PDA

View Full Version : Бялото течение



Funny-sunny
10-23-2004, 21:08
Прочетох статията за бялото течение,но не разбрах как точно се лекува.Ако някой може да ми каже за гъбичките,понеже мисля,че имам,как се лекуват ще съм му много благодарна!

ас
10-23-2004, 21:29
За гъбичките трябва да отидеш на гинеколог и той ще ти изпише подходящ антибиотик,с който да се мажеш.

Murderdoll
10-23-2004, 21:43
mda nie ni6to nemojem da ti kajem,
vyrvi na ginekolog da ti dade lekarstvo

Funny-sunny
10-24-2004, 09:10
Благодаря ви все пак!Май наистина ще се наложи да ида на гинеколог...хич не ми се иска :(

Prostakkk
10-24-2004, 09:53
Lekar e nai-dobre..
Moga da te posyvetvam malko da se obrazovash i s le4enieto s urina!
Vzemi knigata "urinoterapiq" na Malahov... Ima izklu4itelen efekt vyrhu mnogo bolesti!
Druga kniga, za da si pomognesh po-lesnoto oblek4avane na problema e da vzemish ot bibliotekata knigite na Dimkov .. tam s bilki systho se obqsqnav kak se lekuvat tezi nestah..
Kakto kazva Dimkov - "az ne iskam da se angajiram da pomagam samo s moite recepti.. te sa samo kato dopylnenie"..
No .. ot godini e qsno 4e toi e lekuval i nai-seriozni zabolqvaniq!
Ne e zle malko info po vyrposa :)
Uspeh!

Funny-sunny
10-24-2004, 18:26
Благодаря и за този съвет!Още не съм решила какво точно ще правя,но трябва в най-скоро време...Май първо ще пробвам с помоща на някъква книга!

dafi86
10-24-2004, 21:28
ti knigata pak si q vzemi, ama spored men nai-dobre otidi na ginekolog. toi nai dobre 6te ti kaje kakvo da pravi6. no kakto si preceni6 ti. uspeh! :wink:

Funny-sunny
10-25-2004, 13:15
Честно казано и аз бих посъветвала същото някой с подобен проблем...но ще ми е адски трудно,ако реша да ида на гинеколог!

mucunka
10-26-2004, 16:51
a kakvi sa ti simptomite?
samo bqlo techenie?

Funny-sunny
10-27-2004, 19:07
Ми..за момента да,но много рядко имам и сърбеж!

e4o
10-27-2004, 20:17
mi za gubi4kite ima i edni hap4eta deto ne sa antibiotizi, i ne e nujno da se predpisvat ot ginekolog, no trqbva d apitam maika mi i moje utre da ti kaja, i te po prinzip trqbva da se slagat(poneje sa edni kato sve6ti4ki-malki)vuv vlagali6teto, taka za profilaktika i nqma da ima6 problemi .......... :wink:

Lubo eli
10-28-2004, 08:40
spoko i az biah taka.mnogo e gadno,no otigoh na ginekolog predpisa mi niakvo za mazane i sa se maga i gore-dolu deistva.otidi,znam 4e e gadno,no badi smela :? :( :D :D

mira_
10-31-2004, 11:14
ами бялото течение попринцип може да бъде причинено от лоша лична хигиена или инфекция....гинеколог му е маката

Fantasy
10-31-2004, 12:06
Гъбичките се лекуват с антибиотик , но трябва да се лекувате и двамата с партньора ти (ако имаш такъв) Сладките неща са забранение , защото ги раздразняват
А бялото течение ...не е опасно докато цветът му не стане сивкаво бял и не змирише на риба. Иначе много момичета го имат...това е от бързото обновяване на повърхностния слой клетки на вагината. Обикновено течението се ускорява преди и след менструация.

^dance^
10-31-2004, 14:41
не можеш да си сигурна дали са гъбички или нещо друго преди да отдеш на гинеколог и да ти направи изследване. според мен не бива да се опитваш да се самолекуваш като не знаеш какво е. най-добре иди на гинеколог и всичко ще се оправи, знам че е кофти първия път, но си е съвсем нормално.

puma
11-03-2004, 21:36
Amm mn ste mi chudni kato davata suveti "otidi na lekar' amm edva li nqkoq ot vas da go e napravila ako ima sushtiq problem .. 100% izpitvat poturpevshite ot tq bolest sram i moje bi nikoi , koito e hodil na lekar po tozi vupros ne bi go spodelil tuk .. dz kakto i da e , men ne me vulnuvat takiva neshta :P

stasenceto^
11-03-2004, 22:35
za6to puk nikoi da ne go spodeli tuk,ima6e druga podobna tema i bqh pisala i tam 4e sum hodila na lekar i dori moga da kaja kakvo ti pravi i kakvo izpisva genekolog za bqloto te4enie(na vsqko momi4e s takuv problem ),izpisva edni hap4eta deto se piqt i edni deto trqbva da si gi puha6 otdolu

11-11-2004, 20:13
мога само да кажа че гениколог-а е много умно решение
не само ако се налага а просто профилактично
аз си ходя без проблем
няма нищо гнусно гадно страшно срамно....в това :P

11-13-2004, 17:38
:idea: лекарската намеса е най-добра, тъй като има неща които само там се откриват, а някои от тях са си съвсем безобидни но при ненавременно лекуване водят до безплодие след 2-3 години

kalin4itsa
04-09-2005, 16:51
mislq 4e za bqlo te4enie pomaga 4ai or bql ravnec.

pisenceto_94
08-12-2008, 08:13
Не се притеснявай Вагиналния секрет е нормален-всички жени го имат.Всеки секрет обаче който:
-Мирише неприятно
-е прекалено гъст
-е жълтеникав или по-тъмен
-причинява сърбеж или парене може да бъде знак за инфекция

Ако се появят гореспоменатите симптоми трябва да посетиш лекар,който да ти препоръча подходящо лечение.Но не се притеснявай-влагалищните инфекции са много често срещани, могат да се лекуват лесно и не са повод за притеснение.