PDA

View Full Version : roditelite i sexa...



10-20-2004, 08:43
Iskam da vi pitam govorite li otkrito s va6ite roditeli za sexa,
te znaqt li 4e vodite polov jivot,kogato razbraha kak go prieha,kakvo vi kazaha i t.n

e4o
10-20-2004, 08:54
mi moite znaqt,ama as sum golqma :oops: :lol:

m
10-20-2004, 10:07
i moite neznaqt, ne im trqbva..

10-20-2004, 10:30
Моите само предполагат и се базикат понякога

hahavteen
10-20-2004, 11:17
Mi az s maika mi si govoria za sex.. :roll:

charovnicata
10-20-2004, 11:38
е стига ве...само аз ли не си говоря с на6те...те хорицата може би се досе6тат ам сигурно им се иска да вярват 4е съм..невинна....се пак аз сам тяхното..малко...моми4енце...

charovnicata
10-20-2004, 11:45
хех се6там се един приятел вика6е...4е ако разбере 4е приятелката му е бременна и е моми4е...дирекно 6е го махне хехе,вика по добре мом4е...4е после ако е моми4е трия избия вси4ки мом4ета,как 6е ми ебат детето....аз 6е го гледам да ми го ебат простаците:evil:,хехе,тва в кръга на 6егата ам се пак и на6те родители малко от малко разсъждават така

4i4o
10-20-2004, 13:29
E da de ma ako mom4eto oburne rezbata.........???

11 to4ka ot pravilnika!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

b3b3poHka
10-20-2004, 14:21
Emi az lichno ne govorq s tqh po tazi tema ili to ako govorq sa nqkakvi syper obshti i vmetnati neshta..:)Nito te sa imali jelanie da pogovorim,nito az..A i nqmam nyjda tochno s tqh da govorq zatova.

VeShti4kAta
10-20-2004, 14:23
Mi az dosta si spodelqm s moite, shtoto te sa gotini hora, a i taka mi imat povechko doverie:) Znaqt, 4e pravq sex s gadjeto si, ama nie hodim ot mnogo vreme, taka 4e to e normalno. Prieha go OK, shtoto predpolagam znaqt, 4e ne mogat da me sprat, a samo da mi pomognat da go pravq po bezopasno. Makar 4e oshte ne sym im kazvala neshto ot tipa: "Q daite kinti za prezervativi 4e mi svyrshiha djobnite." :P

Съни
10-20-2004, 15:10
Не говря с родителите ми за секс. С баща ми сме засягали темата, обаче твърде бегло -> те май го смятат за нещо твърде интимно :oops:
Естествено, че знаят -> достатъчно съм голяма за да си поема отговорността за евентуалните последици, те ми вярват и знаят, че не бих направила нещо необмислено и безотговорно :lol: Ми нищо не ми казаха, когато разбраха... всъщност аз не знам откога точно знаят, ама сигурно още от самото начало -> тогавашното ми гадже беше на 33, не е логично да не правим секс просто :lol:

AMG-to
10-20-2004, 15:23
az poprincip govora bez zadrujki,,
na 19 sum imam gaje,,,,dose6tat se razbira se,,,,ta nali i te sa minali po tozi put

Nekasa4a
10-20-2004, 15:50
Da ti kaja posledniqt pat daje tatko mi ze prezarvativite 6toto ne mi se obli4a6e :oops: malko diskonfortno mi be6e ama

techCandy
10-20-2004, 17:51
aaaa ne mersi
nqma nujda da govorq s tqh za tva
az po princip za ni6to ne govorq s tqh i taka mi e po dobre
neka si jiveqt na predpolojeniq
znaqt 4e nqma da napravq nqkoq velika glupost
e az moje i da q napravq ama te nqma da razberat :lol:
no predpolagam 4e se dose6tat za istinata

GalYol
10-20-2004, 18:46
Родители те ми със сигурност знаят, че правя секс, защото съм на такава възраст вече ( 18г ), че е съвсем в реда на нещата.
И все пак не говоря с тях на тази тема, просто не са ни такива отношенията.

AMG-to
10-20-2004, 19:03
Родители те ми със сигурност знаят, че правя секс, защото съм на такава възраст вече ( 18г ), че е съвсем в реда на нещата.
И все пак не говоря с тях на тази тема, просто не са ни такива отношенията.

sushtoto e i pri men samo deto az sum na 19

LiNkiN4eTo
10-20-2004, 19:10
a maleee stia leki raoti e hora .... kak 6i govorq s na6te - nqmam godini o6te :roll: ....
ba6ta mi ako razbere ... maleee hi4 ne mi se misli
nekasa4a^ :lol:

_Jessy_
10-20-2004, 19:20
Ami na6te znaqt 4e vodq polov jivot... nie i predi da zapo4na govorihme za tova... kak razbraha - ami setiga se, to ne e trudno, a kak go prieha - ami normalno, vse pak vse nqkoga i tova se slu4va, prosto mi kazaha da vnimavam i da go pravq bezopasno... :) \awe na6te sa to4ni hora :P\

DYRACK
10-20-2004, 22:54
abe nashte znaqt i me bazikat qko da vi kaja ne e nujno vashte da znaqt za kvo stava na vupros she sujelqvate!!!!

Dilyan
10-20-2004, 23:03
az pyk s nashite newijdam kwo ima da goworq
karam si gadjeto w nas w moqta staq swyshwame si rabotata i i wikam edno taxi posle spa... nashite daje i nikoi da nqma pak ne mi preparwat w staqta pyk ako ne se pribera 3-4 dni togawa mi zwanqt na gsm-a da me pitat kyde sam :)

ProstoAz
10-21-2004, 08:07
Оооо, наще не знаят, а и не мисля да разбират скоро време...Може би след 3-4 годинки, като стана на 17-18 тогава може би ще разберът...
Обаче веднъж се получи малък фал и мисля, че майка ми се досети...и все пак...не е засягала тая тема, само ме разпитваше разни работи...Абе тя може и да си го мисли на ум тва, но 100% го отхвърля и се успокоява...Е, щом така и изнася... :D

Бриана
10-21-2004, 10:08
Е добре де... Защо разговорът с родителите за секс да трябва да е страшен??? Аз водя полов живот от 3 години и родителите ми знаят от самото начало... Как разбраха ли??? Ами чантата ми падна от закачалката и съдържанието и се изсипа на земята... И вътре имаше кутийка презервативи :roll: Трябва да са леко малоумни, зада не разберат... :D А от тогава си говорим на тази тема често =)

Единствения дискомфортен момент е, когато се приберат и гаджето е вкъщи, или пък когато майка ми забележи, че ми закъснява и се шашка повече и от мен =)

Baccara
10-21-2004, 10:33
Родителите ми знаят, че водя секслуален живот. Не са ме питали нещо, нито пък аз тях. Единствено майка ми каза да съм внимателен да не стане някоя грешка.

BABY_SEXY_GIRL
10-21-2004, 20:28
Znaqt, 4e sam go pravila sas priqtelq mi, s koito sam ve4e godina i mesec, no 4ak da im govorq za tova - ne...

Traffic
10-21-2004, 20:31
правих секс за първи път миналата година, а наште разбраха едва преди месец и нещо. майка ми и сестра ми не са от хората, с които може да се говори на секви теми. особено пък мамка ми. и не казаха нищо и двете, като разбраха - просто свиха рамене и продължиха да си гледат "дързост и простота". :roll:

ro6li
10-22-2004, 08:38
аз като правих секс за първи път нямах търпение да разкажа на нашите. с майка ми сме говорили за секс още когато бях на 14 години, а преди месец баща ми ми даде пари да иотида на гинеколог и да си взема противозачатъчни щото според него били по-сигурни. супер си ме кефят с тях можа да говоря за всичко. :)

stasenceto^
10-22-2004, 21:25
napalno otkrito govorq s maika mi na taq tema,kogato razbra samo kaza da vnimavam i ponqkoga kato mi zakusnee se 6a6ka mnogo,tq e super 4ovek s neq moga da govorq za absolutno vsi4ko

Tiffany
10-22-2004, 21:28
Аз разговарям с майка ми за абсолютно всичко и темата за сакс никога не ни е била тема табу :wink:

dafi86
10-22-2004, 21:32
s moite ne sme govorili na tazi tema, prosto te ne sa se opitvali nikoga da govorq s mene na tazi tema.

AvLee
10-22-2004, 21:41
Хехе...точно пък за това ще говоря с тях!

10-25-2004, 08:13
mi moite znaqt,ama as sum golqm znaqt, 4e sam go pravil sas priqtelkata mi kato sam ve4e godina i mesec :)

someone_f
10-25-2004, 23:41
ami az do sq s nashte ne sum govorila za sex-a.ama imah edin zdravosloven problem i trqbvashe da hodq na genekolog..taka 4e maika mi predi ako e predpolagala 4e vodq polov jivot...e to sega ve4e e sigurna i ot vreme na vreme me bazika...ama samo tva.nishto ne mi e kazvala nito sme govorili seriozno za sex-a

Tedichka
10-27-2004, 15:07
Ами...мойте родители...те знаят, че правя секс, все пак съм на 17 години - нормално е!
Но секса е отговорност и поредната крачка, която ни прави големи и сериозни хора!
На повечето родители им се иска децата им да си останат деца завинаги и да не се сблъскват със ериозния живот! Ето защо сефтето и секса като такъв са таралеж в гащите на мама и татко :wink:

Dino88
10-27-2004, 19:21
Ami znaqt horata, sled kato mi vidqha smu4kite 2-3 pati i vzeha da se bazikat ni6to 4e sam 88 8) Tova e savsem normalno ne6to!

karlos_akulata
03-04-2005, 22:25
vajnoto e da ne ebe6 roditelite

Moderated by Aia
11 tochka ot pravilnika!!!
Blagodaria za vnimanieto!!!

angelski_o4i
03-04-2005, 22:59
nz hora to vse ki si znae roditelite,no........ne smqtam 4e e tolkova stra6no
az s na6te(i dvamata)si govorim na ABSOLUTNO VSQKAKVI TEMI vklu4itelno i za sex.tova opredeleno ne e tabu.daje ot izvestno vreme zapo4nah i s tqh da si govorq taka kakto s priqtelite si-da se bazikam na taq tema i se hilim trimata stavat mn gotini momenti! :oops: :lol:

LetiCherry
03-05-2005, 07:20
Mi s maika mi sum si govorila za sexa, ama e malko staromodna, normalno e..:wink: I znae gore - doly kakvo pravq, no nikoga ne me e pitala direktno ,za koeot i blagodarq!!! A ba6ta mi - toi izob6to ne znae dali si imam gadje, puk kamo li dali pravq sex... I taka e po-dobre! toi me misli za 1 klas o6te.... :wink:

h1p-h0p
03-05-2005, 16:51
Аз мисля, че родители са наясно за тва, какво праят децата им.. ос0бен0 за Секса! Те ако знаят че имаш гадже, и си на повече от 14 което може би за някои родители е недопостима възраст за секс.. но нали ги има сякви ше се сештат че го правите! + Тва.. Възрастен човек като види как се обличат младите хора.. и му става пределно ясно!

amy lee
03-05-2005, 19:28
az pa ne sum govorila i ne znae 4e pravq sex. i kak da znae kato sum devstvena :lol: :lol: :lol:
ps:[B]aneD ako ti ili BSG kajete ot kolko vreme ste zaedno 6te go 4uem za pruv put!

greshnicata_
03-05-2005, 20:15
ammmmmmmmmm az pak sam govrila s maika si za tova tq znae 4e sam go pravila.Pak i sama se doseti za6to vse pak gadjeto mi e po golqmo s deset godini ot meni enromalno da pravim sex sled kato hodim ve4e devet meseca.I me e pitala kak mi varvi seksa i az ob6to vzeto i kazvam dobre vsimisal ne se zadalbo4avam v obsajdaneto.A i vse pak tq mi e maika i me obi4a edvali bi i bilo priqtno ao po4na da i razkavzvam kade sa mi se praznili d ai obqsnqvam za svirki i drugi taiva ne6to.Ne 4e ne gi e pravil ano znam 4e nqma da i e priqtno da gi 4ue tezi ne6ta ot men za6to 6te i se stori izvrateno 4e to4no na neinoto momi4e pravqt takiva ne6ta

LiL_Juliete
03-05-2005, 20:55
emi maika mi i sestra mi znaqt za men na maika si kazah v denq v koito go napravih ne che sum durjala da znae no tq znaeshe che shte hodq v edno momche i me razpitvashe da ne stanelo neshto ala bala i az i kazah mi kato stane .... she stane i tq mi se usmihna i mi posochi shamar i mi kaza bez taka da stava ama se smeeshe :) i kato se pribrah me pochna razpita ko stana stana li neshto ? vikam da i tq i k`fo boleshe li te vikam mnogo i tq kruv imashe li a az neznaeh dali trqaa da ima i i vikam ne itq kak taka ne znachi ne te e otvoril i posle se vidqh i imah kruv i i kazah i t`fa si beshe a i me pita dali s prezervativ sme go pravili kazah da i t`fa e nito mi se kara nito nishto s liubopitstvo me razpitvashe ama inache sme si govorili i otkrito i znae che sum pravila svirki i che sa me lizali i tq se smee :) ama se radva che mi e kef :p i taka

NaSty GiRl
03-06-2005, 10:36
DAm mn qsno ama maika mi e super pe4ena :wink: ina4e ba6ta mi ne znae za kvo staa vapros hxuaxa :P

Jamalskaaa
03-06-2005, 11:03
hahaa mama razbra po4ti ot samoto na4alo...(biah na 14)..i stana slu4aino i incidentno..ne iskah da razbira - pone oshte tolkova rano ama hodeh s momche po golqmo s 8 godini ot men...
ama sega ne sujalqvam - s nikoi drug ne moje6 da govori6 taka kakto s roditel ako ne mu spestqva6 ni6to i ne go luje6...Vse pak tova sa hora s opit!
p.s.kakto nqkoi gore kaza...gadno e samo kato mi zakasniava 6toto i tq se spi4a :o)

GeRyTo
03-06-2005, 13:04
Ами аз не съм сигурна дали нашите знаят, в смисъл такъф стана веднъж въпрос за това, когато трябваше да ида с майка на гинеколог, ама тогава не посмях да им кажа и отрекох, защото и без това татко (щото с майка по не мога да си говоря) каза, че според него съм била малка, но все пак си мисля, че може и да подозират, пък и то си е нормално в крайна сметка.
Иначе не говорим чак толкова много за секс, но не е някакъф проблем между нас :D

suzanna
03-06-2005, 15:53
zavijdam na vsichki koito kazaha che mogat da govorqt za tova s roditelite si.ne znam dali osuznavate no imate neshto za koeto mnogo hora na nashata vuzrast(vkliuchitelno i az) mechtaqt.imalo e momenti v koito tolkova mnogo sum se nujdaela da pogovorq s nqkoi ot tqh dvamata no uvi :? zatova se opravqm sama :roll:

DJ|DarkNeZz
03-06-2005, 16:29
Имам само баща който виждам 1 пат годишно така че отговора е НЕ а и не ми трябва - не смятам че има кво да ми каже до което и сам немога да стигна а и + това различните поколения имат различни виждания.....

dqvolitka
03-08-2005, 17:27
AMI AZ GOVORQ S MAIKAMI AMA TOCHNO TAZI TEMA NE SME ZASQGALI DA VI KAJA CHESTNO NE MI I TRQBVA NQKAKSI KOMFYZNO E DA GOVORQ S MAIKA ZA TAKIVA RABOTI PREDPOLAGAM CHE ZNAE AMA NE SAM Q PITALA NITO TQ E PODHVASHTALA VAPROSA :oops:

v1v@
03-08-2005, 17:41
am zavisi!govorq ama ne prekalqvam ne moga da otida da kaja na maika naprimer- sno6ti ma ebaha a az praih svirki! suobrazqvam se takaaa!

Ekita
03-08-2005, 19:14
Vna4aloto maika mi samo me predupredi da izpolzvam prezervativi i ako iskam da vodq redoven polov jivot da mi zapazi 4as pri genekologa si za da me pregleda.Tova be6e vsi4ko,tq e qka pi4ka :D

Mimi_Vip
03-08-2005, 20:16
Emi na6te ne me pitat dali prava sex ili ne i az ne zasqgam temata!

incheto
03-08-2005, 20:18
Ne..i spored men tova i ne e normalno..ne moje da sedna da si govorq s mama kak pravq svirki na gadjeto si ili..nqkvi takiva!!!Mnogo e tapo nqkvo i nepriqtno..te 100% znaqt kakvo pravim..no predpo4itat da ne govorqt snas otkrito!!!

DiEsEl_GiRl4eTo
03-08-2005, 23:00
nashte ne me razpitvat, i az ne sym umrqla ot jelanie da govorq s tqh de...samo ot vreme na vreme puskat nekvo pazi se vnimavai i t.n.

DYRACK
03-09-2005, 08:11
Iskam da vi pitam govorite li otkrito s va6ite roditeli za sexa,
te znaqt li 4e vodite polov jivot,kogato razbraha kak go prieha,kakvo vi kazaha i t.n
hahaah kato zavedesh nekoq madama vuv vas da spite te dali ne se seshtat kakvo pravite govorite si sigurno TE SAMI SE SESHTAT SE PAK I TE SA GO PRAVILI NA VREMETO TAKA CHE SPOKS!!

sladkish4e
03-09-2005, 08:39
Ami da ne sym luda da govorq s tqh zatva!?!?Edinstveniq mi rodnina,s koito govorq za tova e brat4edka mi,tai 4e roditelite mi da se spasqvat!

pinK_Baby
03-11-2005, 20:59
az govorih s mama predi okolo sedmica za tova.....tq me popita dali iskam sega6noto mi gadje da mi e pyrviq i az i kazah 4e ne sym sigurna...kazah i 4e ve4e tqloto i psihikata mi sa gotovi za tova,no tyrsq pravilniq 4ovek...i taka stana mi mnogo hubavo 4e si pogovorihme...mislq,4e 6te kaja pone na maika mi kogato se slu4i! a za ba6ta mi....4oveka tolkova se trevoji za men 4e nz dali moga da mu kaja i dumi4ka po-dobre toi da e v nevedenie... pyk i mama sigurno mu kazva :wink: :P

Anonimno
03-12-2005, 05:05
Ave az sym pogovorval malko s nashta ama nishto novo ne mi e kazvala a i za prezarvativite sme si govorili malko s neq baq raboti razbra.Se pak po tqhno vreme e tq ne e polzvala :}} Za tva i sega vi pisha tuka (sheguvam se )

mira_
03-12-2005, 10:26
Ами аз една седмица, след като го напавих, казах на майка ми и тя ме попита "И как беше?" :D
та така.Моята майка е най-доБрата ми приятелка и знам, че винаги мога да си споделя с нея

korn___
03-18-2005, 18:46
ne posmqna da mi kajat ni6to poneje znaqy 4e kakvoto i da mi kajat as si go znam :D ba6ta mi me pozdravi mai ne be6e zapodozrql :P


http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

NeSK
12-26-2006, 12:42
Моите само предполагат и се базикат понякога
I mopita neznaqt i predpo4itam da e taka 6e zemat da si dokarata nekoi infarkt :-D