PDA

View Full Version : Smyknati Momi4eta?!



Jamalska
10-22-2004, 22:06
Takawa tema ima6e i predi ama pak da popitam...Kefite li se na smyknati momi4eta.....Imam predwid ili mom4e6ki smyknati ili...sys SMYKNATI dynki (nqmam predwid s niska taliq i/ili 6iroki) i primerno ne6to po-tqsno nagore...kakto moito awatara4e

WoW-lo6ata
10-22-2004, 22:12
Честно казано не ми допада много :roll: Предпочитам да вида смъкнато момче отколкото смъкнато момиче...дразни ме некак :wink:

10-22-2004, 23:08
Super gadni sa tiq momi4eta.Bati provala.

Murderdoll
10-22-2004, 23:12
strahotni sa :!: :!: ako bqh lesbiika samo s takiwa
6tqh da hodq :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ne seriozno mnoo se kefq na smyknati f
daje i az se staraq da se obli4am po
takoa...smyknato...shiroko...a vpiti dynki/pantaloni MRAZQ
hihih nqmam pylna svoboda ako obuq takowa :twisted:

cafun4o
10-22-2004, 23:21
OOOleesamo da se vidi 4ast ot prashka nad dunkite napravo otka4am

Jamalska
10-22-2004, 23:23
OOOleesamo da se vidi 4ast ot prashka nad dunkite napravo otka4amNqmah to4no towa predwid..towa e osnowen fenowen pri po-golqma 4ast ot 4algrskoto ob6testwo....ama se sre6ta i pri nas....

JahMike
10-23-2004, 00:01
..........smuknati mom4eta,smuknati momi4eta-e tva e istinata............ :D :wink:

Frozen Heart of an Angel
10-23-2004, 01:12
То и преди имаше такава тема,но понеже непомна какво съм писъл тогава,а се съмнявам някой да помни :D там,да изкажа настоящето мнение... :shock: :roll: :D

Надявам се повечето от вас правят разлика между "смъкнато" и "широки дрехи"...

Сега по темата.. нямам нищо против такива момичета... !Това е :D

п.с.Само искам да припомня на няколкото човека,които изказаха мнение относно подобни смъкнати индиви от женски пол... НЕ СЪДЕТЕ ЧОВЕК ПО ТОВА КАК СЕ ОБЛИЧА... по това никога неможе да кажете що за човек е!!!
В наши дни се гледат предимно две неща:
1.Външен вид (тяло(форми),красота,отличи елни белези)...
2.Интелект или още казано тип персонаж(същноста на човека)
(...за жалост в повечето случай се гледат в този ред :? )
..начинат на обличане не присъства в нито едно от тези 2 особенности

DeaTHroW-ReC_F
10-23-2004, 10:55
лелеееее обожавам ги:) демек обажавам себе си....аааа правиме разлика между широко и смъкнато да;) поне аз....... мн ме радва стила на обличане..както момчетата така и ние имаме право да носим изсулени дрешки..някак е по комфортно с тях....по свободно :) абе жестоко е .......
/ме смъкната :) за тва ми е такова мнението...

spt
10-23-2004, 12:37
Няма значение как се облича момичето, а красиво ли е, дали ми харесва външно и кто характер. Нямам нищо против тях, след като аз самия съм развлечен. :)

Dobrina
10-23-2004, 17:41
Jamalska, много ми харесваш, но честно казано това със смъкнати/несмъкнати момичета ми омръзна! Какво значение има стила на обличане? Важно е какъв е човека, а не как изглежда и как се облича!
За себе си не харесвам този начин на обличане, вече никога не бих ходила така, но нямам нищо против момичетата които така се харесват. Важен е човека! ;)

SanDRo
10-23-2004, 17:52
Ами като ви е дебело гъзо как няма да мразите впити дънки...

DeaTHroW-ReC_F
10-23-2004, 18:07
Ами като ви е дебело гъзо как няма да мразите впити дънки...
ti normalen li si?! повечето смъкнати ф-чета са слаби..много малко са дебелите...и кво лошо има?! кат чалгарка ли да се обличам?! няам против нормалното женско облекло ма не ме кефи........кат си в цикъл туко виж си оцапала дънките мн приятно нали?! тц тц ....дебели ни били гъзовете ми.....тенкс

AMG-to
10-23-2004, 18:43
mnogo e smeshno

Delio_MaN
10-24-2004, 01:51
Авеее...как мо'е такива теми да се постват.На кого му пука кои как се облича.Едно момиче ако е хубаво, то товага няма значение как е облечено-дори и селски дрехи да носи, красотата на човек не избледнява. :!: Нека да е някоя годзила и след това колкото и се путри и фталява-най-много да стане една разкрасена, добре облечена, опитваща се да изглежда добре годзила. :lol:

Според мен тия теми са тъпи. :!:

Djursi
10-24-2004, 08:00
Aми на мен изобщо не ми харесват! Единственото от аватара ти което ми харесва е бодито... Само тва бих сложила с ниска талия :)

Jamalska
10-24-2004, 10:25
Awe...ot edna strana moje i da imate prawo 4e ne e wajno s kwo e oble4en 4owek...ako e krasiw...Ama...ako 6tete me mislete za powyrhnostna,materialistka.....ako kwoto 6tete...ama kooooolkoto i krasiwo da e edno mom4e primerno ako hodi....s tesni dynki i prilepnala bluzka...nikoga ne bih mu se nakefila....Za men e mnoooo wajno da e smyknat...makar 4e ima i nqkoi izklu4eniq....;)

ky4ka
10-24-2004, 10:39
am az tui kakto gledam ne wijdam da imash awatar ama nqa znachenie zawisi i ot momicheto se pak ama poicheto sa si qki

FeitiCeiRa
10-24-2004, 18:10
Оо "смъкнатото" определено рулира :D Аз лично се нося така,но гледам горнищата да са по-впитички..се пак да има нещо женствено :wink: Въобще за впити дънки не ми се и мисли блааа!Гъзът ми си е ок,не е заради него хаха ,ми просто не искам да ставам като една от многото курвички в тъпия Плевен!И относно момчетата-логично е да харесвам смъкнати момчета..хахаа мноого са ми противни гейчетата с модните блузки с надписчета тип Дизел и впитите дънки блаа :!:

c0ca1n3
10-24-2004, 18:26
iskam mom4etata da mi kajat ima li tolkos golemi mi6ki kat 6apkarite i 6apkarkite(raparite) shoto spored mene samo metalite sa po zle ama to tyi rapurite sa ebaaaxti pylnite le6nici... !!! a takia mUmi4inca det mi sa vla4at s dunki det bur6at poda sa mi ebaxti sme6nite 4esnoo..pylna kompleksar6tina......

FeitiCeiRa
10-24-2004, 18:37
кокаин..жал ми е за теб..хех накъде отива света-аман от ГЕЙОВЕ :!: :evil: :!:

Jamalska
10-24-2004, 18:44
Оо "смъкнатото" определено рулира :D Аз лично се нося така,но гледам горнищата да са по-впитички..се пак да има нещо женствено :wink: Въобще за впити дънки не ми се и мисли блааа!Гъзът ми си е ок,не е заради него хаха ,ми просто не искам да ставам като една от многото курвички в тъпия Плевен!И относно момчетата-логично е да харесвам смъкнати момчета..хахаа мноого са ми противни гейчетата с модните блузки с надписчета тип Дизел и впитите дънки блаа :!:
!!!R37p3c7!!!

bad4e
10-24-2004, 19:32
А бе, хора, всеки да си се облича както си иска :) Живеем в свободна държава, всеки има глава с която да мисли :arrow: всеки сам решава как да бъде облечен.Лично аз супер много се кефя на този стил, и гардероба ми е пълен със широки и смъкнати дрехи(дънки и панталони), кефя се и на адски широки анцузи...Е, признавам напоследък си го поднових със по-прилепнати дрешки, но стила си остава един-свлечарско и размъкнато :) На който не му изнася, просто да гледа себе си и да си се облича както си знае-има две възможности, или да бъде като всички останали, които следят тъпата мода, или да си изградят собствен уникален стил :) И не забравяйте-дрехите не правят човека!!! :)))))

FeitiCeiRa
10-24-2004, 21:44
Оо "смъкнатото" определено рулира :D Аз лично се нося така,но гледам горнищата да са по-впитички..се пак да има нещо женствено :wink: Въобще за впити дънки не ми се и мисли блааа!Гъзът ми си е ок,не е заради него хаха ,ми просто не искам да ставам като една от многото курвички в тъпия Плевен!И относно момчетата-логично е да харесвам смъкнати момчета..хахаа мноого са ми противни гейчетата с модните блузки с надписчета тип Дизел и впитите дънки блаа :!:
!!!R37p3c7!!!
Джамалска,кат гледам сме се събрали тука фенки хах :D До колкото мога да съдя по мненията ти и въобще стила ти като цяло,много ме кефиш,направо ще ти звънна хах :P

bitch
10-27-2004, 20:02
BuXaXAXAxAxaxa.... Shamara FEnove A???? XaxAxAxA milichkite o6te sa v zabluda... .... vie na kolko ste ve? na 12-13 MAX 14...za6toto az togava se oblichah taka... xaxaxaxaxaxa kak 6te sa kurvi teq koito oblichat pantaloni i .. dunki po tqh.. ?????????????? IZVINETE ama... prosto moje bi iskame da izglejdame na momicheta... a ne na nqkvi selski 4ubanki ...gradskata pasmina..v teq shirokite dunki po to4no izsuhlenite.. ae mi kajete kakvo jenstveno ima??!?!?? offff...ae kat stanete na 16-17 ... da viim dali 6te oblechete teq drehi pak...za6toto men li4no me e sram da gi obleka.... ae... priqtno gledane na "Leka Nosht Deca" ...

p.s. I kak se oblichat 4algadjiite,za6toto mi e mn stranno ?????????buhahhaha tova 100% go e pisala nqkoq ot oneq smradlivi metalki ....

BaT_GirL
10-27-2004, 20:21
Не си падам по смъкнати момичета но виж момчета това е модата притях докато на нас пак ни се очертава да носим ниска талия!

NSпи4
10-27-2004, 20:55
много са гадни и отвратителни а още по гадното е че подражават на онея маймуни от африка ше ви ебa майката на скапаната комерсиална мода!!! СМЪРТ ЗА НЕГРИТЕ И ТЕХНИТЕ СЛУГИ(т.е. Вие)

ДА ВИ EБA МАЙКИТЕ НА ВСИЧКИТЕ СКАПАНИ РАПЪРЧЕТА И СКЕЙТЪРЧЕТА ДА ГО ДУХАТЕ!!!

ridin'spinnaz
10-27-2004, 21:07
zabavno,no v moq grad neshtata ne stoqt to4no taka.nqma zna4enie kav si
stiga horata da e uvajavat.drehite nqmat nikvo zna4enie.jiveem v svobodna darjava i seki pravi kvot iska

10-28-2004, 14:50
mnogo e smeshno

Sapphir
10-28-2004, 16:49
ами незнам .. ама мисля че не отива на едно момиче да се носи така .. рокли , поли .. тва си е саздадено за жената..

SOUl^INFECT0R
10-28-2004, 17:39
za momi4eta e hubavo , ama za mom4eta kato men nz :wink: az obi4am prilepnali dunki i bluzki i ponqkoga grim i 4ervilo 8)

puma
10-28-2004, 18:14
Ne . Vqrno e che vseki si ima svoi stil na oblichane , no lichno spored men momicheto trqbva da e jenstveno , a ne okolo krakata mu da se mqtat kracholi s 2 metra diametur .

Jamalska
10-28-2004, 20:15
Bitch,pointeresuwai se za kakwo stawa duma w muzikata predi da gowori6 za "Shamara fenowe"...za6toto ne towa e rap...ne towa e 5tiq element...Samo na men li mi prai wpe4atlenie 4e R&B rec-fenkite se nosqt wyzmojno nai-kurwenski?!

Frozen Heart of an Angel
10-28-2004, 22:26
Samo na men li mi prai wpe4atlenie 4e R&B rec-fenkite se nosqt wyzmojno nai-kurwenski?!

Има нешу вярну в думите ти... :wink: но има и по- от тях.. вярвай ми.. виждал съм доста :wink: 8)

Jamalska
10-29-2004, 09:11
po-...?!...
Mom4e...R&B gyzari...poznawam 1-2 swestni...drugite naistina se dyrjat kato nekwi super gyzar4eta...
Smyknati momi4eta R&B sym wijdala samo w sait-a za zapoznanstwa na R&B:)

Fr3aki
10-30-2004, 01:17
R&B ГЪЗета и скейтъри. Все едно да сравняваш топка с триъгълник. Няма да споменавам, че рапърите са глупави. Няма нужда, всички го знаят.
Но хич не ми харесва убеждението че скейтърите са тъпи, гадни и смотани. Не трябва да се слагат рапъри редом до скейтъри, та те се мразят и са съвсем различни. R&B гъзе не е равно на скейтър. При това ар ен би-тата са адски надути и се правят на велики килър-и, на много лоши. По единично са супер страхливци.
Ще опра и до ония момчета и мъже, които се обличат с Diesel, Harrisson и подобни, и възхваляват някви си там кумири. Много ме е яд на тях, на имам и такива познати.
Едни от най-добрите ми приятели са скейтъри, ходят размъкнато, но не са глупави и не са дебелогъзи(за разлика от повечето чалгийки). Ако не бях открил Фрии-рънинг-а щях да съм скейтър.
И Ако трябва да класифицирам момичетата, които харесвам(външно) по тяхното облекло, те ще бъдат 3 типа:
1. С леко разпуснато облекло(дънки и там каквото е нагоре);
2. С доста разпуснати дънки и подчертани гърди;
3. Момичета с поли(като на Avril Lavigne);
И моля ви запомнете: рапърите нямат общо със скейтърите.

Всичко това си е мое мнение и не е нужно да ме разпъвате на кръст за него.

DeaTHroW-ReC_F
10-30-2004, 15:09
R&B ГЪЗета и скейтъри. Все едно да сравняваш топка с триъгълник. Няма да споменавам, че рапърите са глупави. Няма нужда, всички го знаят.
Но хич не ми харесва убеждението че скейтърите са тъпи, гадни и смотани. Не трябва да се слагат рапъри редом до скейтъри, та те се мразят и са съвсем различни. R&B гъзе не е равно на скейтър. При това ар ен би-тата са адски надути и се правят на велики килър-и, на много лоши. По единично са супер страхливци.
Ще опра и до ония момчета и мъже, които се обличат с Diesel, Harrisson и подобни, и възхваляват някви си там кумири. Много ме е яд на тях, на имам и такива познати.
Едни от най-добрите ми приятели са скейтъри, ходят размъкнато, но не са глупави и не са дебелогъзи(за разлика от повечето чалгийки). Ако не бях открил Фрии-рънинг-а щях да съм скейтър.
И Ако трябва да класифицирам момичетата, които харесвам(външно) по тяхното облекло, те ще бъдат 3 типа:
1. С леко разпуснато облекло(дънки и там каквото е нагоре);
2. С доста разпуснати дънки и подчертани гърди;
3. Момичета с поли(като на Avril Lavigne);
И моля ви запомнете: рапърите нямат общо със скейтърите.

Всичко това си е мое мнение и не е нужно да ме разпъвате на кръст за него.
не бих желала да те разпъна на кръст....уважавам скейтърите повече от собствения си брат..... знам каква е разликата между рапъри и скейтъри...но искам да поясна...че не сички рапъри са рнб...все пак не е само тва на тая земя;)
респект и за тебе..

Frozen Heart of an Angel
10-30-2004, 17:24
po-...?!...
Mom4e...R&B gyzari...poznawam 1-2 swestni...drugite naistina se dyrjat kato nekwi super gyzar4eta...
Smyknati momi4eta R&B sym wijdala samo w sait-a za zapoznanstwa na R&B:)

прочети си предишният пост... какви гъзаРИ ? Говорим за момичета.. :wink:


R&B rec-fenkite se nosqt wyzmojno nai-kurwenski

...имах предвид,че съм виждал(да некажа познавам :roll: ) и такива индивиди от женски пол,които се обличат още по-курвенски(и нямат нищо общо с Р&Б)...

wetti
10-30-2004, 17:57
SUPER mn ma divat iskam i az takav stil ama hi4 ne mi otiva taka4e...edna4e tva sa super qki hora sestra mi e malko takava i super mn me divi edna4e e izsulenite mom4eta sa super ...

Fr3aki
10-30-2004, 19:08
Знам, че рапърите не са R&B, но са един чешит.

paco
10-30-2004, 19:19
Izob6to ne me kefqt takiva momi4eta.Az predpo4itam da sa po stegnato oble4eni s dynki i T.H.

koki
10-30-2004, 20:13
i mene vuob6te ne me kefyat pove4eto daje sa mujkarani#!

Tvoeto_Momi4e
10-30-2004, 20:26
ami az se kefq na takiva momi4eta i mom4eta nqmam ni6to protiv tqh i mislq 4e e dosta qko da nosi6 takiva isuhleni ili smyknati dynki :wink: :wink: :wink:

Fr3aki
10-30-2004, 23:19
Коки, повечето смъкнати момичета, дето съм виждал са си много хубави. Единици не са хубави.

koki
10-31-2004, 09:38
dobre vyarno ima gi vsyakakvi i gotini i tupi
az imam edna u4itelka po nemski na 24 godini stra6na pi4kaaa
i dunkite malko smuknati gi nosi ama ne sega kato nyakoi raper
ami normalno ne navryani v zadnika!

Jamalska
10-31-2004, 20:54
kwo lo6o ima w myjkaranite...ako ne drugo to pone ne sa nekwi glezli...
A i ne wsi4kite smyknati momi4eta zadyljitelno sa myjkarani..po-skoro sa hora,koito mogat sami da se grijat za sebe si...
I R&B sux...wsy6tnost PO4TI wsi4ko ontheground sux...spored moite razbiraniq... :wink:

Jamalska
11-01-2004, 15:42
Toq termin si go izmislih sega..imah peredwid 4e po4ti wsi4ko (wsy6tnost w momenta ne se se6tam za takowa koeto da mi hareswa) koeto se prawi samo za kintite..demek komersiqlno me drazni...I si otbelqzah speciqlno 4e twa e po moite razbiraniq...a nali stignahme do izwoda 4e wseki moje da si slu6a kwot si iska i da si mrazi kwot si iska...Az si hareswam po-zakopani ne6ta...Sa koito hareswa Mi6o 6amara i Nelly...negowa si rabota...
Btw taq tema q prewyrnahme w...spor za muzikata a ne izkazwaniq za stila na obli4ane.....

06-26-2006, 20:33
MEN PAK MNOO ME KEFAT TAKIA MOMI4ETA SUPER SA SI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sexY_mackA90
06-26-2006, 20:50
mi lichno men si me kefi kak se obli4am t.e. smuknati pantaloni i t.n. daje ako naposleduk zapochnax da se oblicham po-punkarasko...ma inache e mnoy qk tozi stil :wink:

VeN4eLiSt4EnCeTo
06-26-2006, 22:48
яко ме радват ! щото и аз обичам да се нося така :-D

korabokroshenec
06-26-2006, 23:10
Ами като ви е дебело гъзо как няма да мразите впити дънки...
ti normalen li si?! повечето смъкнати ф-чета са слаби..много малко са дебелите...и кво лошо има?! кат чалгарка ли да се обличам?! няам против нормалното женско облекло ма не ме кефи........кат си в цикъл туко виж си оцапала дънките мн приятно нали?! тц тц ....дебели ни били гъзовете ми.....тенксеваларка =D> имаш 1 уважавка от мен =P~

korabokroshenec
06-26-2006, 23:16
Toq termin si go izmislih sega..imah peredwid 4e po4ti wsi4ko (wsy6tnost w momenta ne se se6tam za takowa koeto da mi hareswa) koeto se prawi samo za kintite..demek komersiqlno me drazni...I si otbelqzah speciqlno 4e twa e po moite razbiraniq...a nali stignahme do izwoda 4e wseki moje da si slu6a kwot si iska i da si mrazi kwot si iska...Az si hareswam po-zakopani ne6ta...Sa koito hareswa Mi6o 6amara i Nelly...negowa si rabota...
Btw taq tema q prewyrnahme w...spor za muzikata a ne izkazwaniq za stila na obli4ane.....ето оше 1 мой чоек =D> =D> тука има пичое е не само факани умрели чалгари ебаси :-D

xe
06-26-2006, 23:21
ми зависи ама има една дето виж ме кефи ;) просто по-различно

06-27-2006, 00:21
Ami az hoda smaknata i ako na nqkoi mu pre4i da ne me gleda smaknatite dre6ki sa nai komfortni osobenno s edni kecki sa mucka :P mn qko se caka hek sas smaknati ga6ti a s pola ne mojeee....:P :P :P