PDA

View Full Version : Big Brother



AvLee
10-18-2004, 18:57
Какво мислите за Биг Брадър?Бихте ли участвали в това предаване,ще издържите ли на подобно наблюдение? :wink:

hahavteen
10-18-2004, 19:00
Tva e nai-tupoto predavane koeto niakoga sum gledala! :evil: Ne bih y4astvala i go namiram za absoliytno bezotgovorno ot strana na pravitelstvoto da kazva 4e niama pari i da se razhojdat po ylicite tolkova hora deto niamat edna kori4ka hliab a ot dryga strana da se finansira takuv proekt kato Big Brother!

Devilkin
10-18-2004, 19:09
Да да да....няма да участвам много ясно...:))
в началото ще е забавно ама после...то ще е няква пълна скука
или пък някой да ме гледа как се къпя или как се оправяме с някой...хммм не бих се съгласила...ама за 472386423784632874238432 $ що да не го направя..:))

P1ra71nQ
10-18-2004, 19:10
Hey q kajete kakvo e tva predavane big brother shtoto ne sym go chuvala. :roll:

wild_baby_
10-18-2004, 19:13
STrahotno si e predavaneto :) Mn me kefi! Ama ne bih u4astvala, nqma daidyrja :'(

hahavteen
10-18-2004, 19:15
STrahotno si e predavaneto :) Mn me kefi! Ama ne bih u4astvala, nqma daidyrja :'(

A ti kolko puti si go gledala?

10-18-2004, 19:15
Tuka v uk go gledax BB5 (Big Brother 5) i ne beshe chak tolkova zle
imashe 2ma pbratni 1 koito mrazeshe obratnite, 2 cherni, 1 rasist, 1 travestit, i 3 normalni choveka : ) nakraq ze da istapqva
aa da i imashe striptiziorka

ali g
10-18-2004, 19:19
a we tova sa 4 meseca v pulno nabliudenie toest bez masturbaciq i sex ( e moje de no auditoriqta e malko golqma ) bez telefoni, internet, televisiq.........siguren sum 4e 2 sedmici sled na4aloto ti q deto u4astvat 6te sa se nevrotizirali i neprekusnato 6te se karat

Devilkin
10-18-2004, 19:26
...1 koito mrazeshe obratnite, 2 cherni, 1 rasist... i 3 normalni choveka...
хахах че тия не са ли нормални?!

Angel4e-to
10-18-2004, 19:29
Hey q kajete kakvo e tva predavane big brother shtoto ne sym go chuvala. :roll:

da i kajete po koq go davat pls 10x predvaritelno :)

AvLee
10-18-2004, 19:33
12 човека в една къща за 3 месеца....нова тв от 20:30!

Diabolic Angel
10-18-2004, 19:40
slun4ice - не мисля, че Big Brother се финансира точно от правителството....
Предаването ми харесва, но никога не бих се записала - само като си помисля, че отвсякъде ме наблюдават и виждат кво правя, ми става лошо. А пък братовчед ми се беше записал - даже се радвам, че не го извикаха :twisted: Аз не бих могла да издържа без телефон, радио, телевизия - и най-важното без най-близките ми хора!!!

Du6ka
10-18-2004, 19:42
Toku 6to gledah parvoto predavane i mn me iskrefi i mislq,4e 6te stane 6outo...a ina4e e vseki delni4en den ot 20.30 h po Nova televiziq.:)6te vidim kak 6te e ...az opredeleno sam zaintriguvana;)

lalqla
10-18-2004, 20:01
slun4ice хахаха :D :D :D от какъв зор държавата ще спонсорира подобна шоу...или изобщо някакво шоу? всичките пари идват от холандия,където е започнала играта.компанията е огромна и дава всичките средства нужни за предаването.
азз...не бих се справила.ще ми липсват много хора пък и само да ме следят с някакви камери...не,мерси.
но от друга страна ще е доста весело :)

Fallen_angel
10-18-2004, 20:02
И мен определено ме заинтригува.Сега гледах първия епизод:)то ще стане един сапунен сериал...
С удоволствие ще го гледам,ама едва ли някога бих се записала...камери в банята и тоалетната...не мерси

dodo
10-18-2004, 20:03
ami bih se probval :D

Bloody_Tear
10-18-2004, 20:10
Туко що го гледах страхотно еее!!!И са ги избрали толкова различни ще има доста джафкане :wink: Аз с удоволствие бих участвала.Това е огромно изпитание за човешката психика.Хич и не ми е зор за камерите нека гледат бе като не са виждали да гледат :wink: Всъщност на никой няма да му е хубавко като знае че милиони хора го гледат как се къпе,преоблича,ходи до тоалетната и т.н,но все пак рискът си заслужава.Но и с пари и с без пари пак бих се съгласила да участвам! :D

lalqla
10-18-2004, 20:14
е да...но от друга страна мозъците на милиони хора се промиват.както на зрители така и на участниците.буквално промити

AMG -to
10-18-2004, 20:33
nai-golqmata prostotiq e tova
kvo shte hodq da sera i vie 4e me gledate - e nema nujda

aBeP4eTo
10-18-2004, 20:34
Shto be mene super mno me radva tui predavane! Mno zabavno ako imah 18 100% shtqh da pratq sms super mno bih iskala da uchastvam ! Inache go gledkah nai me nakefi taq ot Varna zabravih i imeto mai Svetlozara beshe ako ne se luja de...

АкулкА
10-18-2004, 20:43
И на мен изобщо не ми харесва. Гледах го по едно време по немската, т.е. немския вариант, но го намирам за много скучно и безинтересно. Някакви си живеят в някаква дупка и ние им гледаме гъзовете по тв-то (с извинение) :-) Еми не виждам много смисъл в тази работа. Да участва този, на когото му харесват подобни екстравагантни идеи и подобни приключения. Аз не бих си загубила времето, за да бъда затворена в такъв "луксозен" затвор. :mrgreen:

e4o
10-18-2004, 20:55
ne bih u4asrvala, ne bih izdurjala, puk i ne me kefi :lol:

Snade_
10-18-2004, 22:03
1-vo.
Seki den BigBrother (golemiq brat) dava nqkakvi zadachi(ne sum siguren dali e seki den obache.
2-ro/
Pravqt sex i si masturbirat.
3-to svarshva im hranata :P
abe fun si e :}

Tova e edno ot nai-qkite predavaniq priznato po tsial svqt :}
ne moje da kajeme che ne e dobro auditoriqta mu se broi v miliardi....

BABY_SEXY_GIRL
10-18-2004, 22:49
I na men 6te mi e interesno tova, no 1 seriq sam q propusnala :( Ina4e ne bih izdarjala na tova...kak 6te se kupq ili pravq sex :shock:

Traffic
10-18-2004, 22:51
ми не е лоша идеята, поне тия от нас, които нямат кабелна да гледат ХХЛ ще имат половин час седмично да се наслаждават на голотии. :oops: :oops: :roll:

Murderdoll
10-18-2004, 22:51
heheh az poneje sam si mazohistka..
ta bih u4astvala...ne sam go gledala o6te
oba4e..po tfa vreme obiknoveno ne sam si
vky6ti heheh..motkam se samo...ama znam
gore dolu za ko staa vypros gledala sam go
po nqkfa dr TV :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

lalqla
10-19-2004, 08:45
aBeP4eTo не разбрах точно в коя страна има и тийн версия на играта.дадоха снощи от 23:30 част от нея :)

Water_lili
10-19-2004, 09:37
izglejda mi mnogo izkustveno :roll: i opredeleno ne mi haresa :evil: i ne mislq 4e bih se u4astvala

rosskata
10-19-2004, 13:05
:shock: Mнооого яко изглежда, направо идеята много ми харесва, и бих участвала ей така,за шоуто, повечето затова го правят... :D Мисля си, че бих разбрала много неща за себе си :roll:

LunaTriCk
10-19-2004, 13:27
Туй е много яко предаване !! И аз искам ама нямам 18 :cry:
Не мисля, че е някво позорно или т.н.

hodq da sera i vie 4e me gledate
точно пък сме умрели да ти гледаме голия задник, ай стига...
Забавното е това, че няма сценарий предаването и всичко се случва наистина. Не знаеш какво ще стане, интригуващо ще е(за разлика от тъпите сапунки :evil: )...Естествено няма да е non-stop екшън, но пък нали ще гледаме само отделни моменти от деня им.
Незнам ама според мен си е доста яко. Дано да го има докато стана на 18 за да се запиша :D
slu4ice, правителството няма никаква власт над телевизията. Е, освен цензурата. Всичките пари си идват от частни компании. Иначе, браво ! Получаваш стикер "Щедро Сърце" :wink:

b3b3poHka
10-19-2004, 13:37
Mene mn me kefi bih izdyrjala veroqtno:)zavisi s koi hora sym de..i est ako nqma kamera v banqta i wc-to :)) shoto tfa veche e glupafo.. :?

hahavteen
10-19-2004, 14:03
Iavno ne sum se izrazila pravilno.Imah predvid 4e mi izglejda sme6no i jalko da te4e takova predavane po televiziata a navunka horata da prosiat i pravitelstvoto da razpravia 4e niama pari! Napulno mi e iasno 4e go sponsorirat suzdatelite. :evil:


LunaTriCk,10x :wink:

moviemaker
10-19-2004, 14:31
И мене ми харесва много предаването ... според мен ще е много яко

1 - Няма да гледаме гъзовете . Няма да се излъчва камерата от кенефа ако се ходи по нужда (само ако влязат 2-ма или се прави нещо друго освен обичайното )
2 - Страхотна организация има това шоу
3 - Някой може ли да ми каже музиката от "Big Brother"

LunaTriCk
10-19-2004, 16:18
Iavno ne sum se izrazila pravilno.Imah predvid 4e mi izglejda sme6no i jalko da te4e takova predavane po televiziata a navunka horata da prosiat i pravitelstvoto da razpravia 4e niama pari! Napulno mi e iasno 4e go sponsorirat suzdatelite. :evil:

то по таз логика дай и да се сърдим на тотото. Раздава пари на който му падне. Трябва да си разбереш, че помощ освен от себе си от друг няма да получиш. А най-малко от правителството. А още по-малко от Българското правителство. Така е устроен света, в хранителна верига, гледай да си колкото се може по-отгоре. :wink:
А на някой на му отваря официалния сайта на Big Brother :?:
www.bigbrother.bg
На мен щот не...

moviemaker
10-19-2004, 16:59
LunaTriCk отваря ми го...опитай в друг час..може в момента да е натоварен сървъра ... аз така вчера точно като Ники Кънчев каза сайта се опитах да вляза ... и нямах особен успех :)

bad4e
10-19-2004, 17:04
Ами мен ме кефи супер много :) Винаги съм си мечтала да гледам какво правят останалите хора в свободното си време, когато са си по домовете... Е, сега имам тази възможност и не смятам да я пропусна...Да, вярно че много кинти са хвърлени по този проект(не ми се мисли колко пари струва само къщата), но вярвам че в бъдеще ще има много фенове...Щото тва е нещо ново, интересно и привличащо...Готино е, че няма да снимат в тоалетната...Супер гадно ще е да гледаш как някой ти пърди пред лицето хахахах :) Аз бих участвала, но и бих се замислила много преди тва щото се пак 3 месеца без да излизаш, без приятели и близки, затворен с 11 различни хора, с различни навици, да се съобразяваш с тях...ми не е мноо хубаво.Плюс това не е изключено да се сдрънкаш с някой друг от участниците..нооо парите и емоциите си заслужават ;]

lalqla
10-19-2004, 18:30
slun4ice :D :D :D и така да е...не си права. с този проект се осигуряват изключително много работни места,ако искаш и така го погледни.за построяването на къщата,технически екипи,дизайнери,фотографи и т.н..така се развиваме.такива шоута има в цял свят.пък и има много държави в много по-окаяно състояние от нашата. така,че не сме толкова зле.не се притеснявай.стой си в германия .тук ще ти е много зле сигурно

ProstoAz
10-20-2004, 08:36
Ооо, предаването е много яко...Много е интересно, но нямам време да го гледам...Винаги го хващам точно накрая...Обаче много ме изкефи вчера единия как хъркаше ахахахахахахаха :D
Никога обаче не бих участвала...Кво ще ходя до тоалетна и цяла БГ ще ме гледа...да бе да...Не ми се струва привлекателна идеята, а пак и сигурно от време на време им е одста скучно...Абе не си заслужават парите за 3 месеца прекарани така...
Ако бяха повече пари може, ама за толкова... :?

wild_baby_
10-20-2004, 19:38
STrahotno si e predavaneto :) Mn me kefi! Ama ne bih u4astvala, nqma daidyrja :'(

A ti kolko puti si go gledala?
Dosta!

moviemaker
10-20-2004, 19:40
Хаха, сега го гледах ... Найден е бати изрода :)

aBeP4eTo
10-20-2004, 21:42
Хаха, сега го гледах ... Найден е бати изрода :)

O0o0o0o da Naiden ama mnogo me kefi toq pich strashen e golemi buzici fkarva qvno si pada po Zara :roll: A inache vas koi nai vi kefi mene Naiden de ! Inache taq ot Pld ne q ponasqm adski tupa !

bad4e
10-21-2004, 07:33
Мене най ме кефи онзи от Приморско, не се сещам за името му, супер сладък е :D Ам онази от Пловдив е пък най-печена, в смисъл някаква освободена, весела и не се превзема...Само където говори на миеко...Не ми допада този говор...А бе щоуто е супер :) Оня високия ще "зарови кокалче в градинката на Зара" хахахахаххаха

Bloody_Tear
10-21-2004, 09:32
[color=blue]Мммм...преди много ми харесваше Найден ама сега както се ебава със горката жена въобще не ми харесва!!! :evil: А иначе зъболекарчето е печено, и тая от Пловдив също.Момичетата също ми харесват само тая Зара ме дразни много!А тази от Пловдив много ми харесва някаква естествена,усмихната,не и пука за нищо само дето е малко вманиячена на тема грим :lol:

bad4e
10-21-2004, 09:43
Хихихихи малко ли :) ма да печеняга си е!

lalqla
10-21-2004, 10:34
тази силвия-александра ме кефи много и найден:))
тоя найден е ненормален направо :lol: :lol:
а тая от пловдив стойка май беше е АДСКИ ТЪПА!просто...и както си говореше сама докато си оправяше градината
пък Здравко в един епизод се хилиеше щото знаеше че го снимат и си седи сам и се хили .пич е :D

Baccara
10-21-2004, 11:52
Tva e nai-tupoto predavane koeto niakoga sum gledala! :evil: Ne bih y4astvala i go namiram za absoliytno bezotgovorno ot strana na pravitelstvoto da kazva 4e niama pari i da se razhojdat po ylicite tolkova hora deto niamat edna kori4ka hliab a ot dryga strana da se finansira takuv proekt kato Big Brother!


Каква връзка има тук правителството?

Baccara
10-21-2004, 11:53
slun4ice хахаха :D :D :D от какъв зор държавата ще спонсорира подобна шоу...или изобщо някакво шоу? всичките пари идват от холандия,където е започнала играта.компанията е огромна и дава всичките средства нужни за предаването.
азз...не бих се справила.ще ми липсват много хора пък и само да ме следят с някакви камери...не,мерси.
но от друга страна ще е доста весело :)


Парите не идват от Холандия, а парите там отиват. Нова телевизия е закупила линценза на предаването.

hahavteen
10-21-2004, 11:54
Каква връзка има тук правителството?

A za6to purvo ne pro4ete6 vsi4ki mnenia i sled tva da zadava6 tupi vuprosi? :evil:

Baccara
10-21-2004, 12:08
Каква връзка има тук правителството?

A za6to purvo ne pro4ete6 vsi4ki mnenia i sled tva da zadava6 tupi vuprosi? :evil:


До колкото виждам тази тема е за Big Brother, а не за правителството, но както и да е.
По твоята логика трябва да се спрат всички предавания, игри и тем подобни в които се вливат пари. И тези пари да се дадат на бедните. Това трудно може да стане.
Относно бедните по улицата: Вярно е, че има бедни хора, но това не е само в България. Правителството има програми и мерки за заетост и обучение и всеки безработен би могъл да се включи в тях. Това, че хората очакват всичко на готово е друга тема.

Djursi
10-21-2004, 12:25
Мен ме кефи ... Малко просташко найстина , ама бива... Искам да участвам...Първо за да покажа на себе си че мога, второ щото има тръпка...3-то хехе незнам трето :)

KieS
10-21-2004, 12:33
zashto mi se struva naglaseno malko ?
Abe tuka v Bg nqma da stane Show...Tova e naglaseno 100% az vi kazvam.....

Nekasa4a
10-21-2004, 14:43
Na4i men me kefi nqkvi ludi sa
:D I bih u4astval da si pokaja dali stavam za jivot sred hora

e4o
10-21-2004, 15:39
a koi nai-vi kefi ot 6outo, za oi bihte glasuvali :?:

amy lee
10-21-2004, 16:16
ami gotino e predavaneto,mn me kefi,ama ne bih se zapisala v nego-da be da me snimat kvo pravq...thanks no ne

lalqla
10-21-2004, 19:46
KieS хаххх мамка му ега ти българите повечето са някви страшни песимисти.всичко трябва да е нагласено. и винаги гледаме скептично към всичко.просто на нищо не се вярва.много се дразня от такива изказвания.
бих гласувала за силвия-александра.най-симпатична ми е,най-печена.може и за зара.
а иначе си умирам от смях със стойка :lol: :lol: :lol: днес спасяваше "пИперудата" :o :lol: :o :lol:
няма да остави алиджан да спи то се е видяло.горкия той :D :lol:

LunaTriCk
10-21-2004, 20:19
Спасете пиперудата !! Ши умле !!

AvLee
10-21-2004, 20:30
Ама диалекта на тая Стойка верно много ме кефи!

Traffic
10-21-2004, 20:58
по принцип бих участвал, щото нема начин да не изчукаш некоя там, ама като знам, че нема такава, дето да ми се навие, няма смисъл. но поне за тия пари може и да се пробвам. :roll:

AMG-to
10-21-2004, 21:07
men ne me kefqt 6toto mnogo miekat

BABY_SEXY_GIRL
10-21-2004, 21:08
3 - Някой може ли да ми каже музиката от "Big Brother"

:arrow: http://store1.find-bg.com/Audio/Audio/E/Eletronic/Paul%20Oakenfold/Paul%20Oakenfold%20-%20Travelling%20(CD2)/11%20Element%204%20-%20Big%20Brother%20(Original%20Mix).mp3 :wink:

AMG-to
10-21-2004, 21:09
ebati kyv smeh stava ,,cqla BG im se podigrava na miekaneto,,az bih potunal ot stam ako sum na tqhno mqsto

Bloody_Tear
10-22-2004, 21:41
Оффффффф тоя Найден и тая зъбестата няма ли най-накрая да се изч*кат че ми писна от тъпите им свалки и флиртове!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

moviemaker
10-22-2004, 21:45
3 - Някой може ли да ми каже музиката от "Big Brother"

:arrow: http://store1.find-bg.com/Audio/Audio/E/Eletronic/Paul%20Oakenfold/Paul%20Oakenfold%20-%20Travelling%20(CD2)/11%20Element%204%20-%20Big%20Brother%20(Original%20Mix).mp3 :wink:

Baby_Sexy_Girl много ти благодаря,само че от там тегля с 1 килобайт ... това по-зле тегля от международния ... :)

AvLee
10-22-2004, 21:51
Гледали ли сте това не цензурираното....щото аз не.Ама сега смятам да го гледам!
Тоя Найден на моменти дразни!

Traffic
10-22-2004, 21:56
3 - Някой може ли да ми каже музиката от "Big Brother"

:arrow: http://store1.find-bg.com/Audio/Audio/E/Eletronic/Paul%20Oakenfold/Paul%20Oakenfold%20-%20Travelling%20(CD2)/11%20Element%204%20-%20Big%20Brother%20(Original%20Mix).mp3 :wink:

Baby_Sexy_Girl много ти благодаря,само че от там тегля с 1 килобайт ... това по-зле тегля от международния ... :)хахахахахаха, евро.нет ли ти е провайдер?

moviemaker
10-22-2004, 22:00
Не ми е евро-то .. подразделение на HomeLan ми е ... ама пак : 61% от 9MB ги тегля 10 мин вече :)

artbaby
10-22-2004, 22:07
hahah emi tochno v momenta gledam necenzuriranata versiq ...... haha jestoko si e predavaneto i ako imah 18 bih u4astvala shtqh da gi poburkam si4kite deaaaaaaa nikoi s malko akul v glavata nemashe da me izdurji tri meseca tam ;) hahaha

*** traffic aide da si napraim big sister :lol:

moviemaker
10-22-2004, 22:08
Baby_Sexy_Girl много ти благодаря...това е музиката...страшна си :)

lalqla
10-22-2004, 23:50
hahaa necenzuriranata beshe super. i toia dimityr e biseksualen ...am ne se uchudih osobeno:) btw na stoika liubimia film e SHREK:))))))))))))))
NAIDEN ROCKS!!!!!!!!!!

moviemaker
10-23-2004, 09:00
хаха ето четете: митко големо педалче:

Компанията се е разположила в хола. Анелия задава неудобни въпроси. Митко признава, че би спал с Бербатов. Щото това е единственият футболист, който познавам. Плюс това той е готин, споделя Митака. Останалите изглеждат леко озадачени. Кво като съм мъж? Не отказвам на никакво добро предложение, независимо от коя страна.- продължава своята изповед лондончанинът и пред шокираните погледи на останалите, напуска полесражението. Бъдете себе си в Big Brother

*взето от bigbrother.bg*

raffy
10-23-2004, 10:59
аз си гледам тоя канал дето е 24/7 и много си ме кефи. :)
като няма какво да правя си го пускам. иначе и по нова ТВ гледам в 8.30 най-интересните моменти, щото доста пропускам през деня като съм на даскало.
аве идеята е добра.аз бях гледала подобно нещо по мТВ и беше и то готино. и бих участвала. би било много готино :wink:
иначе Силвия- Александра най ме кефи от жените, а от мъжете - Здравко. 8)

bad4e
10-23-2004, 11:08
аз си гледам тоя канал дето е 24/7 и много си ме кефи. :)
като няма какво да правя си го пускам. иначе и по нова ТВ гледам в 8.30 най-интересните моменти, щото доста пропускам през деня като съм на даскало.
аве идеята е добра.аз бях гледала подобно нещо по мТВ и беше и то готино. и бих участвала. би било много готино :wink:
иначе Силвия- Александра най ме кефи от жените, а от мъжете - Здравко. 8)

Аааааа за Здравко ще си скубеме косите, да знаеш :)

artbaby
10-23-2004, 11:13
haha vii si skubete kosite ... az puk az shte si go otkradna tiho mulkom ;) ....ama i nedqlko ne e za izhvurlqne ;) .... ;)
haha oba4e necenzuriranata versiq e mnogo po gotinka ot tva deto go davat po ntv v 8 i polovina ;)
:lol:

aBnOrMaL_BaBy
10-23-2004, 11:57
Ооооооооооо това е адски яко предаване!Гледам го с огромно удоволствие и с нетърпение чакам да стане 20.30 и 23.00 за да пусна НТВ и да му се кефя!

А относно това дали бих участвала..незнам,може би не,защото не искам цяла България да ме гледа ко прая в тоалетната, и с кой какво правя..как се къпя и т.н.А относно това с парите - е да вярно че за толкова пари всеки би участвал,но няма гаранция че ще ги спечели нали? :roll: :P

moviemaker
10-23-2004, 22:29
хаха
Днес Здравко като се издрайфа и си събра драйфаното в шепичка ... хахах

tedi{P}{P}{P}
10-24-2004, 11:58
predavaneto e the best...pone ima s koi da se posmeq malko...
ot edna strana bix u4astvala pone ot lubopitstvo,no ako nqma6e tolkova mn kameri...da me snimat primerno v banqta...da we...
ili kakto onq go snimaxa kak se izxvyrli...sorry ama za men tfa e baxti typoto....ko iskame porno 6e si pusnem xxl...
ot dr strana naistina se posmqx ot sarce de :lol:

BUNGEE WEDGIE original
10-24-2004, 12:17
mn e pornografsko ama ina4e e gotino

Jamalska
10-24-2004, 15:30
Mi men mnou me radwa...E moje6e i po-simpati4ni Myje da wzemat ama...:)...i Bih u4astwala..boli me ****....ot kamerite:)...Az sym si nepukist

AvLee
10-24-2004, 19:06
Леле..това с превръзката....хахаха :lol: :lol: :lol: !

tedi{P}{P}{P}
10-24-2004, 19:24
xaxa i az go gledam....golemi sa izrodi....
:)))))))))
kefat me maksimalno

lalqla
10-24-2004, 20:05
haha idioti sa;))) lele shte se vliubia v Naiden...toia chovek prosto :lol: :lol: :lol:

tedi{P}{P}{P}
10-24-2004, 20:11
i mene naiden mn me kefi ... :))
sas zara sa stra6na dvoika...dano vidim s*x v skoro vreme :))

stasenceto^
10-24-2004, 23:41
da se zapi6a da u4astvam???Nikoga!!!da ne moje6 da se izpi6ka6 kato horata,da vleznae6 da se kupe6 i da znae6 4e cqla bulgariq teb gleda,ne mersi,ina4e predavaneto e gotino,ama az li4no ne bih oti6la tam

10-25-2004, 12:08
Kolkoto i dobre da zive6 vse pak edin den omira6,zatova se starai da se razbira6 s vsi4ki i pravi kompromisi vinagi kogato re6i6 4e e nuzno! :!: :wink:

Terisa
10-25-2004, 15:46
kalee tova predavane e superr,obujavam go!nai me kefi ZDRAVKO,vlubena sam v nego:)!a ot jenite nai qka e stoika,mnogo e vesela i estestvena!mnogo me izkefi kato zdravko se be6e napil i tancuva s stoika na epimeno,misla 4e sa mnogo gocka dvoika!a taq zara s tiq zabi mnogo me drazni i taq vazrastnata me drazni!vie koi mislite 4e shte si tragne 1?az misla 4e toq pederasa,posle margoto,aneliq i silviq-aleksandra!nakraq shte ostanat nai-mladite i gotinite!dano da spe4eli zdravko ili stoika!!!

moviemaker
10-25-2004, 16:09
da se zapi6a da u4astvam???Nikoga!!!da ne moje6 da se izpi6ka6 kato horata,da vleznae6 da se kupe6 i da znae6 4e cqla bulgariq teb gleda,ne mersi,ina4e predavaneto e gotino,ama az li4no ne bih oti6la tam

Стасе,само едно пояснение - когато ходиш по нужда,не те снимат..само ако правиш нещо друго (като Митката :) )

stasenceto^
10-25-2004, 16:25
da se zapi6a da u4astvam???Nikoga!!!da ne moje6 da se izpi6ka6 kato horata,da vleznae6 da se kupe6 i da znae6 4e cqla bulgariq teb gleda,ne mersi,ina4e predavaneto e gotino,ama az li4no ne bih oti6la tam

Стасе,само едно пояснение - когато ходиш по нужда,не те снимат..само ако правиш нещо друго (като Митката :) )
e da de znam ama pak si e gadno be,nali tiq ot ekipa te gledat,aide ne go puskat po tv ama ...naznam gadno e

10-27-2004, 13:59
BABY_SEXY_GIRL :) ai da kodim big brother

BABY_SEXY_GIRL
10-28-2004, 20:47
aneD]...i pravi kompromisi vinagi kogato re6i6 4e e nuzno! :!: :wink:

Ne6to, koeto ti 4esto ne pravi6 :(

10-29-2004, 15:34
aneD]...i pravi kompromisi vinagi kogato re6i6 4e e nuzno! :!: :wink:

Ne6to, koeto ti 4esto ne pravi6 :( Spoko :) My Love :wink:

Devilkin
10-29-2004, 18:06
Семейните проблеми вкъщи

rosskata
10-29-2004, 21:02
aneD]

aneD]...i pravi kompromisi vinagi kogato re6i6 4e e nuzno! :!: :wink:

Ne6to, koeto ti 4esto ne pravi6 :( Spoko :) My Love :wink:

Оф, не ви ли писна да се обяснявате във тоя форум... Тука е да си помагаме, не да се обясняват хора, които секи ден се виждат. Хубу, че се обичате, радвам се за вас, но защо трябва да занимавате всички с това???

dafi86
10-29-2004, 21:11
lelee vsi4ki sa se pobarkali po Big Brother. i nakraq daje i az se zapalih ama mnogo, jalko 4e nqmam mnogo vreme da go gledam, ama mai zarqzvam vsqkakvi drugi zadaljenia i go gledam.. daje mnogo bih iskala da u4astvam, makar 4e ne sum sigurna 4e 6te moga da izdarja tolkova mnogo vreme, otkasnata ot sveta... no moje bi bih probvala. kefi me:)

sladkata_sara
08-18-2005, 14:41
strahiotno predavane mnogo me kefi.az li4no mislq 4e 6te izdurja no ne znam

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-18-2005, 14:45
Ае сладката_сара откъде как ги копаеш тия теми от пъпчивите ми години ? :) Лошо, че си нямаш друга работа, ама все пак имай милост :)

mis_marry_jane_13
08-18-2005, 15:01
ami razbira se 4e 6te izdurja :)

Tedka-Medka
08-18-2005, 15:52
не мисля че бих издържала..
та те дори те гледаш как акаш:)
ужасно е..пък и 3 месеца затворен
в тази къща не,не това не е за мен

blackboy
08-18-2005, 16:21
КвооооОО? Пак ли ще го дават :shock:
Е нееееее.... :lol: :lol:
Ми сигурно бих издържал...що да не..
само някои неща просто не искам да ги гледат родителите и роднините ми :lol:

Jenq
08-18-2005, 23:11
Ми сигурно бих издържал...що да не..
само някои неща просто не искам да ги гледат родителите и роднините ми :lol:
Ami da...i az taka...
A inache kato go davaha zqpkah teq ot 20:30 i po-kasnite predavaniq,no ne sam se spirala na celodnevnata...pone ne za poveche ot 30 min,zashtoto tam nai-chesto davaha kak tapeqt :roll:

08-18-2005, 23:24
Tva e nai-tupoto predavane koeto niakoga sum gledala! :evil: Ne bih y4astvala i go namiram za absoliytno bezotgovorno ot strana na pravitelstvoto da kazva 4e niama pari i da se razhojdat po ylicite tolkova hora deto niamat edna kori4ka hliab a ot dryga strana da se finansira takuv proekt kato Big Brother!

Слънчице мое,много си тъпа!Ква бе дееба е връзката м/у правителството и ББ?Кой мислиш го финансира?Велчев?Мхаха!!

DeSiTo0o
08-18-2005, 23:49
Мисля,че предаването си е много яко.:)Ако бях пълнолетна щях да се запиша за участие,но едва ли бих издържала дълго...срам ще ме е да се преобличам ,да се къпя и т.н...пред цяла Бълагария! :shock: :roll:

nekaduren
08-19-2005, 00:52
haha ne me kefi predavaneto no bih o4astval za da praim seleniite ... sa nekoi da ne kaje 4e iskam da podrujavam na onia selski tapanari naiden i groshi.. ne prosto me kefi da se praia na selianin :P hahahahhaha

Bimper-ska
08-21-2005, 20:43
Ако ги нямаше камерите в тоалетните, бих се навила. Ама извинявайте - това да ви гледат всичките като пикаете или ..... си е вече извращение! Виж, за преобличането не бих се притеснявала. По тялото ми няма да се види нещо невиждано...