PDA

View Full Version : как да запо4на разговор



10-24-2004, 15:46
съжелявам за темата знам 4е е много тъпа ама искам да питам как да запо4на разговор с непознтo моми4е като отида при неа за кwо да по4на да говоря и такива неща как да я накарам да ме хареса ако знаете нещо кажете го please

unDeRz
10-24-2004, 16:16
da , naistina i az imam sushtoto pitane.. kak moje da se zavyrje razgovor s nepoznato momiche kum koeto ispitfam nqkfi sinpati.. aide nqkoi da ni pomogne (izvinqvqm se , che pisha tuk , no da ne otfaram nova tema!) :)

sladurkata_
10-24-2004, 16:44
ami 1-vo ako ne ste se zapoznali s momicheto go napravete!!!naprimer otivate pri neia i i kazvate <<zdrasti,namiram che si mnogo sladka!moje li da se zapoznaem>> !!!
ako vi e sram da go napravite sami pomolete niakoi vash obsht poznat!!!
sled tova razberete dali s momicheto imate obshti interesi i dali ima za kakvo da si govorite!!!
nakraia zapochnete da flirtuvate mnogo i vsichko (ako tia vi haresva) shte se naredi!!!!

uspeh!!! :P

Flooder
10-24-2004, 17:24
А един мЪрмоД Оувива Чоколада в ЦИлуФан!

acidsoul
10-24-2004, 17:50
sladurkata ne pri vsi4ki stava tova ;) ima gi sqkvi biach :) deto se mislqt za i az nz kvo sigyrno za bogini .....i pri tqh raboti samo na4ina s mnoo pari da ima6 :) (takiva nai gi mrazq) nali znaite pove4eto izbirat debeli grozni sus mnogo pari otkolkoto da si nqkuv pi4 puk da nqma6 pari...kola i t.n.
i kat vidq nqkoq pi4ka s takuv nqkuv 6opar super otvratitelen i naprao ......

FeitiCeiRa
10-24-2004, 17:53
Пф мамка му и аз имам същия проблем..само че не с момиче (слав богу хах) ми с един много як скейтър..и така всеки път ..само се поглеждаме отвреме навреме и никой не смее да направи първата крачка ..и аз не знам какво да правя.По принцип съм много отворен човек,но когато става въпрос за такива работи съм пълен спек хах..Не знам,но момчета,едно ще ви кажа-заговаряйте ни вие първи,щот повечето момичета са си стеснителни и едва ли ще направят първата крачка.. :roll: :oops:

sladurkata_
10-24-2004, 17:58
moiat savet e da deistvate,zashtoto jivota e kratak i neznaete dali shte imate druga vazmojnost da badete otkroveni!!! az taka edna godina si malchah pred edno momche i posle osaznah , che sam izpusnala shansa si!!! zatova ve4e vseki pat kazvam istinata v ochite

acidsoul
10-24-2004, 17:59
FeitiCeiRa e tova e gadno :( i na men mi se e sly4valo samo se spoglejdame i niokoi ot dvamata ni6to ne predpriema ;)

unDerZ
10-24-2004, 18:05
as sum skatet.. dai tel.. mail.. asl:D (sheguFF):) no inache.. karam skate de :]

10-24-2004, 20:28
e dobre primerno ako otida pri nea i poiskam da se zapoznaem ili da navia nikoi da ni zapoznae staa mnogo iavno si4ko o6te ot na4aloto 6e se useti 4e ima ne6to drugi idei imate li? thanx predvritelno

wetti
10-24-2004, 20:49
off mi to mn lesno be otiva6 i parvata prostotiq det ti doide na akala e kazva6...:P

FeitiCeiRa
10-24-2004, 21:33
e dobre primerno ako otida pri nea i poiskam da se zapoznaem ili da navia nikoi da ni zapoznae staa mnogo iavno si4ko o6te ot na4aloto 6e se useti 4e ima ne6to drugi idei imate li? thanx predvritelno
Бе да ти кажа..няма закъде да криеш..обзалагам се,че вече си се "издал"-дори само по "особения светнал поглед,в който се четат сърчица" хахах :P Действайй!

FeitiCeiRa
10-24-2004, 21:35
as sum skatet.. dai tel.. mail.. asl:D (sheguFF):) no inache.. karam skate de :]
..И та от къде викаш,че си?(хах то пък ще е баси съвпадението,ако..а,не,няма как!) И все пак.. :D ?

unDerZ
10-24-2004, 22:01
montana ..! kak ti zvuchi ?!:D

FeitiCeiRa
10-25-2004, 18:07
montana ..! kak ti zvuchi ?!:D
Ако беше Плевен..щеше да звучи по-доре :P не е яко все пак занимавай си се там,джиткай си скейтчето и сфаляй яки мацки хаха 8)

killler
11-10-2004, 19:46
Abe pod flirt vie kvo razbirate be?[/quote]

NeBeSeN_88
11-10-2004, 19:58
off mi to mn lesno be otiva6 i parvata prostotiq det ti doide na akala e kazva6...:P
wetti мой човек си ти. Точно така се прави. Казваш си сега или никога. Няма закаде да чакаш колкото по-бързо толкова по-добре. Ко ши спичаш ши кажеш че ща изяде. Пък тва че ще се разкриеш вообще да не те ебе(с извинение). То пък с всяко момиче с което се запознаеш ли трябва да тръгнеш? Ми ако не е свястна? Аве да не ти дреме ВООБЩЕ!!! Бъди пълен непукист и смело JUST DO IT !!! Пиши ко е станало

bafsi
11-11-2004, 00:22
I az imam 1 takuf sluchai ... znachi .. s 1 momiche ama to sigorno e naj-qkoto w cqloto uchilishte i momcheta kolko iskash okolo neq ama nali vinagi kato si q vida i q gledam i tq mi metka pogled ama dea znam .. ko ida i kaja ay sa zapoznaem i nqkak si se strahuwam da ne prozwocha smeshno .. wse pak kakto kazah naj-qkoto momiche w uchilishteto ... i za towa si malcha :roll: moje i da gresha ...

BaT_GirL
11-11-2004, 08:49
off mi to mn lesno be otiva6 i parvata prostotiq det ti doide na akala e kazva6...:P
wetti мой човек си ти. Точно така се прави. Казваш си сега или никога. Няма закаде да чакаш колкото по-бързо толкова по-добре. Ко ши спичаш ши кажеш че ща изяде. Пък тва че ще се разкриеш вообще да не те ебе(с извинение). То пък с всяко момиче с което се запознаеш ли трябва да тръгнеш? Ми ако не е свястна? Аве да не ти дреме ВООБЩЕ!!! Бъди пълен непукист и смело JUST DO IT !!! Пиши ко е станало
Прави са!Двай че живота е твърде кратък а трябва да пробваме от всичко!

11-11-2004, 13:41
Az mislia che kogato triabva da se xaresash na niakoi ne e nujno vednaga da otidesh pri nego i da se zapoznaete!Edin tvoi pogled samo moje da nakara edno momiche da poludee po teb!
A ako iskash vse pak da se zapoznaete ne misli mnogo mnogo kakvo da i kajesh!Otivash i ti sam shte se setish!!!
Uspex!!!

kur01
11-11-2004, 20:01
abe kak taka s edin pogled moje6 da spe4eli6 edno momi4e?

NeBeSeN_88
11-11-2004, 20:34
миии кат го зяпаш нон стоп с отворена уста и големи очи много ясно че ще те разбере. Не откъсвай поглед от него и го гледай сладурско такова с любов. Той 100% ще разбере ама 100%

11-12-2004, 08:49
abe kak taka s edin pogled moje6 da spe4eli6 edno momi4e?

S edin majestven i predizvikatelen pogled!!! :wink:

miracul
01-24-2006, 23:23
be ako si grozen kvoto i da pravish nqma da q svalish :!: :twisted: :twisted: :twisted:

white_chik
01-25-2006, 09:33
moje bi dokato govori s nekoi tvoi poznat prosto otiva6 i se vklu4va6 v razgovora i si kazva6 imeto i klasa.A po-natam pravi6 nekvo kupon4e i q kani6 i ot tam natatuk si znae6 rabotata :wink: