PDA

View Full Version : gadni nazisti! :(



hahavteen
10-26-2004, 11:22
Pisna mi! Tukmo si misleh 4e nai-posle sa me prieli i ne triabva da im se dokazvam na teia glypaci i dneska v y4ili6te pak me napraviha na ni6to za6toto sum bulgarka.Pisna mi da 4yvam repliki kato: "Ti niama6 pravo na mnenie!","6to ne si otide6 tam ot kudeto si do6la?","Kude se namira Bulgaria?","Tam ima o6te komynizum nali?"...Znam 4e ne triabva da se vpriagam no mi stava mnogo gadno kato 4yvam takiva ne6ta! V 4as biah pred rev napravo! :cry:

Dharma
10-26-2004, 12:28
vuob6te da ne ti puka ot takiva-ostavi gi da si govorat i im kaji 4e sa mnogo tupi ako ne znaqt kude e BG! ne im obru6tai vnimanie we,a i da ne si posmqla da reve6 za takiva gluposti ei:)))))))))))

10-26-2004, 13:06
purviq pat v koito na men mi kazaxa che `v bg tva mojesh da go pravish no tuk - ne` na edna malka rusa kuchka i razbih glavata i poveche nikoi ne e gakval, tai che ako naistina ti prilee chashata BOI DO 9TO KOLQNO!!! S 2 RACE SUM S TEB!!!! :!: :!: :!:

DiEsEl_GiRl4eTo
10-26-2004, 15:23
ZARQZVAI! HICH DA NE TI PUKA!!! Kolkoto poveche ne im se vryzvash, tolkova poveche shte im stava typo. Kak moje da ima takiva hora samo ne mi go pobira akyla :!: Glavata gore! Nqma da plachesh za takiva neshta! Vzemi im pokaji kakvi hora sme bylgarite v deistvitelnost, ta da im mlyknat tupite pluivalnici! Aide nie sme s teb \/

miloto_girl_4e
10-26-2004, 16:03
purviq pat v koito na men mi kazaxa che `v bg tva mojesh da go pravish no tuk - ne` na edna malka rusa kuchka i razbih glavata i poveche nikoi ne e gakval, tai che ako naistina ti prilee chashata BOI DO 9TO KOLQNO!!! S 2 RACE SUM S TEB!!!! :!: :!: :!:

hah,tova za boq e dobra ideika..bravo :wink: trqbva da ima pokaje6 nie bulgarite 6to za stoka sme :D puk i kvo im se vruzva6?! 6tom govorqt taka za teb(i ne samo za teb..ami i za rodinata ti)zna4i ne zaslujavat uvajenieto ti,dori i vnimanieto ti :!: na tvoe mqsto bih im teglila edin boi,a posle i edna maina :twisted:

hahavteen
10-26-2004, 16:12
:) Mersi mnogo za podkrepata! Az ne sum im pokazvala kolko me naraniavat s teia prikazki ma kato ostanah sama i mi stana mnogo kofti! Maika mi kaza pri sledva6toto takova ne6to da zabivam 6amari,ma da budat i y4iteli tam i kato me pitat kvo 6to da se razreva,da napravia edna scena(mnogo sum dobra v takiva raboti :wink: ) i 6te hvruknat ot daskaloto na burza ruka! :wink:

blue_flower
10-26-2004, 16:14
Bahti tapite 4ujdenci, mnog gi mrazq takiva det se pravqt na golemi otvara4ki, sledva6tiq pyt razbivai nosove, tro6i glavi na red ili hubavo gi napsuvai na bg, 6toto prosto naistina ima stra6no mnog ograni4eni hora po sveta, i az daje se qdosah nqmam dumi, 6te ti stiskame palci za moralna podkrepa, amam ne si trovi nervite s razni tapi hora, koito dve i dve ne znaqt kolko e 6te mi se pravqt na golqmata rabota, zaebi otvsqkade.!!!

AvLee
10-26-2004, 16:53
Това е много тъпо и ограничено..кви са тия :evil:
Ти хубаво не им показваш че те дразнят,но наистина е гадно после.
Бой,бой и бой....

DeaTHroW-ReC_F
10-26-2004, 17:11
боят не помага!!! какво се постига така...абсурд.....не и бой...... просто докажи,че както те и ние имаме място под слънцето и заслужаваме да живеем и имаме право на мнение.....в нашата страна...в тяхната страна...в твоята страна....... сме равноправни.... кажи им да си ебат майките и че те никога не са постигнали това,което ние сме....никога не са разбрали какво е мир........ нито съпричасност....кажи им че,ако трябва да съдим за народа спрямо историята му...те са гадни егоистични прасета....расисти мръсни и дебели,които могат само да пият бира...а ние...ние сме си заслужили свободата...ние сме способни да докажем че сме по интелигентни и по можещ от тях...че макар и да не сме на тяхното социално ниво....ние имаме сто пъти по як характер..... и можем да се гордеем...с делата на предците си....за разлика от тях..ако естествено и те не са тъпи расисти;) вярвам в теб...изглеждаш ми умна...успех!

Murderdoll
10-26-2004, 17:28
az pyk sam ZA boi!!!!!!!!
kak she te obijdat taka...izob6to ne im
se davai,maika ti ti e kazala pravilno!! :evil:

10-26-2004, 18:12
kak nqma boi be?!KAK DA NQMA KATO OBIJDAT NA RODINA! edna malka kurvichka napravi greshkata da me obidi na rodina kato me nareche `malka balgarska kuchka` ne se obidih ot `kuchka` obidih se che govori za rodinata, togava i se slushi neshto koeto nqma da zabravi!! I NEQ izkluchina ne men, ne men zashtoto i razbih nosa i i s4upix 2 rebra i imashe ottok v ediniq krak, izkluchiha mizernicata za rasizam i lichna obida! udrqla sum za Bulgariq i pak shte go napravq ako trqbva!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

amy lee
10-27-2004, 12:00
oooooooo,mili4ka,ama tiq germanci sa tupi smotani lainari :evil: .kak moje da se otnasqt taka s teb,samo za6toto si bulgarka :?: :!: :evil: kato tolkova si im haresva v germaniq,da zemat da se ojenqt za neq!tupi kreteni.i ako ne drugo,to tuka pone jenite ni sa hubavi,a tam sa nqkvi tupi kobili bez gram mozuk.zalagam si glavata 4e ti si mnogo po hubava,ot sau4eni4kite si,koito prili4at na zadnik,i ti govorqt taka 6toto ti zavijdat.tva samo za momi4etata.a mujete im sa tolkova grozni 4e ako nqkoi amerikanec naprimer e spasitel na plaja,6te se opitat da vurnat germancite v moreto,6toto sa gi pomislili za 4udovi6ta ot dulbinite.pone ezika na koito govorim e mnogo po hubav ot toq grozen nemski.milata ti!!!a kittie e prava-pone na nqkoi trqbva da tegli6 qk boi.tva za vun6niq im vid i za ezika im,moje da im go kaje6.nadqvam se da ne si plakala,pone ne pred tqh,za6toto teq lainari samo tova i iskat.a sledva6tiq put kato te popitat"kude e bulgariq?"im kaji 4e e na dosta po krasivo mqsto ot germaniq.zna4i si nqmala pravo na mnenie,za6toto si bulgarka?!bojke,sigurno negrite ne sa gi unijavali,kolkoto unijavat germancite 4ujdencite.mamka im deba,kvo im dava pravo be?!ne6tasni laina podli i zadrusteni.da ti kaja,sa6e,hi4 ne se iznenadvam,6toto toq izverg,ne6tastniq pedal hitler e germanec.vijdame kakvo e i lainqnoto pokolenie deto e ostavil :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ne6tastni smotanqci,mnogo 6te se radvam ako nqkoi se durji taka i s tqh.GERMANCITE DA NE SA NE6TO POVE4E OT NAS,BE?!kvo im dava pravo da obijdat,bulgariq i bulgarite,q purvo da poglednat sebe si i "prekrasnata"si germaniq i togava da govorqt

amy lee
10-27-2004, 12:11
:) Mersi mnogo za podkrepata! Az ne sum im pokazvala kolko me naraniavat s teia prikazki ma kato ostanah sama i mi stana mnogo kofti! Maika mi kaza pri sledva6toto takova ne6to da zabivam 6amari,ma da budat i y4iteli tam i kato me pitat kvo 6to da se razreva,da napravia edna scena(mnogo sum dobra v takiva raboti :wink: ) i 6te hvruknat ot daskaloto na burza ruka! :wink: eeeeeee,a taka napravi.maika ti e mnogo pe4ena,taka da znae6,tva i go kaji.prava e.kato kazah 4e maika ti e mnogo pe4ena-sega razbrah na koi se e metnala du6terq i :D spoko!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: mnogo 6te se radvam da razbera 4e si napravila tova ako ima i dr.takava scena i naistina da vzemat da gi izhvurlqt :twisted:

hahavteen
10-27-2004, 13:14
:D Stra6no mnogo mi vi blagodaria za mneniata! Az izob6to ne o4akvah niakoi da otgovori tui kato pysnah temata samo za da vi se opla4a! :oops:
Az li4no mislia 4e mi zavijdat,no ne,za6toto sum hybava ami za6toto,kakto vsi4ki znaeme,bulgar4etata sme po-ymni! :wink:

amy lee
10-27-2004, 13:24
estestveno 4e sme po umni!!!da ne sme kato kuhite germanci!a moje i za dvete da ti zavijdat.milite kobilki(germankite)

aBeP4eTo
10-27-2004, 17:02
[b]Germanska rauta :evil: Ko nqma da gi bie be ?! Razbii im ustite ,che da ne mogat da govorqt :!:

P1ra71nQ
10-27-2004, 17:58
Hey slun4ice gore glavata.Ako bqh na tvoq mqsto mi napravila tova, koeto kazaha drugite-BOI.No da ti kaja i po drug nachin stava.Naprimer men do sega ne sa me obijdali,no sa mi se bazikali che Bylgariq zagubi na evropeiskoto(no tova ne e tolkova vajno).Ta ponqkoga se mislqt za tova che sa shveicarci neshto poveche ot men.I shte ti kaja kak im dokazah,Kak li?Ami da kajem na men matematikata mi se otdava i tuk da kajem sa po-nazad(i sa po typichki,da kajem shvashtat bavno)i do sega sym edinstvenata ot klasa, koqto ima samo shestici.I vsichki qbaaa daje se dopitvat do men.I po italianski e taka.Taka che mojesh da im go dokajesh che sme neshto poveche ot tqh sys znanie,s tvoq nachin na mislene. :) Kakto kazah veche gore glavata i Bulgarien ist

hahavteen
10-27-2004, 18:06
[quote=P1ra71nQ]Hey slun4ice gore glavata.Ako bqh na tvoq mqsto mi napravila tova, koeto kazaha drugite-BOI.No da ti kaja i po drug nachin stava.Naprimer men do sega ne sa me obijdali,no sa mi se bazikali che Bylgariq zagubi na evropeiskoto(no tova ne e tolkova vajno).Ta ponqkoga se mislqt za tova che sa shveicarci neshto poveche ot men.I shte ti kaja kak im dokazah,Kak li?Ami da kajem na men matematikata mi se otdava i tuk da kajem sa po-nazad(i sa po typichki,da kajem shvashtat bavno)i do sega sym edinstvenata ot klasa, koqto ima samo shestici.I vsichki qbaaa daje se dopitvat do men.I po italianski e taka.Taka che mojesh da im go dokajesh che sme neshto poveche ot tqh sys znanie,s tvoq nachin na mislene. :) Kakto kazah veche gore glavata i Bulgarien ist

e4o
10-27-2004, 19:51
mi slun4ice, nz kakvo da ti kaja, kakto na teb sum ti kazvala jivqla sum v Germaniq, i nikoi kum men ne se e otnasql taka, i as sum u4ila tam, ama suu4enizite mi i priatelite mi mnogo sa me obi4ali i podkrepqli i sa znaeli kude e BULGARIQ, i dori nqkoi sa mi idvali na gosti tuk, tak 4e nz za6to taka stava pri teb?????????????Sujalqvam mnogo ama ti im obqsni tui onui i moje i da te razberat, makar 4e se sumnqvam 6tom do sega se otnasqt taka s teb.......................... :cry: :cry: :wink:

10-27-2004, 20:11
Be da ti kaja ne znam zashto zaobshte se draznish ot tqh... men ne mi puka osobenno kakvo tupite welsci mislqt za men, ako ma haresvat - dobre za tqh ako ne gi kefq im kazvam kade mogat da idat......i na men v nachaloto mi beshe super kofti, no kat za zamislish - germancite sa edna ot nai propadnalata rasa..... ne sum rasitska nito 100% nacistka no kat sa zamislish - grozni sa, povecheto sa debeli, i majete im sa PEDALI povecheto, germaniq e No1 po geiove v evropa! kvo se nervish! stavash na 18 i se vrashtash v perfektnata Balgariq!

10-28-2004, 01:57
i na men mi se slu4va redovno... uj vsi4ki sa mnogo otvoreeni kum 4ujdencite i uj edva li ne se se grijat za nas a ne znam dali i sami si vyarvet.. tupi kopeleta.... na men nikoi ne mi e kazval direktno ni6to lo6o no vsiaka vtora duma im e kriva... no naistina ne si struva yadovete... te prosto ne mogat da si predstavyat kakvo e da si tolkova dale4 ot ku6ti, bez priyateli i bez ne6tata s koito si jivyal cyal jivot...

e4o
10-28-2004, 09:12
Be da ti kaja ne znam zashto zaobshte se draznish ot tqh... men ne mi puka osobenno kakvo tupite welsci mislqt za men, ako ma haresvat - dobre za tqh ako ne gi kefq im kazvam kade mogat da idat......i na men v nachaloto mi beshe super kofti, no kat za zamislish - germancite sa edna ot nai propadnalata rasa..... ne sum rasitska nito 100% nacistka no kat sa zamislish - grozni sa, povecheto sa debeli, i majete im sa PEDALI povecheto, germaniq e No1 po geiove v evropa! kvo se nervish! stavash na 18 i se vrashtash v perfektnata Balgariq!bulgarite sa na 2ro mqsto po zatlustqvane v evropa, ogledai se malko da vidi6 kolko tlustazi se rashojdat po ulizite, drugo kvo kato ima mnogo geiove v germaniq, vseki si izbira na4ina na jivot, te sa edni ot nai-razvitite v sveta, taka malko gluposti govori6, daje sa si mnogo qki, i ne vsi4ki sa grozni, klaudiq 6ifur kva e da ne e kitaika????????? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahavteen
10-28-2004, 10:09
Emi e4o ne znam za6to pri tebe e bilo razli4no.Moje bi si bila v po-goliam grad ili prosto suy4enicite ti sa bili po-golemi i sase bili osvobodili ot predrasudacite.Ne znam. :roll:O6te pove4e ima samo niakolko s koito ne se razbiram i se opitvat da si go izkarvat na mene.Ne sum nai-mrazenoto momi4e v y4ili6te! :wink:
Nedeite da se karate. Tyka opredeleno ima pove4e zatlusteli ot kolkoto v BG a momi4etata sa grozni kato 4yma! :twisted: Geiove ima ama sa v po-golemite gradove,az ne sum sre6tala. Navsiakude ima ograni4eni i glypavi hora.

10-28-2004, 14:10
XAXAXA na 2ro sa balgarite ga ma nema q ela tuka v dobrata stara debela britaniq, ela i mi kaji che balgarite sa po debeli!

P1ra71nQ
10-28-2004, 18:36
Nedeite da se karate. Tyka opredeleno ima pove4e zatlusteli ot kolkoto v BG a momi4etata sa grozni kato 4yma! :twisted: Geiove ima ama sa v po-golemite gradove,az ne sum sre6tala. Navsiakude ima ograni4eni i glypavi hora.

XAXAXA na 2ro sa balgarite ga ma nema q ela tuka v dobrata stara debela britaniq, ela i mi kaji che balgarite sa po debeli!
Hey momicheta napylno sym syglasna s vas.Bylgarkite/ite se mislqt za super debeli(s malyk korem),koeto vsyshtnost ne sa.Te da se ogledat malko po drugite dyrjavi da vidqt kakvo se kazva DEBEL/A.I tuk v Shveicariq sa baq baq...Abe koito i kakvoto da mi kaje za men "Bylgarite/rkite sa nai-krasivite i umni i tynki :wink: navsqkyde"

BABY_SEXY_GIRL
10-28-2004, 20:57
Hi4 da ne ti puka, slun4ice :!: Ti si bulgarka i se gordei s tova, puk na ostanalite idioti im tegli edna maina, a za za6tita sre6tu napadkite izpolzvai usmivkata si :wink:

Delio_MaN
10-29-2004, 09:29
Pisna mi! Tukmo si misleh 4e nai-posle sa me prieli i ne triabva da im se dokazvam na teia glypaci i dneska v y4ili6te pak me napraviha na ni6to za6toto sum bulgarka.Pisna mi da 4yvam repliki kato: "Ti niama6 pravo na mnenie!","6to ne si otide6 tam ot kudeto si do6la?","Kude se namira Bulgaria?","Tam ima o6te komynizum nali?"...Znam 4e ne triabva da se vpriagam no mi stava mnogo gadno kato 4yvam takiva ne6ta! V 4as biah pred rev napravo! :cry:

Macka, da te pitam samo: ti kade to4no si w Deutschland?

Za6toto ako si na jug, tam naistina si ebali maikata i nacisti.
Az w momenta sym w Hamburg - tuka sledwam i e full s 4ujdenci, ama horata tuka sa mnogo tolerantni i takiwa raboti dosega ne sym wijdal.

S mene nqkoj ako postypi taka, naistina 6te go na4upq i drugiq pyt 6e znae.
Ti w realschuleto li si? Na kolko si godini?...

10-29-2004, 10:23
em slun4ice ..ne se predavai ...mn zavisi kak 6te se postavi6 v klasa si dali 6te ob6tyva6 s xorata i tnt ne samo da vika6 da ili ne i tnt ...opitai se da zavarje6 nqkakvi kontakti i da im pokaje6 4e i ti si 4ovek kato tqx ni6to 4e idva6 ot komunizma :P (abe samnqvam se da si kato tqx ama ni6too..laji gi :P )i ako i tva ne pomaga boi...onq den i az nabix edna na y4ili6te i tq 4ak maika si vika tam da se razpravq..tapanarka..

Sapphir
10-29-2004, 11:07
Ebi im mamitu..

hahavteen
10-29-2004, 12:42
Mili4ki mnogo vi blagodaria na vsi4kite ama naistina polojenieto ne e tolkova zle!! :) Prosto biah syper raztroena kogato pisah temata! Ima samo niakolko gadniari koito se durjat lo6o s mene ma to i tva e dostatu4no.
French-Kiss estestveno 4e zavurzvam kontakti! Zapisala sum se daje na vsi4ki kyrsove koito predlaga y4ili6teto mi za da se zapoznai a s pove4e hora tui kato dogodina iskam da stavam "Govoritel na y4ili6teto" ne znam na bulgarski kak se kazva!

Delio_MaN naistina sum na iyg! :? O6te pove4e ne zabraviai 4e vse pak sum samo na 15 i v klasa mi pove4eto sa si o6te deca. :roll:

amy lee
10-29-2004, 13:22
prava si-vsi4ki se durjat taka na na6ta vuzrast.

Water_lili
10-29-2004, 16:22
abe q ne im se vruzvai :shock: tegli im po edna i bez tva nqma da te razberut :lol: i im pokaji 4e si mnogo pove4e ot tqh i 4e te sa super ograni4eni a i 100% si po hubava ot pove4eto ot tqh prosto si mislq 4e ti zavijdat i ne im obru6tai vnimanie :wink:

BG_NATIONALIST
10-29-2004, 19:48
male ako sym v germaniq da doidat shte gi vikam da idvat da mi se podigravat za BULGARIA. XAxaxaxa seki den she gi nasinqvam ot boi


BULGARIA UBER ALLES !

iv4e_f
12-03-2004, 14:05
sledva6tiq pat gi napsuvai qko !kak taka ebatii naglite hora!da obigdat BG ako mogeh 6tqh da gi ubiq!az mnoo obi4am BG i vinagi za6tittavam moqta rodina,stiga v sartseto si da si istinska bulgarka 6te gi iztrae6!nali znae vse pak 4e ne sme takiva kvito ni izkarvam!sega spokoino!i hodi s gordo vdignata glava-za6toto ti si balgarka!

KGW
12-05-2004, 19:10
amy lee: Mnogo mi e chudno ti osven po filmite dali si vijdala niakade najivo germanec/germanka ami samo drunkash prostotii tuk.Ako Hitler beshe jiv,nemcite shtiaha da sa dosta po-svestni ot tova koeto sa.No i taka ne sa zle i makar da ima idioti (takiva ima navsiakade i to dosta povechko sa tupite parcheta v BG men ako pitash) pak sa po-stoka kato hora ot Bulgaria.Sega ochakvam potoka ot patriotari da pochne da se bie v gurdite i da vika bulgar bulgar.I az haresvam rodinata si,no tuk se chuvstvam po-dobre i sum po-dovolen. Na tezi ot vas,koito znaiat samo Bulgaria,no imat usti da govoriat kolko sa zle drugite strani,ami vie deca moi ste istinskite fashisti i kone s kapaci.A na tezi deto sa otishli v druga strana,pluiat ia i vazhvaliavat "hubavata rodina",ami zamislete se be sladuri ako beshe tolkova "hubava" zashto ste ia napusnali i kakvo po-diavolite pravite v druga strana togava ?! Ama mai ne vi oturva da otgovorite chestno na tozi vapros.Az sum tuk i ne sum imal problemi nikade za tova che sum bulgarin,prosto horata uvajvat choveka po tova kakvo e i kakvo moje/znae,a ne po tova kakuv e po narodnost.Ama nai-lesno e kato si posredstven i kuho parche da obviniavash drugite v rasizam i shovinizam.No daje i da biaha takiva nemcite,zamislete se vie priatno li shte vi e da vi doidat vuv stranata hiliadi 4ujdenci ? Na devoikata deto se e zasilila da stava govoritelka v u4ili6teto,mi aide pomisli si ti v tvoito bg selo ako si sedish i ti doide niakoia kitaika primerno i iska da stane ne6to,koeto ti si si me4tala da stane6,niama li da te e iad i da ia plue6 postoianno.Prosto vie si govorite naizust lainata ama ne mislite kak bihte reagirali vie ako vi doide niakoi 4ujd v jivota.Da ne govorim kolko mnogo bulgari tuk se zanimavat sus vsichko drugo,no ne i sus legalno ili pone civilizovano povedenie i prestoi.Taka che moje da si drunkate lainata,kolkoto iskate,no vseki koito ima akul v glavata si znae kakva e istinata.Samia fakt che tazi pikla iska da pravi scenki v u4ili6teto,a vsi4kite ia podkrepiat govori dostatu4no kolko i e akula,a i kato cialo na auditoriata.Imashe dosta malko smisleni mnenia tuk.A i kakvo smiatate,4e kato ste oti6li tam i sa dlujni mesnite hora da vi davat pari edva li ne i da vi praviat evalata che ste otishli tam.Xa xa xa.Samo shte vi kaja edno:

Drujte se kato hora,zabravete za prosta6tinata,koiato e chast za jalost ot jivota v bulgaria i na koiato ne se gleda s dobro oko tuk i shte vidite kolko po-lesno shte vi e.A kato ne vi haresva,zarejete Bai-Ganiovskia patriotizam i prosto si idete v Bulgaria.Ama mai i togava niama da ste dovolni kato vi gledam.,

C-I-A-R-A
12-07-2004, 19:19
UBIITE gi vsichki mama im mrasna samo BOIIIIIIIII BULGARIA e nomer 1

KGW
12-08-2004, 19:46
Bravo,za 3 dena,samo tazi glupost izmislihte :lol:

Momchence
12-19-2004, 12:21
Az pak ne sma imal do sega takiva problemi tuka v Holandia...samo edin pi4 deto be6e mnoo zle to ne be6e bira ne be6e treva pri nego me pita dali Bulgaria e v evropa...ama mu e prosteno...vsi4ki reagirat mnogo zdyrjano i nikoi ne si e pozvoli da si otvori ostata ponqkoga se dyrjat malko prenebrejitelno ama ama im pokaje6 koi e 6efa se stqgat :P

Satanas_daughter
12-26-2004, 16:30
hich ne im se davai....i az mnogo se draznia ...niakoi put vednuj ena kuchka ot daskaloto vse se drazneshe shtoto mnogo hora se vurtiaha okolo men i se opita da me zatapi vie v bulgaria imate li pc????takuv shamar i udarih i posle i ubiasnih kulturno che pc to e izmisleno ot bulgarin a za kapak i pojelah priaten den.,....

Steff
01-05-2005, 00:57
KGW donqkyde si prav, no pomisli si, nemcite sa 100 pyti po-golemi nacisti ot nas! "Die Ausl

01-05-2005, 22:11
Хахахах Тва немци ли са ... Виж ся слушай -- така де чети внимателно.

Направи си една тениска в цветове - БЯЛО, ЗЕЛЕНО, ЧЕРВЕНО. Отпред да ти отпечатат снимка на ДАНЧО ЛЕЧКОВ, А ОТЗАД ДА ИМА отгоре с по-малък шрифт годината - 1994, отдоло с голям - 2:1 и отдоло надпис "Er tut noch mehr leid" - (Още ви боли нали?). Незнам дали е точно така на немски....

Ако не подейства пиши пак ще измислим ново.... Всичките му там педали незнаят какво е балкански манталитет и след като разберат се насират повярвай ми. Просто бъди по-нахакана.

bigfish
01-05-2005, 22:47
Es tut euch noch immer Leid, oder?

така е на немски. Звучи много яко като идея. Мисля да си направя такава тениска да се разхождам тука с нея.

KGW
01-11-2005, 18:36
[quote=Steff]KGW donqkyde si prav, no pomisli si, nemcite sa 100 pyti po-golemi nacisti ot nas! "Die Ausl

bigfish
01-11-2005, 20:54
KGW, хареса ми мнението. Живея също в Германия и мога да споделя на 100% това, което твърдиш. Немците наистина сами са си виновни за положението, в което са сега. И аз бих мразил човек, който не ми знае езика и който учи децата си, че живеят в турция, а не в германия. и аз бих се подписал в подписките им против влизането на турция в ЕС.

но като цяло германците не са лоши хора. повечето са дружелюбни, не гледат на мен като чужденец, опитват се да бъдат полезни. има и отрепки. в многомилионният мюнхен обаче хората са свикнали с интернационалното присъствие, но и това прави колорита. една държава, я която културите се преплитат... какво по-хубаво от това?

bat_sa6
01-14-2005, 00:09
a q da vi pitam...ako ste si v BG 6te vi pre4at li 4ujdencite...6to seki se oplakva, ama seki iska da ne e tuka...poznavam sumati hora, koito postoqnno mrunkat kak germancite bili edi kvi si, i v su6toto vreme se 4udqt kak da otidat da miqt 4inii na O6TE edno mqsto, za da moje posle v BG da se pravqt na guzari, 4e sa si vkarali edna kola i 4e bili v 4ujbina...ae siktir, stava li...o6te pove4e 4e 90% ot si4ki mladi v 4ujbina simulirat u4ene za da mogat da ba4kat tam kvoto i da e...mizernici...

Voivodata
01-15-2005, 15:51
To4no pak ot nemec we4e e newazmojno da se wpregna.Sled kato pojiwqh malko za men po golqm kenef ot Germaniq ne znam da ima.Ama gorki4kite sa tapi prosti ,da ne zabrawq grozni ama naistina grozni.Kakwo oshte moga da dobawq BG rulez MEI rulez.Ako zaednoto obrazowanie 4 ili tam kolko sa godini she me prawqt na glupak mersi.

KGW
01-21-2005, 19:22
Voivodata: Tova che ti si punta mara i ne stavash za drugo osven samo da cokash na vashte parichkite i da si lejish na guza v "Sofeto" si e samo tvoi problem.A kato si goliam hubavec pusni da te vidim krasaveco,a sigurno i samo manekenki chukash,ta savsem niama koi da te stigne.