PDA

View Full Version : lubim sustav



e4o
10-19-2004, 21:19
q kajete koi vi e lubimiq sustav, pevez ili peviza, na kvo nai-se kefite???????? :lol: :wink: :wink:

Maverick
10-19-2004, 21:28
ima li nijda da kazvam koi mi e lubimiq sastav? :P To e qsno LP! Lubimata mi pesen e Pushing me away. Lubimiq mi klip e breaking the habbit!

Murderdoll
10-19-2004, 21:32
oooooooooooooooooooooo nai posle sam v stihiqta si :twisted:
KoRn i murderdolls sa mi nai liubimi.
Killswitch Engage malko
Marilyn Manson
Nightwish
Evanescence
Machine Head
Lacuna Coil
Slipknot :)
i andriq-dotuk bqh s metyl grupi4kite
ina4e se kefq MNOOOOGO na Bob Marley :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: kato
pu6im treva go slu6ame :P :P :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

sorry 4e se uvlqkoh dosta,....ama prosto nemoga
da si izbera koi sa mi liubimi...si4ki sa po svoemu dobri

DeaTHroW-ReC_F
10-19-2004, 21:34
предполагам се вижда от аватар-а... обожавам тупак:) ся не го слушам толко ма..пак си го обичам..и не си правете бързи изводи че слушам комерс...плийййз :oops:

e4o
10-19-2004, 21:35
oooooooooooooooooooooo nai posle sam v stihiqta si :twisted:
KoRn i murderdolls sa mi nai liubimi.
Killswitch Engage malko
Marilyn Manson
Nightwish
Evanescence
Machine Head
Lacuna Coil
Slipknot :)
i andriq-dotuk bqh s metyl grupi4kite
ina4e se kefq MNOOOOGO na Bob Marley :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: kato
pu6im treva go slu6ame :P :P :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

sorry 4e se uvlqkoh dosta,....ama prosto nemoga
da si izbera koi sa mi liubimi...si4ki sa po svoemu dobri

e4o
10-19-2004, 21:37
oooooooooooooooooooooo nai posle sam v stihiqta si :twisted:
KoRn i murderdolls sa mi nai liubimi.
Killswitch Engage malko
Marilyn Manson
Nightwish
Evanescence
Machine Head
Lacuna Coil
Slipknot :)
i andriq-dotuk bqh s metyl grupi4kite
ina4e se kefq MNOOOOGO na Bob Marley :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: kato
pu6im treva go slu6ame :P :P :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

sorry 4e se uvlqkoh dosta,....ama prosto nemoga
da si izbera koi sa mi liubimi...si4ki sa po svoemu dobri nqma lo6o 4e si ima6 mnogo lubimzi, 6tom ne ti e milko det sa e na vot na doverie s elate pilenza pri batko super jako....... :wink:

lalqla
10-19-2004, 21:38
mmm ...MARILYN MANSON.massive attack the prodigy
morcheeba :!: :!: St.Germain.Depeche mode.Chemical brothers
най-великите за мен изпълнители..като отделни такива са:
Barry White.Stan Getz.Sade

Murderdoll
10-19-2004, 21:46
oooooooooooooooooooooo nai posle sam v stihiqta si :twisted:
KoRn i murderdolls sa mi nai liubimi.........................................
sorry 4e se uvlqkoh dosta,....ama prosto nemoga
da si izbera koi sa mi liubimi...si4ki sa po svoemu dobri nqma lo6o 4e si ima6 mnogo lubimzi, 6tom ne ti e milko det sa e na vot na doverie s elate pilenza pri batko super jako....... :wink:
ahahahhahah 4owek tree da e lud za da go haresva toq:))))

bad4e
10-19-2004, 21:48
Най-много се кефя на: Eminem, Lords of the underground, ONYX, Mobb Deep, DElinquent habits, Dilated People, Jeru The Damaja, Rahzel, Killa Kela, NWA, Ol' Dirty Bastard, Cypress Hill, Wu Tang Clan, Nana, Down Low, Big Daddy Kane, Souls Of Mischief, Brand Nubian, 2Pac,DMX,DAS EFX..Общо взето това са хората, на които най-много се кефя.Слушкам понякога и по-комерс,но като цяло тея които изброих най-ми допадат :)

techCandy
10-19-2004, 22:04
mnogo sa
sega 6te gi kvalificiram na stilove
pyrvo metyl i ne 4ak tolkova metyl:
nai nai- l7bimi sa mi Children of Bodom
posle: Rammstein, Six feet under, Sepultura, Cannible Corpse, Marilyn Manson, Rob Zombie, Metallica, Nirvana, Staind, System of a down, Static X, Nightwish, Theater of Tragedy,Paradise lost, Cradle of Filth....aaa i Nickleback, Garbage i Godsmack razbira se, za tva se se6tam

techno, trance i vsevyzmojni drugi:
Electric Univese, Infected Mushroom,Faithless, Tiesto, D-Devils, Baltazar, Astral projection, Benny Benassi, Benasi Bros....yyy malko d'n'b Asian dub Fundamentasion, Ogonek & Cooh, LTJ......of ima o6te ama sega ne se se6tam

Moby propusnah da kaja...of mnogo sa naistina.....

e4o
10-19-2004, 22:39
oooooooooooooooooooooo nai posle sam v stihiqta si :twisted:
KoRn i murderdolls sa mi nai liubimi.........................................
sorry 4e se uvlqkoh dosta,....ama prosto nemoga
da si izbera koi sa mi liubimi...si4ki sa po svoemu dobri nqma lo6o 4e si ima6 mnogo lubimzi, 6tom ne ti e milko det sa e na vot na doverie s elate pilenza pri batko super jako....... :wink:
ahahahhahah 4owek tree da e lud za da go haresva toq:))))mi mnoo qsno sladur ama ve4e ima mnogo takiva det mu se kefqt.................ujas am akvo da pravi6 :cry: :lol: :? :wink:

the_witch
10-20-2004, 08:21
LP :D
nightwish :)
evanescence :) i mai sa tva... 8)

Jamalska
10-20-2004, 09:14
bad4e R35p3c7...
Mi az si se kefq na: :D DRS,Nokaut,Eminem,Necro,Krayzie Bone,Jamalski,Mr Vegas,Alex S & Alex P,Sizzla,Fugees,TOK,Linkup,Kingsize............... ..................... :D

The Goodbye Girl...
10-20-2004, 11:56
House Of Pain, Wu-Tang, Onyx, Gravediggaz, Fugees, Delited People, Delinquent Habits, Cypress Hill, 2 Live Crew, Naughty By Nature, Mr. Vegas, Manu Chao, Molotov, Sugar Ray, Chaka Demus & Pliers, Sizzla и вече ме мързи да пиша. :wink:

b3b3poHka
10-20-2004, 12:23
ATB и Ian van Dhal

Smily
10-20-2004, 13:04
Deftones, Factory 81, 30 seconds to mars, 36 crazyfists, Tool, Dry Kill logic (Goodnight), Sublime, Real Big Fish.
Inache ot BG grypite... Artery, Crowfish, Fyeld... ima i oshte ama ne mi se izbroqvat :roll:

amy lee
10-20-2004, 15:24
black eyed peas,o-zone(to e qsno),offspring,green day,good charlotte,hilarry duff,eminem,50cent,nelly i mn drugi

blizalka
10-20-2004, 15:34
Много са,но първите места за мен са заети от 2pac,Gravediggaz,Нокаут ..Nirvana ..и т.н,и т.н :wink:

Crazy*4_Usher
10-21-2004, 06:11
Christina Aguilera, Usher, Nelly, Norah Jones, Whitney Houston, Mariah Carry, Beyonce, Mandy Moore, Lil John, Ludachris, Evanescence, Aaliyah (mir na praha i), Alicia Keys, Ashlee Simpson i Adam Sandler.

MadMaster
10-22-2004, 19:14
състав - NIGHTWISH
певица - МАДОНА!!!

Traffic
10-22-2004, 19:16
състав - NIGHTWISH
певица - МАДОНА!!!и аз така, само без певицата. :roll: :wink:

artbaby
10-22-2004, 19:23
ohouu ako zema da izlejdam ....az po skoro moga da izrejdam pesnichki ama aide drug put :)
avril lavigne
evanescence
.......bla bla bla ;)

Nekasa4a
10-22-2004, 20:57
NIGHTWISH

aBnOrMaL_BaBy
10-23-2004, 20:22
Na purvo mqsto ee Avril Lavigne .. sled tova Lindsay Lohan , Jojo , Linkin Park , Rushi Vidinliev , Eminem , Blue .. i oshte mnooggo mnogoo.. no to4no v tozi moment ne mi se otdava mnogo misleneto taka che .. ochakvaite prodaljenie.. v sledvashtiq epizodd shte viditee.. i bla bla bla :wink: :wink: :P :shock: :)

hahavteen
10-23-2004, 20:30
Az 6te kaja samo Roxette i Bon Jovi 6toto izpulnitelite koiot haresvam sa stra6no mnogo!

tedi{P}{P}{P}
10-24-2004, 15:20
slu6am ot vs po malko...
LP,KiNgSiZe,Eminem...Evanescence,Avril Lavigne,Jay D(edno mn qko MC ot moq grad...(Ivo Barosov)...ako nqkoi e 4uval za nego de :wink: pesnite mu sa mn brutalni...samo spomenavam nqkoi zaglaviq...Diagnoza-Rapyr...Kurva po rojdenie,Za troiancite s lubov... i t.n. edni ot nai brutalnite mu pesni.. :!:

DiEsEl_GiRl4eTo
10-24-2004, 17:45
mi az sa kefq na slipknot na anastacia na borgir na lords of acid na mnogi ama mnogu grupi i izpylniteli obshto zeto dori i takiva det nikoga ne ste chuvali :D:D:D

10-25-2004, 12:36
Christina Aguilera,Eminem,50 Cent ,Ludachris, Evanescence,Madona

ridin'spinnaz
10-25-2004, 20:59
qko dirty-south, nai ve4e memphis rap : project pat , three 6 mafia , cashmoney ,criminal manne,kingpin skinny pimp , evil pimp,crime mob,lil flip,dj squeeky,m-child,trillville i mnoo drugi ; latino amerikanski delinquent habbits , south park mexican i tn , i estestveno drugite nai darty ludnici kato mobb deep , onyx ,capone-n-noreaga i wu

dafi86
10-25-2004, 21:36
oo mi az slu6am vsi4ko :)
eminem, DMX, 2pac, Ice Cream, Ludacris i mnooogo drugi :)

Traffic
10-25-2004, 22:34
NIGHTWISHсамо така, брато :!: ;)

Absconding
10-27-2004, 12:07
:D :D :D :D :D :D

C Y P R E S S H I L L

C Y P R E S S H I L L

C Y P R E S S H I L L

:!: :!: :!: :!: :!: :!:

e4o
10-27-2004, 15:50
:D :D :D :D :D :D

C Y P R E S S H I L L

C Y P R E S S H I L L

C Y P R E S S H I L L

:!: :!: :!: :!: :!: :!:i mene super mnogo me kefqt :wink:

estelle
10-27-2004, 15:55
ceca raznatovich
eminem
linkin park
india arie
sugarbabes
obie trice
dj tiesto
i mn drugi :p

ridin'spinnaz
10-27-2004, 19:52
three 6 mafia

monka
12-08-2004, 17:29
ami nai-mnogo se kefa na Linkin Park! neveroqtni sa!!! :P :P :P
sa6to mi haresvat korn,slipknot,evanescence,limp bizkit,the rasmus,rammstein i marilym manson
vsi4ki tezi horiva gi obojavammmmmmmmmmm

amy lee
12-08-2004, 18:06
mnogo sum tupa na4i.kak sum mogla da zabravq lubimcite si
LINKIN PARK
btw o-zone ve4e ne gi haresvam.

B_i_G
12-08-2004, 18:16
who cares?

C-I-A-R-A
12-08-2004, 18:21
DMX, Snoop Dogg, 2PAC,Kayne West, Mya, Christina Milan , Ciara, P.Diddy, Usher, Margues Houston, Madonna, Mario Winans i oshte mnogo.... :) :wink:

monka
12-08-2004, 18:26
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,zabravih da pi6a 2pac,edin ot liubimite mi.......a i sa6to eminem:))))))))))

LiNkiN4eTo
12-08-2004, 18:43
[LINKIN PARK] Pesni : One Step Closer , Points 0f Authority i disturbed limp bizkit cypress hill crazytown linkin park.mp3
kefqt me o6te DMX , EMINEM , 2PAC .... i t.n. :wink:

Peace`
12-08-2004, 18:44
abre hora kvi sa tiq Lp bre...6te ostana bez komentar za tqh...q daite malko po seriozno ! nqma li nqkoi fen na KoRn kakto Murderdoll...vie mai 6te si ostanete zabludeni zavinagi ! :o

Murderdoll
12-08-2004, 18:50
KoRn
Murderdolls
Slipknot
Killswitch Engage
Exploited
Sex Pistols
Green day(ne mi se smeite znam 4e sa komers:))
i Motorcycle...
Dj Tiesto...
Carl Cox
i t.n.:)

Peace`
12-08-2004, 18:53
KoRn
Murderdolls
Slipknot
Killswitch Engage
Exploited
Sex Pistols
Green day(ne mi se smeite znam 4e sa komers:))
i Motorcycle...
Dj Tiesto...
Carl Cox
i t.n.:)


KoRn....Greenday... {P}{P}{P} :)

fostenkata:)
12-08-2004, 18:55
emi bg mi e D2 tva nai nai nai gotinata glupa mn se kefq na Benny Benassi super eeeeeeee!!!!!!!i oshte dr.ama me marzi i Cristina me kefi aw mn sa...marzi me da pisha :oops:

-=Denito=-
12-08-2004, 19:45
Ami Linkin Park estestveno:]

Alli
12-08-2004, 19:52
Evanescence,Linkin Park,88:))

eNigMaTic^
12-08-2004, 20:06
Хух гледайте ся го става
Evanescence - Missing, Solitude, Away from me, Even in death, Surrender и още мнооого любими песнички :wink:
Linkin Park - My december, With you, Forgotten, Don`t Stay, Nobody's listening, Faint :roll: има и още
The Rasmus - Funeral song, Guilty, Still standing,Liquid, In My life и т.н
Кефя се и на техно и транс там няма да изброявам 8)

Traffic
12-08-2004, 20:11
q kajete koi vi e lubimiq sustav, pevez ili peviza, na kvo nai-se kefite???????? :lol: :wink: :wink:
I wish I had an angel
For one moment of love
I wish I had your angel
Your Virgin Mary undone
I'm in love with my lust
Burning angelwings to dust
I wish I had your angel tonight

те това ми е една от любимите групи :!: ;)

Steff
12-08-2004, 20:18
PanterA :!:
Rammstein
KoRn
Slipknot
Brujeria
Discordia
Benny Benassi
Josh Wink
Mambana
Hipodil
Cherno Feredje :lol:
Hitrite Mechoci
Delerium
Kate Ryan

eNigMaTic^
12-08-2004, 20:27
Аааа забравих :oops: Кефя се мноу и на Аврил :P
Любимите ми песни са й : Nobody's home, Slipped away и Take me Away :wink:

Murderdoll
12-08-2004, 21:41
опа и аз забравих Lacuna Coil,Flaw,
Orgy,Evereve,Xandria...
знам че има и още,все пак аз съм позьорката
на форума,слушам хубава и различна музика :wink:

Momchence
12-08-2004, 21:48
Най-много се кефя на: Eminem, Lords of the underground, ONYX, Mobb Deep, DElinquent habits, Dilated People, Jeru The Damaja, Rahzel, Killa Kela, NWA, Ol' Dirty Bastard, Cypress Hill, Wu Tang Clan, Nana, Down Low, Big Daddy Kane, Souls Of Mischief, Brand Nubian, 2Pac,DMX,DAS EFX..Общо взето това са хората, на които най-много се кефя.Слушкам понякога и по-комерс,но като цяло тея които изброих най-ми допадат :) wow wow wow sopri se fe 4ovek :) za mene tfa ne e muzika :) imam pesni na Lords of the underground i napravo se ot4aivam :) si4ko e moe li4no mnenie :wink:
Black metal forever :lol:

Momchence
12-08-2004, 21:58
Ne 4e imam ne6to protiv Linkin Park no se draznq kato nqkoi hora gi nari4at MEATL tova ne e metal !!! Molq vi se hora kefete se qko e kato se kefi6 na ne6to ama go nari4aite s istinskoto mu ime metal + skre4ove....aide neka se uvajavame.....metal e Children of Bodom...metal e Six feet Under .... metal e Nightwish ... metal sa o6tee mnogo grupi no ponqtie neo(new) metal nqma !! Ne se izlagaite :shock: :?

Peace`
12-08-2004, 22:05
Ne 4e imam ne6to protiv Linkin Park no se draznq kato nqkoi hora gi nari4at MEATL tova ne e metal !!! Molq vi se hora kefete se qko e kato se kefi6 na ne6to ama go nari4aite s istinskoto mu ime metal + skre4ove....aide neka se uvajavame.....metal e Children of Bodom...metal e Six feet Under .... metal e Nightwish ... metal sa o6tee mnogo grupi no ponqtie neo(new) metal nqma !! Ne se izlagaite :shock: :?

dam ima6 pravo....xaxa new metal nqma ami KoRn sa si sobvstven neopredelen stil za men..zatova ne gi opredelqm kato New Metal...ina4e za Lp si prav


P.s. LiNkiN4eTo izvinqvam se za vsi4ko svurzano s Linkin Park koeto sum kazal..znam 4e 6te go prieme6 mnogo navutre zatova re6ih da se izvinq! Respect baby! :)

LiNkiN4eTo
12-09-2004, 06:39
Peace` nqma problemi moi :!: :wink: vseki ima mnenie i ima pravo da go kaje , ne se zasqgam :!: :wink: :!: vse pak blagodarq 4e se seti da se izvini6 , dori i bez da sme po4nali da se karame (koeto nqma6e da napraq) :lol: peace \/

Momchence
12-09-2004, 10:31
Peace` nqma problemi moi :!: :wink: vseki ima mnenie i ima pravo da go kaje , ne se zasqgam :!: :wink: :!: vse pak blagodarq 4e se seti da se izvini6 , dori i bez da sme po4nali da se karame (koeto nqma6e da napraq) :lol: peace \/I az se izvinqvam ako sam kazal ne6to Linkin Park pravqt mnoo qka muzika no ima edna malka podrobnost, za men tova ne e metal 8) \/ ;)