PDA

View Full Version : BiG ПРОБЛЕМ !!!



Slaya
10-23-2004, 13:43
:cry: Всичко беше окей до датата 27.09.2004 / ~23:47 когато (ПРИЗНАВАМ СИ) аз преебах нещата м/у мен и нея... да знам че не е трябвало но както всички и аз си имам предели на нервите... предполагам няма да се съгласите но както и да е оправихме се и пак се събрахме но сега нещата са по-променени... по малко говорим... по малко променени... гадно ми е така... и незнам какво да направя вече ... по цял ден мисля за това и немога да намеря отговор на това което се питам :((( ако може някои да ми HELP много ще се радвам...

Jamalska
10-23-2004, 14:12
Ami pogoworete za towa...Pogoworete izob6to za wa6ite otno6eniq...Namerete otgowora zaedno....btw kakwo e stanalo m/u was ako ne e taina..kwo si naprawil?

Slaya
10-23-2004, 14:42
еми сичко става така тя е от друг град и тука има роднини и им идва на гости ваканциите... и така държиме връзка по IRC/SMS/Телефон/ ... обаче една вечер както си говорихме тя ми каза "Любчо аз ставам" и стана без да ми каже "обичам те" без нищи само едно "лека" и само това си беше... на което аз много се ядосах и я помолих в 1 СМС да ми даде едно каратичко любовно обяснение ... на което така и не получих отг. след което супер много се ядосах и в (чесно казано незнам колко) СМС'а и казах това което ме ядосва в нея и това което ми причинява тая болка и страдание... на което получих отг "... Не ме търси повече ЗАБРАВИ МЕ..." на което аз супер много се депресирах и откачих ... след това мина някфо време ф което лафихме 45мин по телфона от което нищо не излезе... после 2ч. по АеРСи.. и пак и така непомня кога се събрахме пак защото се бях надрусал с успокоителни които в случая пак не ми помогнаха защото пак се разплаках но сега нещата са много по променени незнам в кои е проблема дали аз съм сле променил след това или тя просто немога да си обясня какво става и защо сичко се струпва винаги на моята глава... :(((( ако можеш ми HELP супер... това на кратко стана с нас...

Bloody_Tear
10-23-2004, 15:46
Ами знаеш ли какво няма абсолютно никакъв смисъл да продължавате с връзката ако не и кажеш всичко.Питай я защо е искала да се съберете като сякаш не сте въобще гаджета.Никакви признаци на любов нито пък на харесване.Предполагам че не те харесва чак толкова щом ти причинява такива проблеми!!! А най-важното е да се успокойш!!!Моля те без такива успокойтелни и хапчета!!!

wetti
10-23-2004, 15:51
mi ne6to ne razbiram za kvo ste se skarali za da ti pomogna...

bebonka
10-23-2004, 17:30
Mislq,4e trqbva da sednete i da si pogovorite,da si kajete 4estno koe ne haresvate edin v drug i koe vi drazni v drugiq.Sled tova,ako naistina se obi4ate i re6ite 4e iskate da prodaljite vrazkaat si,da uspeete zaedno da se promenite(i dvamata),kato razgovora mnogo 6te vi pomogna da razberete koe to4no trqbva da promenqte.Dano da uspete!

10-23-2004, 17:38
pogovori s neia,kaji i kak se chuvstvash i vsichko shte se opravi!!! :P
spokoino!!! kade sa ti rozovite stakla prez koito gledash na jivota???ia barzo gi nahluzi i vsicho shte e OK!!!
:wink:

svetla_88
10-23-2004, 20:02
moq pr sa6to ne e ot moq grad i tova e mn gadno no tazi sed.se vijdaxme vs den toi idva6e tyk i ni be6e super no kakto i da e misalta mi be6e 4e septemvri mes toi mi kaja 4e ne sa sa6tite 4yvstvata i iska vr dadox mu go no vsa6tnost mi be6e mn trydno i parvata sed go tarsex po tel a toi ne vdiga6e i az o6te pove4e mi be6e kofti nito bqxme zaedno noto skasali kogato mi vdiga6e me mole6e za vr no az ne izdarjax i si napravix nqkakvi tapi izvodi plakax mn imax 4ystvoto 4e ymiram ne govorex mn i taka sled 15 dni bez da go tarsq (samo v sms mu pojelax mn 6tastie i 4e pove4e nqma da go tarsq nikoga)toi me izvika v 4ata pisaxme si nqkolko pati i vednaj doide toi do nas speciqlno da mi se izvini i da sam mu prostqla ..i az mu prostix i sega sme mn 6tastlivi...no mislata mi e koncentrirai se i re6i kakvo da pravi6 obadi i se i nai nakraq i kaji 4e nqma6 cql jivot ...i 4e q obi4a6 o6te...4e ti lipsva koeto sigurno e taka znam kakvo e povqrvai mi ...no samo t moje6 da si pomogne6 ..i ako ne stane ne6to ne izpadai v sepresiq ili ne6to takova jivota e pred teb..no badi yporit...i 6te ste zaedno ot teb zavisi...6tom te e obi4ala zna4i vse pak ima 6ans...aide 4ao i kasmet :!: :!: :!: :lol:

Princ_of_Love
10-24-2004, 19:34
Mislq,4e trqbva da sednete i da si pogovorite,da si kajete 4estno koe ne haresvate edin v drug i koe vi drazni v drugiq.Sled tova,ako naistina se obi4ate i re6ite 4e iskate da prodaljite vrazkaat si,da uspeete zaedno da se promenite(i dvamata),kato razgovora mnogo 6te vi pomogna da razberete koe to4no trqbva da promenqte.Dano da uspete!

sqkvi saveti sa izli6ni, prosto trqbva da sedne6 s neq i da si pogovorite,dano da se opravqt ne6tata ;) za6toto qvno mnogo q obi4a6

Baccara
10-25-2004, 08:15
Определено успокойтелните и тем подобни хапчета няма да ти помогнат колкото и да изпиеш от тях.
Най-добре е да поговорите, но според мен няма смисъл.

otka4ena
10-25-2004, 11:52
samo za6toto ne ti e kazala 4e te obi4a v 4ata.mi ako e byrzala.ili 4e ne ti se e obqsnila v lubov...ti da ne si nqkoi paranoik.mn gi mrazq takiva ei.

BaT_GirL
10-26-2004, 19:09
Станалото станало Нещата са различни защото тя вече ти няма доверие Намери начин да си го върнеш ако я обичаш!

miracul
01-24-2006, 23:40
абе брато само едно немога да разбера...закво зимаш успокоителни и други такива ла*на?няма смисал да си влошаваш здравето заради няква тъпа женка !ако ме слушаш мене пйтаи я дали иска да сте заедно..ако нейска тегли и една майна и си намери друга..няма смисал да се дразниш заради нещо което си направил и дори незнаеш какво е!..хайде УСПЕХ :)

suga_suga
01-25-2006, 08:22
vij sega,v edna vruska edno ot naj trudnite ne6ta e da mojete s partniora ti da mojete da spodelqte vsi4ko koeto mislite za va6ata vruzka,za tova sedni s neq nqkoj put na spkojstvie i i kaji kakvo te trevoji.znam kakvo ti e.izpitvala sum go.az napravih taka i mi olekna a i ne6tata se opraviha,e sled 1 godina skusahme ,no ni6to ne e ve4no vse pak.!!!USPEH!!! :wink:

sunny_smile_
01-30-2006, 15:34
nai-dobre 6te e da pogovorite i da izqsnite pri4inata(ako ima takava)

ht_7j
01-30-2006, 17:50
samo za6toto ne ti e kazala 4e te obi4a v 4ata.mi ako e byrzala.ili 4e ne ti se e obqsnila v lubov...ti da ne si nqkoi paranoik.mn gi mrazq takiva ei.

Taka e....gadjeto mi neprekysnato mi kazava kolko me obicha i podobni, az obache sym po-sdyrjana. To stana kato naritzatelno i veche mu se gubi chara. Ako ne mu kaja neshto milichko nq vsqko izrechenie, toi veche zakliuchava, che ne go obicham. Tolkova pyti zamalko da se izpusna i da go pratq po dqvolite, no se ovladqvah. Tq obache sigurno ne e uspqla.
:evil: