PDA

View Full Version : Windows XP



fenka
10-23-2004, 22:59
zdraveite iskam da vi popitam ot kyde da si izteglq Windows XP na BG.Az probvah veche s neshto,no poneje moq WIndows ne e originalen nestana,taka che plsssss ako nqkoi znae ot kyde da si go izteglq shte sym mu mnogo blagodarna.

Aaaa da i Xp-to mi e na angliiski

stasenceto^
10-23-2004, 23:03
malko trdno 6te si go iztegli6,porazpitai tuk tam i moje da nameri6 nqkoi koito da ti go instalira ,no tova se pravi s disk,a ne moje6 da si go iztegli6
na bg e mnogo po gotino i az sum s bg :wink:
uspeh

Delio_MaN
10-23-2004, 23:58
malko trdno 6te si go iztegli6,porazpitai tuk tam i moje da nameri6 nqkoi koito da ti go instalira ,no tova se pravi s disk,a ne moje6 da si go iztegli6
na bg e mnogo po gotino i az sum s bg :wink:
uspeh

Еййй, много се нервя като някой хора ем не разбират, ем се правят на компетентни.
Значи - XP на български никога не е имало и едва някога ще има(говоря за пълен превод - хелпове, мелпове и т.н.) Това което има е леко-българизиран виндоус, който обаче не е изцяло на Бг.Значи как става фатката ако човек е с нормален XP. Има специален българизиращ пак за XP, който трябва да си дръпнеш.

Значи понеже не съм в Бг. и нямам достъп до Бг-пиеринга(разбирай data.bg, free.evro.net) не мога да дам точен линк.Може да пробваш да го дръпнеш с eMule(ако имаш нон стоп нет разбира се, 'щото е малко врътка... :wink: )Иначе има всичко - аз днеска си сръпнах 98SE-то, защото си го забра'их в Бг.

Търси нещо от сорта на Bulgarian XP language pack, не си спомням как се казваше точно, ама аз го имах.Ама чесно мене нещо не ме кефи - прекалено много съм свикнал на english за да гледам "вмъкни" вместо "paste" :lol: :lol: :lol:

AMG-to
10-24-2004, 09:26
to se slaga samo edno exe i stava na BG

Nekasa4a
10-24-2004, 16:09
to se slaga samo edno exe i stava na BG
i go ima v data.bg

Guderian
07-28-2007, 19:43
zdraveite iskam da vi popitam ot kyde da si izteglq Windows XP na BG.Az probvah veche s neshto,no poneje moq WIndows ne e originalen nestana,taka che plsssss ako nqkoi znae ot kyde da si go izteglq shte sym mu mnogo blagodarna.

Aaaa da i Xp-to mi e na angliiskiТо Уиндоус Вистата излезе, а ти за XP ми говориш :lol: :lol: :lol: Я се оправи :lol: :lol: :lol:

Disrespect
07-28-2007, 19:48
zdraveite iskam da vi popitam ot kyde da si izteglq Windows XP na BG.Az probvah veche s neshto,no poneje moq WIndows ne e originalen nestana,taka che plsssss ako nqkoi znae ot kyde da si go izteglq shte sym mu mnogo blagodarna.

Aaaa da i Xp-to mi e na angliiskiТо Уиндоус Вистата излезе, а ти за XP ми говориш :lol: :lol: :lol: Я се оправи :lol: :lol: :lol:

хахааххааахаххахахах

и кво като е излязло? дай сега всички да се метнем на новото и лъскавото щото е НОВО

след win98 излезе milenium ама беше ли по-добър? бях 2 месеца с него и се върнах на 98..

излязла виста...бОли ме шпека като е излязла тъпата виста..