PDA

View Full Version : pak problem ..



10-18-2004, 20:34
iskam da si kupq test za bremenost, no mina mesec i ne6to sled akta, ako si vzema 6te mi pokaje li ima li mi ne6to? a ako sam v cvetna bremenost pak 6te mi pokaje li? i o6te edin vapros kogato mom4e e svar6ilo nqkade, naprimer na kniga da e kapnalo malko, se zabelqzva nali, aide ima 3 vapros4eta koeto me valnuvat, pomognete mi :?

Murderdoll
10-18-2004, 20:41
mi testa bi trqqlo da pokaje ako si bremenna
i ako si v cvetna bremennost pak 6e pokaje
a tfa za mom4eto...zavisi ot koricata na knigata :twisted: am nz...
po princip znam 4e se vijda ama ako go istrie6 nqma
da se vijda...

10-18-2004, 20:43
iskam da si kupq test za bremenost, no mina mesec i ne6to sled akta, ako si vzema 6te mi pokaje li ima li mi ne6to? a ako sam v cvetna bremenost pak 6te mi pokaje li? i o6te edin vapros kogato mom4e e svar6ilo nqkade, naprimer na kniga da e kapnalo malko, se zabelqzva nali, aide ima 3 vapros4eta koeto me valnuvat, pomognete mi :?
Kakvato i bremenost da imash badi sigorna che testa shte pokaje!!!Kolkoto za ediniat mesec tova niama znachenie!!!A za svrshvaneto ....toi da niama nevidima sperma????Razbira se che se vijda!!!!!!!! :P

e4o
10-18-2004, 21:16
mi testa 6te ti pokaje, a ako ima sperma nqkude 6te se vidi :shock:

Flooder
10-18-2004, 22:12
Ооо.. има и невидима сперма... Генерирана е в огромни капсули в лабораториите на НАСА и се разработва специално за да й е мазно на тая дето е пуснала темата!

П.С. --> Закво ти е тест за бременност! бременна си, разбира се!

dido_en
10-19-2004, 06:43
Ооо.. има и невидима сперма... Генерирана е в огромни капсули в лабораториите на НАСА и се разработва специално за да й е мазно на тая дето е пуснала темата!


Била генерирана! в лабораториите на НАСА! Ти пръскаш от акъл бе пич. хахаХаХаахахахаха :mrgreen:
По темата...да ще ти покаже. Ще се вижда ако не предприемеш нещо за да я изтриеш.

M_a_i_a
10-19-2004, 21:13
a testovete ot4itat li veren rezultat sled 3-tia mesec?

stasenceto
10-19-2004, 21:18
testovete pokazvat rezultat sled sedmiq den ot akta

Murderdoll
10-19-2004, 21:39
m da..demek kogato i da si napravish test,
6te pokaje,ako shte na 9-q mesec da si go
napravish(ne 4e we4e nqma da znae6 4e
si bremenna de...)stiga da sa minali 7 dni ot
sexa... i taka... :P

Razboynika
10-20-2004, 13:45
Ооо.. има и невидима сперма... Генерирана е в огромни капсули в лабораториите на НАСА и се разработва специално за да й е мазно на тая дето е пуснала темата!

П.С. --> Закво ти е тест за бременност! бременна си, разбира се!


за поред път тоя човек ме кефи с мненията си,и сигурно предполагате че се съгласявам с него!!! :twisted:

11-29-2004, 23:41
Ооо.. има и невидима сперма... Генерирана е в огромни капсули в лабораториите на НАСА и се разработва специално за да й е мазно на тая дето е пуснала темата!

П.С. --> Закво ти е тест за бременност! бременна си, разбира се!


за поред път тоя човек ме кефи с мненията си,и сигурно предполагате че се съгласявам с него!!! :twisted:

Нека и аз се присъединя към вас. Разбира се че си лижи като има сперма някъде !!!

11-30-2004, 13:20
Ооо.. има и невидима сперма... Генерирана е в огромни капсули в лабораториите на НАСА и се разработва специално за да й е мазно на тая дето е пуснала темата!

П.С. --> Закво ти е тест за бременност! бременна си, разбира се!


за поред път тоя човек ме кефи с мненията си,и сигурно предполагате че се съгласявам с него!!! :twisted:

Нека и аз се присъединя към вас. Разбира се че си лижи като има сперма някъде !!!

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P

twweetty
12-01-2004, 15:27
nqma za kakvo da si pravis6 etst za bremennost,az 6te ti kaja otgovora!BREMENNA SI! :twisted: no ako ne isak6 bebeto,moje6 da se izturkalq6 po stulbite i to da umre,a ako tova ne pomogne si zabii noj v korema!tova e re6enieto! :lol: :twisted:

monka
12-01-2004, 17:58
nqma za kakvo da si pravis6 etst za bremennost,az 6te ti kaja otgovora!BREMENNA SI! :twisted: no ako ne isak6 bebeto,moje6 da se izturkalq6 po stulbite i to da umre,a ako tova ne pomogne si zabii noj v korema!tova e re6enieto! :lol: :twisted:


tova be6e mnogo glupavo........... :x
po-dobre si mal4i

12-01-2004, 18:04
nqma za kakvo da si pravis6 etst za bremennost,az 6te ti kaja otgovora!BREMENNA SI! :twisted: no ako ne isak6 bebeto,moje6 da se izturkalq6 po stulbite i to da umre,a ako tova ne pomogne si zabii noj v korema!tova e re6enieto! :lol: :twisted:


tova be6e mnogo glupavo........... :x
po-dobre si mal4i

аре по хубу ти го остави щото мнеинието му е супер яко

Momchence
12-01-2004, 18:16
Oh s taq cvetna bremennost .... 4uli ste go kato ponqtie znaete kakvo e i ve4e cvetna bremennost ta cvetna bremennost ..... ne razbrahte li 4e tfa e supper rqdko qvlenie ne moje na vsqko 2-ro momi4e da se poqvi
Bql 4ovek, prost 4ovek :x

monka
12-01-2004, 18:17
nqma za kakvo da si pravis6 etst za bremennost,az 6te ti kaja otgovora!BREMENNA SI! :twisted: no ako ne isak6 bebeto,moje6 da se izturkalq6 po stulbite i to da umre,a ako tova ne pomogne si zabii noj v korema!tova e re6enieto! :lol: :twisted:


tova be6e mnogo glupavo........... :x
po-dobre si mal4i

аре по хубу ти го остави щото мнеинието му е супер яко

tova momi4e(koeto e pusnalo temata) qvno ima problem. zatova e re6ila,44e tuk 6te polu4i dobar savet,a ne nqkvi prosti mnenia :x
naistina,tova koeto toi napisa be6e mn gadno

Final_Fight_
12-17-2004, 19:49
AMI TO OT TAKIVA SHIBANIACI KATO TEZI KAKVO UMNO DA O4AKVASH ????MNOGO IASNO 4E SHTE PO4NAT DA MISLIAT PROSTOTIII, drygo ne mogat :lol:

^efas^^
12-17-2004, 20:27
Еми нз кое к'в ще покаже щот не съм момиче обаче за спермата ако е засъхнала няма как да познаеш дали е сперма може и нещо друго да е ама ако не е засъхнала ебати то си личи :lol:

MiRaCuLiXbb
12-17-2004, 20:46
Дам просто пращи от оригиналност и интелект. То и затова форума е на такова "високо" ниво, нищо лично. :)

favor_91
03-01-2006, 10:16
testa 6te si pokaje :)

03-01-2006, 13:00
Щом ти се ебе,еби се мила,ама ползвай презерватив поне