PDA

View Full Version : Нещо май не е добре?!?



Djursi
10-25-2004, 17:53
Здравейте сладурковци и сладурани. Незнам по точно къде е проблема и какъв е ама искам да ви споделя. Скъсах с гаджето ... Мислих че не ми пука ... Вчера така ... и неска като прочетох какво мисли за мен и ми стана супер гадно... Обзела ме е няква мъка ... не ям, не мисля за нищо даже и за него... Някво ми е безразлично ( в смисъл ... де да знам ) Не мисля за нищо ... еи така гледам в една точка ... даже незнам дали заради него ми е гадно (заради гаджето) ... нямам сила за нищо ... А пък не се разболявам. Здрава съм си. Просто ми е много мъчно :( Кажете ми какво да правя :( Как да ми стане весело и как да мисля за нещо ?

TSecret
10-25-2004, 18:02
zdravei kato za na4alo trqbva da po4ne6 da se zabavlqva6 pove4e kolkoto i da ti e trudno hodi pove4e na kafeta sabirai se s priqteli i ne misli za nego.-znam 4e e trudno i e mn kofti no sam sigurna 4e vsi4ki sa minali prez tozi period taka 4e spoko vdigai glavata gore i varvi napred s tezi dumi:ЧUsmihvai se kogato ti se pla4e,usmihvai se kogato te boli i neka drugite si misliat 4e 6tastieto s teb varzi!"
aide bye i uspeh

Bloody_Tear
10-25-2004, 18:17
Ами като за начало ще ти кажа да послушаш разтоварваща музика..при мене винаги действа:)Можеш да прочетеш някоя книга,да гледаш някоя комедия,да початиш със някой има много начини да се позабавляваш.Зависи от човека де..за някой събирането на кибритени кутийки е забавно :wink: Не мисли за гаджето свършено е със него мисли за новите предстоящи изживявания :)

Djursi
10-25-2004, 18:30
Мерси за съветите :) ... Надявам се на още ... Аз реших ... ще излеза да се разходя сама ... ще потичам ... ще се навикам там където никои няма да ме чуе и да се надяваме , че ще ми мине :)

HeavenSent
10-25-2004, 18:31
Ами като за начало ще ти кажа да послушаш разтоварваща музика..при мене винаги действа:)Можеш да прочетеш някоя книга,да гледаш някоя комедия,да початиш със някой има много начини да се позабавляваш.Зависи от човека де..за някой събирането на кибритени кутийки е забавно :wink: Не мисли за гаджето свършено е със него мисли за новите предстоящи изживявания :)
nz ama pri mene tova po skoro ima obratniq efekt
spored men izlizai mnooooogoo pove4e i misli za ne6to vse pak.... :roll:

svetla_88
10-25-2004, 18:49
i az naskoro imax podobna sityaciq 4ystvax 4e ne jiveq samo xodex nasam natam i bez cel i nqkakav smisal ..izxoda be6e kato se sdobrixme s nego ...kato my prostix...no tiq 20 dni za men bqxa kato cqla god. savetat mi e da si nameri6 nqkakvo zabavlenie ,s pr izlizai ..qsno e 4e ti e ma4no i si sviknala s nego no jivota ne e do tyk...ima mn dr ne6ta na koito predi ne ti e stigalo vr da im obarne6 vnimanie ,sega e momenta da go napravi6....kasmet :!: :!: :!:

Djursi
10-25-2004, 19:20
Аз не мисля да се сдобрявам с него. Просто не виждам смисъл в това. Разделим ли се веднъж няма втори път :) Просто ми е мн гадно .... :(

Tiffany
10-26-2004, 10:36
Разбирам те напълно моето момиче!Преди една седмица се раздели с приятеля си,с който бяхме 8 месеца и аз много обичах!!!Преди не можех дори да си представа живота без него,но сега когато той не е част от него се справям с сама!!!Тази седмица разбрах,че мога е без него!!!Дори и не плаках незнам защо,може би някаква защитна реакция!!!Всеки ден ме разочарова все повече и ако в началото сам се надявала,че всичко може да започне от начало вече дори не го искам!През тази седмица разчитах много на приятелките и съучениците си:)Излизах повече,учех и това наистина ми помогна!От сърце ти желая всичко да се оправи!

BaT_GirL
10-26-2004, 11:41
Понякога не осъзнаваме какво правим.Скъсали сте но те боли.
Спокойно ще мине.Но сигурна ли си че и той още няма скрити чувства.
Повечето момчета често говорят някои отвратни неща за бившите но го пражят защото немогат да приемат че са сами.Първо виж разбери има ли начин той още да те обича!Ако да значи си успяла Ако не погледни с вдигната глава напред и си живей живота.Защото не ти губиш!

mnogomili4kata-sf
10-26-2004, 17:07
dobre de...razbrala si 4e si sgre6ila...ami togava kakvo 4aka6 mili4ka-opitai se da si popravi6 gre6kata...pogovori s nego ako iska6 da se saberete,no ne 4akai da mine mn vreme...az sa6to taka razbrah kolko darja na edno mom4e kato skasah s nego i posle pak napravih usiliq da se saberem i stana!ne se otkazvai ot nego! :) uspeh!

Djursi
10-26-2004, 17:53
Мерси :) аз не съм допуснала никаква грешка. Даже незнам дали за него ми е мъчно или за това което той си мисли. Аз дадох всичко което можах, той не го оцени. Сега сам да се оправя, аз и аз сама ще се справя. Се някога ще се събудя от моя сън и ще заживея нов живот с нов човек. :) ама то е казано : Можеш да покаш правия път на някой ама неможе да го накараш да върви по него :)
Мерси много за думичките ви :)

03-03-2006, 23:55
Просто го забрави!

ProstoAz
03-04-2006, 00:15
Темата е стара!!!