PDA

View Full Version : Досадни малки пъпки



wetti
10-24-2004, 21:01
taka obi4ainata tema za papkite no neobi4ainiqt mi problem....Ot baq vreme gi imam teq papki (kat kazvam poq kazvam 4e gi imam ot ve4e godina i ne6to) a praa mnoo ne6ta da se mahnat postoqnno si po4istvam liceto s razni kremove i neznam si kvo ve4e zapo4nah 3 lekarstvo i se nekfi skapi i ni6tio ne staa praa si nekfi maski ot huma ili med s te4en sapun ili nekfi drugi kupuvam si razni produkti i ni6too...a iskam da gi mahna super mnoo sa i sa mnogo sitni imam kam 50 papki..kajete ne6to 4e 6a poludeq...hodih na dermatolog i toi mi prepisa nekfo ZINERIT ama ne6to...nadqvam se pone toi da pomogne 6toto si go maja ot sedmica no se pak mi kajete nekfa maska za lice ili ne6to takofa...

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

dafi86
10-24-2004, 22:23
i az sum polzvala ZINERIT no zaedno s nego mi bqha izpisali i nqkakvi hap4eta koito gi pih 2 meseca. liceto mi naistina se iz4isti, ne znam dali ot hap4etata ili ot losiona, no se iz4isti. oba4e sled okolo 3-4 meseca pak po4naha da mi se poqvqvat papki. kakvo li ne sum probvala, stra6no mnogo losioni, kremovi, maski kakvo li ne i ni6to ne pomaga. mislia pak da hodq na dermatolog v skoro vreme no ne mi se iska da mi izpisva hap4eta.

ali g
10-25-2004, 09:53
zapi6ete se i dvete na pluvane - moite pupki se 4istqt ot himikalite vuv vodata

deaznam
10-25-2004, 11:48
zapi6ete se i dvete na pluvane - moite pupki se 4istqt ot himikalite vuv vodata

haah ti obori vsichki dematolozi izrod :))tfa za himiqta v baseinite ne go znaeh ....

ali g
10-25-2004, 18:34
zapi6ete se i dvete na pluvane - moite pupki se 4istqt ot himikalite vuv vodata

haah ti obori vsichki dematolozi izrod :))tfa za himiqta v baseinite ne go znaeh ....
a we az sum suzdatelq na dermatologiqta, s men da ne se ebavate :wink:
a otnosno pupkite - ma na men verno sa mi malko otkakto trugnah otnovo na pluvane

CooL_J
10-26-2004, 11:00
А това ЗИНЕРИТ крем ли е какво е?колко пари струва и след колко време се усеща ефект?

dsds
10-26-2004, 16:54
Na4i tfa za baseina i himikalite v negy mi se struva 4e e pulna prostotiq...to bi trqbvalo da vredi po skoro otkoloto da pomaga...te razqjdat i liceto se vuzpalqva zamislete se?Na4i az su6ty taka imam problemi s pupkite..i da vi kaja ot skoro mi izpisaha edni tabletki piq gi ot 1-2 dena Birena Maq i vqrvaite mi ujasno mnogo pomaga taka sum 4uval i izpitvam nqkak si usezaem efekt da budem 4estni :))

tajni4koto_f
10-28-2004, 16:05
ami ima na Avon 1 maska deto naistina po4istva liceto...nqkva s plodove be6e mai v minaliq katalog..nzn a i ima o6te edno ne6to det moje da e malko vredno ama pone pomaga i naistina stra6no nogo se is4istva liceto - da go po4isti6 s tvurda guba..

10-30-2004, 09:52
zapi6ete se i dvete na pluvane - moite pupki se 4istqt ot himikalite vuv vodata
Ali G nemoje da ne se znaem! 9 godini sym treniral pluvane i imam 4 medala - 2 bronzovi,srebro i zlato. 2ta bronzovi sa na 50m gryb a srebroto i zlatoto sa na 100m gryb. Sled kato na poslednoto syztezanie nai nakraq zeh zlatoto oba4e se otkazah i ot 2 godni ne sym treniral, sega vodna topka treniram 6toto pluvaneto tolkova mnogo mi e pisnalo 4e.......
A vodnata topka si e mn po interesno to e kato da sravnqva6 bqganeto s futbola. A sega po temata ima6 pravo. Ot vodata v baseina pypkite izsyhvat i za broeni dni ve4e gi nqma (samo trqbva da gleda6 da ne ostanat belezi). Men ako pitate e ot hloriranata voda no ne sym siguren. Te faktite govorqt sami za sebe si.

By NeBeSeN

01-31-2005, 17:26
imam edni minuaturni pupki po tqloto , po tochno rucete i karakata. ne sa gnoini , daje lesno se mahat vruhchetata (koeito sa kato zasuhnali mn stranno) s nokut. ama sa dosta i neznam kak da gi mahna, poqvqvat se samo ot kraq na esenta do nachaloto na proletta , lqtoto ot slunceto ili ot morskata voda , ot pqsuka li neznam ama se magat.ne mislq che shte mi pomognat kremove i gluposti a po skoro neshto kato morski pqsah xaxa :) shototo se mahat ot tva . nqkakvi idei ?

02-06-2005, 05:43
taka obi4ainata tema za papkite no neobi4ainiqt mi problem....Ot baq vreme gi imam teq papki (kat kazvam poq kazvam 4e gi imam ot ve4e godina i ne6to) a praa mnoo ne6ta da se mahnat postoqnno si po4istvam liceto s razni kremove i neznam si kvo ve4e zapo4nah 3 lekarstvo i se nekfi skapi i ni6tio ne staa praa si nekfi maski ot huma ili med s te4en sapun ili nekfi drugi kupuvam si razni produkti i ni6too...a iskam da gi mahna super mnoo sa i sa mnogo sitni imam kam 50 papki..kajete ne6to 4e 6a poludeq...hodih na dermatolog i toi mi prepisa nekfo ZINERIT ama ne6to...nadqvam se pone toi da pomogne 6toto si go maja ot sedmica no se pak mi kajete nekfa maska za lice ili ne6to takofa...

1-vo:redovno(sutrin i ve4er) po4istvai liceto si(tam sus losion,toaletno mlqko ili po4istva6t gel-spored vida na kojata)!
2-ro:vednuj(ili 2 puti)sedmi4no si pravi piling-maska(ili po4istva6ta-kvato ima6,ama pak spored tipa koja)
3-to:vednuj mese4no si pravi parna banq(tam moje i s dobavki-to pi6e v knigite)

az kato si po4istvam liceto sutrin i ve4er sled tova se maja s 'KRIZIN'(prodavat go v aptekite),!ama samo pupkite!
posle:ve4er leko da namaje6(samo) pupkite s pasta za zubi i da spi6 s neq i da q izmie6 na sutrinta(ama samo 2-3 puti sedmi4no)
emi az tova pravq i ima efekt.predi imah dosta pupki,a sega ve4e ne(nqkoi put se poqvqvat 1-2,ama malki i ne se vijdat)
uspeh :!:

pri4eska
09-16-2007, 20:45
Na4i az su6ty taka imam problemi s pupkite..i da vi kaja ot skoro mi izpisaha edni tabletki piq gi ot 1-2 dena Birena Maq i vqrvaite mi ujasno mnogo pomaga taka sum 4uval i izpitvam nqkak si usezaem efekt da budem 4estni :))
prava si birenata maq pomaga az pieh i mi minaha no posle bqh nepostoqnna i otnovo ima p1pki sega pak s1m zapo4nala da piq i se nadqvam da podeistva