PDA

View Full Version : HELP me PLS PLS



HELP me PLS PLS
10-19-2004, 10:20
Zna4i imam li problem s testesite?.Zna4i zabelqzal sam 4e desniq e dosta po nadolo ot leviq(a trqbva da e obratnoto leviq da e po nadolo).I tova koeto mnogo me stresna dnes e 4e zabelqzah 4e desniq sled akt se dvizi dosta imam predvid IZDUVA se i se SVIVA mnogo, i taka rqzko promenq razmerite si.Tova normalno li e?Kakfa moze da e pri4inata hepl me.Sram me e da ida pri lekar i za tova isakm parvo da znam seriozno li e?Normalno li e desniq mi testis taka da se izduva i pribira?p.s Na 18 g sam ako tova ima njkakvo zna4enie za tiq raboti.Predvaritelno Wi blagodarq 4e sam se baq stresnal....

joro_tev
10-19-2004, 11:52
Споко браточка. Това едно време и мне много ме проитесняваше докато не прочетох в една научна статия, че винаги при мъжете единия тестис е по-надолу от другия. Даже сядах с кръстосани карка винаги да станата равни :lol: :lol: :lol: , но като чух това и направо много се зарадвах и успокоих.

CBobogeH
10-19-2004, 22:46
ами спокойно както казаха вече големината не е за притеснение.
свиването и разширяването също. за да функционират тестисите нормално температурата им трябва да е по-малка от телесната. затова когато се загреяш (при активност от твоя страна :) ) те се разширяват за да се охладят, а след това се свиват. така че спокойно

10-23-2004, 12:44
To verno si e za sram tvoito.Dobre 4e ne si oti6ul na lekar 6toto mnogo si 6tql da se izloji6.Bati na 18 godini si i da pita6 takiva prostotii.Ti da ne si jivql v pe6tera na samoten ostrov do sega?

Prostakkk
10-24-2004, 10:27
Smeshkovci, prosto e glupavo da stoite tuk i da narejdate.. nqma da otgovorqm tuk.. molq te, pishi mi na modeli@mail.bg

Nekasa4a
10-24-2004, 12:48
Споко браточка. Това едно време и мне много ме проитесняваше докато не прочетох в една научна статия, че винаги при мъжете единия тестис е по-надолу от другия. Даже сядах с кръстосани карка винаги да станата равни :lol: :lol: :lol: , но като чух това и направо много се зарадвах и успокоих.
Napylno sam saglasen :!:

pateto_sf
01-09-2007, 13:31
spokoino.di6ai .tova e normalno.naprimer pri nas jenite ednata cica e po golqma ot drugata.

ProstoAz
01-09-2007, 13:38
Стара тема!!!