOVA SIGUREN`

Diabolic Angel
10-18-2004, 18:18
Лелееее колко мразя такива като теб!!! Това, че не са от СОФИЯ, не значи, че са от СЕЛО!!! Ти да не мислиш, че цяла България е София, бе??? Аз съм си от София, но никога не съм наричала (умишлено и с цел да го обидя) някой селянин. И за кво трябва да разграничавам хората така? Заради такива селяни като тебе знаеш ли колко много хора са имали погрешно мнение и за мен, защото си мислят, че съм много надута, заради факта, че съм от София. Писна ми от такива ограничени хора!

KieS
10-18-2004, 19:26
Kolko si mi smeshen....
Az sum ot Svoge i shte se pravq na gazar:Kato si kupq maratonki And1,Dunki na Ecko i qke na Ecko...I shte se pravq na gazar...
I ako imam pove4e um v glavata pak shte se pravq na gazar ,no samo pred teb....!!!!
I kak moje da kajash primerno ,4e Varna,Plovdiv i dr. takiva gradove s po 500-600 hilqdi du6i....
Da kajesh da ima 50 4oveka da ...ama..........
I k'vo kato sum ot Svoge mene mi e kef....Ebati i spokoistvieto mi e tuk.....ako iskam moga da jiveq v Sf...

P.S. da ne mi kajesh ,4e si 4ist Sofiqnec a be gei tup....1000% 4e imash baba i dqdo nqkude po BG nali be....taka 4e nqmash pravo na GLAS..KOPele mizernik,ka6on,baluk,nadut sf,Nasri se!!!

blue_flower
10-18-2004, 20:33
Taq tema za seloto... bez dumi sam, ama takova otno6enie kam seloto i to go pravqt samo sofiqnci, za koito vsi4ko, koeto ne e sofiq e dalbokata provinciq, a te grajdeneqt v tapiq i mrasen grad s "hleba" i "mlekoto". Stiga s tiq gluposti, takiva mazni grajdan4eta sa prosto sme6ni i jalki. I s kakvo si mislite, 4e ste pove4e ot drugite gradove, ei na tova mu vikam da si zatvorena mida i sduhan gaz s izvinenie. Makar 4e jiveq vav Varna, tui napravo me razbi za seloto... . (mn sorry na vsi4ki sofiqnci det sa svestni i ne mislqt po sa6tiq na4in)

10-18-2004, 20:38
kakto i da govorim nie sme ot nai-qkiq grag
vie si ymitare ot qd shtoto ste ot provinciata
==============================
gleda se na lu4nata karta kvo pishe

tolkva ste mi jalki mili selqn4eta

evala
***********!!!!

Moderated by Aia
Foruma ne e miasto za obidi!Molia spazvaite pravelnika!
Blagodaria za vnimanieto!!!

GalYol
10-20-2004, 20:27
Ам чи аз ко да ви кажъ. Аз съм отъ сиело Варна,малко миеко говоря, ама ко да праим. :lol: :lol: :lol:
Не казвам, че не е забавно някой като говори по-меко. И аз си се бъзикам(и със себе си дори) като някой каже тилифонен тихник или тиорема, ама пък чак да ги наричам хората селяни. К'во толкова това не е най-важното нещо на света. :roll:

tctctct
10-20-2004, 22:27
abee vie hora ste ludiii ta kolko grajdani ima mnogo po tapi ot nqkoi selqni... taka 4e ima i takvi izcepki i ot selo i ot grada... ne sam ot selo no poznavam mn hora ot selo i sa mnogo pe4eni,no znam i takv deto sa mnoo tapi par4eta ama taka sa horata i ot grada...

ridin'spinnaz
10-23-2004, 11:37
ne e lesno da si ograni4en shop

GirlzAreBitcheZ
11-06-2004, 22:17
балъчета....със всеки изминал ден се обеждавам че Софиянците са пълни сдуханяци,селтаци

Ейми
11-07-2004, 16:21
Povecheto sofianci imat ot nqkade ogromno samochustvie , i si mislqt che te pravqt Bulgaria...kakto nqkoi kaza predi men.. Sofiq da ne e Bulgaria be?
...
Ima razlika mejdu selqnin-chovek koito e izrasnal na selo, i selqndur-chovek, s ujasno prostashko protivno durjanie, mislesht se za golemiq guzar...

eNigMaTic^
11-07-2004, 16:51
Това значи ли, че като съм малък град съм селянка :?:
Няма значение от къде си, а как се държиш :!:
И мога да ви кажа, че в София има много повече селяни отколкото в провинцията :!: :!: :!:

Satanas_daughter
11-07-2004, 16:57
oh smeshko!tva che niakoi hora sa ot selo ne oznachava che sa prosto smeshni i glupavi

SanDRo
11-07-2004, 18:01
Ne sum siguren, che razbrah pravilno, shtoto ne prochetoh vsichki mneniq, ama za kakvo e tozi post? Che vsichki, koito ne sa ot Sofia sa selqni??? Mama vi shopskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

AMG-to
11-08-2004, 14:11
балъчета....със всеки изминал ден се обеждавам че Софиянците са пълни сдуханяци,селтаци

to zavistta e golqma rabota nali be tiuflek

lovetanya
07-08-2007, 08:45
Ауе хора кво ви става???Тва е мн гадна убида!!!Аз като съм от малък град и кво...трябва да съм селянка така ли???Ами честно да ви кажа скоро бях в София и направо се ужасих!Ама то тва и на кочина не прилича!!! :smt011

namina
07-08-2007, 09:07
Y4A V nbu WOW KAK SAMO SI LI4I KOI E OT SELO,,KAK SAMOMIEKAT I SE PRAVQT NA GOLEMI GUZARI....KOKO STE MI SLE6NI SELQNDURI.
това че говорят на меко нищо не значи....едната ми рода е от ХАСКОВО а са мн готини хората от ХАСКОВО и на там и плд :smt007 :smt007 :smt007 :smt016 :smt016 :smt016 :wink:

Sam90
07-08-2007, 09:09
Това значи ли, че като съм малък град съм селянка :?:
Няма значение от къде си, а как се държиш :!:
И мога да ви кажа, че в София има много повече селяни отколкото в провинцията :!: :!: :!:
Да, защото от провинцията са дошли в София :smt005 :smt005
И аз съм съгласен, че човек не трябва да се съди по това от къде е, а по това КАКЪВ е. Това дали си от малък или голям град не винаги има голямо значение... :roll:

Kianna
07-08-2007, 09:48
Глупости на поразия. :shock:

nellllly
07-08-2007, 09:49
Y4A V nbu WOW KAK SAMO SI LI4I KOI E OT SELO,,KAK SAMOMIEKAT I SE PRAVQT NA GOLEMI GUZARI....KOKO STE MI SLE6NI SELQNDURI.

пфф.. 100-тици такива спотове и пак нищо не си разбрала... в случая можем да те причислим към така наречените от теб селяни, ако съдим по държанието, епитетите които използваш (и това колко си грамотна). Казваш правели се на "голямата работа", а с тази тема знаеш ли ти к'фо правиш?! Ама разделяно на България се учи в 7-ми или 8-ми клас. Ти тогава спа ли бе момиче?! Само по говора може да разбереш човек от кой край на родината идва, но не и дали е от град или село. Това, че са различни от теб, не ги прави по-долни. Сега мога да ти кажа, че си Мега Зле и до дам да се свърш, обаче на тебе трябва да ти се обърне сериозно внимание от специалист по Български език, вземи прочети някоя книжка... (а на кирилица четеш ли?!) Та ти си си с чисто селски манталитет. Та ако искам ще си говоря на диалект, ще си мЙекам, ще си ползвам жаргонна форма, ще си сменям ударенията. С това не цела да развалям Българският език, просто в различните краища се говори различно. Дори в столицата не се говори на чист книжовен Български език. Та мястото не е от значение, важен е манталитета, образованието и културата (които, мисля, че на теб са ти в липса (за съжаление)).

ProstoAz
07-08-2007, 09:54
Темата е стара, а и нарушава 2 и 11 точка от правилника!