PDA

View Full Version : Iskam q



Iskam q
10-21-2004, 19:55
Ta problema mi e sledniq ......ima 1 momi4e koeto az haresvam i obi4am ot mnogo vreme....hodihme za okolo 1 mesec no posle vsi4ko sv1r6i ei taka.....nito si kazahme 4e k1same prosto ne se 4uvahme(izgubihme vr1zka) i 1 ve4er az i zv1nq da izlezem a tq mi servira 4e mnogo haresva 1 na 19 godini (tq e na 15) i mai 6te tr1gnat ....!!! :cry: a na drugiq den razbrah 4e te v s16tnost hodqt ve4e....posle s nego si govorihme i s neq bqh na lager k1deto razbrah 4e o6te izpitvane6to k1m men ili pone taka tv1rdi i ot sega dootogava kogato sme si 4atili mnogo p1ti sme si me4tali za nas dvamata.....za tova kak 6te b1dem zaedno .....no kogato se vidim vse 1 4e ne sme si gi kazali teq raboti ....neznam kakvo da pravq ....

charovnicata
10-21-2004, 20:00
така така,позната ситуация...моми4ето просто незнае кво иска....незнае дали да избере теб или сега6ния...но това което мога да ти кажа със сигурност е 4е не оби4а нито един от двамата,което не зна4и 4е не сте и мили,интересувате я,но лубов няма....ми къв съвет мога да ти дам..просто проблема е в нея тя трябва да ре6и кои е по важен за нея....все пак не се отказваи то нея...бори се..6том я оби4а6
успех!!!!!

someone_f
10-27-2004, 22:39
i za men dosta poznata istoriq....ako nqkoie momi4e se kolebae mejdu 2-ma ili pove4e muje....zna4i iska neshto ama i tq ne znae kvo e...ediniq i haresva..i drygiq malko...i prosto...ne moje da izbere.ti nishto ne mojesh da napravish tq sama trqbva da si reshi kakvo iska.mojesh samo da ne spirash za i zvunish...da se borish za neq i...da ne nadqvash 4e shte izbere teb.i vse pak da imash v predvid 4e moje da sreshtne nqkoi dr sled tova...i pak da zapochne da se kolebae mejdu teb i drugiq...no moje i da ne stane taka de.az samo davam 2 varianta... :)

Flubenata
10-27-2004, 22:42
Popitai q tova koety e kazala za neq naistina li ozna4ava ne6ty ili go e kazala momentno.Kaji i 4e tq za tebe ozna4ava mnogo.Ako te e obi4ala ili te obi4a 6te se varne pri teb!!!!!!

alkobalko
06-12-2006, 19:35
Bori se za neq. Pone q naki da sednete do pogovorite.