PDA

View Full Version : Za straxa ot....



10-21-2004, 20:21
Strax li vi e ot smarta?Ako da zashto? :P

AvLee
10-21-2004, 20:23
Да...ако е болезнена!

aBeP4eTo
10-21-2004, 20:31
Mneeee hich ne me e strah daje po-skoro mi e interesna e ama ne iskam da umiram de :( :lol:

Murderdoll
10-21-2004, 20:32
m ne...po skoro ne mi puka....
a kato umra o6te po malko 6e mi
puka..taka 4e..hihih ne me e strah :twisted: :twisted:
powe4e me e strah ot smyrta na blizki
za men hora...ama sam edna egoistka :oops: :twisted:

techCandy
10-21-2004, 20:55
m ne...po skoro ne mi puka....
a kato umra o6te po malko 6e mi
puka..taka 4e..hihih ne me e strah :twisted: :twisted:
powe4e me e strah ot smyrta na blizki
za men hora...ama sam edna egoistka :oops: :twisted:
i az taka
izob6to ne mi puka za men, i kato se vyznesa o6te po malko 6e mi dreme
oba4e ne iskam nikoi koito obi4am da umira predi az da q svyr6a taq rabota :roll:

LunaTriCk
10-21-2004, 20:58
не
изобщо
така или иначе ще ми се случи все някога, ако от сега почна да се страхувам от нея. Цял живот в страх ли ще съм ?

10-21-2004, 21:13
Poniakoga kogato si pomislia za tova mi stava mnogo machno....Samo kato si predstavia che veche niama da disham,niama vaobshte da me ima,che shte bada samo chast ot prasta mi stava mnogo gadno!!! :cry:

Fallen_angel
10-21-2004, 21:20
Мен също не ме е страх.Няма смисъл така или иначе ще умреш :shock: И мен повече ме е страх за смъртта на близки хора...не искам даже и да си го помислям...

Traffic
10-21-2004, 21:23
мен не ме е страх от нея. даже няколко пъти се опитвах да я викна, ама тя се ми бегаше по тъч линията. :evil: пък и да успея некой ден, няма да е голяма загуба за никой. :roll:

BABY_SEXY_GIRL
10-21-2004, 21:54
Da, mnogo! Dori sam plakala samo za6toto sam bila sduhana i sam si mislila za smartta! Ne moga da si obqsnq kak taka 6te iz4ezna napulno i nikoga pove4e nqma da moga da se varna i da iskam... :cry:

avtomaniak
10-21-2004, 21:57
zavisi kakva e no spored mene ne boli

e4o
10-21-2004, 22:05
mi ponqkoga me e strah, no kato se zamislq nqma ni6to stra6no i ne4eve6ko, 6tem ne6tem na vseki ot nas 6te se slu4i :cry:

Jamalska
10-21-2004, 22:11
Mi wsy6tnost ne...wyob6te...Daje mi e lubopitno...mnogo me wle4e temata za prerajdaneto...Bih iskala da se prerodq primerno sled...500-1000 godini i da wiq sweta togawa....

lalqla
10-21-2004, 22:50
m strah me e ot neizvestnoto.
a naistina me e strah poveche che shte umrat blizki hora i...niama da moga da jiveia bez tiah i togava shte si pukna;)

Liz
10-21-2004, 23:26
m ne...po skoro ne mi puka....
a kato umra o6te po malko 6e mi
puka..taka 4e..hihih ne me e strah :twisted: :twisted:
powe4e me e strah ot smyrta na blizki
za men hora...ama sam edna egoistka :oops: :twisted:
i az taka
izob6to ne mi puka za men, i kato se vyznesa o6te po malko 6e mi dreme
oba4e ne iskam nikoi koito obi4am da umira predi az da q svyr6a taq rabota :roll:

Ami i az sum taka may...
Ma predpo4itam nikoga da ne sum se rajdala vmesto sega da umra za da ne strada nikoy za mene....Ina4e ne mi se umira ma ne mi se i jivee...Nqma ni6to interesno v jiveeneto...Golqma skuka..

Water_lili
10-22-2004, 10:20
az mislq 4e e tupo da te e strah ot smurta poneje tq e ne6to estestveno i rano ili kusno 6te doide :roll: tva se edno da te e strah ot rajdaneto :shock:

Baccara
10-22-2004, 11:09
Не, не ме е страх.


p.s. А тя дали се бои от нас?

Djursi
10-22-2004, 11:49
Mi strah me e.... Strah me e ne chak do tolkova ot smyrta a ot nachina po koito shte umra. I me e strah da ne umra sama v tymno pomeshtenie

Съни
10-22-2004, 14:58
Мен пък ме е страх и то не малко :cry: Не мога и не искам да си представя, че един ден няма да ме има, няма да съществувам вече :shock:

Da, mnogo! Dori sam plakala samo za6toto sam bila sduhana i sam si mislila za smartta! Ne moga da si obqsnq kak taka 6te iz4ezna napulno i nikoga pove4e nqma da moga da se varna i da iskam...

И аз така :cry:

Nekasa4a
10-22-2004, 15:50
Abe edno 6te kaja 4ovek i dobre da jivee umira i dr se rajda :!: No da kaja 4e ne me e strah 6te e glupavo no sega nqma ot kakvo da se pritesnqvate ima da pojiveem o6te nadqvam se de :!: :D :D

Bloody_Tear
10-24-2004, 21:01
Не.Откакто четох и гледах доста работи за смъртта ми се проясниха страшно много неща! :D И аз съм плакала,даже по едно верме бях изкрейзила че един ден просто ще изчезна.Ей така ПУФ!Е да ама не..като се замислих сериозно не видях смисълът във това да живееш,да правиш там квото правиш и накрая да те няма.Няма абслютно никакъв смисъл.Тука сега ще си позволя да се впусна в обяснения щото тия работи са ми слабостта :wink:.Значи човекът има душа и тази душа неможе просто ей така да се изгуби и да изчезне.Защо ни има отначало като после нама да ни има!?Дано да сте схванали какво се опитвам да ви кажа :) Съмнявам се Бог да е толкова гаден че да ни създава като еднодневките.В смисъл живееш живееш увираш точка,нема те вече.Хората имат цели,да помагат на хората,да се усъвършенстват.Казвам не физически ами духовно.Прераждането е много по смислено от пълното изчезване.Във една книга четох че хората под хипноза си спомнят за миналите животи казват колко е красиво,за всеки Небесното Царство било различно съобразявайки се със представите на хората.Докато някой го виждали като стая със мебели,други го виждали като кристален дворец :) Така че нямам търпение да умра ;) Е още ми се живее де...но не ме е страх:) Вярвам че там има някой.А и препоръчвам на тези,който са били като мене -уплашени от смъртта да прочетат Пътят на душите и По следите на душите.А никой ли не гледа шоуто по BBC на БТВ днеска???Беше точно за това.

Bloody_Tear
10-24-2004, 21:05
ААА BTW,който иска да я изтегли безплатно да ми пише на майла да кажа сайта,да не права тука реклама,че видях че не е позволено:)

DiEsEl_GiRl4eTo
10-24-2004, 21:10
не
изобщо
така или иначе ще ми се случи все някога, ако от сега почна да се страхувам от нея. Цял живот в страх ли ще съм ?

IZkliuchitelno si prav i az mislq kat tebi :roll:

amy lee
10-24-2004, 21:23
strah me e.ama mnogo.no mi e stra6no lubopitno kakvo e da umre6.ako moje6e da napravq taka 4e da umra,prosto da vidq kakvo e,i posle vednaga da se syjivq 6te e syper.ima6e period(koito mina mnogo skoro) prez koito iskah da umra za da vidq kvo e,oba4e sega se ujasqvam.

amy lee
10-24-2004, 21:28
:evil: пък и да успея некой ден, няма да е голяма загуба за никой. :roll:rado,kvi gluposti govori6 :evil: tva izob6to ne e vqrno.nqmalo da byde zaguba za nikoi!!!!!po dobre se stegni!znam 4e sega govorq kato nqkoq u4itelka deto se kara na svoi u4enik,oba4e tova koeto napisa be6e glupavo :evil:

10-24-2004, 22:27
Az pyk mislq 4e edinstweniqt na4in da jiweem sled smyrta si e da ostawim pokolenie, W tozi smisyl nie sme bzsmyrtni:)

10-25-2004, 12:24
Ne!!! I nqma ot kakvo za6to 4ovekiq jivot e malak :cry:

ridin'spinnaz
10-25-2004, 21:04
ako ne sam ot vis2 ne bih se strahuval ot smarta...pone sq :)
tai ili ina4e se slu4va ko vi ebe?!:)

dafi86
10-25-2004, 21:34
ot sobstvenata mi smart ne me e strah, stiga da ne e boleznena, no mnogo me e strah ot smartta na blizkite mi otkolkoto ot moqta

ProstoAz
10-26-2004, 08:46
И мен ме е страх от смъртта...Незнам защо...Може би, защото не мога да си представя какво ще стане после с мен...Как така един ден ще изчезна и повече никога няма да съществувам? Странно ми е...какво се чувства, когато умреш, но все още не искам да разбирам.
Също ме е страх и от смъртта на близките ми...Не мога да си представя живота без някои от тях...

artbaby
10-26-2004, 16:47
mi ne me e strah ....po skoro me e pritesnqva tova kak shte umra :roll:
jivota e edin mig ,edno vdishvane ,edna celuvka , edna usmivka ili edna sulza i trqbva da se sbluskame s nego bez predrazsuduci ..... ili SHOW TIME , a vsqko shou si ima krai ...taka 4e vajnoto e da stava shou i kraq da e oshte po golqmo shou ;)
Realnosta e rezultat ot alkoholen nedostik v kruvta !

sladkata_sara
08-18-2005, 14:33
ne me e star vse nqkoga vsi4ki umirat nali?

MaCeTo_
08-18-2005, 14:46
абе недейте така ... дайте да се радваме на живота докато сме живи,щото доста време ще сме мъртви :D :wink:

Sinister_Doll
08-18-2005, 18:05
Ne me e strah ot smurtta, a ot tova sled neq... Daje me e strah, 4e nqma da umra, kogato si poiskam (m4e to ko mi pre4i da si rezna venite?) i 6te stana nemo6tna samotna 90 godi6na babka... Vupreki, 4e pra baba mi e na 90 i e ebati qkiq 4ovek! Tur4i nasam- natam s bastun4eto i vsi4ki mn q obi4kat i krujat okolo neq... Ama koy znae pri men ko 6te e!

DeSiTo0o
08-19-2005, 00:42
Мен ме е страх от смъртта.Просто изпитвам големи страхове като си помисля,че все някога ще умра.И много се чудя какво точно става-просто си затваряш очите,все едно спиш,но ралзиката е,че повече не можеш да ги отвориш!И дали мъртвите сънуват нещо,нещо толкова интересно,че да не могат да си отворят очите,за да не изгубят съня....Оф ама и аз ги дрънкам едни... :oops: Като ми дойде времето да умирам,искам да умра бързо и безполезнено.

Soul^Fly^F
08-21-2005, 21:07
m ne...po skoro ne mi puka....
a kato umra o6te po malko 6e mi
puka..taka 4e..hihih ne me e strah :twisted: :twisted:
powe4e me e strah ot smyrta na blizki
za men hora...ama sam edna egoistka :oops: :twisted:
i az taka
izob6to ne mi puka za men, i kato se vyznesa o6te po malko 6e mi dreme
oba4e ne iskam nikoi koito obi4am da umira predi az da q svyr6a taq rabota :roll:
me too

ycMuBkaTa
08-22-2005, 04:57
Не, не ме е страх! Това е нещо неизбежно, може би не искам да е болезнена само. Страх ме , че мога да изгубя някой близък, но не и от моята смърт :?

мечтател
08-22-2005, 10:37
не ме е страх от смъртта. толкова хора са умрели, умират и ще умрат. защо аз да съм по-различен? важното е какво е докато си жив. да оставиш следа, да посигнеш нещо. и да не си просто "герой на труда" или нещо такова, а нещо много повече. както в песента Wind of change - работата е там, че този вятър духа непрекъснато. и ако успееш ТИ да направляваш този вятър, ако ТИ си този вятър, ако хората говорят за теб след смъртта ти, ако ти им казваш къде да вървят, ако преживе "докоснеш с пръст небето" ще съществува ли нещо, дотолкова силно, че да се нарече "смърт"? а ако съществува - трябва ли да се страхуваме да станем едно цяло с него?

08-22-2005, 10:48
Ami men me e strah,za6toto taka 6te pri4inia bolka na blizkite.A i ne mi se umira...i si zvu4i naistina stra6ni4ko,no po vazmojnost iskam da umra spokoina i s usmivka na liceto :wink:

^Black_Dove^
12-13-2005, 18:09
Мен пък изобщо не ме е страх от смъртта....даже ми е мн любопитно кфо става с теб когато умреш...и не ми пука кога ще умра...дали ще е днес или утре или след 50 години-все ми е едно

SliPKnoTT
12-13-2005, 18:19
Strax li vi e ot smarta?Ako da zashto? :P

ti ne6to da ne si na umira4ka :P mnogo predizvikatelni podpisi avatari mavatari kefqt ma :) ne mene li4no ne ma e strah ot smurtta :) estestveno ne6to si e sa nqma ko da se durpame :) q :) taka sme ustroeni edin umira drug se rajda :) strah me e samo 4e sled kut umra nqma da namerq liubimqi si 4ovek i 6e trq da jiveq bez nego poneje mnogo durja na momi4eto s koeto sums ega edinstveno ot tva me obzema strah :) 4e nqma da e do mene

HereTodayGoneToHell
12-13-2005, 18:51
Често си мисля, тъй като са ми много слаби нервите и за нищо стигам до мисли за самоубийство. Няма да се правя на интересна - аз съм поредното побъркано тийн-че, което едва ли, поне на този етап, би имало смелостта да се самоубие. Мойто е като някаква мания за кръв - да гледам как ми тече кръв от нещо порязано... То си имаше и такава болест де...
Но аз много се отклоних от темата. И аз бих се съгласила с Ипси - интересно ми е какво ще се случи. Чувала съм, че всички тези истории за тунели, ленти и филми са пълни глупости. Лошото е само, че никой още не се е върнал от ада, за да каже как е :twisted:

SweetBunny
12-13-2005, 18:56
Често си мисля, тъй като са ми много слаби нервите и за нищо стигам до мисли за самоубийство. Няма да се правя на интересна - аз съм поредното побъркано тийн-че, което едва ли, поне на този етап, би имало смелостта да се самоубие.
Da i pri men e taka!
Dori i da umra, edva li na nqkoi 6te mu napravi vpe4atlenie...
Samo na edin 4ovek moje bi :?

kenny_
12-14-2005, 00:06
Който мисли да се самоубива, at least do it like a man, with style!
http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=manly_suicide