PDA

View Full Version : 6te mi kajete li kak moga da sloja...



Ralka
10-22-2004, 17:06
snimka v screen servera,taka 4e vmesto da mi letqt razni raboti iz ekrana da izliza opredelenata snimka?neznam dali e vazmojno ama az da popitam :D :roll:

P1ra71nQ
10-22-2004, 17:18
Ralka vyzmojno e ,no sega ne se seshtam kak.

Nekasa4a
10-22-2004, 17:19
Nqma li nqkade Setings nastroiki tam trqbva da e :D

Traffic
10-22-2004, 17:48
snimka v screen servera,taka 4e vmesto da mi letqt razni raboti iz ekrana da izliza opredelenata snimka?neznam dali e vazmojno ama az da popitam :D :roll: има специални програми за създаване на скрийн сейвъри (казва се скрийн сейвър, а не скрийн СЪРВЪР :!: ). влез в http://www.download.bg/ отиди на линкчето ПРОГРАМИ и там напиши SCREENSAVER или CREATE SCREENSAVER. описанието на програмите е на български, така че няма да ти е трудно да си избереш. само имай предвид, че самите програми не са качени на БГ сървъри, а само има дадени линкове към тях в чуждите хостинги и в зависимост от достъпа, разрешен ти от провайдера, може да имаш или да нямаш достъп до определения сайт за да я свалиш. :wink:

Dobrina
10-22-2004, 18:48
Може да си направиш slideshow и да си го сложиш като screen saver на екрана. Това става много просто.
Натискаш дясното копче на desktop-a и избираш Properties.
От там отиваш на Screen Saver.
Във списъка Screen Saver избираш My Pictures Slideshow и от Settings настройваш кои точно снимки да бъдат на екрана ти и как да се сменят. Може да се наложи да направиш отделна папка със тях, ти ще си видиш.
Успех ;)

Ipolit
04-29-2006, 18:25
Съжалявам, но нямам представа. :roll: