PDA

View Full Version : SMS-Любов ?!?



Г0ст
10-18-2004, 22:16
Понеже гледам из форума думи като "му прати SMS " , "liubovni stih4eta,sms-i i drugo kvoto se setite" или пьк момичетата от моя клас, които имат тонове любовни SMS-си ми се ще да попитам момичетата от тоя форум--какво толкова означават за вас тия любовни или каквито и да са там SMS-си.Защо сте толкова привьрзани кьм тях и найстина ли се радвате толкова много когато прочетете на едно малко екранче "Обичам те" :?: Не предпочитатели да чуете тези думи гледайки в очите човека, който ги изрича :?:

Diabolic Angel
10-18-2004, 23:53
Ми мен си ме кефи, ако някой ми каже в очите "обичам те" или нещо много мило, обаче когато сме далеч един от друг и получа смс с нещо такова ми става супер готино, защото знам, че и той мисли за мен, както аз за него. Не знам - аз така си ги разбирам нещата. :)

Baccara
10-19-2004, 07:23
Няма ли да се зарадваш ако вечер преди да си легнеш получиш едно смс-че с нежни думи от любимия човек?

sweet_memory
10-19-2004, 07:34
Е вярно че е далеч по добре на живо да го чуеш,но както казаха и преди мен като сте далеч един от друг смс-а е един мн добър начин да зарадваш любимия човек,защото така му показваш че мислиш за него...и нз може би има някой които не обичат такива работи,но на мен лично ми е мн готино като получа някой такав,но чак пък да ги пазя с тонове :shock: е това вече е прекалено...

Г0ст
10-19-2004, 09:56
Няма ли да се зарадваш ако вечер преди да си легнеш получиш едно смс-че с нежни думи от любимия човек?


А ако го получи след като е заспал и ти го сьбудиш.Дали пак ще се зарадва така :?:

svetla_88
10-19-2004, 12:52
zaspala ili ne vinagi mn se kefq kogato polu4a sms ot moeto mom4e .. :P tai 4e nikoi ne moje da keje 4e ne obi4a da mu obra6tat vnimanie dori i cql den da ste bile zaedno i dori edno obi4am te !te kara da se usmixne6 ... :lol:

bebonka
10-19-2004, 19:21
ami da,opredeleno e po-hubavo da 4ue6 tezi dumi kogato te gledat v o4ite,no ne mislq 4e kogato sa na malkoto ekran4e sa bez stoinost,ponqkoga nqkolko mili dumi na malkoto ekran4e mogat da me nakarat da se po4uvstvam hilqdi pati po-dobre i po-6tastliva...

Djursi
10-19-2004, 20:19
Za men sa edno nishto! Prosto habene na vreme dokato gi pishat! NISHTO zashtoto edin sms i edno obqsnenie po takyv nachin seki moje da ti prati i to nishto ne znachi... prosto bukvichki i cifrichki

e4o
10-19-2004, 20:27
Няма ли да се зарадваш ако вечер преди да си легнеш получиш едно смс-че с нежни думи от любимия човек?


А ако го получи след като е заспал и ти го сьбудиш.Дали пак ще се зарадва така :?:mi 6te si isklu4i6 tel, ako tolko ne iska6 da te bezpokoqt, a puk as dori i da me subudi pak bih se zaradvala, 6tom si go obi4kam :P

stasenceto^
10-19-2004, 23:08
... и найстина ли се радвате толкова много когато прочетете на едно малко екранче "Обичам те" :?: Не предпочитатели да чуете тези думи гледайки в очите човека, който ги изрича :?:

e mnogo qsno 4e vseki 4ovek predpo4ita da 4ue tezi dumi,vmesto da gi 4ete na ekran4eto na gsma si,no zamisli se ne e li hubavo kogato polu4i6 sms s podobno sadurjanie ot lubimiq 4ovek,ne e li hubavo da znae6 4e vuv vseki edin moment toi misli za teb,i ti pra6ta sms,samo za da napomni za sebe si i naistina da kaje "obi4am te"

Г0ст
10-20-2004, 17:24
A ne misli6 li,4e donqkude se vmania4ava6.E naprimer edno momi4e ot moq klas.Sedim si v 4as i na neq i xrumna nekuv sms i gapi telefona i zapo4na da go pi6e i sled tova go prati na gad4eto si.Ne za leka no6t a prosto e taka.I to ne e bil samo edin put.Mnogo 4esto si go pravi.Ne mislite li, 4e nqkoi xora se vmania4avat ot itq SMS-i.


P.S./Az li4no nqmam ni6to protiv tqx, no v ymerini koli4estva :wink:

VeShti4kAta
10-20-2004, 17:57
Mi prav si 4e nqkoi naistina se vmania4avat na tema sms-i i sa sposobni da pobyrkat nqkoi. az sym 4uvala takiva slu4ai - beznadejno vlubeno momiche, koeto pylni gsm na momcheto s sms-i "Obicham te", a za nego te nishto ne oznachavat i samo se 4udi kak da se otyrve ot neq. No tova e samo pri tejkite slu4ai. Spored men nqma 4ovek, koito da ne obicha da vijda na ekran4eto nqkolko topli dumi i da se usmihva. A za syhranqvaneto s tonove - emi ne znam, i az obicham da si pazq sms-ite (za jalost ne moga da zapazq vsi4kite), zashtoto ponqkoga, kogato mi e tyjno, si gi prepro4itam i si spomnqm kak sym se po4uvstvala, kogato sym gi polu4ila, i mi stava po-dobre. Obicham i da prashtam sms-i, no ne neshto shablonno, ami sms, prednazna4en specialno za dadeniq chovek, v koito vsqka dumi nosi svoi smisyl i poslanie :wink:

Грахче
10-20-2004, 21:29
всяко нещо в неумерени количества е досадно. просто идеята и смисълът се губят, изтъркват се. Но ако не се прекалява, да получиш един смс за лека нощ понякога е наистина много приятно или ей така по някое време, когато най-малко очакваш да усетиш присъствието и обичта на любимия човек, макар че не е до теб :wink:

AvLee
10-20-2004, 21:46
Наистина е досадно да получиш на ден 20 почти еднакви смс-а...става като оная от ''Клонинг" дето не оставя горкия човек намира :lol: !

Martin4o
10-20-2004, 22:44
1.Аko do 10sek ot koito ostavat 7 ne mi
prati6 sms i ako do 5sek ot koito ostavat 3 az ne go polu4i mi dalji6 10celuvki.
2.kazvali sa mi 4e 1 den e 24chasa,4e edin 4as e 60min
,4e edna minuta e 60sek,no nikoi ne mi e kazval 4e 1 den bez teb e cqla ve4nost.
3.Obi4am bezumno jivota,za6toto v nego si ti.Obi4am i teb,za6toto jivota za mene si ti!
4.Nebeto e qsno,poleto e prekrasno,obi4am te stratsno,moe TeDi prekrasno!
5.Iskam da ti kaja mnogo,no ne moga.Iskam da ti kaja vsi4ko,no ne trqbva."Obi4am te",tova e mnogo."Obi4am te",tova e vsi4ko!
6.Kade sam?Tarsi me...no,za6to me tarsi6 v telefona si,az sam tam v sarceto ti!?
7.4ukam bavno,4ukam slavno,4ukam s 4uvstvo,za6toto 4ukaneto mi e izkustvo!
8.Edin 4ovek mi lipsva i vsi4ko mi e bezrazli4no.Edin 4ovek mi lipsva,a vsa6tnost vsi4ko!
9.Аz prosto iskam da te pregra6tam kogato zaspiva6,da te dokosvam kogato sanuva6,da te celuvam kogato se sabudi6 i da pravim liubov prez ostanaloto vreme!
10.Za6to mislq za tebe az,za6to ne spq v tozi 4as,za6to v sanq mi ti nahluva6 i taino,nejno me celuva6
11.Edin den ti 6te me popita6,koe e po-vajno-ti ili jivota mi!?Az 6te ti otgovorq-jivota mi i ti 6te si tragne6 bez da znae6,4e moq jivot si ti!
12.Obi4am te ne kriq,ustnite ti 6te izpiq,kato grozdova rakiq!
13.Priqtelstvoto ni sabra,no to se prevarna v lubov.Az ne 6te iztriq lubovta,poslu6ai moq luboven zov!
14.Kade si obi4 moq,sarceto mi trepti.Ela i pregarni me predi da izgori!
15.Slanceto gasne,lunata taji,nebeto pla4e,moreto taji,za6toto az iskam da vidq tvoite o4i!
16.ako iztrie6 tova saob6tenie zna4i me obi4a6,ako go ostavi6 zna4i me iska6,ako prosto mi otgovori6 zna4i me obojava6!
17.Bolqt li te krakata?pitam te,za6toto postoqnno se razhojda6 v mislite mi!
18.Bog sazdade angel4eta i gi sloji v raq da si igraqt.no edno ot tqh bilo mn krasivo,drugite mu zavideli i go butnali na zemqta.mn li se udari?
sega razbrah kakvo si ti za men,sega po4uvstvah bolkata golqma,sega kogato ti ne si do men,sega kogato te nqma!!!
19.obi4a6 li me ti,sms mi izprati i ne mi pasi treva,dokaji si liubovta!
20.zdrasti, dnes se spynah v 6kafa i re6ih da ti napi6a 2-3 lafa.ima6 usmivka na s4upena mivka leji6 mi na syrceto kato svinq na 6oseto.haide stiga ve4e 4e supola mi pote4e .hilqdi celuvki ot moite skysani obuvki!!!
21.Bezymno Nqkogo Obicham I Tozi Nqkogo Si Ti Dori Ne Iskam Da Otricham Che Za Teb EdinStveno Surceto Mi Typti!
22.Vsichki sme angeli samo s edno krilo i mojem da letim edinstveno kato se pregyrnem edin kum drug!
23.Da te obi4am li?-nqma da pitam,az te obi4am ne moga da spra.
24.Ako bqh roza-6tqh da bada v racete ti;ako bqh salza-6tqh da bada v o4ite ti,no az sam 4ovek i iskam da bada v sarceto ti!
25.Ako vseki pat kogato mislq za teb ot nebeto pada6e zvezda nebeto 6te6e da uznae 6to e samota
26.trqbva da ti kaja ne6to mn tajno!prosto nz kak da zapo4na!dumite mi ne stigat!bolkata ot nego ne moje da se prejivee!sajalqvam,4e trqbva da go 4ue6 ot men,no....dqdo mraz ne za6testvuva!!:(
27.Obicham Moreto Obicham Zvezdite No Nai Mnoooo Obicham Na ochite!!!
28.Jivei si jivota bez skapanite pravila,za6toto taka samo razvalq6 gotinata igra!
30.Ako ima 4ovek,koito s ledena visulka moje da napi6e na slanceto"obi4am te",to se e nameril 4ovek,koito te obi4a pove4e ot men!
31.Kakvo e jivotat?Jivota e lubov!Lubovta e celuvka!Kakvo e celuvkata,ela pri men i 6te ti pokaja!?
32.Az znam malka tajna pesen,po-tajna ot samata esen.Tazi pesen se nari4a:"obi4am te,no ti ne me obi4a6!"
33.V tazi prekrasna no6t iskam skri6no da te skriq,na nai-skri6noto mqsto,da te celuvam,ne tolkova skri6no,no na nai-skri6nite mesta s nai-skri6nata obi4!
34.Obi4am te! za6to da kria? Za6to sartzeto da mal4i? Tia liubovta ne moje da se skrie! Tia daje v pogleda li4i.
35.Moga da preglatna taz obida.Moga da ne ti govorq ve4e.Moga daje i da si otida i da te gledam samo otdale4e.Imeto ti moga da zabravq,glasno da ne go izri4am.Makata si v salzi da udavq,no ne moga da ne te obi4am!


Ако някои иска още такива AnonimyS@abv.bg

Baccara
10-21-2004, 11:08
Няма ли да се зарадваш ако вечер преди да си легнеш получиш едно смс-че с нежни думи от любимия човек?


А ако го получи след като е заспал и ти го сьбудиш.Дали пак ще се зарадва така :?:

Аз се радвам дори и да ме събуди. Но предполагам, че изпращача би трябвало да съобрази с това, че в момента другия спи.

Г0ст
10-21-2004, 16:47
Не всичко зависи от изпращача.Не забравяй, че SMS-a се обработва в централа и ако тя е натоварена то той може да пристигне [примерно] с 4 часа закьснение.Е аз примерно пратих на едно момиче един SMS кьм 21 часа и надригия ден тя ми каза, че го е получrла в 1 часа.Чуда се как ли се е почувствала тогава :?:

bebonka
10-21-2004, 17:04
Не всичко зависи от изпращача.Не забравяй, че SMS-a се обработва в централа и ако тя е натоварена то той може да пристигне [примерно] с 4 часа закьснение.Е аз примерно пратих на едно момиче един SMS кьм 21 часа и надригия ден тя ми каза, че го е получrла в 1 часа.Чуда се как ли се е почувствала тогава :?:
ami ako sms-a e sadarjal nejni i mili dumi az i v 4 prez no6ta da me sabudi6 sled nqkoi mnogo izmoritelen den pak 6te sam stra6no 6tastliva,tai 4e mislq 4e mu se e zaradvala:)pone az bih napravila tova:))

Г0ст
10-22-2004, 12:05
Xaxa.Sa se setix,4e SMS-a,koito bqx pratil i momi4eto go polu4i v 1 4asa be6e s mili dumi ama be6e na Cirilica a tq nesi e pusnala podrugkata na kirilica [kakto nay4ix v posledstvie] i bqxa izlezli samo edni iaroglifi i demek samo sum q subudil.Kofti rabota :(

Baccara
10-22-2004, 16:01
Няма ли да се зарадваш ако вечер преди да си легнеш получиш едно смс-че с нежни думи от любимия човек?


А ако го получи след като е заспал и ти го сьбудиш.Дали пак ще се зарадва така :?:mi 6te si isklu4i6 tel, ako tolko ne iska6 da te bezpokoqt, a puk as dori i da me subudi pak bih se zaradvala, 6tom si go obi4kam :P

Аз нямам нищо против да ме събудят така :)

Giovanni
10-22-2004, 17:22
pi4 kefi me avatara ti

AMG-to
10-22-2004, 20:03
oprdeleno ima privurzanost - lo6o nema

Bolid1
10-22-2004, 20:31
Abe nqma zna4enie koga e praten. Se pak ako ste mn dale4 edin ot drug primerno toi e v drug grad, shte e mn priqtno da polu4ish sms s Obi4am te. Shte znaesh 4e 4oveka kogoto obi4ash si misli za teb ... :)

_Jessy_
10-22-2004, 20:55
Vijte kvo, kogao horata sa na golqmo razstoqnie edin ot drug edno liubovno sms-4e s edno prosti4ko OBI4AM TE ozarqva denq im, a kakvo li da govorim za nqkoe po-krasivo napisano tekst4e...

Г0ст
10-23-2004, 18:49
От всички мнения, които прочетох да тук стигнах до извода, че обичате да получавате весели и оригинални SMS-и по всяко време на денонощието.Сьщо разбрах, че обичате да знаете че любимият човек мисли постоянно за вас, което не е................навлизам вече в друга тема.Както и да.Като за финал на тази тема искам да направя две неща.
1--Искам да се обьрна кьм момчетата.Обрьщаите повече внимание на своята нежна половинка.Оказа се, че те ценят по-вече малките неща от колкото се очаква.А що се отнася до спането----кое е по-добре:да си спите сами в студеното легло или да пратите едно любовно SMS-че и да омилостивите ангелите :)
2--А що се отнася до вас момичета..........

Ти си като роза красива, но с разлика една, че зиме розата увяхва, но не и твойта красота!

За всеки човек има любов, дори за хората от гара "Бов". Ние се обичаме, с истинските имена нещата наричаме. Любов, Любов, Любов, това е моят зов

Бледнеят другите пред тебе със своите посърнали лица и в моите мечти красиви единствен ти оставаш на света.

Ти си Ангел, ти си Мед, ти си моя Сладолед!

Обичам те! - Казвам го високо и ясно, с толкова нежност и топлина. Две думи свързани толкова тясно, защо две сърца не се свържат така?!

Бъди за мен любов - съдба, дари ме с нежна топлина! Живота мой - това си ти! Обичай ме, със мен бъди!

Обичам те през ледове и бури! Обичам те през огън и вода! Сърцето ми до край е твое, до край - дори и след смъртта

Ако бях птица, щях да пея за теб! Ако бях поет, щях да пиша за теб! Но не съм нито поет, нито птица, а съм момчето, което те обича

"От всичко се отричам,от живота си дори,ако някого обичам,знай това си ти!"

"На каквото и да ти приличам, знай че много те обичам!"

Някъде има ръце, които искам да докосна, някъде има очи, които искам да видя, устни, за които мечтая.Има човек,с когото искам да бъда на Свети Валентин!

Кристалните отблясъци на любовта заслепиха света ми. Превърнаха душата ми в овъглена звезда...едва забележима в хаоса от чувства ... обичам те!


................надявам се, че несте ги чели преди [поне не всичките]

WoW-lo6ata
10-23-2004, 21:42
Еми пич мен не ме кефат любовни СМС-и от рода на без теб нищо нема значение, всичките звезди ще ти сваля и т.н. Повече ми харесват некви закачливи, шегувити, весели :wink:

Г0ст
10-23-2004, 22:38
Вярваш ли в любовта от пръв поглед или трябва да мина пак?

Не съм много добър по математика, но Аз + Ти не прави ли 69?

Във всеки психопат се крие по един гений. За съжаление все още не съм открил твоя.

Господ е създал Ева от реброто на Адам. С това той е искал да ни покаже, че кражбите не водят до нищо добро.

Щеше ли да си купуваш обувки ако нямаше крака? - Не, нали! Тогава не разбирам защо си купуваш сутиени?

Какво е общото между жената и гумените ботуши? И в двете се влиза трудно, а после те е срам да излизаш с тях.

Не е вярно, че жените си търсят мъж, който да работи много, достатъчен им е такъв, който да печели много.

Нещо от тоя род??

skorpionkata1
10-24-2004, 19:16
hi da naistina mnooo im se kefim na tezi sms 4eta :lol:

someone_f
10-26-2004, 00:13
za men tiq sms-i oznachavat super mnogo.vsqka ve4er poluchavam sms za leka nosht...i kato vidq 4e sms-a mi e ot nego...i mi stava mn dobre...znam 4e tochno sega si msili za men...oba4e ima i drygo.kato go vidq sms i mi stava mnogo gadno 4e ne mojem da sme zaedno sega i se natujavam malko...no po dobre s sms za leka nosht ot kolkoto da se chudq kvo pravi i za kakvo si misli.
OBOJAVAM SMS-ITE ZA LEKA NOSHT...NE ISKAM DA ZASPIVAM BEZ SMS!!!

playful_girlll
10-27-2004, 19:52
razbira se,4e predpo4itam da gi 4uq ,no ,kogato ste razdeleni nqma na4in i estestveno,4e 6te se zaradvam na 1love-sms :)

Г0ст
10-28-2004, 10:20
А какви SMS-и обичате да получавате от любимия когато сте далече от него--весели и шегувити, мрьсни или нещо от сорта на Обичам те! - Казвам го високо и ясно, с толкова нежност и топлина. Две думи свързани толкова тясно, защо две сърца не се свържат така?!

Sapphir
10-28-2004, 11:05
на всяка жена и харесва да бъде обгърната с внимание .. и няма нищо по хубаво от това да чуе (или види написано в този случай под формата на смс) че е обичана ..

kuklata_90
08-04-2005, 13:18
az mnogo se kefa nqkoi ako mi prati luboven sms i tva mnogo ozna4ava za mene.dori da ne e ot 4oveka koito obi4am pak se radvam 6oto po toq na4in vijdam 4e ima hora koito mislqt za men.i dori da izglejda mn nezna4itelno samo 1 SMS na momenti vur6i mnogo golqma rabota.

avrora
08-08-2005, 10:27
Няма нищо по-хубаво от това около 2 сутринта да получиш сладко SMS-че. Няма значение дали в него пише ОБИЧАМ ТЕ, ЛИПСВАШ МИ ИЛИ ИСКАМ ТЕ! Най-важното е да е от сърце, а не от споменика на баба ми. Евала правя на всички, които измислят сами SMS-ите които изпращат. Няма нищо по-приспивно от звъна на GSM-a за ново съобщение. Така че ако има човек на когото държите, човек за когото ви е мъчно или просто нямате какво да правите - ПИШЕТЕ!!!!!!!!!!!

mis_marry_jane_13
08-08-2005, 12:05
ami 4ovekut kito 4ete love sms-a 6te e super dovolen i ne moje postoqnno da ste zaedno za da go povtarqte

MaLkaTa_LaDy
08-16-2009, 16:09
Тези "любовни смси", които са копирани от някой тъп сайт са скучни. Все едно момчето не може да измисли нищо сам. Таа исках да кажа, че не ме кефят. И всичкото това обичам те, което се повтаря постоянно. На мен би ми било много по-приятно, ако човека до мен ми го казва по-рядко, но с повече чувство и да знач, че е искрено и заслужено. Просто не харесвам лигавите истории.

mysticinside
08-16-2009, 18:49
ДА обичам да получавам такива смс-и но не от типа копирай и прати.Самия жест когато през нощта към 3 се събудиш разярена че телефона ти звъни с мелодията за смс-а /заейки от кой е/ и в смс-а прочетеш няколко мили думи които наистина мога да стоплят сърцето ти,това е идеята на всичко поне според мен.Не да пише нещо изтъркано както знаете важен е жеста и що се отнася до мен оценявам го. :-) :-)

Priceless
08-16-2009, 18:54
Откъде изровихте тая тема отпреди 5 години бе :shock: 8-)

0nem0retIme
08-16-2009, 19:35
ооо,аз си обожавам смс-те :grin: :grin: имам 220 ии няма да ги изтрия за нищо на света...
Аз си ги пазя,защото в тях е изразена цялата му любов към мен(не че не ми го е казвал и в очите,де) ,ама не знам..чесно казано,нямам много точно обяснение,но си ги обожавам..

0nem0retIme
08-16-2009, 19:45
А какви SMS-и обичате да получавате от любимия когато сте далече от него--весели и шегувити, мрьсни или нещо от сорта на Обичам те! - Казвам го високо и ясно, с толкова нежност и топлина. Две думи свързани толкова тясно, защо две сърца не се свържат така?!

Да ми каже колко му липсвам аз и всичко,което правиме заедно.. :oops:

Dimana99
08-16-2009, 20:21
Не ми харесват тези смс-и, които са по сайтовете. Предпочитам сам да го е измислил...

ecstazy
08-16-2009, 20:21
Откъде изровихте тая тема отпреди 5 години бе :shock: 8-) :-D :lol: 8-)

MaLkaTa_LaDy
08-16-2009, 21:10
Откъде изровихте тая тема отпреди 5 години бе :shock: 8-) :-D :lol: 8-)
:D :D Търсех си рингтнове за смси в гугъла и темата ми се стори интересна, и реших да отговоря. Не гледам от преди колко години е. :D :D

ShtrudeL
08-16-2009, 21:14
Мразя лигавите спомени,лигавите хора и лигавщините. Оо
Повече бих се зарадвала на нещо спонтанно,кратко и ясно като например "Постоянно си мисля за теб : )" , "толкова мн искам да те гушна" , "не ми излизаш от главата" ...придружено с някое друго човече,прегръдка или целувка. ^_^ Дори бих се зарадвала на смс в 2 през ноща с нещо такова от колкото на нещо лигаво и банално.. ^^

Dimana99
08-17-2009, 23:10
хахаха леле ама много наблюдателни има...

Neopitom3na
08-18-2009, 11:32
сладко е това с смс-сите, особенно като се събудя и видя някой смс от сорта "Обичам те" или "Ще те изям" :-) ...

sweetchef
08-18-2009, 11:39
Еми смс-ите ме радват много когато не мога да се видя с любимия човек 8-)

Moonchild
08-18-2009, 16:17
Няма ли да се зарадваш ако вечер преди да си легнеш получиш едно смс-че с нежни думи от любимия човек?
+1

FiRe_LaDy
08-18-2009, 16:38
Няма ли да се зарадваш ако вечер преди да си легнеш получиш едно смс-че с нежни думи от любимия човек?


А ако го получи след като е заспал и ти го сьбудиш.Дали пак ще се зарадва така :?:

Да ще се зарадвам много.Даже ми е много хубаво нощем в 3 - 4 да се сети да ми прати някой смс с някви глупости вътре даже.Моя ме беше научил всяка вечер по няколко смс-а и сега решихме да спрем и ми липсват :( Наистина предпочитам да чуя думите,от колкото да ги прочета,но когато го няма и си взема да чета смс-ите ми става много хубаво.

ThisIsMe
08-18-2009, 16:42
на мен приятелят ми ми го казва хем в очите,хем на смс и много ме радва когато чуя как ми шепне ,че ме обича,за мен също не е проблем да му отвърна както на смс ,така и директно :)

Hilary_
08-18-2009, 20:24
За мен смс-ът е нещо малко, което ти подсказва, че някой се е сетил за теб ... и когато прочета нещо мило написано от някой ми става приятно ... 8) Но съм съгласна, че на живо е сто пъти по-добре ... :wink:

LoveRetroMusic
08-19-2009, 09:05
За мен смс-ът е нещо малко, което ти подсказва, че някой се е сетил за теб ... и когато прочета нещо мило написано от някой ми става приятно ... 8) Но съм съгласна, че на живо е сто пъти по-добре ... :wink:

;-)

YourPoison
08-19-2009, 09:08
еми когато сме далече един от дръг ..ама ние сега говориме безплатно 8-) иначе предпочитам като ми каже тези мили неща в очите .. : )

DevilWish
08-19-2009, 09:11
Еми аз не ги обичам тея ,които са вече измислени от някой друг . . ама нещо оригинално да.Примерно вчера получих смс "Сега като си лягаш ,ще си най-хубавата ,която си ляга, като заспиш ще си най-хубавата ,която ще спи, като се будиш ще си най-хубавата ,която се буди, като се събудиш пак ще си най-хубавата ,която е будна":) И това естествено ме накара да се усмихна :)

marti93
08-27-2009, 19:28
обичам всичко да се казва очи в очи ,но обичам да ми прати смс от сорта : лекинка,мекинка,сладки и пухкави слънце или липсваше ми (hug),миличко е 8) :P

vagarious
08-27-2009, 19:56
Дали пък не е адски стара тази тема :D
Иначе е много мило да получиш мили думи на малкото екранче.Пращат ме на седмото небе :grin:

silky92
08-27-2009, 20:48
Защото в последно време всички гледат как само да киснат пред компа или как да си намерят някой по интеренет понеже в реалният живот това няма как да стане по различни причини.Гадно си е ,но си е факт.Аз обичам да получавам смс-си в рамките на нормалното ,и просто ей така.Но определено е глупаво да кажеш въобще ,че по виртуалният свят е по-добре да ти кажат мили думи ,или че те обичат. :smt003

NaNa_SladuRana
08-27-2009, 21:00
аз не съм фен на СМС кореспонденцията,ако някой се е сетил в 2 часа за мен или няма възможност да ме види,за да ми каже подобна лиготия,по-добре да се обади да му чуя треперещия глас (ако го казво от сърце евентуално)... Не си ли ми казал нещо специално в очите,все 1 не си ми го казал,защото вече не е спациално. Казваш ли ми го всеки ден,все едно не го чувам.Няма смисъл да ми цитираш романи,след като само 2 думи,казани искренно,са много по-ценни...