PDA

View Full Version : imam KOSMI OKOLO ANUSA !



Fabi
10-21-2004, 10:56
Molq vi, pomognete mi, naistina se chuvstvam kato nqkakuv izrod !!!
Normalno li e da imam kosmi okolo anusa ?!
17 godishna sum... HELP!

Съни
10-21-2004, 11:20
Нормално е :) Споко, не си изрод :) Не разбирам, обаче кое точно те притеснява -> хората нали за това са измислили самобръсначките, епилаторите, кола маската и разни там всякакви лентички за обезкосмяване, и козметични салони има, ако смяташ, че сама няма да се справиш, въпреки че не виждам причина да не се справиш и самичка :lol:

LiL_MeoW
10-21-2004, 11:25
spoki4 jeno nqma ot kvo da se pritesnqva6 sigurno e kofti no puk i az sum na mnenie 4e nqma dr na4in osven teq koit izredi fenkata predi men

deaznam
10-21-2004, 12:40
nai mnogo sled tfa malko da te ponasurbqva dupeto :)

Nekasa4a
10-21-2004, 12:49
Emi slu4va se kakto kaza Съни izberi si na4in i se napravi kakto iska6 :D

ro6li
10-21-2004, 13:07
ми хората са измислили кво ли не за да се премахват космите навсякъде по тялото. моя съвет е крем за чувствителни зони. няма никакви дразнения по кожата.

LiNkiN4eTo
10-21-2004, 15:13
koito mi kaje 4e nqma ... .... .... zna4i gi brusne :P

LiNkiN4eTo
10-21-2004, 15:34
wOw :lol:

Moderated by ^npocTo^a3^f^

II.Задължения на потребителите

9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя,
пуснал темата ("neznam", "taka e", "ne moga da ti pomogna", "ne se
seshtam" и др.)

V.Санкции при нарушения на потребителите

1.Нарушения от ПЪРВА СТЕПЕН - санкционират се с предупреждение при
системно неспазване на точки 1,6,7,9,10 от раздел "Задължения на
потребителите"

Съни
10-21-2004, 15:52
Хахаха, тоя път направо се изказахте! Какви козметични салони ве? Ще иде в козметичния салон и ще се надупи да й бръснат гъза? ХАХАХАХХАХ!

Някои хора не се срамуват от тялото си, а и няма защо :P Ти да не мислиш, че известните манекенки и "звезди" си бръснат сами задниците :lol:

SanDRo
10-21-2004, 16:00
Ами аз мога да им ги обръсна, ама не задниците ами сливките! И на въпроса ти - ДА , МИСЛЯ, ЧЕ СИ ГИ БРЪСНАТ САМИ или АКО НЕ САМИ, ТО НЕ В КОЗМЕТИЧНИ САЛОНИ ! Надявам се отговора ми да беше изчерпателен и ясен!!@#*&!@ Как ще се надупиш в салона ти добре ли си ? То жените и сливите няма да си обръснат там!!!! Само кола маска си правят и тва е , и то не на самата пппут*а ами отстрани и т.н. ... Кво ти обяснявам, НАЛИ СИ МОМИЧЕ и би трябвало да знаеш повече от мен ? ААААА ся де, бръснели си дупарите в ....... :!: :!: :!:

Съни
10-21-2004, 16:54
Ами аз мога да им ги обръсна, ама не задниците ами сливките! И на въпроса ти - ДА , МИСЛЯ, ЧЕ СИ ГИ БРЪСНАТ САМИ или АКО НЕ САМИ, ТО НЕ В КОЗМЕТИЧНИ САЛОНИ ! Надявам се отговора ми да беше изчерпателен и ясен!!@#*&!@ Как ще се надупиш в салона ти добре ли си ? То жените и сливите няма да си обръснат там!!!! Само кола маска си правят и тва е , и то не на самата пппут*а ами отстрани и т.н. ... Кво ти обяснявам, НАЛИ СИ МОМИЧЕ и би трябвало да знаеш повече от мен ? ААААА ся де, бръснели си дупарите в ....... :!: :!: :!:

Прав си знам доста повече от теб по въпроса, за това и обясненията ти са ми малко смешни, нищо лично :wink: За твое голямо учудване ще ти кажа, че има много жени, които ходят на козметик и обезкосмяват интимните си области с помощта на кола маска :wink: Освен това в козметичните салони се предлагат и по-добри и дълготрайни методи на обезкосмяване, отколкото можеш да постигнеш вкъщи -> такива са електроепилация, фотоепилация и др., включително и на интимните части и не са малко жените, които предпочитат тези методи, неприложими в домашни условия, стига да могат да си го позволят :)

10-21-2004, 19:54
axaaxaxaxxa abe zashto zanimavate horata s takiwa prostotii , towa li ti e problema we man? da ti kaja ima hora s dale4 po golemi problemi ot tfoq ! :P da ostavim nastrana fakta 4e seki go ima xaxaxa

mary_jane_666
10-22-2004, 10:02
axaaxaxaxxa abe zashto zanimavate horata s takiwa prostotii , towa li ti e problema we man? da ti kaja ima hora s dale4 po golemi problemi ot tfoq ! :P da ostavim nastrana fakta 4e seki go ima xaxaxa Na tewe pak kav ti e problema?? Iska pomo6t momi4eto,6to pak da ne i pomognem :evil:
Po temata-parvo,ne se pritesnqvai,az ti prepora4vam krem depilator,nedei da probva6 sas samobrasna4ka,samo 6te vlo6i6 ne6tata taka!

Baccara
10-22-2004, 10:04
В такъв случай Gilette ще ти помогне :)

wetti
10-22-2004, 15:00
e za6to da ne e normalno se pak nqma koi da ti gi gleda pak i ne mi se vqrva nqkoi da te ebe v gaza :lol: :P ta spoko a ako naistina nemoe6 gi trae6 gi mahni...

10-22-2004, 20:39
MAIKA TI E K**** !!! HVANI ME ZA K*** !!! AZ IMAM KOSMI PO MAIKA :evil: TI!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
Благодаря!

SanDRo
10-23-2004, 16:57
Ами обясненията ми са ти смешни 'щото пиша глупости, ама не е там работата. Аз ти казвам, че ме съмнява някой да иде на някав си козметик и да се нагъзи да му бръснат гъза... хаха чак ми е смешно!

artbaby
10-23-2004, 17:02
e zapishi chas v nqkoi kozmetichen salon za "obezkosmqvane na sedalishnite chasti " i shte opraqt ot otpred do otdzat ;) taka mai e nai lesno ;)

Fabi
10-25-2004, 13:29
Dobre, blagodarq mnogo za suvetite!!!I se izvinqvam,che pusnah temata i drugade, na skoro nauchih za tozi sait...Samo che me pritesnqva kak moga da se obezkosmq TAM s kola-maska?!Chuvala sum, che na nqkoi mesta ne e nikak hubavo, zashtoto ima razni veni i t.n. i moje da stane neshto...Naistina golqm problem s tova obezkosmqvane ;) :?

Fabi
10-25-2004, 13:40
Az znam, che ima mnogo nachini za epilaciq, ama pitam za drugo - dali ne e neshto nenormalno i da mi se nalaga da piq nqkakvi hapcheta, hormoni i ne znam oshte kakvo?! Nikoq moq priqtelka ne se e oplakala ot sushtiq problem!

paco
10-25-2004, 14:09
Ами ако правиш анален секс няма да е зле да се обескосмиш(желателно е) :)

10-25-2004, 18:41
I AZ TOVA PREPORU4AH NA MAIKA TI ! :twisted:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Моля, пишете по зададената тема!
Благодаря!

SanDRo
10-26-2004, 16:13
Уф, кола маска... тва определено ще е безболезнено...

4ep-boy
11-12-2004, 13:09
awe k**** naesh li kolko me e** za k******* ti p******** a? q zemi sguni s tiq kosmiiiii hahahaha!!!! gnusno eeeeeee :evil: 8) :o :D :D :D

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
Благодаря!

Frank
11-12-2004, 14:25
awe k**** naesh li kolko me e** za k******* ti p******** a? q zemi sguni s tiq kosmiiiii hahahaha!!!! gnusno eeeeeee :evil: 8) :o :D :D :D
Ч*******

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!

II.Задължения на потребителите
2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани

V.Санкции при нарушения на потребителите

3.Нарушения от ТРЕТА СТЕПЕН - санкционират се с изтриване на профила и евентуално банване от форума при системно неспазване на точки 2,3 от раздел "Задължения на потребителите"

Благодаря!

Ая
11-12-2004, 19:36
Не си го слагай на сърце, космите се махат.


Ами обясненията ми са ти смешни 'щото пиша глупости, ама не е там работата. Аз ти казвам, че ме съмнява някой да иде на някав си козметик и да се нагъзи да му бръснат гъза... хаха чак ми е смешно!
Изобщо недей да се съмняваш в тая работа :wink: . Гъзят се и още как!Само дето козметичките не бръснат, а правят КОЛО(това е правилната дума!) маска. Не само отзад се прави тази поцедура, ами и отпред.

11-12-2004, 20:09
I az imam :) ama kakvo napravim de :P

incheto
11-16-2004, 17:07
normalno e razbira se!

SanDRo
11-16-2004, 17:16
Не си го слагай на сърце, космите се махат.


Ами обясненията ми са ти смешни 'щото пиша глупости, ама не е там работата. Аз ти казвам, че ме съмнява някой да иде на някав си козметик и да се нагъзи да му бръснат гъза... хаха чак ми е смешно!
Изобщо недей да се съмняваш в тая работа :wink: . Гъзят се и още как!Само дето козметичките не бръснат, а правят КОЛО(това е правилната дума!) маска. Не само отзад се прави тази поцедура, ами и отпред.
Tva veche mi zamirisva na mazohizym...

Blowjob
11-18-2004, 17:16
Che to mnogo malko hora nqmat kosmi tam , si4ki si gi epilirat , nqma kakwo da se 4udi6 4e ima6 kosmi tam ...

BuckShot
01-06-2005, 19:22
Аве с кви глупости занимавате момичето остайте го намира космите са си яко нещо можеш си ги рошиш плетеш решиш пърлиш може и некои дредлок да си напрайшна газо ше си мн фешън може си ги и окастриш ма виж колко губиш от цялата раота струват си щом са си там използвай си ги 8)

nqhnqh
01-06-2005, 19:25
pravilno BuckShot. Shtom imash kosmi i ne gi izpolzvash togava zakakvo gi imash?
'Prevryshtai vseki svoi nedostatyk v predimstvo'

Satanas_daughter
01-06-2005, 23:50
hahahaha poveche ot normalno e,kato te drazniat prosto gi mahni!!!!

Ashleyy
07-04-2006, 20:58
Spox normalno e i ne si izrod!Sashto taka ne si edinstvena. A pak za kakvo sa sazdadeni epilatorite samobrasnachkite i.t.n.? :wink:

miloto_girl_4e
07-04-2006, 21:09
Темата вече не е актуална :!: