PDA

View Full Version : Golqm problem,molq vi pomognete mi :(((



Ot4aqniq
10-25-2004, 12:47
Cqloto mi lice e pokrito s edni malki 4erveni pup4ici i nemogat da se mahnat.nai ,mnogo sa mi pod ustata nad bradi4kata.Znam 6te kajete v takava vuzrast si i t.n. Na 17 sym, sled 2 meseca stavam na 18.Teq pupki sa mi ot 4-5 godini ve4e i s kakvo li ne gi mazah. To ne be6e Lepten,kremove,losioni...vse si sedqt drebni i 4erveni i ne se mahat.napravo me e sram da se pokaja pred horata taka.:((( predi tova bqh pi4aga i qko momi4eta me haresvaha no otkogato mi naizlizaha qko ve4e i na tqh im e kofti,a na men o6te pove4e.nemoga pove4e,ne izdarjam...... ide mi da napravq nqkoq gluspost.napravo tiq pupki mi provalqt jivota.nemoga pove4e,ot4aqn sum,molq vi pomognete mi,posuvetvaite me za ne6to s koeto da gi mahna..... :(((

rezniaka
10-25-2004, 14:23
spoko bratle!tva e dobre 4e sa ti malki!probvai s salicilov spirt!6tipe mnoo ama i gi gori zdrao!napravo neostava i sleda ot tiah no sled tva kojata ti stava nekva 4ervena!probvai s spirta!pomaga!poviarvai mi i az sum kato tebe,i nai vajnoto e da ne zabravia6 4e ima i drugi kato teb!

stasenceto^
10-25-2004, 15:04
pupkite sa 4esto sre6an problem na na6ata vuzrast,az izpolzvah Lepten(ne moje da ne si gledal reklamata),na men mi pomogna,naistina deistva,probvai

paco
10-25-2004, 15:19
Ами пич да ти кажа такива пъпки се получават и от неправилното бръснене.Особено ако си започнал да се бръснеш в по-ранна възраст.(13-14 год.).Моят съвет е да спреш да се бръснеш за известно време там кадето имаш фъки. :D

Prostakkk
10-25-2004, 16:35
zdrasti
1. vzimash HUMA, tq e universalna - ot aptekata, smesvash q s voda i q nalagash na liceto, dokato zasyhne.. posle q izmivash.. kolkoto pyti se setish :)
2. Urinoterapiq - sobstveta.. kolkoto i gadno da zvu4i.. s edin pamyk.. majesh liceto, sled tova izsyhva i go izmivash NE MIRISHE!!!! .. perfektno e ! .. ima i sumat i knigi.. ne si go izmislqm..
3. Mini za nqkolko dni samo na plodove i chai .. malko da poiz4istish organizma, 4esto tova stava ot otrovi...
4. Svarqvash 4ai ot laika i si pravish kompresi ,systho taka i ot neven
Ako se setq drugi, pak shte ti kaja
Modeli@mail.bg tova mi e e-mail
do skoro :)

suzanna
10-25-2004, 18:36
suvetvam te nezabavno da idesh pri dermatolog koito vednaga shte moje da ti kaje ot kakvo sa i kak da gi mahnesh!

Prostakkk
10-26-2004, 12:19
Eheheh.. 10x :) .. ae.. to e pove4e za da ne me zanimavat :) .. kolko dushi shte se vklu4at na nqkoi, koito se pishe Prostakkk :) .. 4e i s 3 "k"-ta axax:)

mucunka
10-26-2004, 16:34
1. otidi na dermatolog
2. kato se brysnesh ne pravi "kontra"
3. napravi si test za alergii

uspeh :-)

Water_lili
10-26-2004, 17:20
emi kato ni6to ne ti pomaga otidi na dermatolog tolova li e slojno :roll:

11-20-2005, 13:54
kakto ti kazaxa ve4e salicilov spirt sytrin sled kato se sabudish i ve4er predi da si legnesh samo 4e sled tova slagai nqkakvo krem4e 4e ina4e kojata stava suxa i ne e pruqtno!na mene mi pomogna

11-25-2005, 09:03
vish mislq che tova sa rani sled kato si bil v poberteta si istiskval papkite i se poluchavat takiva rani ako sus selicilov spirt ne se mahnat mislq che shte ostanat za vinagi:P no na nqkoi hora tova im e chara ne se pritesnqvai:)

tech_noir
11-25-2005, 10:29
Мани го спирта, да не си скапеш и състариш съвсем кожата. Използвай одеколон/афтършейф идеята е същата, но поне е мислен за човешка кожа.

Друотоса мазила разни, но е добре да се консуултираш с дерматолог или кометик (всеки такъв салон за разкрасяване), какво точно е за твоята кожа. Не бива да е нещо дето да не върши работа, ама не трябва и да е много брутално, за да не изглеждаш като мумия след 10 години. Зависи от мазността на кожата и прочие. Е, и от бюдета ти.

Избягвай шоколад и кола и се бръсни с добра самобръсначка верно.