PDA

View Full Version : dieta!*!*!*!*!*!*



puhi4kata
10-24-2004, 11:18
zdr.az sum na 13 i imam maluk problem s kilogramite.Kajete mi kak da svalq za 2 sedmici nqkolko kilograma, da kajem 5:) i da si ptegna tqloto.ne mi kazvaide d ane qm kalori4ni ne6ta .... daite mi izpitana dieta ako moje i nqkoe drugo uprajnenie(izpitano), na seki 3 dni 6te pi6a ima li razlika i kak se 4ustvam.are by

DiEsEl_GiRl4eTo
10-24-2004, 11:23
mi to pri vseki e razlichno trudno e da ti se kaje izpitana dieta ama vse pak pochvash mnogo ama mnogo dvijeniq gimnastiki bqgane kakvoto mojesh i ogranichenie f hranata mojesh da qdesh na chestichko ama po malko daje pyrvite nqkolko dni gledai da hapvash maksimalno malko polse shte sviknesh

TSecret
10-24-2004, 14:50
6te ti kaja edna "dieta" na koqto sam az v moment ai se 4uvstvam prekrasno no e mn riskovano......cial den pie6 4ai i qbalki..po princip sa na 1-2 4asa ama az kogato se seta.....+po 100 koremni presi na den i sam svejarka .ne samo 4e 4uvstvam dobre mi kato si gledam tqloto i umiram ot kef..az q pravq za da si mahna korem4eto i prosto var6i perfektna rabota.moita priqtelka q pravi 6toto e palni4ka i za oolo sedmica svali 4 kg.
ps -dietata se trae za6toto na men ne mi se qde vaob6te{a predi se tap4eh kato nenormalna} no e mn riskovano za na6ata vazrast 6toto moje da se obezvodni6.....pii pove4e voda i 4ai....
dano sam pomognala malko!

puhi4kata
10-24-2004, 15:09
imate goleeemi bkagodarnosti ot men :) mersi za predlojenieto Taina{} 6te zapo4na ot ponedelnik i ..... kum srqda 6te napi6a kakuv e rezultata taka 4e proverqvai temata :)
p.p. pisete o6te ako mojete :)

Съни
10-24-2004, 15:12
http://www.emilova.org/bg/movies.htm
Аз за 15 дена свалих 5 килограма, а баща ми за 20 дена свали над 10 кг, а братовчедка ми за една седмица - 10кг. Зависи от човека и от килограмоите :roll: Но основната цел на плодолечението не е сваляне на килограми, а прочистване на организма. Но ти си още много мъничка, не е добре да се подлагаш на дълготрайни диети, тъй като точно вмомента организмът ти расте и се развива и има най-голяма нужда от разнообразна храна. Наблегни повече на спорта - плуване, волейбол, баскетбол. Съчетай това с подходяща гимнастика.

miloto_girl_4e
10-24-2004, 18:22
mi ne qde6 sladki ne6ta,qde6 v malki koli4estva,ne murzeluva6,a postoqnno hodi6 i pravi6 uprajneniq,koremni presi i t.n i 100% 6te svali6 nqkolko kilograma...kolkoto po malko qde6,tolkova po burzo 6te gi svali6 :P :wink:

paco
10-24-2004, 18:31
Бе хора вие нормални ли сте бе.Кви са тия диети с плодове.Плодово-чаината диета е за прочистване на организма от вредните токсини, а не за отслабване.Приложението и не е такова защото ябълките и изобщо всички плодове са си чисти въглехидрати.Ако някои иска да му дам подробна диета да си каже е-маил адреса и ще му пратя подробна (испитана и ефикасна) диета защото времето ми е малко и нямам мн време да пи6а.Ае със здраве.

Edin
10-24-2004, 20:47
5kg za dve sedmici si e vredno...
Edin suvet ot men, samo s dieti ni6to ne stava.
Trupala si kilogrami s godini i haide sega za 2 dena da gi svalim.
6te se poti6, no sled vreme 6te dostigne6 rezultata.
Vsi4ko stava postepenno.

Receptata e : malko kalorii i mnogo trenirovki.
Demek izbqgva6 maznini (sladko, purjeno i t.n.) i trenira6 qko.
Trqbvat ti aerobni uprajneniq.
Takiva sa ti4aneto, ska4aneto na vuje (mnogo qko trqbva da sla4a6), pluvaneto :)
Oba4e ne da otide6 vuv fitnesa i da kara6 kolelo 3min.
Trqbva izvestno vreme za da zapo4ne organizma da gori mazninite (nujno e da dostigne opredelena temperatura i da ima kislorod /zaradi tova sa aerobni - di6a6).
Taka 4e stoi na bike-a 20-30min ;)

Kusmet i ne se vurzvai na tezi prostotii s malkoto qdene.
6te ti se smukne kojata i 6te zaprili4a6 na su6ena riba sled nqkolko godini.
Formulata e edna i samo edna - trenirovki i to4nata hrana.

Ne si skapvai zdraveto s gluposti :)

htt*/*en.ludos*.***

11-09-2004, 18:12
ami kato stana duma za pluvaneto... az hodq vee mesec i dynkite mi o6irqxa malko! oba4e ima napredyk i az bix te posyvetvala da zapone6 nekaf sport 6ot sled trenirovki si svejarka! pone az de.... 8)

NeBeSeN_88
11-09-2004, 18:29
А стига бе и каде плуваш ? Ама трябва да знаеш че за плуването като почнеш вече по-сериозно - след около половин година се иска здраво трениране. Пък и доста воля като се има в предвид че температурата на водата в басейна във Варна през зимата не е кои знае колко висока (какви лоши спомени имам амааа - то не беше 13 градусова вода или пък треньора да рине с лопатата сняг докато караме поредната двучасова тренировка)

{P}evanescence{P}
01-08-2006, 21:21
[quote="Taina{}"]6te ti kaja edna "dieta" na koqto sam az v moment ai se 4uvstvam prekrasno no e mn riskovano......cial den pie6 4ai i qbalki..po princip sa na 1-2 4asa ama az kogato se seta.....+po 100 koremni presi na den i sam svejarka .ne samo 4e 4uvstvam dobre mi kato si gledam tqloto i umiram ot kef..az q pravq za da si mahna korem4eto i prosto var6i perfektna rabota.moita priqtelka q pravi 6toto e palni4ka i za oolo sedmica svali 4 kg.
ps -dietata se trae za6toto na men ne mi se qde vaob6te{a predi se tap4eh kato nenormalna} no e mn riskovano za na6ata vazrast 6toto moje da se obezvodni6.....pii pove4e voda i 4ai....
dano sam pomognala malko![
i az iskam da si mahna korem4eto shte go prbvam ;p

FlowerinesS
01-09-2006, 19:39
6te ti kaja edna "dieta" na koqto sam az v moment ai se 4uvstvam prekrasno no e mn riskovano......cial den pie6 4ai i qbalki..po princip sa na 1-2 4asa ama az kogato se seta.....+po 100 koremni presi na den i sam svejarka .ne samo 4e 4uvstvam dobre mi kato si gledam tqloto i umiram ot kef..az q pravq za da si mahna korem4eto i prosto var6i perfektna rabota.moita priqtelka q pravi 6toto e palni4ka i za oolo sedmica svali 4 kg.
ps -dietata se trae za6toto na men ne mi se qde vaob6te{a predi se tap4eh kato nenormalna} no e mn riskovano za na6ata vazrast 6toto moje da se obezvodni6.....pii pove4e voda i 4ai....
dano sam pomognala malko!
Все едно аз съм го писала..
преди малко писах и във темата за калориите същото :lol:
начи аз съм отскоро така де(4 дни )таа преди как се тъпчех ,не е истина..Но знай,че няма да стане от първия ден!аз ч ден преди тва без никва нагласа за диета си ядох само на обяд 1 ориз с гъби ..нещо такова май беше..Обаче помни,че за тая диета трябва да праиш нещо друго..примерно да учиш,да ходиш по разходки,да вършиш няква работа,квото и да е,ама да не мислиш за ядене :lol: при мене е учене,и подейства :lol: Като огладнееш-вода.Ама все пак не ти я препоръчвам сега,поне я почни от събота и неделя примерно..като си си във вас..не да ходиш нагоре-надолу,че да земеш да припаднеш някъде..аз имах такъв проблем-1вия ден като бях на козметик и като станах и залитнах така лекичко,добре че беше май френд да ме спаси :lol: Знам,че не е здравословно,не е препоръчително особено за тийнове,но на мен просто не ми се яде :D и гледам да се възползвам максимално :D

MaCe_TO
01-13-2006, 10:11
ViJtE MaCkI aZ HoDiH Na PlUVaNe 4 godini i nishto ne stana smisul trenirah usileno hodih po sustezaniq bqh nai burza no si4ko tova pravi muskoli na krakata i razviva gurba..az sum si pulnicka smisul predi bqh 164 i bqh 80 kila..sa sum 175 i sum 50 kg i vsi4koto tova go postignah za 1 godina nqkude..no chesno kazano e mnogo mnogo riskovano preporu4vam vi pri pluvaneto da ne se natovarvate mnogo za da ne stane toq problem a ina4e mojete na veloargomeetur seki den kato po4ete ot 5min i taka uveli4avata edna fr vali 15 kila za 1 mesec po tozi na4in...a do kolkoto qdeneto az nishto ne qdqh mnou riskovano..shtoto postoqno mi beshe losho no taka nqmashe kak..Uspeh :))

sidney
01-13-2006, 17:08
Миличка, от личен опит ти го казвам - внимавай с диетите. Може би се повтарям, но повече плодове, по малко сладки неща и тестени. Повече упражнения - на тях разчитай най вече, защото никога не можеш да знаеш как ще реагираш на една диета

ivet popova
01-19-2006, 13:49
MILA ZNAM KAKVO TI E!CIAL JIVOT SAM PAZILA DIETI I NAKRAI ZA KAKVO ZA NI6TO!NE E NYJNO DA GO MISLI6!PROSTO NE MISLI ZA NEIA KATO ZA MA4ENIE!NE QJ KASNO VE4ERTA I NAI VAJNOTO E POVE4E DVIJENIE!ARE YSPEH I KAKVOTO E TOVA E!SE PAK JIVEEM SAMO VEDNAJ! :lol:

ProstoAz
01-19-2006, 16:01
Темата е от година и 3 месеца и одавна вече не е актуална, за това ще бъде заключена!
Благодаря!