PDA

View Full Version : Te tva e vajna tema - Kak da sfalq momi4eto koeto haresvam ?



sonic.exe
10-19-2004, 22:16
Smqtam 4e zaglavieto si kazva dumata. Mi pi6ete polezni saveti za tova
kak MOM4E moje da sfali momi4eto koeto go kefi. Molq bez komentari
kato "Stani Milioner®" 6oto smqtam 4e nqmat po4va v tazi vajna za tolkova mnogo mom4eta tema .

sonic.exe
10-19-2004, 22:29
zna4i za6toto razbiram vajnoto estestvo na jiteiskiq KAZUS predstaven vi da re6avate az bih iskal za dobroto na mujkata polovina da vi pomolq da
se vuzdurjate ot mnenie ako ne ste dostaty4no kompetentni (po vaprosa) i ne mislite 4e va6iqt savet 6te pomogne :P.

10-21-2004, 17:18
Universalno i vinagi pomaga6to ne6to e smeha. Prosto q razsmivai i zabavlqvai vinagi kogato moje6. Pokaji kolko si zabaven. Mn vajno e da ne q razsmiva6 kato se unijava6 ili 4rez selski proqvi i idot6tini!!!
Osven tva gledai da i obr6ta6 mn vnimanie - pravi i komplimenti i q karai da se 4uvstva nai-gotinoto i haresvano momi4e. Mn pomagat komplimentite ne samo za vyn6niq vid (koito sa zadyljitelni) no i zatva kolko e umna, zabavna i t.n.(pravqt ogromno vpe4atlenie)
Si4ko ostanalo struva mi se si zavisi ot konkretnoto momi4e i situaciqta tyi 4e improvizaciqta mu e maikata. Aide uspeh!

SanDRo
10-21-2004, 17:20
Значи, тактики много! Изложил съм опита си и тактиките, които знам в темата "(SAMO ZA MOMCHETA)" ! В същия форум е "Любов" , така че ако се интересувш прочети я.

^OtKaChAlKaTa^
10-21-2004, 20:34
Kato predstavitel na f-4etata 6te ti kaja kakvo se haresva na momi4etata i kakvo gi drazni ....
nai vajno...momi4etata mrazqt mom4etata da se pravqt 4e piqt i pu6at...vapreki 4e mom4etata smqtat tova za gazarsko...Za tova ti kazvam...ako re6i6 da svalq6 nqkoe momi4e ne go pravi po tozi na4in :!:
I nai-vajnoto e da si estestven...A drugoto predpolagam 4e go znae6...pravi6 komplimenti...razsmiva6 q...i t.n. UsPeH ot men :wink:
I ako ima6 jelanie...pi6i kakav rezultat sa imali savetite ni :lol:

JahMike
10-22-2004, 10:42
...xa...znam li...badi nejen sneq,draj se normalno,pokaji i 4yvstvata si...i ot tam natatak-tq re6ava...boje,ot kade da znam mom4e kak da svali momi4e...imate si nqkvi trik4eta tam i gi prilagate...ama v pove4eto sly4ai deistvat... :oops: :wink: ...

Jamalska
10-22-2004, 19:52
2 syweta ot men:
Razsmiwai q no ne s grubi gluposti...
O4ITE....gledai q w o4ite...ako priloji6 i edna 4arowna usmiwka...tq e twoq:)

kobra
11-10-2004, 19:54
Abe kak moje da zabavlqva6 i razsmiva6 edno momi4e, kakvo vi kefi?

NeBeSeN_88
11-10-2004, 20:07
Ти ся унивесална формула ли търсиш - ми няма ве. То ако имаше.... . Много зависи от момичето

BaT_GirL
11-10-2004, 20:45
Ти ся унивесална формула ли търсиш - ми няма ве. То ако имаше.... . Много зависи от момичето
Съгласна съм но започни все отнякъде кое момиче неиска рози от таен обужател пред вратата у тях кое момиче неиска тайни бележки а за писма по свети валентин да не говорим.Просто се довери на старите формули!Мен би ме впечатлило и нещо малко! :wink: Ако е истинска все още ще се заинтересува!!!

NeBeSeN_88
11-11-2004, 06:32
кое момиче неиска рози от таен обужател

между другото си мислех че тва е глупаво обаче се оказа че върши работа-пробвал съм го

BaT_GirL
11-11-2004, 08:42
кое момиче неиска рози от таен обужател

между другото си мислех че тва е глупаво обаче се оказа че върши работа-пробвал съм го
И аз знам че действа просто РОМАНТИКА! :)

11-11-2004, 13:49
Pak shte povtoria she daje s edin pogled mojesh da ia nakarash da te xaresa.Ako tia otvrashta "na pogledite ti" prosto ia pokani da izlezete i deistvai :wink:
Uspex!!!

DiEsEl_GiRl4eTo
11-12-2004, 16:28
Tva za ochite e vqrno. Gledai q v ochite...az napravo se raztapqm...obache i che nqma formula syshto si e vqrno, zavisi mnogo ot momicheto

11-12-2004, 16:40
Kato predstavitel na f-4etata 6te ti kaja kakvo se haresva na momi4etata i kakvo gi drazni ....
nai vajno...momi4etata mrazqt mom4etata da se pravqt 4e piqt i pu6at...vapreki 4e mom4etata smqtat tova za gazarsko...Za tova ti kazvam...ako re6i6 da svalq6 nqkoe momi4e ne go pravi po tozi na4in :!:
I nai-vajnoto e da si estestven...A drugoto predpolagam 4e go znae6...pravi6 komplimenti...razsmiva6 q...i t.n. UsPeH ot men :wink:
I ako ima6 jelanie...pi6i kakav rezultat sa imali savetite ni :lol:

е ако си някой изумително тъп едва ли много ще ти помогне да бъдеш естествен си ахахах

Organ Donor - Dj Shadow
мноооого добро :idea: :shock: :lol:

06-21-2007, 18:39
Просто бъди себе си.

vlubenata01
06-22-2007, 07:33
Abe, ima tolkova temi po toq vapros.Pisna mi da pi6a i 4eta edno i sa6to.

A po temata.Mi takova druj se milo , pravi jestove , nameci.Sled vreme q pokani na sre6ta.Pravi i komplimenti, pi6i i SMS-i ako i ima6 GSM nomera, ako ne i go poiskai ili go nameri.Obajdai i se da izlizate po 4esto. BAdi s neq kolkoto se moge pove4e!

mechtaq_za_teb
06-22-2007, 08:06
Ima razli4ni nachini da svalish edno momi4e,no trqbva da ulu4ish pravilniq :-D Momi4etata obichat komplimentite,taka 4e nepremenno i napravi nqkolko.Gledai q v o4ite i vinagi i se usmihvai.Razsmivai q.Momi4etata obojavat mom4etata s 4uvstvo za humor.Prosto pokaji i kakvo 4uvstvash ;)

lovers
06-22-2007, 09:40
Ima strashno mnogo nachini,no nai efektivniq e da q gledash v ochite nqkvo vlubeno!I edin suvet samo ne se pravi na vajen i na idiot!Tva ne pomaga tva otbluskva! [-X

GOLBEZ
06-22-2007, 15:09
Темата е обширна и то доста това си е цяло изкуство :-D .
Имаше някой верни неща, но имаше казано и много грешни. КОмплименти е хубаво да се казват, но да са на място и не за външния вид. Представи си следната ситуация :
Готино момиче. На ден сигурно се опитват да я свалят по 10 пъти или нека да са 5 пъти .
Ако всеки(който я сваля) почне да й прави комплименти (за външния вид) колко е хубава ... бля бля бля . Какво си мислиш дали ще имаш успех ?! Дали ще си нещо повече от другите 5-ма дето са я сваляли днес. Тя ще е просто мила с теб и ще ти благодати и веднага може да те отреже понеже вижда че си и в краката. Е ако имаш пари и може да те използва няма да те отреже нали ?!
При мъжете седи селедното нещо : Само да видиш един готина жена с хубаво тяло и т.н. и ти вече я искаш и после се привързваш към нея., при жените не е така. Те обичат със сетивата си и с емоции . Те обичат да изпитват нещата. Защо мислиш че обичат сапунките и драмите.
Съгласен съм с това да я гледаш в очите. Колкото повече гледаш толкова по добре. и да има близост. Докосване. Независимо дали я познаваш от 5 секунди или 5 месеца да я докосваш да те чувства.
А и не и купувай прекалено рано и по много подаръци - ще си помисли че искаш да я купиш. Е изключения прави ако има РД.

мога още да пиша ама ми писна едно и също по 99999999999999999999999999999999999999999999999999 99999999 пъти да пиша. Намери си темите дето съм писал и си чети :mrgreen:

key_of_hell
06-22-2007, 20:11
Am smqtam 4e nai-vajnoto e da ne si prekaleno mil nito prekaleno grubAko si prekaleno mil riskuva6 da se prevurne6 v poredniq putio(s izvinenie) a ako si mnogo grub 6te si psevdo guzar4eto det se misli za intiligentno!Ako pokazva6 4e si na nivo i stoi6 dale4e ot vulgarizmite, pokazva6 obnoski ne samo kum neq a i kum drugite momi4eta v kompaniqta (primer: ne e hubavo kogato slizate ot avtobusa da i podade6 ruka i sled tova da drupne6 priqtelkata i da sliza po-burzo, dori ne trqbva da propuska6 da podade6 i na neq ruka), osven tova izpolzvai vseki moment za da i pokaje6 4e tq e po-specialna(bez da prekalqva6) i posledno suvsem diskretno i namekni 4e zad distanciqta na obnoskite si vsu6tnost mnogo nejna i 4uvstvitelna du6a, no i go namekni taka 4e samo tq da go razbere!Taka 6te se po4uvstva blizka do teb za6toto q puska6 da nai-sukrovenite dulbini na su6testvoto si!A ako moje6 i da bude6 malko potaen ... raven nqma da ima6!

Ice_Queen_
06-22-2007, 20:18
Universalno i vinagi pomaga6to ne6to e smeha. Prosto q razsmivai i zabavlqvai vinagi kogato moje6. Pokaji kolko si zabaven. Mn vajno e da ne q razsmiva6 kato se unijava6 ili 4rez selski proqvi i idot6tini!!!
Osven tva gledai da i obr6ta6 mn vnimanie - pravi i komplimenti i q karai da se 4uvstva nai-gotinoto i haresvano momi4e. Mn pomagat komplimentite ne samo za vyn6niq vid (koito sa zadyljitelni) no i zatva kolko e umna, zabavna i t.n.(pravqt ogromno vpe4atlenie)
Si4ko ostanalo struva mi se si zavisi ot konkretnoto momi4e i situaciqta tyi 4e improvizaciqta mu e maikata. Aide uspeh!

1во тва за смеха не винаги е така.Имам познат с който се чупя да се хиля,той просто не спира да ме разсмива,нооооо това че ме боли устата от смях после не значи че имам нещо към него или той към мен!
2ро -тва за външния вид.Що пък като ми ръси сумати комплименти да не си кажа - да тоя определено цели нещо,на колко ли още хиляди го е казвал тва.

ВСИЧКО С МЯРКА!ФАКТ!

Rose'
06-22-2007, 21:55
1.Mn e vajno 4uvstvoto za humor,ama nqma6 si i predstava kolko e vajno.Ne se pravi na kloun i si4ko 6te si doide na mqstoto
2.PARFIUMIRAI SE!!!Obojavam mom4eta miri6e6ti hubavo.Slu4valo mi se e zaradi takova mom4e da se obarna i da ida da se zapoznaq.
3.Gledai q v o4ite(ne v dolnite) ili ustata.
4.Podari i cvete.ma nedei se vturva sq da kupuva6 cvetq ot nai blizkata butka mi orosto q popitai koi i e lubimiq cvqt,ogledai se i otkasni cvete v sa6tiq cvqt

E ako tez raoti ne pomognat KAMAK momi4e mu kaji!!!!

Rose'
06-22-2007, 22:02
a 4ei 4ei
5.komplimenti ne si pravi truda da gi pravi6 izob6to ako predi tfa si 4ul pone 100 du6i da i go kazvat.Tfa e ujasno prosto vevai mi

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-23-2007, 08:32
Temata e stara nadqvam se ve4e neshtata da sa se razvili ;)