PDA

View Full Version : kak da e moi ?



MisSs
10-25-2004, 12:27
Toi mi haresva..
vednuj me pokani na diskoteka..shtqhme da hodim na kafe..no mislq che si ima priqtelka.vchera me popita kakvo mislq za nego(v chata).no mi kaza che si ima priqtelka.
no pak i az ne iskam vryzka..iskam prosto da znam sas sigurnost che me haresva.ot vreme na vreme me svalq..no .. do tam..kak da go ocharovam???

Baccara
10-25-2004, 13:19
Toi mi haresva..
vednuj me pokani na diskoteka..shtqhme da hodim na kafe..no mislq che si ima priqtelka.vchera me popita kakvo mislq za nego(v chata).no mi kaza che si ima priqtelka.
no pak i az ne iskam vryzka..iskam prosto da znam sas sigurnost che me haresva.ot vreme na vreme me svalq..no .. do tam..kak da go ocharovam???

Искаш той да те харесва, но да не ставате гаджета?! Какъв е смисълът ?!

otka4ena
10-25-2004, 14:02
pyrvo neka vse pak spomena 4e tazi tema moje bi ne e za tuka.a kak da te haresa li.osven fizi4eski......mi.....moje da nakara6 nqkoq svoq priqtelka da mu kaje 4e go haresva6....i toi ako ti spomene ne6to kazva6 4e ne e vqrno i 4e si e izmislila i taka toi 6te se pozainteresuva....;)
ili go ignorirai.tova e nai-gore6tata i efikasnata recepta....:)

suzanna
10-25-2004, 18:32
eh..poveche ot ochevidno e che te haresva shtom te pita tova osven ako razbira se ne e nqkoi neseriozen koito jivee samo zaradi prikliucheniqta...ako ne e takuv shtom ti e kazal che ima priqtelka sigurno e chesten sprqmo teb i tova che ti go e kazal moje da pokazva che se kolebae m/u teb i neq...no seriozno se zamisli dali chovekut e tochen i kakvo iskash da imash nego..

worldclass
10-25-2004, 18:50
ti prosto iskash da se chuvstvash haresvana i obekt na vnimanie ili neshto poveche ? a pyk tova s priatelkata e naistina udachno.Po dobre e otkolkoto direktno da my kajesh che go haresvash.Pone spored men.Opitai nomera s priatelkata :))

Nekasa4a
10-25-2004, 20:45
e tuka ni6to nemoga da kaja po vaprosa imam mn no 6te go zapazq samo za men :D

11-28-2004, 10:15
ми направи му свирка :)

BaT_GirL
11-28-2004, 10:46
Незнам ама искаш да те харесва и да не ходите?Тва е бахти тъпотията.Ако искаш да те харесва и ако стане ще ти предложи и какво?Ще му кажеш неискам връзка а се надяваш да те обича!Няма смисъл!

.....
01-13-2007, 17:29
pyrvo neka vse pak spomena 4e tazi tema moje bi ne e za tuka.a kak da te haresa li.osven fizi4eski......mi.....moje da nakara6 nqkoq svoq priqtelka da mu kaje 4e go haresva6....i toi ako ti spomene ne6to kazva6 4e ne e vqrno i 4e si e izmislila i taka toi 6te se pozainteresuva....;)
ili go ignorirai.tova e nai-gore6tata i efikasnata recepta....:)
-------------------------------------
/boje moi ti na kolko godini si tea prostotii priqtelaka ti da my kaje ve4e sa mng banalni i ne samo,tva e BEBE6KO we :smt005 .... lele/
kato go xaresva6 otiva6 i my kazva6 puk kvoto 6te da stava moje i toi da izpitva ne6to :wink: se pak ima i pustvitelni mom4eta :D

LO6IQ
01-13-2007, 17:36
Незнам ама искаш да те харесва и да не ходите?Тва е бахти тъпотията.Ако искаш да те харесва и ако стане ще ти предложи и какво?Ще му кажеш неискам връзка а се надяваш да те обича!Няма смисъл!

koalka
01-13-2007, 18:32
Не искаш връзка, но искаш да е твой??

iiirish
01-13-2007, 19:23
ако до момента в който се познавате той не е очарован от теб, няма какво друго да направиш. когато един човек те харесва открива чара в теб и без твоя помощ ;)