PDA

View Full Version : Дайте съвет или не6то такова



oOo
10-20-2004, 14:12
На 15 години съм и още си нямам приятелка :( Сега си харесвам едно момиче но е по различна от типа момичета които харесвам ;) много е красива има хубави устни и очи ;) но незнам какво да правя тъй като не я познавам :( пък и съм много срамежлив :(

wetti
10-20-2004, 14:14
basi tematra basi 4udoto......kvo sq e tva -haresvam e ama ne e moi tip i se 4udq sq..pak i neznam si kvo...-6tom taka se 4udi6 na4i nqma ni6to ob6to mejdu vas po-dobre e opoznai i ne se pritesnqvai ot tova 4e si na 15 i o6te si nqma6 gadje...SPOKO se 6a ti doide reda...

bebonka
10-20-2004, 14:29
Parvo trqbva da q poznava6 dobre (vatre6no) za da moje6 naistina da re6i6 dali q haresva6.A i kak bez da q poznava6 znae6 4e ne e tvoi tip.Kolkoto do tova 4e si mnogo sramejliv,za teb 6te e po-dobre da go preodolee6,za6toto mnogo malko momi4eta haresvat takiva mom4eta.A i mnogo rqdko nqkoq 6te doide tq da ti predloji,prosto trqbva da se promeni6 i makar 4e 6te ti e trudno vse pak opitai.Kasmet!

Майнинг
10-20-2004, 15:03
На 15 години съм и още си нямам приятелка :( Сега си харесвам едно момиче но е по различна от типа момичета които харесвам ;) много е красива има хубави устни и очи ;) но незнам какво да правя тъй като не я познавам :( пък и съм много срамежлив :(

Пич, че по принцип ти грозни и глупави ли харесваш. :) Това в кръга на шегата. Ами зависи от нея. Генерално момичетата не харесват срамежливи мъже, но за някой това си има чар. Но пък не мисля и че мистър център-на-вниманието-ама-иначе-не-съм-такъв би свършило работа. Запознай се с нея. Бъди себе си, и ако тя хареса това което вижда тогава хубаво. Може и да не го хареса разбира се. Нв й се навирай пред очите при всяка възможност защото е досадно. Просто се опитай да се сприятелиш с нея и бъди какъвто си, пък за останлото си има купидончета. Само се надявай да ти се паднат от онези с точните лъкове :) :)

Bloody_Tear
10-20-2004, 18:01
Ами както казват другите вземи я опознай,поговорете си и да видим дали ще те хареше :D А ако не те хареше фрашкано е със момичета по тоя свят :D Оууу...и хич да не ти пука че си немаш гадже.Голямата работа.Споко.

Nekasa4a
10-20-2004, 18:38
Oooooo slu4va se :D

puma
10-27-2004, 14:41
I kakvo kato si si nqmal priqtelka , ima hora , koito do 30 godishna vuzrast sa si nqmali taka che - cheer up :P Purvo se zainteresuvai po kakvi momcheta si pada , za da znaesh kak da postupish

little_black_dress
10-27-2004, 14:45
ne badi sramejliv!!! samo shte zagubish , ako sedish vstrani i ia ziapash!!!badi istinski,badi tova,koeto si,draj se estestveno i neprinudeno!!!tova e moiat savet!!!

BaT_GirL
10-27-2004, 18:32
Ми отвори се малко не се надуваи но поне я покани на кафе след като се запознаете или помоли някой приятел да ви запознае Не е трудно Ако те опознае такъв какавто си може да има ртезултат1

Utopia
10-27-2004, 18:39
ee moito momichence ..
kato razberesh kvo da praish shte si imash priqtelka
a dokato izpitvash strah da opitvash moje samo da si sedish ostrani sys slamka v ustata i da gledash kak znaeshtite i mojeshtite q svalqt
tova e polojenieto. dokato ne schupish qicata ne moje da gi opyrjish,
dokato ne opitash da q zagovorish, ne moje da q svalish

ko mu e tolkova trudnoto .. edin bazik, lek kompliment, malko zakachka, .. ebasi nqa da stroish raketa ve ..
po lesno ot tova da svalish gadje nqma!

Utopia
10-27-2004, 18:40
Ми отвори се малко не се надуваи но поне я покани на кафе след като се запознаете или помоли някой приятел да ви запознае Не е трудно Ако те опознае такъв какавто си може да има ртезултат1


ti pyk ot kyde znaesh kak se svalq gadje, da ne bi s tova da se zanimavash .. da svalqsh momicheta

Ipolit
04-29-2006, 18:37
Спокойно! Аз за съм на 19 и все още не съм правих... такоа. И все всички знаят и съм почитана фигура. По - добре си остани срамежлив, защото голяма част от отворените се отварят само към пасмината във всичко - като се почне от култура та се свърши до недоносчетата които (из)ражда. :lol:

ProstoAz
04-29-2006, 18:41
Стара тема!!!