PDA

View Full Version : akneto...ko6marut na mnogo mladeji...:(((



DESISLAV
10-22-2004, 13:11
Iskam da vi popitam na vseki se slu4va da mu izleze pupka ili kvoto i da bilo a pri nqkoi se nabliudava dosta po gadno..:((( sqla sip...i e ujasno da gleda6 takuv 4ovek.Ako mojete ili ste imali takiva problemi kajete kak gi lekuvate pupkite ili pone da gi ograni4ite do minimum blagodarq predvaritelno :))

e4o
10-22-2004, 15:08
mi probvai sus edin sapun za akne, prodava se v aptekite i malko ili mnogo pomaga, mii se vsqka ve4er sus spirt na pamu4e pak ot aptekata, taka nqma da ti se zapu6vat porite ili leka poleka 6te se opravqt ne6tata :wink:

Съни
10-22-2004, 15:48
Ами на мен никога не са ми излизали повече от 3 наведнъж и не ми е било кой знае какъв проблем :lol: а сега вече съм я попреминала тая възраст и най-много 2-3 пъти годишно да ми излезе по една, но аз съм се въоръжила с някакъв каректор против пъпки от Ейвън, обаче още не съм го пробвала и не знам дали действа. Приятеля ми има малко по гърба и съм му взела пак някаква мазилца от Ейвън, ама той е несериозник и не ги ползва :x Иначе съм чувала, че Лептен помагало :) Бих ти пуснала и разни "бабешки" рецепти, но те ми останаха в компютъра на сестра ми :(

deaznam
10-22-2004, 16:45
ami ako ti e po mazna kojata e normlano vajnoto e da si q pochistvas periodichno che da ne ti se zapushvat porite koeto dovejda do obrazuvane na pupkite as lichno si miq non stop liceto s kakvoto imam pod ruka ili dori s voda na okolo chas dva a pak vecher ako ne zabravq s nqkakuf sapun za lice ili sichki tezi lepten i etc.... i taka vuobshte ne mi izlizat :> stiga da si posledovatelen ...

DESISLAV
10-22-2004, 18:42
a ima mesta koito ve4e sa gramavi ot pupkite i sa se obrazuvali ne6to kato bru4ki..i e mn ujasno kak da se protivodeistva na tova?i da se namlqt samite pupki..estestveno

mister X
10-22-2004, 18:44
Spored vas tolkova li e grozno da ima edin 4ovek pupki tolkova li e otvratitelen i takiva gluposti dety gi razpravqt nqkoi hora...vse pak e 4ove6ko nali taka..hora sme puberteta na seki moje da se slu4i tova se pak

tujen_M
10-23-2004, 19:19
Iska mi se da mi kajete kakvi lekove izpolzvate protiv akneto molq vi se mn e vajno spodelete na vseki bi moglo da se slu4i vqrvaite mi..:(((((

Bolid1
10-23-2004, 19:41
4uvala sum 4e teenclean pomagat. Az li4no polzvam edin krem i ne moga da kaja 4e e losh :)

10-24-2004, 10:43
Probvaite s birena maq na hap4eta - struva 5lv 100 hapa.Zemat se po 3 - 4 hapa na den za 1 - 2 sedmici 6e se otarvete ot akneto.

DESISLAV
10-24-2004, 11:22
a kakvo predstavlqva tozi teeanclean kude moje da se nameri i pod kakvo ime?i ako moje da mi kajete za krema koito polzvate...mersi mnogo

DESISLAV
10-24-2004, 11:26
Probvaite s birena maq na hap4eta - struva 5lv 100 hapa.Zemat se po 3 - 4 hapa na den za 1 - 2 sedmici 6e se otarvete ot akneto.
kazahte ne6to za birena maq na hap4eta ..i kakvo predstavlqva v kraina smetka tova probvali li ste go? i spored vas 4esno kajete ima li efekt...v aptekite moje li da se nameri?

DESIK
10-25-2004, 06:45
Pro4etoh ne6ty za birena maq..kakvo predstavlqva tq?Az za purvi put 4uvam 4esno kazano ne e li vredna i naistina li do edna sedmica moje da pomogne? :)))

10-25-2004, 21:04
Birenata maq e izto4nik na mnogo vitamini i minerali i blagopriqtni bakterii, koito mogat da pomognat mnogo na organizma. Specialno za papkite 2 avera kazaha 4e deistvalo.

Nekasa4a
10-25-2004, 22:14
Abe i az imam toq problem ama se maja s nqkvi si tam izmisleni kremove 1 za po4istvane 1 za nqkvo si de abe pomagat ama pak imam ama ne mi puka mn da ti kaja :D

DESISLAV
10-26-2004, 11:01
da e naistina ne trqa da ni puka mnogy mnogy sq kfo da se kriem li..o6te po ganno 6te stane ot depresii sum 4uval 4e daje ima i uslojneniq..taka 4e kfito sme takiva trqa da budem :)))))) nqkoi ako na obi4a 6te produljava da izpitva su6tite 4uvstva takiva kakvito sme :P~
:

DESISLAV
10-26-2004, 11:48
A spored vas nujno li e da se stiskat pupkite nqkoi kazvat 4e bilo mn vredno iztisne6 edna izlizat ti o6te 3 na si4koto otgore.. ili ako da se stiskat po kakuv na4in.. help me pls

Алекс
11-01-2004, 23:06
Хора нема спасение!!!

Пробвал съм какви ли не кремове, лусиони и к'ви ли не глупости... нищо не помага и т'ва е!!!

В момента ползвам Teen Clean - то вместо да ми чисти лицето, още повече пъпки ми излизат. Явно ще се примиря... с времето ще отминат... това е то, човешкият организъм :)

Между другото... толкова ли се отвръщавате когато видите някое момче/момиче с акне? :?

Баси, депресирах се :)

DESIK
11-01-2004, 23:46
Da e i az zadavam su6tiq vupros tolkova li e otvratitelno :)) li4no za men sviknal sum i ako vidq takova momi4e nqkak si po 4ove4ni stavame kato izpitame tiq problemi na gurba si..trqbva da opoznae6 4ovek du6evno 6toto vun6no se promenq ei neska sme hubavi utre ne . Sq ne e li tui mi kajete hihi :pP~ :))

Crazy*4_Usher
11-02-2004, 01:59
Ми ако ми излезе пъпка почвам да пищя като оная на рекламата на tean clean...целия квартал ме чува! :lol: Аз лично мразя да ми излиза пъпка...На мен ми излизат рядко по 1-2 на месец, а през останалото време лицето ми е чисто. Ама като излезе и нали си слагам фон-дьо-тен и не се вижда толкова...

11-02-2004, 19:17
Emi da pupkite vun6nite qsno emi tiq vutre6nite mn gadni malei ujast..;(((
s tqh kak se spravqte?:((((((( nqkfi metodi ili ili lekarski predpisaniq da znaete kajete mi pls..:(((

mnoo_sexy
11-05-2004, 16:53
ami da vi kaja nedeite s birenata maq mn se palnee ot neq 6te sajalqvate ot opit go znam e ako ste mn slabi4ki nqma koi znae kvo oba4e se ka4vat kilogrami.probvaite s teenclean nqma da sajalqvate iz4istva super mn i petna ot papki daje.mojite da go namerite vav vsi4ki apteki.znam i maski za lice oba4e sq ne mi se pi6e ako nqkoi iska da pi6e.sq me marzi

Josefinne
11-05-2004, 20:53
Аз вече нямам толкова. Когато имах се мазах с какво ли нее...и нищо не помогна и нямаше ефекта, който исках. Можете само да чакате и редовно да си миетое лицето. Аз по принцип имам суха кожа и не са ми излизали чак ужасно много, но си имаше и пързо ми минаха (за няколко години). Аз се миех с обикновен сапун, но сега, когато се махнаха спрях, за да не си изсушавам твърде много кожата. :D

-_-
11-13-2004, 18:50
mejdu drugoto az sam na 15g mom4e,bqh 55 kila,178 visok,a ot birenata maq stanax dosta muskulest!No si i trenirax!Tka 34e brat davai maq i trenirovki i she ka4i6 masa

NeBeSeN_88
11-14-2004, 09:43
ши пробвам с бирена мая и аз да кача кила щот отчаяно се мъча да наддам с 5-6 (ся съм 67)

AmyLee
11-14-2004, 12:06
Ami az li4no 6te vi preporu4am edin po4istva6t raztvor na Oriflame! Mnogo e dobur. Ot 4aeno durvo. Ako se majete po nqkolko puti na den drebnite pup4ici iz4ezvat na drugata sutrin:) I za dosta vreme stiga!

11-15-2004, 07:34
za teb nqma li birena maq na hap4eta

alexaimaidahuimamaina
11-28-2004, 16:54
LEPTEN choveche drugo nema da te spasi ot toq dzver akneto:) GF-mujka za tebe

Devilsplaymate
11-28-2004, 17:05
emi nqmam si takyf GOLEM problem ama bred4edka mi si mie6e liceto 4esto s hladka voda i sapyn... posle malko lepten i byrzo se maxnaxa ! :roll:

unknown user
11-30-2004, 16:32
emi nqmam si takyf GOLEM problem ama bred4edka mi si mie6e liceto 4esto s hladka voda i sapyn... posle malko lepten i byrzo se maxnaxa ! :roll:

и аз съм ползвал тая гад лептен но се отвратих от нея това вместо да предизвиква положителен ефект още повече омазнява кожата (+ пъпките) и се получава отвратително...може би при някой действа а при други не..

аз преди имах много сега намаляха скоро правя 17 години и просто чакам да минат и дано да е скоро че полудявам :cry: а сега "лечението" провеждам по следния начин - 1 път в седмицата на козметик по 15на минути почистване след него дарсонвал...през седмицата 3(2) пъти маска за лице и примерно ако имам някоя по-такава гадна има едно кремче Имекс измивам си лицето и после с него...мога да пиша много по таз тема за акнето защото буквално ми е до болка позната...само едно ще ви кажа Не поемайте инициативата в свой ръце не си мислете че ще застанете пред огледалото ще махнете това и онова и утре ще сте нов човек...

за бирената мая...да наистина се качват КГ ама това е от 1 страна положително както се каза. Пример - за тренировки аз сега тренирам пак фитнес и мисля скоро пак да си взема бирена мая - Ефект Х 2;) а това че даден продукт ви лъже че ще ви минат за 1-2 седмици просто не вярвайте това е невъзможно...

Е колко много изписах ама така е като ме вълнува и искам да споделя знанията си с тази тема... :o

УСПЕХ :)

estelle
11-30-2004, 19:38
principno na mene pupkite ne sa mi problem i nqmam za6toto polagam dosta griji .....no osnovnoto e po4istvaneto s lotioni i ekfolira6ti izmiva6ti sapuni za mladejka koja .....ima razli4ni serii ....moje6 da si zeme6 mladejkata seria na aroma ili puk na deva ...ne sa skupi a i ima efekt ot tqh......no nai dobriq variant ako ima6 vuzmojnost da otide6 na kozmetik za6toto toi nai dobre 6te preceni kakvo koga i kak trqbva da pravi6 za liceto si ...aide yspeh :)

kudravoto
03-19-2006, 15:56
mi zna4i az imah takuv problem bqh probvala mnogo kremove i drugi gluposti no ni6to ne pomaga6e
ot edna godina polzvam edno krem4e koeto e antibiotik kazva se Retin-A no za sujelenie v bulgaria mnogo trudno se namira

sladkoto`f
03-19-2006, 17:23
vijte maika mi e dermatolog i az ob6to vzeto na neq se doverqvam za takiva raboti- az nqmam mn seriozno akne no obojavam da sti stiskam pupkite i taka stava gadno a maika mi samo mi se kara... :cry: i taka nai vajnoto e da NE si stiskate pupkite 4ak kogato imat vruh4e togava moje, ina4e mn vajno e kakto kazaha drugite da si po4istvate liceto periodi4no- mama mi e kazvala 4e pacientite i (a i az de) sa nai dovolni ot Delacin-t, Imex, doskoro polzvah i na aven nqkakvo krem4e za akne i sum mn dovolna, a sega mi e donesla da probvam nqkakva seriq na Isispharma sriqta Teen Derm - sega ot v4era sum zapo4nala da go izpolzvam tui 4e ne moga sus sigurnost da vi kaja dali pomaga na 100% no na men mi e donesla po4istva6t gel i crem4e za akneiti4na koja-gela po4istva po dobre ot vseki drug koito sum probvala dosega - tova moga da go kaja sus sigurnost a krem4eto pravikojaa mi mn meka i kato 4e li zasega pup4icite zapo4vam da izblednqvat-no to i na opakovkata pi6e 4es tova se lekuvat ot nai tejkite do nai lekite formi na akneto i rezultata e otli4en sled 3-sedmi4na upotreba:) :wink: e tova e ot men nadqvam se da sum vi \:D/ pomognala

Loshotia
03-19-2006, 17:44
Аз нямам сериозен проблем с пъпките, обаче като ми се наложи използвам на Teen Skin ,розова тубичка, пише трета скъпка на нея. Като съм си вкъщи си мачвам пъпките с това и евентуално спя с него. На сутринка или ги няма или не се забелязват

ProstoAz
03-19-2006, 18:10
Отново стара тема! Поглеждайте датите преди да пишете! :wink: