PDA

View Full Version : Samota



mnogomili4kata-sf
10-26-2004, 15:08
Za6to vsi4ko v sveta e tolkova promenlivo?Za6to vsi4ko hubavo otminava tolkova barzo?Strahuvam se ot tova!Kolko lesno vsi4kite ideali, koito sam si izgradila ruhvat!Nima vsi4ko e bilo laja?I az sam si sa4inila vsi4ko?Ili moje bi svetat i horata v nego me izigraha!?Kogato useti6 studeninata na jivota i samotata vatre v teb ti idva da zapla4e6.Sqka6 ne6to v teb se e svilo...tova moje bi e tvoeto sarce.I tazi bolka ne ti dava pokoi.Ti iska6 da varne6 vremeto nazad, makar da ne trqbva da sajalqva6 za ni6to,nali/!No e trudno da se otkasne6 ot minaloto,za6toto te e strah ot bade6teto.Taka stava,za6toto do sega ne si minaval po tozi pat ili prosto ne pomni6.Za6toto hubavite ne6ta se pomnqt dalgo,a-lo6ite barzo se zabravqt.Taka e...vsi4ko v tozi jivot e prehodno.Dokato se naradva6 na hubavoto i go oceni6....to ve4e e otminalo otdavna...i zapo4va6 da se 4uvstva6 samoten i upla6en.Nqma6 doverie na nikogo i na ni6to,dori na sebe si.I pak povtarq6 sa6tite gre6ki.Dori da kazva6,4e 6te se promeni6 i 4e nqma da si pozvoli6 da var6i6 otnovo sa6tite ne6ta.A moje bi pak go pravi6 s nadejdata,4e vsi4ko 6te bade kakto predi,kakto ti haresva6e!Za6toto noviq svqt ti se struva tolkova mra4en i samoten...minuta sled minuta...4as sled 4as... :(

AvLee
10-26-2004, 15:15
Еми да така е,не можем да го променим!
Хубавите неща се оценяват когато ги загубиш,въпреки
че не е задължително да е така!Има си изключения :wink: .

paco
10-26-2004, 15:57
( towa momi4e e sklonno kam samoubiistwo)

mnogomili4kata-sf
10-26-2004, 16:48
abe paco ni6to mi nqma be 4ovek,ptosto imam takiva momenti...rqdko se proqvqvat ama...se slu4va i sqdam i po4vam da si izlivam du6ata...nqma6 ideq kolko polojitelen 4ovek sam ama ponqkoga se 4uvstvam po tozi na4in :roll:

BaT_GirL
10-26-2004, 17:34
Понякога като съм тъжна пиша.Каквото ми падне Искам отговори от приятелки посред нощ.Пиша стихоже.Но не си склона към самоубийство Защото нямаш куража Има твърде много неща на този свят които обичаш.Изгубила си но продължи защото мъката отминава

Ev1lG1rL_
03-04-2005, 14:14
( towa momi4e e sklonno kam samoubiistwo) To vseki ima momenti v koito e sklonen kum samoubiistvo :!:

03-04-2005, 14:35
Човешко е да се греши, непростимо е да повтаряме грешките си!
Винаги съм се опитвала да го спазвам това клише обаче не мога и не мога. Колкото и да съм сигурна, че нещо е грешно, щом от вътре ми идва да го направя, скачам право в огъня и не се интересувам какво ще стане после. И винаги съм съжелявала за това, че съм такъв инат и глупачка. Но има доста време и на мен ще ми дойде акъла.
Сигурна съм, че всеки е имал такива моменти. Не вярвам да има човек, който поне веднъж да не се е чувствал самотен, отритнат от живота, отхвърлен, със счупени мечти. Да, случва се. Жалко е наистина. Но без такива моменти не може. Вярно е също, че и всичко това минава. Колкото и банално да звучи времето лекува. Но докато мине това време, всичко вътре в теб бушува. Не можеш да си намериш място.
Всичко се променя. Всичко идва, за да си отиде и за да остави спомена за нещо красиво, което не си могъл да изживееш до край. Краят е неизбежен, винаги идва. И колкото и да ни е трудно трябва да се примирим и да не мислим за него, а да се наслаждаваме на хубавите моменти. Той просто ще дойде...... рано или късно.
Хубавите моменти, колкото и малко да са винаги се помнят повече, отлкото лошите. Защото лошо идва и си отминава. А красивото остава за винаги. Остава и те разяжда отвътре.
Както се казва много хубаво, не е на хубаво. Винаги идва момент, когато всичко, което си постигнал сам, с цената на много усилия, просто рухва..... просто си отива.... просто остава един отпечатък в съзнанието ти, който не ти дава мира.
Друг път пък, толкова сме се омотали в собствените си фантазии, че забравяме да направим разликата мажду реалното и измисленето. Толкова сме погълнати от плановете и мечтите си за вбъдеще, че забравяме какво става в действителност. И когато "стъпим на земята" отново сме разочаровани. Защото нищо не се е получило така, както ние сме си го представяли и искали.
Аз нещо много критично го ударих. Просто се радвайте на живота такъв, какъвто е. И не мислете за разочарованията. Все пак всичко е такова, каквото ние си го направим. Забавлявайте се!

Peace...

sladkish4e
03-04-2005, 15:22
Za jalost jivota e mnogo slojen!Ne moje vsi4ko koeto iskame da stane!Na men 4esto mi e minavalo prez uma da se samoubiq,no kato se setq za priqtelkite si i se otkazvam!

Ekita
03-04-2005, 18:22
Ei 4e tem,napravo mi se nasylziha o4ite...Stiga ste go misleli tolkova.Vsi4ki sme imali ujasni momenti,vsi4ki sme izpitvali tezi ne6ta,razlikata oba4e e v tova kak razli4nite hora se spravqt sys situaciite pred koito jivata gi postavq.Usmihvaite se i imaite nadejda :!:

Voivodata
03-04-2005, 18:24
Всеки има трудни моменти.Особенно преди сесия.

netipi4en
07-17-2007, 22:45
Otnosno samotata bih kazal,4e za sujalenie se svikva s neq.V edin moment gubi6 vqra v horata okolo teb,daje i v sebe si.Oba4e ima ne6to drugo.Vinagi ima smisul da jivee6- zaradi dobroto koeto moje6 da napravi6 za horata,zaradi radostta koqto moje6 da dari6.
Ima edna misul koqto ne znam to4no na kogo e,no sum q zapomnil: 4ovek sam se rajda i sam umira.
Lo6o e da si samoten,no kato cqlo kogato se nasiti6 na lujite ,spira6 da vqrva6...tova vodi do samotata.Dori v daden moment da ne te lujat ,ti pak ne vqrva6.Za sujalenie i ne 4ak tolkova- takava e 4ove6kata psihika.
Taka,4e hora- edin suvet: Svikvaite sus samotata. Dano e vremenno qvlenie:)

07-17-2007, 23:51
Za6to vsi4ko v sveta e tolkova promenlivo?Za6to vsi4ko hubavo otminava tolkova barzo?Strahuvam se ot tova!Kolko lesno vsi4kite ideali, koito sam si izgradila ruhvat!Nima vsi4ko e bilo laja?I az sam si sa4inila vsi4ko?Ili moje bi svetat i horata v nego me izigraha!?Kogato useti6 studeninata na jivota i samotata vatre v teb ti idva da zapla4e6.Sqka6 ne6to v teb se e svilo...tova moje bi e tvoeto sarce.I tazi bolka ne ti dava pokoi.Ti iska6 da varne6 vremeto nazad, makar da ne trqbva da sajalqva6 za ni6to,nali/!No e trudno da se otkasne6 ot minaloto,za6toto te e strah ot bade6teto.Taka stava,za6toto do sega ne si minaval po tozi pat ili prosto ne pomni6.Za6toto hubavite ne6ta se pomnqt dalgo,a-lo6ite barzo se zabravqt.Taka e...vsi4ko v tozi jivot e prehodno.Dokato se naradva6 na hubavoto i go oceni6....to ve4e e otminalo otdavna...i zapo4va6 da se 4uvstva6 samoten i upla6en.Nqma6 doverie na nikogo i na ni6to,dori na sebe si.I pak povtarq6 sa6tite gre6ki.Dori da kazva6,4e 6te se promeni6 i 4e nqma da si pozvoli6 da var6i6 otnovo sa6tite ne6ta.A moje bi pak go pravi6 s nadejdata,4e vsi4ko 6te bade kakto predi,kakto ti haresva6e!Za6toto noviq svqt ti se struva tolkova mra4en i samoten...minuta sled minuta...4as sled 4as... :(

tc..tc..tct.ctc novak az tva sum go priel...ve4e e 4ast ot mene koqto ne moga da mahna..a i ne iskam..vqrvam samo na sebe si...tva po-skoro te pravi silen priel si vsi4ko lo6o t.e. 4e ne moje6 da bude6 razo4arovana..no i ima edna ulovka..surceto ti go obviva mrak..i ne moje6 da se doveri6 na nikoi nito da obi4a6 nito 4uvstva6 istinsko 6tastie imam predvid daje i da ti e priqtno sme6no i qko s kompaniq pak ne si napalno 6astliv :) ai da ne te ot4aivam tolkova ima6 hubavi momenti ama ne sa dulgi 6toto malko vreme da si sam i pak ti e edno tupo takova ama sq e 4ast ot mene i mi haresva O:) priemi q s lo6ite i s dobrite strani i 6te ti stane ne6to kato 6tit i t.n. nema se v puskam vv obqsneniq samo 6te razbere6.....a be s edna duma ne se bori predai se na tumnata strana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tva poslednoto e v kruga na 6egata razbirase

sladko_dete
07-18-2007, 07:55
Samo slabite se predavat! Vqrno e zvu4i malko presileno, obache chovek koito vqrva che sled vsqko razo4arovanie 6te doide ne6to po dobro, toi ima silata da se spravi! Naistina nqma ni6to vechno- nito tygata nito 6tastieto.I moje da e edin edinstven chovek, za kogoto si struva da jiveesh i koito da pravi jivota ti 6tastliv, prosto pomisli za takav 4ovek (moje da e nai dobrata ti fr, sestra ti, dori maika ti...)
Aidi good luck i ne zabravqi che ako sega se spanesh, padnesh i ti se stori trudno da se izpravish, nqma da prodaljish!